Esileht Hobinurk Kontserdi pilet

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: Kontserdi pilet

Postitas:
Kägu

Kaalun ühe välismaise artisti kontserdile minekut. Esineb Eestis. Pileti ostaks Piletilevist. Paraku puudub mul võimalus pileti väljaprintimseks.

Kuidas see pileti ette näitamine toimub? Kas see saadetakse meilile? Ja üritusele sisenedes pean meilboxi minema, sealt pileti avama ja ette näitama?

Tõesti loll küsimus, aga tavaliselt, kui olen käinud, siis olen alati pileti paberile printinud.

Pabistan sellepärast, et kord ei saanud meilboxi saadetud bussipiletit telefoni kaudu tuvastada. Skänner ei lugenud välja.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja üritusele sisenedes pean meilboxi minema, sealt pileti avama ja ette näitama?

Jah. Võid ka piletid walletisse salvestada, on mugavam.

https://www.piletilevi.ee/est/uldinfo/kuidasosta/taskusebra/

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinu puhul, ma läheks kuhugi piletipunkti  ja laseks selle pileti välja printida.

 

Nutitelefoni kasutajad näitavad oma erinevaid pileteid telefonist juba mitmeid aastaid.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuni mul walletit polnud, salvestasin piletid lihtsalt oma failide kausta. Walletiga on väga mugav, salvestad otse sinna ja mitte kunagi pole pilet lugemata jäänud.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pilet saadetakse meilile nii pdf formaadis kui nutitelefonide walleti formaadis. Ise kasutan aastaid juba ainult walletist näitamist.

 

PS alati on võimalik minna ka Piletilevi müügipunkti ja paluda see pilet välja trükkida.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, kas nüud saab tõesti piletilevi müügipunktis pileti välja lasta printida? Paar aastat tagasi nad küll seda ei teinud. Mul oli üks ostja, kes soovis tingimata piletilevi paberpiletit ja no ei saanud ma seda teenust müügipunktist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, kas nüud saab tõesti piletilevi müügipunktis pileti välja lasta printida? Paar aastat tagasi nad küll seda ei teinud. Mul oli üks ostja, kes soovis tingimata piletilevi paberpiletit ja no ei saanud ma seda teenust müügipunktist.

See on selline asi, mida võiks otse Piletilevi kodulehelt otsida või nendega kontakteeruda ja küsida. Ma olen juba aastaid isegi lennupileteid telefoni ekraanilt näidanud, mille jaoks on vaja seda paberile?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on selline asi, mida võiks otse Piletilevi kodulehelt otsida või nendega kontakteeruda ja küsida.

Point on selles, et siin kindlalt väideti, et saab trükkida.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kas teemaalgatajal pole siis tõesti mitte ühtegi tuttavat (sugulast, naabrit, töökaaslast, tööandjat) kellel oleks printer ja kes saaks selle pileti failist paberile välja trükkida?

ma olen isegi töö juures koristajale mingeid dokumente välja trükkinud.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on selline asi, mida võiks otse Piletilevi kodulehelt otsida või nendega kontakteeruda ja küsida.

Point on selles, et siin kindlalt väideti, et saab trükkida.

No kui sa piletipunktist ostad,  siis prinditakse ju pilet.  Seega,  teemaalgataja võiks sealt piletid osta.  Kui aga pilet on Netist ostetud,  siis kaubanduskeskustes infoletid prindivad raha eest.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kaalun ühe välismaise artisti kontserdile minekut. Esineb Eestis. Pileti ostaks Piletilevist. Paraku puudub mul võimalus pileti väljaprintimseks.

Lähed kohta, kus  Piletilevil on putka, ostad pileti ja saad selle sealt paberkandjal.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kas teemaalgatajal pole siis tõesti mitte ühtegi tuttavat (sugulast, naabrit, töökaaslast, tööandjat) kellel oleks printer ja kes saaks selle pileti failist paberile välja trükkida?

ma olen isegi töö juures koristajale mingeid dokumente välja trükkinud.

Momendil ei ole, sest olen puhkusel ja paksu metsa sees. Siit stardin ka kontserdile. Maakodu piirkonnas ei ole tõesti ühtegi tuttavat, kes töötaks kontoris ja saaks selle väikese liigutuse ära teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on selline asi, mida võiks otse Piletilevi kodulehelt otsida või nendega kontakteeruda ja küsida. Ma olen juba aastaid isegi lennupileteid telefoni ekraanilt näidanud, mille jaoks on vaja seda paberile?

Mina kord oma bussipiletiga hakkama ei saanud. Üldiselt sõidan üliharva bussiga. Seega, alaline kogemus puudub. Õnneks tookord oli mul ka paberil väljaprinditud pilet olemas. Lihtsalt huvi pärast katsetasin seekord, kas ja kuidas asi toimib. Ja ei toiminud 😀

Lennureisile ei julgeks ilmaski niimoodi minna. Samuti ei viitsi kodust kaugele, teise linna kalli piletihinnaga kontserdile niimoodi ehku peale minna.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sul on nutitelefon,  siis laadi pileti alla,  kasvõi meili.  Ja juba alla laaditud asi ei vaja netti.  Teed meilis lahti ja lased skännida.  Enamus pileti kontrollijad on normaalsed noored inimesed,  kes ka päris nutivõhikuga hakkama saavad.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Momendil ei ole, sest olen puhkusel ja paksu metsa sees. Siit stardin ka kontserdile. Maakodu piirkonnas ei ole tõesti ühtegi tuttavat, kes töötaks kontoris ja saaks selle väikese liigutuse ära teha.

Kuna sul näikse internet olevat, siis tõmba walleti äpp, mida Piletilevi ise pakub, salvesta pilet sinna ja sa võid täiesti kindel olla, et kontserdi korraldaja loeb selle pileti probleemitult ära. Kõik on siiani lugenud, aastaid. Väga korralik äpp on.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Momendil ei ole, sest olen puhkusel ja paksu metsa sees. Siit stardin ka kontserdile. Maakodu piirkonnas ei ole tõesti ühtegi tuttavat, kes töötaks kontoris ja saaks selle väikese liigutuse ära teha.

Kui sa ei suuda äppi tõmmata ja stardid kontserdile metsast, siis salvestagi pilet telefoni dokumendikausta. Sel juhul saad seda näidata nii ühest kui teisest kohast ja on korraldaja viga, kui ta seda loetud ei saa. Aga seda pole küll kunagi juhtunud. Tõesti soe soovitus – tõmba see äpp ometi!

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina teen tavaliselt koodist screenshoti, seda mugav leida ja skännida.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lennureisile ei julgeks ilmaski niimoodi minna.

Lennufirmadel on ka äpid ja piletid on äpis. Võimatu mitte leida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on selline asi, mida võiks otse Piletilevi kodulehelt otsida või nendega kontakteeruda ja küsida. Ma olen juba aastaid isegi lennupileteid telefoni ekraanilt näidanud, mille jaoks on vaja seda paberile?

Mina kord oma bussipiletiga hakkama ei saanud. Üldiselt sõidan üliharva bussiga. Seega, alaline kogemus puudub. Õnneks tookord oli mul ka paberil väljaprinditud pilet olemas. Lihtsalt huvi pärast katsetasin seekord, kas ja kuidas asi toimib. Ja ei toiminud ????

Lennureisile ei julgeks ilmaski niimoodi minna. Samuti ei viitsi kodust kaugele, teise linna kalli piletihinnaga kontserdile niimoodi ehku peale minna.

Pole ammu midagi välja printinud. Kui lennureisil kardad, siis alati on võimalus paluda, et lennujaamas sulle pilet välja prinditaks. Aga üldiselt on see mõttetu paberi raiskamine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


Esileht Hobinurk Kontserdi pilet