Esileht Ilu ja tervis Kõrini päevadest, mida teha!?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )

Teema: Kõrini päevadest, mida teha!?

Postitas:

45 aastane olen ja ei mingit märkigi sellest ,et hakkab midagi muutuma. Olen terve elu neid vastikuid päevi vihanud ja kuna ei soovinud kunagi lapsi saada, siis on minu jaoks see tsükkel koos kõige kaasnevaga täiesti mõttetu olnud kogu aeg. Hormoonspiraal oli- ikka kõik need aastad olid ühtemoodi-kord 25-28 päeva tagant 5-6 päeva. Vaskspiraal oli- sama lugu. Mingeid pille võtsin (üldse hormoonpreparaadid mulle ei sobi tegelikult, kogu selle spiraali ajagi kannatasin meeletu iivelduse käes, aga kaalus võtsin juurde ilma söömatagi)- ei mingit vahet. Nüüd lasin end steriliseerida ja lausa anusin arste, et lõigaku see krdi emakas mul välja.. nad ei teinud seda, kuigi olin juba 40+ ja lapsi ei tahtnud kindlalt.
Jama on see ,et mulle ei sobi tampoonid. Mul on valus neid paigaldada ja ära võtta, õigemini ma ei saagi seda vaginismi tõttu teha eriti. Sama siis muidugi ka mooncupiga. Ainult sidemed ja mõnel päeval lausa pidamatuse mähkmed (no selge see, et siis ei pääse ma neil päevil toastki välja, sest need paistavad läbi iasugustest riietest), üksi kodus on muidugi ükskõik. Selle palavusega tahaks ainult ujuma minna- kuidas ma lähen, kui jälle on 5-6 päeva “mähe püksis”
Tahaks emaka eemaldamist aga arst ei leia selleks põhjust. Huvitav kas minu halb enesetunne poleks juba piisav põhjus, seda enam et minu jaoks on see organ olnud kogu aeg kasutu ja jääb ka.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.07 18:19; 26.07 20:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ei saa minna arstile ja nõuda, et ta sul mõne organi laseks välja lõigata lihtsalt seepärast, et sulle ei meeldi miski asi sellega seoses. Näiteks ei meeldi sulle, et sul on 2 neeru, lõika üks välja. Ükski riigipalgaline arst ei teeks nii. Kuidas tasuliste arstidega, ei oska öelda. Oled mõne vastuvõtul käinud?

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.07 18:41; 23.07 22:31; 24.07 01:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

seda enam et minu jaoks on see organ olnud kogu aeg kasutu ja jääb ka.

Puhta loll. Emaka roll ei ole ainult lapsi kanda. Emakal on ülitähtis roll vaagnapõhja toestava elundina. Esiteks ei lõika seda keegi sul välja sinu jorina peale ja teiseks, kui ka lõigataks, kannaksid suure tõenäosusega oma mähkmeid edasi, siis aga kusepidamatuse tõttu.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ei saa minna arstile ja nõuda, et ta sul mõne organi laseks välja lõigata lihtsalt seepärast, et sulle ei meeldi miski asi sellega seoses.

Alles jooksis läbi uudis, kus keegi lasi endal tilli maha lõigata, sest see ei sobinud tema üle keha tätoveeringutega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ei saa minna arstile ja nõuda, et ta sul mõne organi laseks välja lõigata lihtsalt seepärast, et sulle ei meeldi miski asi sellega seoses.

Alles jooksis läbi uudis, kus keegi lasi endal tilli maha lõigata, sest see ei sobinud tema üle keha tätoveeringutega.

Üsna kindlalt ei olnud see Eestis – kui üldse tõele vastaski.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.07 18:41; 23.07 22:31; 24.07 01:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahaks emaka eemaldamist aga arst ei leia selleks põhjust. Huvitav kas minu halb enesetunne poleks juba piisav põhjus, seda enam et minu jaoks on see organ olnud kogu aeg kasutu ja jääb ka.

Miks emaka eemaldamist? Munasarjad vaja eemaldada ja ongi menopaus käes nagu naksti.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahaks emaka eemaldamist aga arst ei leia selleks põhjust. Huvitav kas minu halb enesetunne poleks juba piisav põhjus, seda enam et minu jaoks on see organ olnud kogu aeg kasutu ja jääb ka.

Miks emaka eemaldamist? Munasarjad vaja eemaldada ja ongi menopaus käes nagu naksti.

Ja tuhat muud jama ka, nagu naksti. Inimesed, teie kehad ei ole koostatud legoklotsidest, kus pole vahet, kui mõne klotsi vahelt võtad. Organismis on kõik seotud ja kui võtad ära munasarjad, saabub tuhat häda – võimalus südamerikkeks suureneb, luud hõrenevad. Emaka ära võtmisega sama lugu. Leppige endaga koos elama, ärge jonnige.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.07 18:41; 23.07 22:31; 24.07 01:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

45 aastane olen ja ei mingit märkigi sellest ,et hakkab midagi muutuma. Olen terve elu neid vastikuid päevi vihanud ja kuna ei soovinud kunagi lapsi saada, siis on minu jaoks see tsükkel koos kõige kaasnevaga täiesti mõttetu olnud kogu aeg. Hormoonspiraal oli- ikka kõik need aastad olid ühtemoodi-kord 25-28 päeva tagant 5-6 päeva. Vaskspiraal oli- sama lugu. Mingeid pille võtsin (üldse hormoonpreparaadid mulle ei sobi tegelikult, kogu selle spiraali ajagi kannatasin meeletu iivelduse käes, aga kaalus võtsin juurde ilma söömatagi)- ei mingit vahet. Nüüd lasin end steriliseerida ja lausa anusin arste, et lõigaku see krdi emakas mul välja.. nad ei teinud seda, kuigi olin juba 40+ ja lapsi ei tahtnud kindlalt.

Jama on see ,et mulle ei sobi tampoonid. Mul on valus neid paigaldada ja ära võtta, õigemini ma ei saagi seda vaginismi tõttu teha eriti. Sama siis muidugi ka mooncupiga. Ainult sidemed ja mõnel päeval lausa pidamatuse mähkmed (no selge see, et siis ei pääse ma neil päevil toastki välja, sest need paistavad läbi iasugustest riietest), üksi kodus on muidugi ükskõik. Selle palavusega tahaks ainult ujuma minna- kuidas ma lähen, kui jälle on 5-6 päeva “mähe püksis”

Tahaks emaka eemaldamist aga arst ei leia selleks põhjust. Huvitav kas minu halb enesetunne poleks juba piisav põhjus, seda enam et minu jaoks on see organ olnud kogu aeg kasutu ja jääb ka.

Aga tee läbi mungapiprakuur ja vaata siis.
Mina küll oma emakat ära ei laseks võtta.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahaks emaka eemaldamist aga arst ei leia selleks põhjust. Huvitav kas minu halb enesetunne poleks juba piisav põhjus, seda enam et minu jaoks on see organ olnud kogu aeg kasutu ja jääb ka.

Miks emaka eemaldamist? Munasarjad vaja eemaldada ja ongi menopaus käes nagu naksti.

No ega ta siis menopausi igatse. Päevadest tahab lihtsalt lahti saada.
Aga teemasse nii palju, et niisama tuju pärast küll ei maksa mingi organi eemaldamist ihaldada, kuna nagu mainitud, kõik on kehas omavahel seotud. Rääkimata sellest, et iga narkoos on risk. Üleüldiselt ei teeks ühelegi inimesele paha õppida end armastama sellisena nagu ta on. Oma keha juures millegi vihkamine on väga ekstreemne ning lõpeb varem või hiljem mingi kroonilise haiguse välja löömisega. Vaimne ja füüsiline on omavahel seotud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen 45 ja võtan juba kolmandat aastat minipille (Cerazette) ning mul ei ole üldse päevi nendega. Ülirahul olen. NB! Kui võtsin neid imetamise ajal (olin siis 38-39), siis mulle ei sobinud. Ajasid südame pahaks ja pidevalt määris. Aga kui mitu aastat pärast lapse sündi neid rasestumisvastase vahendina kasutama hakkasin, siis polnud mingeid kõrvalmõjusid peale päevade ärajäämise. Käin ka korrapäraselt günekoloogi juures kontrollis ja kõik on ok, emaka limaskest on tema sõnul ilus ning organismi hormonaalne tasakaal paigas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 26.07 13:33; 26.07 17:04; 27.07 10:08; 27.07 12:53; 29.07 12:37; 30.07 12:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen 45 ja võtan juba kolmandat aastat minipille (Cerazette) ning mul ei ole üldse päevi nendega. Ülirahul olen. NB! Kui võtsin neid imetamise ajal (olin siis 38-39), siis mulle ei sobinud. Ajasid südame pahaks ja pidevalt määris. Aga kui mitu aastat pärast lapse sündi neid rasestumisvastase vahendina kasutama hakkasin, siis polnud mingeid kõrvalmõjusid peale päevade ärajäämise. Käin ka korrapäraselt günekoloogi juures kontrollis ja kõik on ok, emaka limaskest on tema sõnul ilus ning organismi hormonaalne tasakaal paigas.

Teemaalgataja ju ütleb, et talle ei sobi hormonaalsed vahendid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 26.07 13:54; 26.07 20:51; 27.07 12:08; 28.07 13:13; 29.07 11:46; 30.07 11:17; 30.07 17:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

45 aastane naisterahvas räägib sellist viu-viu juttu nagu oleks 13 aastane pubekas, kes ei saa oma tahtmist. Pole ime, et sind kuidagi tõisiselt ei võeta.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.07 14:06; 26.07 21:23; 28.07 17:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen 45 ja võtan juba kolmandat aastat minipille (Cerazette) ning mul ei ole üldse päevi nendega. Ülirahul olen. NB! Kui võtsin neid imetamise ajal (olin siis 38-39), siis mulle ei sobinud. Ajasid südame pahaks ja pidevalt määris. Aga kui mitu aastat pärast lapse sündi neid rasestumisvastase vahendina kasutama hakkasin, siis polnud mingeid kõrvalmõjusid peale päevade ärajäämise. Käin ka korrapäraselt günekoloogi juures kontrollis ja kõik on ok, emaka limaskest on tema sõnul ilus ning organismi hormonaalne tasakaal paigas.

Teemaalgataja ju ütleb, et talle ei sobi hormonaalsed vahendid.

aga ta ju kirjutabki, et talle ka enne ei sobinud, aga nüüd sobivad. ega enne teada ei saa, kui ära ei proovi. need ei ole kõik ühtemoodi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.07 16:35; 30.07 12:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen 45 ja võtan juba kolmandat aastat minipille (Cerazette) ning mul ei ole üldse päevi nendega. Ülirahul olen. NB! Kui võtsin neid imetamise ajal (olin siis 38-39), siis mulle ei sobinud. Ajasid südame pahaks ja pidevalt määris. Aga kui mitu aastat pärast lapse sündi neid rasestumisvastase vahendina kasutama hakkasin, siis polnud mingeid kõrvalmõjusid peale päevade ärajäämise. Käin ka korrapäraselt günekoloogi juures kontrollis ja kõik on ok, emaka limaskest on tema sõnul ilus ning organismi hormonaalne tasakaal paigas.

Teemaalgataja ju ütleb, et talle ei sobi hormonaalsed vahendid.

aga ta ju kirjutabki, et talle ka enne ei sobinud, aga nüüd sobivad. ega enne teada ei saa, kui ära ei proovi. need ei ole kõik ühtemoodi.

Jah, jõudsin ringiga nende juurde tagasi nii, et otsisin ka sobivat vahendit ja arst soovitas Mirenat. Mina kõhklesin, et äkki ei sobi ja siis igavene jama, et välja saada jne. Siis avastasin, et minipillidel ja Mirenal on sama toimeaine ja mõtlesin, et proovin korra veel neid pille. Et kui ei sobi, siis vähemalt pole ärajätmisega mingit jama – lihtsalt rohkem ei võta. Alustasin ja ei hakanud määrima ja siis sai leht läbi ja alustasin uuega ja päevi ka ei tulnud. Ja nii jäigi. Arsti sõnul talub enamik neid tegelikult hästi, kuna seal on vähem hormoone kui tavalistes pillides. Imetamise ajal põhjustab aga paljudel probleeme, kuna sel ajal on organismi hormonaalne tasakaal lihtsalt teistsugune. Nii et soovitan proovida. Praeguste ilmadega (ja eks muul ajal ka) on see, et päevi pole, ikka suur asi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 26.07 13:33; 26.07 17:04; 27.07 10:08; 27.07 12:53; 29.07 12:37; 30.07 12:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hormooniravi mulle ei sobi, ma ei hakka üldse katsetamagi sadat erinevat vahendit, sest ega nad just rahakotisõbralikud pole. Ja kes siis kirjutas midagi hormoonravi ja imetamise seostest- ma ju ei taha lapsi ja enam õnneks pole ohtu ka.
Õudus on selle kuumaga…nii tahaks ujuma, aga veel paar päeva vist pean kannatama!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.07 18:19; 26.07 20:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen 45 ja võtan juba kolmandat aastat minipille (Cerazette) ning mul ei ole üldse päevi nendega. Ülirahul olen. NB! Kui võtsin neid imetamise ajal (olin siis 38-39), siis mulle ei sobinud. Ajasid südame pahaks ja pidevalt määris. Aga kui mitu aastat pärast lapse sündi neid rasestumisvastase vahendina kasutama hakkasin, siis polnud mingeid kõrvalmõjusid peale päevade ärajäämise. Käin ka korrapäraselt günekoloogi juures kontrollis ja kõik on ok, emaka limaskest on tema sõnul ilus ning organismi hormonaalne tasakaal paigas.

Teemaalgataja ju ütleb, et talle ei sobi hormonaalsed vahendid.

aga ta ju kirjutabki, et talle ka enne ei sobinud, aga nüüd sobivad. ega enne teada ei saa, kui ära ei proovi. need ei ole kõik ühtemoodi.

Jah, jõudsin ringiga nende juurde tagasi nii, et otsisin ka sobivat vahendit ja arst soovitas Mirenat. Mina kõhklesin, et äkki ei sobi ja siis igavene jama, et välja saada jne. Siis avastasin, et minipillidel ja Mirenal on sama toimeaine ja mõtlesin, et proovin korra veel neid pille. Et kui ei sobi, siis vähemalt pole ärajätmisega mingit jama – lihtsalt rohkem ei võta. Alustasin ja ei hakanud määrima ja siis sai leht läbi ja alustasin uuega ja päevi ka ei tulnud. Ja nii jäigi. Arsti sõnul talub enamik neid tegelikult hästi, kuna seal on vähem hormoone kui tavalistes pillides. Imetamise ajal põhjustab aga paljudel probleeme, kuna sel ajal on organismi hormonaalne tasakaal lihtsalt teistsugune. Nii et soovitan proovida. Praeguste ilmadega (ja eks muul ajal ka) on see, et päevi pole, ikka suur asi.

Ma olen aru saanud, et Mirenal ja minipillidel on sama toimeaine ja sama kogus hormoone. Et kui teemaalgatajale Mirena ei sobi, siis ilmselt ei sobiks ka minipillid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 26.07 13:54; 26.07 20:51; 27.07 12:08; 28.07 13:13; 29.07 11:46; 30.07 11:17; 30.07 17:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hormooniravi mulle ei sobi, ma ei hakka üldse katsetamagi sadat erinevat vahendit, sest ega nad just rahakotisõbralikud pole. Ja kes siis kirjutas midagi hormoonravi ja imetamise seostest- ma ju ei taha lapsi ja enam õnneks pole ohtu ka.

Õudus on selle kuumaga…nii tahaks ujuma, aga veel paar päeva vist pean kannatama!

Kes keelab sul ujuma minna? Mine vali privaatsem rand ja mine ujuma.
Aga ära jonni nagu väike laps, kes ei saa oma tahtmist. Vinguda võime me kõike iga asja üle, aga kui sulle ei sobi üks, teine ega kolmas variant, mida sulle pakutud on, siis tuleb õppida elama sellega, mis on .

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.07 14:06; 26.07 21:23; 28.07 17:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga ravi emaka eemaldamise asemel hoopis vaginismi (olen aru saanud, et seda olukorda on võimalik kõvasti paremaks muuta, kuigi aega võtab) ja saad mooncupi kasutama hakata. Lisaks on veel olemas spets aluspesu, millega pole vaja pakse mähkmeid püksi toppida. Paremad imavad kuni 3 tampoonitäit. Üks paar maksab muidugi üsna palju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja ju ütleb, et talle ei sobi hormonaalsed vahendid.

Kus ta seda ütleb? Mina loen teemaalgatusest, et “Hormoonspiraal oli- ikka kõik need aastad olid ühtemoodi-kord 25-28 päeva tagant 5-6 päeva.”

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 26.07 13:33; 26.07 17:04; 27.07 10:08; 27.07 12:53; 29.07 12:37; 30.07 12:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimasele:

Teemaalgataja ju kirjutab: (üldse hormoonpreparaadid mulle ei sobi tegelikult, kogu selle spiraali ajagi kannatasin meeletu iivelduse käes, aga kaalus võtsin juurde ilma söömatagi

Teemaalgataja eesmärk on vabaneda päevadest. Kuna hormoonspiraal teda päevadest ei vabastanud, siis miks peaks minipillid vabastama? Küsimus ei ole ju praegu selles, kuidas leida sobiv rasestumisvastane vahend, vaid kuidas saada lahti päevadest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 26.07 13:54; 26.07 20:51; 27.07 12:08; 28.07 13:13; 29.07 11:46; 30.07 11:17; 30.07 17:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja eesmärk on vabaneda päevadest. Kuna hormoonspiraal teda päevadest ei vabastanud, siis miks peaks minipillid vabastama?

Mind ka ükski eelnev hormonaalne vahend ei vabastanud. Võtsin kombineeritud pille aastaid, samuti neidsamu minipille. Aga mõtlesin, et minipillide uuesti proovimine ei võta tükki küljest. Kui ei sobi, saab kohe loobuda. Sama soovitan teemaalgatajale. Usun, et see on ka kõige lihtsam viis päevadest vabanemiseks, eriti võrreldes mõne organi eemaldamisega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 26.07 13:33; 26.07 17:04; 27.07 10:08; 27.07 12:53; 29.07 12:37; 30.07 12:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja eesmärk on vabaneda päevadest. Kuna hormoonspiraal teda päevadest ei vabastanud, siis miks peaks minipillid vabastama?

Mind ka ükski eelnev hormonaalne vahend ei vabastanud. Võtsin kombineeritud pille aastaid, samuti neidsamu minipille. Aga mõtlesin, et minipillide uuesti proovimine ei võta tükki küljest. Kui ei sobi, saab kohe loobuda. Sama soovitan teemaalgatajale. Usun, et see on ka kõige lihtsam viis päevadest vabanemiseks, eriti võrreldes mõne organi eemaldamisega.

Ma ei taha küll teemaalgataja eest rääkida, aga enda seisukohast ütlen küll, et mu keha on mulle selleks liiga kallis, et teha enda peal katsetusi erinevate hormoonpreparaatidega. Miks ma peaksin võib-olla mitu kuud iiveldama ja 10 kg juurde võtma selleks, teadasaamaks, et see vahend mulle ei sobi? Ka juhul, kui see horm.vahend mingeid kõrvalmõjusid kaasa ei too, on see keha jaoks ikkagi halb.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 26.07 13:54; 26.07 20:51; 27.07 12:08; 28.07 13:13; 29.07 11:46; 30.07 11:17; 30.07 17:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei taha küll teemaalgataja eest rääkida, aga enda seisukohast ütlen küll, et mu keha on mulle selleks liiga kallis, et teha enda peal katsetusi erinevate hormoonpreparaatidega. Miks ma peaksin võib-olla mitu kuud iiveldama ja 10 kg juurde võtma selleks, teadasaamaks, et see vahend mulle ei sobi? Ka juhul, kui see horm.vahend mingeid kõrvalmõjusid kaasa ei too, on see keha jaoks ikkagi halb.

Et pille vms ei soovi võtta, kuna see kehale halb. Aga kuidas kehale mõju see, et ilma igasuguse vajaduseta lasta eemaldada üks organ?
Teemaalgataja ei soovi päevasid, ei soovi tarvitada vahendid, mis neid pärsis. Ainuke, mis tema meelest normaalne on see, et laseks ühe organi oma kehast eemaldada ning seeläbi rikkuda ülejäänud organism talitust.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.07 14:06; 26.07 21:23; 28.07 17:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei taha küll teemaalgataja eest rääkida, aga enda seisukohast ütlen küll, et mu keha on mulle selleks liiga kallis, et teha enda peal katsetusi erinevate hormoonpreparaatidega. Miks ma peaksin võib-olla mitu kuud iiveldama ja 10 kg juurde võtma selleks, teadasaamaks, et see vahend mulle ei sobi? Ka juhul, kui see horm.vahend mingeid kõrvalmõjusid kaasa ei too, on see keha jaoks ikkagi halb.

Et pille vms ei soovi võtta, kuna see kehale halb. Aga kuidas kehale mõju see, et ilma igasuguse vajaduseta lasta eemaldada üks organ?

Teemaalgataja ei soovi päevasid, ei soovi tarvitada vahendid, mis neid pärsis. Ainuke, mis tema meelest normaalne on see, et laseks ühe organi oma kehast eemaldada ning seeläbi rikkuda ülejäänud organism talitust.

Kas sa lugesid mu kommentaarist välja, et ma kuidagi õigustan teemaalgataja soovi? Kindlasti mitte! Ma arvan, et see on jabur! Ta ilmselt ei teadvusta endale, et sellise opiga kaasneb talle mitu teistugust ebameeldivust. Emaka amputatsioon ei ole lihtne ja mugav vahend päevadest lahti saamiseks.

Samas ma leian, et ei peaks enda keha peal erinevaid horm.vahendeid katsetama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 26.07 13:54; 26.07 20:51; 27.07 12:08; 28.07 13:13; 29.07 11:46; 30.07 11:17; 30.07 17:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Emaka amputatsioon ei ole lihtne ja mugav vahend päevadest lahti saamiseks.

Samas ma leian, et ei peaks enda keha peal erinevaid horm.vahendeid katsetama.

Kui ükski vahend pole sobiv, kuidas sa siis kujutad, et need päevad ära kaovad?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 26.07 13:33; 26.07 17:04; 27.07 10:08; 27.07 12:53; 29.07 12:37; 30.07 12:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Emaka amputatsioon ei ole lihtne ja mugav vahend päevadest lahti saamiseks.

Samas ma leian, et ei peaks enda keha peal erinevaid horm.vahendeid katsetama.

Kui ükski vahend pole sobiv, kuidas sa siis kujutad, et need päevad ära kaovad?

Ei kujutagi ette! Ma ei pakkunudki lahendusi, vaid ütlesin, et ega see erinevate horm.vahendite enda peal katsetamine (et äkki jäävad mõnega päevad ära), ei ole ka hea.

Teemaalgataja puhul muud lahendust ei näe, kui ära oodata, millal vanus ükskord seal maal, siis kaob “probleem” iseenesest. Ma olen ka kimpus vaevaliste päevadega (valud ja väga suur vereeritus, lisaks eriti raskekujuline PMS), kuid selliseid ekstreemseid variante nagu teemaalgataja ei kaaluks ilmaski. Menopausi ka ei oota.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 26.07 13:54; 26.07 20:51; 27.07 12:08; 28.07 13:13; 29.07 11:46; 30.07 11:17; 30.07 17:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hormooniravi mulle ei sobi, ma ei hakka üldse katsetamagi sadat erinevat vahendit, sest ega nad just rahakotisõbralikud pole. Ja kes siis kirjutas midagi hormoonravi ja imetamise seostest- ma ju ei taha lapsi ja enam õnneks pole ohtu ka.

Õudus on selle kuumaga…nii tahaks ujuma, aga veel paar päeva vist pean kannatama!

Üksik kibestunud vanatüdruk…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui päevad ei käi, siis hakkavad kuumahood käima. nokk kinni, saba lahti.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.07 16:35; 30.07 12:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei pakkunudki lahendusi, vaid ütlesin, et ega see erinevate horm.vahendite enda peal katsetamine (et äkki jäävad mõnega päevad ära), ei ole ka hea.

Keegi pole ju soovitanudki erinevaid katsetada. Minu teada toimivad nii ainult Mirena ja minipillid. Esimesega tal ei jäänud ära, nii et ainult 1 vahend on veel proovimata. Ja selleks pole vaja kuude kaupa pille süüa. See, kas päevad tulevad või mitte, on 4 nädala pärast näha. Või kui üldse ei sobi ja kohe määrima hakkab, ei pea samuti edasi võtma. Minu jaoks just see oligi määrav, et pillide puhul sa võid iga kell kohe loobuda, kui näed, et ei sobi. Pole mingit riski. Ja mul pole ka mingeid kõrvalmõjusid. Aga igaühele oma, kui ei taha, ega keegi neid ju võtma sunni.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 26.07 13:33; 26.07 17:04; 27.07 10:08; 27.07 12:53; 29.07 12:37; 30.07 12:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja puhul muud lahendust ei näe, kui ära oodata, millal vanus ükskord seal maal, siis kaob “probleem” iseenesest. Ma olen ka kimpus vaevaliste päevadega (valud ja väga suur vereeritus, lisaks eriti raskekujuline PMS), kuid selliseid ekstreemseid variante nagu teemaalgataja ei kaaluks ilmaski. Menopausi ka ei oota.

Oled kimpus vaevaliste päevadega, aga hormoonspiraali vms mingil juhul ei kasuta?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )


Esileht Ilu ja tervis Kõrini päevadest, mida teha!?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.