Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kooselus puudub seks, aga rasedaks sooviks jääda

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Kooselus puudub seks, aga rasedaks sooviks jääda

Postitas:
Kägu

Tahaks lihtsalt kurta. Oleme mehega koos elanud üle 5 aasta ning oleks soov jääda rasedaks. Küll aga on selle ajaga seks meie suhtes üsna haruldane nähtus. Oleme kahel kuul proovinud, aga kuidagi tundu see asi üldse õige. Ovulatsiooni ajal 1 kord  seks õnnestunud, kuid rohkem seksini ei jõua. Nii õnnetu on olla, päevad jälle algasid…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tahaks lihtsalt kurta. Oleme mehega koos elanud üle 5 aasta ning oleks soov jääda rasedaks. Küll aga on selle ajaga seks meie suhtes üsna haruldane nähtus. Oleme kahel kuul proovinud, aga kuidagi tundu see asi üldse õige. Ovulatsiooni ajal 1 kord seks õnnestunud, kuid rohkem seksini ei jõua. Nii õnnetu on olla, päevad jälle algasid…

Miks????? sa sellise mehega last tahad ometi? Selge on see, et variant 1: ta on impotent, variant 2: tal on ka armuke.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis mees sellest arvab? On ta soovist üldse teadlik?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma võin enda lugu natuke jagada ja kogemust. Ja vastan enne käole, kes jagas kaks diagnoosi välja, et ei pruugi olla impotent ja armukest ka mitte. Mõned inimesed on vähese vajadusega lihtsalt. Ma ei tea kuidas sul teemaalgataja ja sinu mehel selle lähedusvajadusega. Aga meil nii, et mees oluliselt vanem kui mina ja vajadus väiksem kui seal neljakümnendates. Mina siis noor alla 40 ja lihtsalt ei vaja seksi koguaeg ???? Töö oli mul üli raske ja öövahetused, ma eelistasin pigem magada ja puhata niisama kaisus. Võib öelda, et leidsin omale ideaalse samasuguse, kes ei ela koguaeg seljas ja ei loe kordasid. Aga see selleks, laste tegemiseks on vaja ikka seksida. Ja ma ütlen ausalt, me tegimegi seda mõnikord ainult kord kuus. Küll ei sobinud minu graafik ja siis ei olnud teda töö pärast kodus. Tegin ov teste ja siis ajasta seda ühte korda nii täpselt, mõnikord oli see nagu töö ja kohustus, et peab ära tegema, sest last tahaks. Jah tõsi ta on, selleks et jääda rasedaks, on vaja seksida. Aga ma olen ehe näide sellest, et piisab ühest ainsast spermatosoidist, et see rasedus tekiks ???? hetkel olen 35 nädalat rase. See on kolmas rasedus, mis pidama lõpuks jäi. Aasta enne oli moolrasedus, mis katkestati, siis pidin ootama pool aastat enne kui uuesti proovima sain hakata. Siis läks 6 kuud ja jäin uuesti rasedaks, mis katkes ja järgmine kuu rasestusin kohe uuesti ja seda lähen varsti sünnitama ???? Ja kõigil kordadel oleme seksinud ainult ühel korral kuus. Ma ei tea kas see lohutab sind, aga ei pea 10x päevas seda tegema, et lapseootele jääda. Ma olin ka kurb, sest mõnikord oli stressi mõlemal nii palju, et üldse ei õnnestunud ja tuju ei olnud. Siis tundus küll, et raisatud munarakk. Aga kuna meil ikka mõlemal oli lapse saamis soov suur, siis me ikka rõõmsalt proovisime iga kuu jälle.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleme mehega koos elanud üle 5 aasta ning oleks soov jääda rasedaks.

Võite proovida IUI-d, kehavälist viljastamist, aga see eeldab, et mees on valmis õigel ajal oma osa andma ja tõesti soovib last.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

tuleb ikka see aeg 1x kuus leida. mu naistearst ka kunagi küsis mu lapsesoovi peale, et kas te ikka seksite ja ma leidsin, et see on imelik küsimus ja ta ütles, et neid paare on küll, kes tulevad murega viljatusravisse ja siis selgub, et omavahel ei seksitagi 😀

 

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil oli sama ja saime lapse IVFi teel. Arstile ei pea ütlema, et ei seksi 🙂 ütle, et ei õnnestu ja saate seda kunstlikult teha.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oh issand jumal, nüüd peab maksumaksja kinni maksma ka selle, et ollakse liiga laisk seksimiseks.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas mees masturbeerib? Osadel meestel on keeruline naise sisse lõpetada ja sellisel juhul soovitavad arstid koguda sperma steriilsesse anumasse ning kasutada selle tuppe sisestamiseks nõelata süstalt, kui on soov rasestuda.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil oli sama ja saime lapse IVFi teel. Arstile ei pea ütlema, et ei seksi ???? ütle, et ei õnnestu ja saate seda kunstlikult teha.

Ei tasu ära unustada, et IVF on naise kehale väga koormav protseduur.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sa oled õnnetu sellepärast, et puudub seks või sellepärast, et rasestumine ei õnnestu? Rasestumiseks tõesti võibki olla küll ainult sellest ühest õigele ajale sattunud korrast.

Mõned paarid ongi seksuaalselt vähemaktiivsed ja kui mõlemad sellise korraldusega rahul, siis miks mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei tasu ära unustada, et IVF on naise kehale väga koormav protseduur.

Rasedus ja sünnitus võib ka olla kehale koormav, ega lapsed seepärast veel sündimata ei jää.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Me võime ka paar kuni mitu kuud ilma olla erinevate tegurite koosmõjul aga proovima hakkasime, siis mina vaatasin kalendrit ja plaanisin millal. Esimene kuu ja olemas, kordi sai vist kaks, üks enne ja teine pärast ov.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei tasu ära unustada, et IVF on naise kehale väga koormav protseduur.

Rasedus ja sünnitus võib ka olla kehale koormav, ega lapsed seepärast veel sündimata ei jää.

Seda küll, aga poolmugavusest ma seda teed küll püüaks vältida. Usu, see on palju aega- ja vaevanõudvam ja ebameeldivam, kui kohustuslikus korras seksimine.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loen ja ei jõua ära imestada. 😀 Koos elavad inimesed, kes ei taha üldse seksida…Mis neid inimesi üldse kokku viis? Ja sellised tahavad last saada…Kas toonekurg peab tooma või peab mustlane beebi kapsalehe alla poetama?

Hull maailm…

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil oli sama ja saime lapse IVFi teel. Arstile ei pea ütlema, et ei seksi ???? ütle, et ei õnnestu ja saate seda kunstlikult teha.

Masendav. Miks sellised inimesed üldse koos elavad? Millised lapsevanemad neist tulevad? Pole ime, et omasooiharaid on tänapäeval nii palju, kuna oma ema ja isa ei soovi omavahel lähedust. Mõelge ka oma planeeritavate laste peale natuke. Mis eeskuju te annate oma lastele, kui teie omavaheline suhtlus on nii külm.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tahaks lihtsalt kurta. Oleme mehega koos elanud üle 5 aasta ning oleks soov jääda rasedaks. Küll aga on selle ajaga seks meie suhtes üsna haruldane nähtus. Oleme kahel kuul proovinud, aga kuidagi tundu see asi üldse õige. Ovulatsiooni ajal 1 kord seks õnnestunud, kuid rohkem seksini ei jõua. Nii õnnetu on olla, päevad jälle algasid…

Te olete koos elanud kõigest 5+ aastat ja teie vahel pole lähedusevajadust isegi niipalju, et koos laps valmis sepitseda…Masendav ju! Isegi, kui see lapseke peaks mingi ime läbi sündima, siis mis eeskuju te talle annate? Käitute nagu kesksoolised. Pole ime kui järjekordne homoseksuaal on loodud. Või hetero, kes pole võimeline oma kaaslasele armastust pakkuma. Kui teile on vaja kedagi nunnut, kellel hoolitsust ja armastust pakkuda, siis võtke lemmikloom. Ärge tooge ilmale õnnetut lapsekest.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tahaks lihtsalt kurta. Oleme mehega koos elanud üle 5 aasta ning oleks soov jääda rasedaks. Küll aga on selle ajaga seks meie suhtes üsna haruldane nähtus. Oleme kahel kuul proovinud, aga kuidagi tundu see asi üldse õige. Ovulatsiooni ajal 1 kord seks õnnestunud, kuid rohkem seksini ei jõua. Nii õnnetu on olla, päevad jälle algasid…

Miks????? sa sellise mehega last tahad ometi? Selge on see, et variant 1: ta on impotent, variant 2: tal on ka armuke.

Ei pea mees olema impotent või pidama armukest. Lihtsalt millegi või kellegi survel on need kaks inimest otsustanud hakata koos elama, kes üldse tegelikult koos elada ei soovi. Ühiskonna silmis on ju häbiväärne olla vanatüdruk või vanapoiss, või üksik lahutatu või lesk. (Ise olen üksikuks jäänu ega  häbene üldse oma staatust). Jah, nad võivad olla isegi sõbrad ja omavahel hästi läbi saada, kuid kas sellise sõbrasuhte najale saab ehitada peret? Palun vabandust, aga tean 100% geimeest, kes väga sooviks peret ja lapsi ning on valmis elama koos naisega vaid selle nimel, et ühsikonna silmis “normaalne” välja paista ning lapsekesi omada, aga kuna kaks meest lapsi ei saa, siis tuleb naine võtta. Küll ja küll on neid kapigeisid, kes elavad koos naistega ja neil on igavesti  tore pere. Ja kuna naispool pole ka kuigi seksimaias, siis sobib elu geimehega suurepäraselt. Nagu selgub, isegi geimees suudab naisega lapsed teha! Et aga heteropaar 5 kooselu aastal  ei suuda isegi naise ovulatsiooni ajal lapseteoga hakkama saada, on midagi ikka väga valesti.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kooselus puudub seks, aga rasedaks sooviks jääda