Esileht Kodunurk Köögimööbli paigaldus

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Köögimööbli paigaldus

Postitas:
Kägu

Palju võtab aega ühe köögimööbli kokkupanek ja paigaldus ning kas on mõistlik kõrval olla ja jälgida, et asi saaks tehtud korralikult?

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palju võtab aega ühe köögimööbli kokkupanek ja paigaldus ning kas on mõistlik kõrval olla ja jälgida, et asi saaks tehtud korralikult?

“Üks köögimööbel” ei ole mõõdetav ühik. Töö hulk sõltub ennekõike sellest, palju on kappe ning kui palju on neis kappides sahtleid ja muid keerulisi lahendusi jne.

Väiksemal määral sõltub muidugi ka sellest, mis materjalist ning kui sirged on seinad, kas on integreeritavat tehnikat, kas töötasapinda on vaja lõigata avausi, kas vajad elektriseadmete ja veetorude ühendamist, ning sellest, kui hästi on kõik eelnevalt planeeritud.

Kui sul on tegemis eritellimusmööbliga ja oled paigalduse samast kohast tellinud, siis küsi neilt prognoositavat ajakulu. Nad oskavad kindlasti vastata.

Aga ära kõrval küll passi. Kellelegi ei meeldi nii tööd teha, kui keegi kogu aeg jälgib. Aeg-ajalt võid ju vaatamas käia, kuidas edeneb.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kas on mõistlik kõrval olla ja jälgida, et asi saaks tehtud korralikult?

Ikka on mõistlik kõrval olla. Lisaks soovitan võtta kätte piitsa ja kui mõni töömees hakkab liialt venitama siis…tead ju küll mis teha tuleb:)

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võtab aega pool päeva või päev ning maksab alates 400 eurost.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keskmine köök kahel mehel kaks päeva.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei küsi paha pärast. Polnud plaanis kotkapilgul jälgida, lihtsalt köök ja elutuba koos ja enamus aega olen elutoas. Kas oleks väga imelik vahepeal õue vankriga jalutama minna ja töömehed mõneks ajaks üksi korterisse jätta? Mul ei ole enne kokkupuudet olnud ja ei tea kaua oleks ok kokku panna. Ühe kapi kokkupanek võttis juba mitu tundi, siis ei kujuta ette mis veel terve köök oleks (3,5m).Korter uus, niiet seinad peaks sirged olema. Tehnika ja vee ühendab pärast abikaasa.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei küsi paha pärast. Polnud plaanis kotkapilgul jälgida, lihtsalt köök ja elutuba koos ja enamus aega olen elutoas. Kas oleks väga imelik vahepeal õue vankriga jalutama minna ja töömehed mõneks ajaks üksi korterisse jätta? Mul ei ole enne kokkupuudet olnud ja ei tea kaua oleks ok kokku panna. Ühe kapi kokkupanek võttis juba mitu tundi, siis ei kujuta ette mis veel terve köök oleks (3,5m).Korter uus, niiet seinad peaks sirged olema. Tehnika ja vee ühendab pärast abikaasa.

Kõigil mugavam, kui kedagi juures ei asjata. Mine jalutama ning las helistavad, kui midagi valmis hakkab saama.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas oleks väga imelik vahepeal õue vankriga jalutama minna ja töömehed mõneks ajaks üksi korterisse jätta?

Absoluutselt pole imelik. Mul on kogu eritellimusmööbel nii paigaldatud saanud, et lasen töömehed hommikul sisse, lähen tööle ja siis sätin nende tööpäeva lõpuks ennast töölt koju.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eelmisele postitusele lisaksin veel, et arvesta pigem sellega, et ega sa ei taha ise selle vankri vanuses oleva lapsega seal ruumis eriti olla, kus mööblit paigaldatakse. Kui laps on päris pisike, siis kohkub ilmselt puurimiste-klopsimiste peale pidevalt ära ja juba suuremal on miljon ja üks asja, mida suhu toppida ja mille najal/peal ukerdada.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

 

Mul ka paigaldus ees ja samuti jäänud veeühendused, elekter elukaaslase teha. Aga mul tekib seoses sellega küsimus, et sellisel juhul tuleb neil jätta eest soklid jms lahti? Tagumised kapiseinad ka? Või kui näiteks pärast on vaja seina ja töötasapinna vahelt mingi juhe läbi tuua? Tundub, et keegi peaks ikka silma peal hoidma ja selgitama, kust midagi lahti jätta või auk läbi puurida. Või kuidas sul mees on seda plaaninud?

Ei küsi paha pärast. Polnud plaanis kotkapilgul jälgida, lihtsalt köök ja elutuba koos ja enamus aega olen elutoas. Kas oleks väga imelik vahepeal õue vankriga jalutama minna ja töömehed mõneks ajaks üksi korterisse jätta? Mul ei ole enne kokkupuudet olnud ja ei tea kaua oleks ok kokku panna. Ühe kapi kokkupanek võttis juba mitu tundi, siis ei kujuta ette mis veel terve köök oleks (3,5m).Korter uus, niiet seinad peaks sirged olema. Tehnika ja vee ühendab pärast abikaasa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen TA. Kraanikausis vee ühendamiseks tuli prügikapi sisu välja võtta ja pliidi-ahju ühendamiseks ahi välja võtta. Mööblivalguse ühendasid nad juba ise.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Kodunurk Köögimööbli paigaldus