Esileht Ilu ja tervis Kõrge vererõhk

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Kõrge vererõhk

Postitas:

Kellel kõrge vererõhk siis millises vanuses see probleem alguse sai? Ja kuidas see avastati?
Kui inimesel on eluaeg olnud madalamapoolne vererõhk siis kas see võib ka lühikese ajaga muutuda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alla 40 olin, tavalisel arstlikul kontrollil, järgnesid põhjalikumad uuringud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui inimesel on eluaeg olnud madalamapoolne vererõhk siis kas see võib ka lühikese ajaga muutuda?

Jah, võib küll Minu ämmal näiteks toimus see muutus natuke enne 80. eluaastat, nüüd on juba mitu aastat hädas. Enne oli vererõhk 110/70 kandis pidevalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enne oli vererõhk 110/70 kandis pidevalt.

See ei ole madal vaid normaalne vererõhk.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen 50, viimase 3 kuu jooksul on 2x olnud sellega probleeme, mõlemal korral mingi 3 päeva ja siis on üle läinud. Aga seda on ikka tunda kui rõhk kõrgem on. Mul on kodus endal aparaat, millega mõõdan. Arst ütles, et probleemi sellega hakkab siis looma kui ikka tihedalt ja pikemalt. Kusjuures need mõlemad korrad ei olnud mul mingit närvilist ja rahutut eluperioodi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.04 20:26; 06.04 22:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on suure vereringe südameklappides augud sees nii et õnneks ei saagi kõrget vererõhku tekkida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka oli eluaeg madalamapoolne, kuni äkki 40-ndates avastati kõrge. See pidi üsna sage olema, et eluaeg madalat rõhku organism tõsta püüab ja mingist hetkest ongi kõrge.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.04 22:22; 07.04 19:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need, kel järsku vererõhk kõrgeks läinud, küsin lihtsalt uudishimu pärast: kui palju olete elus tähelepanu pööranud vee joomisele? Teadupärast 1,5-2l päevas peaks keha saama.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need, kel järsku vererõhk kõrgeks läinud, küsin lihtsalt uudishimu pärast: kui palju olete elus tähelepanu pööranud vee joomisele? Teadupärast 1,5-2l päevas peaks keha saama.

Minul just see probleem ongi, kahjuks. Ei ole mul seda joogijanu, võin vabalt terve päeva 2 tassi kohviga olla. Tööl veel sunnin ennast jooma, kodus aga mitte.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.04 20:26; 06.04 22:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need, kel järsku vererõhk kõrgeks läinud, küsin lihtsalt uudishimu pärast: kui palju olete elus tähelepanu pööranud vee joomisele? Teadupärast 1,5-2l päevas peaks keha saama.

Aga mina olen eluaeg palju vett joonud. Lapsena sain isegi riielda selle pärast, et mis sa sest veest jood, joo parem piima või mahla (see oli siis kodumorss, mida mahlaks nimetati). Praegu on kogu aeg veetass kõrval, vererõhku see kuidagi ei mõjuta (nüüd on ravimid peal küll, need hoiavad korras).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.04 22:22; 07.04 19:42;
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Ilu ja tervis Kõrge vererõhk