Esileht Koolilaps Koolidisko

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Koolidisko

Postitas:

Tere!

Kuidas teie laste koolis diskosid peetakse? Kas see on kuidagi opetajate poolt juhendatud voi kargavad lapsed moned tunnid ringi ja siis lahevad koju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lastel (vanim lõpetab kohe gümnaaasiumi) pole üldse koolidiskosid olnud.
On olnud klassiõhtud, kontserdid, etendused, moešhowd jne, kuid sellised koolidiskosid nagu “meil omal ajal” pole kunagi olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Diskod on olnud põhikooli jõulupeo lõpus ja paar teemadiskot põhikooli ja gümnaasiumiosale.
Pidu on õpetajate valve all, aga tantsida võivad oma soovi järgi. Kõik ei pidavat tantsima: mõni räägib koridoris sõpradega, mõni jalutab klassi ja saali vahet.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Kuidas teie laste koolis diskosid peetakse? Kas see on kuidagi opetajate poolt juhendatud voi kargavad lapsed moned tunnid ringi ja siis lahevad koju.

Mida Sa selle all mõtled? Mida õpetajad peaksid juhendama? Kui on kinoõhtu, siis vaadataksegi vaid filmi, kui on disko, siis tantsitakse (mõni muidugi hängib niisama ka) ja seejärel minnakse koju. Kui on playbox; karneval, teadusõhtu vms, siis on organiseeritud tegevus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lastel ka kahjuks pole olnud. Oma noorusajast mäletan, KUI põnevad need olid. Kudias süda tagus sees, kas ja kelle poolt tantsima võetakse, hiljem juba tantsisime lihtsalt sõbrannadega end hingetuks. Ja kui siis kl 22.45 õppealajuhataja tuled põlema pani… Ilusad mälestused.

Mulle tundub oma lapsi (18 ja 14 tüdrukud), et tantsimas käimine pole üldse enam moes…

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Minu lastel ka kahjuks pole olnud. Oma noorusajast mäletan, KUI põnevad need olid. Kudias süda tagus sees, kas ja kelle poolt tantsima võetakse, hiljem juba tantsisime lihtsalt sõbrannadega end hingetuks. Ja kui siis kl 22.45 õppealajuhataja tuled põlema pani… Ilusad mälestused.

Mulle tundub oma lapsi (18 ja 14 tüdrukud), et tantsimas käimine pole üldse enam moes…

Kahjuks jah on see tantsimise komme kuidagi ära vajunud. Minu 13-aastase poja koolis pole tema kooliaja jooksul ka ühtegi diskot olnud. Kui küsisin klassiõhtu kohta, kas nad tantsisid ka, siis vaatas mind nagu lubjakat ja ütles, et kes tänapäeva klassiõhtutel tantsib – istuvad niisama ja lobisevad näkside kõrvale, vahel mängivad mõnda mängu.

Ise mäletan oma klassiõhtutest ja koolidiskodest sama elevust: kas ja kes tantsima kutsub? Sõime ja mängisime seltskonnamänge ka (klassiõhtutel siis, mitte koolidiskodel), aga põhilist põnevust pakkus ikka just see tantsuosa. Nii tore oli!

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Koolilaps Koolidisko

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.