Esileht Koroonaviirus COVID-19 Koolide koroonatest õpilastele

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )

Teema: Koolide koroonatest õpilastele

Postitas:
Kägu

Täitsalõpp peale koolivaheaga hakkavad jälle lapsi koolides kaks korda nädalas testima

https://vov.ee/koolid-peavad-hakkama-koiki-opilasi-kaks-korda-naedalas-testima

Millal see jama ükskord küll juba äralõpeb?

+5
-23
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Siis kui vaktsineeritutel ei lubata enam viirust levitada.

+8
-21
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Minu arust on see mõistlik. Minu laste koolis jagati soovijatele juba enne koolivaheajale minekut testid kätte, et pärast vaheaega saaks enne kooli tulemist testida. Teevad kodus testi ära, ei ole ju probleem.

+18
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis selles siis halba on? Parem oleks koolid distantsõppele jätta või? On ikka probleemid inimestel.

+17
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas see tuli üllatusena?

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kiidan kahega käega poolt. Ise sain koroona ühelt asümptomaatiliselt, kes läks testima sest tööl oli nõue. Endal tal mingeid kaebusi polnud. Minult sai koroona mu laps, kellel palavik tegi väikese tõusu, natuke üle 37, vaid mõneks tunniks. Seega leian, et selline testimine on ainus võimalus need püstijalu põdejad üles leida ja nakkusahelad katkestada. Meie põdesime kergelt, kuid kõigil nii hästi ei lähe.

+11
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga hea. Hetkel olekski mõistlik rohkem kiirteste teha, kui levik suurem on.

PCR järjekorrad mujal maailmas enam ei pea vastu…

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vabsee.mõttetu. Keegi see nädal kodus ei püsi, kõik leebivad ringi. Nagunii on paar järgmist nädalat suur haigestumiste tõus.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täitsalõpp peale koolivaheaga hakkavad jälle lapsi koolides kaks korda nädalas testima

https://vov.ee/koolid-peavad-hakkama-koiki-opilasi-kaks-korda-naedalas-testima

Millal see jama ükskord küll juba äralõpeb?

koduõpe oleks parem variant või?

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

senikaua kuni lastakse seda testi kodus teha, on okei.

Niipea, kui hakatakse karjakaupa seda testi mingi palagani korras koolis tegema, muutub asi täiesti mõttetuks. Milleks lasta tervel klassil kooli minna, koos testida ja siis kui üks saab seal klassis selle positiivse tulemuse, siis terve klass peab koju tagasi minema, paljud kurjad selle ühe õnnetu peale? Milleks selline solgutamine ja pingete kruvimine? Ja siis kui on mingi üks kaks last, kelle vanemad pole lubanud koolis testida, siis kiusamiseni vaid üks samm. Ise mingid haritud inimesed peaks olema koolides ja haridusametis aga mõistust pole grammi eest ka peas.

Mu lapse koolis õnneks lastakse kodus testida, alguses esimesel päeval püüti koolis teha, aga sellest loobuti, sest see on lihtsalt täiesti ajuvaba seda niimoodi poliitkorrektselt koolis korraldada. Nõukaaeg tuleb meelde.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siis kui vaktsineeritutel ei lubata enam viirust levitada.

Seepärast sina peadki kodus istuma ja vaata, et sa välja enne maid ei tule. Siis peaks taanduma jälle paariks kuuks.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis testimisel häda? Testivad kõik, k.a. vaktsineeritud. Minu laste koolides testitakse kodus, et võimalikud nakkusohtlikud ei sõidaks ühistranspordiga ega tuleks kooli. Kõige lollikindlam variant ju.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis testimisel häda? Testivad kõik, k.a. vaktsineeritud. Minu laste koolides testitakse kodus, et võimalikud nakkusohtlikud ei sõidaks ühistranspordiga ega tuleks kooli. Kõige lollikindlam variant ju.

jah, variant on hea. eeldusel, et kõik ikka testivad.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis testimisel häda?

testimisel ei ole häda midagi, kuni igaüks saab seda teha oma kodus.

Ajuvaba on vedada kõik lapsed kooli, kus kõik koos testivad ja kui siis nende seas on üks positiivne, siis aetakse kõik koju tagasi. Parem on kui see positiivne selgub juba enne seda kui kooli jõutakse.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis testimisel häda?

testimisel ei ole häda midagi, kuni igaüks saab seda teha oma kodus.

Ajuvaba on vedada kõik lapsed kooli, kus kõik koos testivad ja kui siis nende seas on üks positiivne, siis aetakse kõik koju tagasi. Parem on kui see positiivne selgub juba enne seda kui kooli jõutakse.

Parem oleks jah, kui tehtakse kodus ära ja seal näed siis, kas lähed teise hulka või mitte, aga sellest võtsid mõned sellised tänavatargemad lapsed kohe kinni ja hakkasid teste edasi müüma XD

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis testimisel häda? Testivad kõik, k.a. vaktsineeritud. Minu laste koolides testitakse kodus, et võimalikud nakkusohtlikud ei sõidaks ühistranspordiga ega tuleks kooli. Kõige lollikindlam variant ju.

jah, variant on hea. eeldusel, et kõik ikka testivad.

Siis ei olegi muud võimalust kui loota, et meie seas oleks võimalikult palju vastutustundlikke kodanikke.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täitsalõpp peale koolivaheaga hakkavad jälle lapsi koolides kaks korda nädalas testima

https://vov.ee/koolid-peavad-hakkama-koiki-opilasi-kaks-korda-naedalas-testima

Millal see jama ükskord küll juba äralõpeb?

see oli ju enne koolivaheaega teada. esimesed 2 nädalat kõiki testida

 

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis testimisel häda?

testimisel ei ole häda midagi, kuni igaüks saab seda teha oma kodus.

Ajuvaba on vedada kõik lapsed kooli, kus kõik koos testivad ja kui siis nende seas on üks positiivne, siis aetakse kõik koju tagasi. Parem on kui see positiivne selgub juba enne seda kui kooli jõutakse.

ei aeta koju kõiki. koju aetakse nad siis, kui pcr kinnitab et ta oli positiivne.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui kool nõuab testimist, siis kool korraldagu testimine. Mina ei pea kodus arstitädi mängima. Testivad koolis või ei testigi.

+1
-14
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Meie koolis testimine ikka kõik koos esimese tunni ajal ???? Koolis kõik koos testimine tõesti täiesti mõttetu. Näiteks, kui esimene tund kehaline, siis esimesed 15 minutit lähevad testimisele ning 10 minutit enne lastakse veel tunnist ära ka. Mõned veel hilinevad tundi ka 5 minutit. Mis see õpetaja 15-20 minutiga teeb (tund kestab 45 minutit)?

Vähemalt praegune testimine natukenegi parem kui aasta lõpus (siis küll testisid meil ainult vaktsineerimata inimesed). Testimine toimus aulas peale 2. tundi. Enne seda oli kogu klass 2 tundi koos kinnises klassiruumis. Kõrvalt vaatajana oli see täiesti ajuvaba.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui kool nõuab testimist, siis kool korraldagu testimine. Mina ei pea kodus arstitädi mängima. Testivad koolis või ei testigi.

No on alles deb**lik. Kool ei korralda! HM korraldab. HM peab sulle koju tulema last testima, sest sa/ta ise ei suuda? Ise ikka käisid omal ajal koolis?

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täitsalõpp peale koolivaheaga hakkavad jälle lapsi koolides kaks korda nädalas testima

https://vov.ee/koolid-peavad-hakkama-koiki-opilasi-kaks-korda-naedalas-testima

Millal see jama ükskord küll juba äralõpeb?

Väha hea, et testitakse. Pole asi, mille kallal ohkida. Meenutab kangesti 60+ eitede ohkimist. Ükskõik, mida otsustatakse, ikka on kärss kärnas ja maa külmas. Saaks ainult vinguda!

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie omad testisid vahel kodus, vahel koolis. Suuremal lapsel oli vist nii, et koolis testides õpetaja andis enne esimest tundi kohe testi kui laps klassi jõudis. Viimane kord oligi nii, et positiivse tulemuse saanud laps oli juba koju tagasi läinud kui minu oma kooli jõudis. Noorem räägib, et koduse testimise päeval õpetaja küsib, kas test sai tehtud ja kes unustas, saab koolis teha. Neile väga meeldib testida.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui kool nõuab testimist, siis kool korraldagu testimine. Mina ei pea kodus arstitädi mängima. Testivad koolis või ei testigi.

Oma last ravid ikka ise kui ta haige on? Miks õpetaja peaks rohkem arstitädi olema su lapsele kui sa ise? Nagu oleks see testimine mingi eriline vaev.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks riik ei võiks kõikidele täiskasvanutele ka, kes koolis enam ei käi neli kiirtesti kuus anda, et iga nädal saaks ühe testi teha? Olen vaktsineeritud, aga testidele on juba tohutu rahaline väljaminek olnud. Nüüd kui nohuseks jäin, tegin kiirtesti, aga igaks juhuks pidin PCR oma ka veel tegema, kuigi kiirtest oli negatiivne. Õnneks oli PCR ka negatiivne.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kiidan kahega käega poolt. Ise sain koroona ühelt asümptomaatiliselt, kes läks testima sest tööl oli nõue. Endal tal mingeid kaebusi polnud. Minult sai koroona mu laps, kellel palavik tegi väikese tõusu, natuke üle 37, vaid mõneks tunniks. Seega leian, et selline testimine on ainus võimalus need püstijalu põdejad üles leida ja nakkusahelad katkestada. Meie põdesime kergelt, kuid kõigil nii hästi ei lähe.

Ja milles see asümptomaatiline haigestunud süüdi oli, enamus viiruste puhul mitte kedagi ei huvita, kui lapsel oli ka ühepäevane haigestumine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks riik ei võiks kõikidele täiskasvanutele ka, kes koolis enam ei käi neli kiirtesti kuus anda, et iga nädal saaks ühe testi teha? Olen vaktsineeritud, aga testidele on juba tohutu rahaline väljaminek olnud. Nüüd kui nohuseks jäin, tegin kiirtesti, aga igaks juhuks pidin PCR oma ka veel tegema, kuigi kiirtest oli negatiivne. Õnneks oli PCR ka negatiivne.

Kas keegi sunnib sind neid teste ostma? Nohu ei ole haigus.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kiirtestid – eriti veel need kodus tehtavad – loovad paraku vale turvatunde, järjest enam selgub, et 1/3 kiirteste näitab valenegatiivset.  Usaldusväärne on siiski vaid PCR-test. Nii et tegelikult üsna mõttetu riigi raha raiskamine.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui kool nõuab testimist, siis kool korraldagu testimine. Mina ei pea kodus arstitädi mängima. Testivad koolis või ei testigi.

No on alles deb**lik. Kool ei korralda! HM korraldab. HM peab sulle koju tulema last testima, sest sa/ta ise ei suuda? Ise ikka käisid omal ajal koolis?

Ei pea koju tulema, koolis testivad.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui kool nõuab testimist, siis kool korraldagu testimine. Mina ei pea kodus arstitädi mängima. Testivad koolis või ei testigi.

Sa ei julge iseteeninduskassat ka kasutada, eks?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Koolide koroonatest õpilastele