Esileht Koroonaviirus COVID-19 Koroona kestus

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Koroona kestus

Postitas:
Kägu

Kui kaua teil on koroonaga palavik kestnud?
Mul endal on täna neljas päev palavikku, lastel teine päev. Suuremal tüdrukul oli hommikul juba 39.5 ja kurdab, et põlved valutavad. Mehel ka liigesed valutavad ja palavik. Köhad on ka. Vahepeal püsti seistes hakkab nii hullult iveldama aga pikale heites see kaob kohe.
Tegime eile testid ja näitas kõigil pos.

0
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

palavik kestis kaks päeva ja ühe öö, siis oli nagu peoga pühitud. Aga hullem jama tuli hiljem, sest sain tüsistusena bronhiidi, mis oli raskem kui koroona ise. Koroona oli mingi kolm päeva kehva enesetunnet, bronhiit pea kaks nädalat. No väga halb oli siiski ainult paar päeva, siis sain ravimid (antibiots) ja läks kergemaks. Aga köha kestis pikalt ja antibiotsi pidin võtma kaks nädalat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See et te koroona saite on ikka väga suur haruldus.Koroonat enam ei ole ju.Tõenäoliselt lapsed koolis nakatusid ja tõid haiguse koju kaasa.Tavaliselt kestab koroona 2-3 päeva.Kui on väga kõrge palavik siis tuleb võtta aspiriini(paracetamool) koos ibumetiiniga.See segu võtab palaviku kiirelt alla.

0
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esimesel korral oli ikka 4-5 päeva haige, palavik, kurk valutas, siis tekkis jube väsimus, nõrkus. Olen üle 2 nädala rivist väljas. Teisel korral oli vaid köha, seegi paar päeva.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Koolilapse foorumis on osad juba kolmandat aastat järjest muudkui haiged. Long-covid kestab mõnel vist elu lõpuni.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paar päeva palavikku. Lapsel ei olnud midagi peale seda aga minul oli meeletu jõupuudus ja väsimus kusagil kaks nädalat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See et te koroona saite on ikka väga suur haruldus.Koroonat enam ei ole ju.

Mis idiootlik jutt see on? Alles olin koroonas ja paljud minu tuttavad on ka hiljuti olnud. Et sellega enam haiglasse nii tihti ei satuta ja on ametlikult tunnistatud tavaliseks viirushaiguseks, ei tähenda, et seda enam ei oleks või et inimesed sellesse endiselt ei sureks.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Koroonat enam ei ole ju.

Pandeemia on lõppenuks kuulutatud, aga see ei tähenda, et koroonaviirus enam liikvel ei ole. Lihtsalt see ei ole enam nii ohtlik ja massiline kui alguses.

Nii et jäta meelde: see, et enam ei ole pandeemia, ei tähenda seda, et see viirus enam ei leviks. Levib, aga mitte enam nii hullusti. Inimesed põevad seda aga ikka täiesti erinevalt. Mõni korra köhatab, teine on mitu päeva kõrges palavikus. Nõrgema tervisega inimene võib endiselt ka haiglasse sattuda ja sellesse ka surra, nagu ka näiteks gripi puhul.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esimesel korral oli suurtel kõrge palavik 4-5 päeva, lastel 5-6.

Teisel korral 1-2 päeva.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on töökohas praegu koroonapuhang. Mitu kolleegi on olnud nädal aega väga kõrge palavikuga maas. Ise olin paar nädalat tagasi väga haige, palavikku küll polnud, aga enesetunne oli lihtsalt kohutav. Köhin juba kolmandat nädalat jutti.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on töökohas praegu koroonapuhang. Mitu kolleegi on olnud nädal aega väga kõrge palavikuga maas. Ise olin paar nädalat tagasi väga haige, palavikku küll polnud, aga enesetunne oli lihtsalt kohutav. Köhin juba kolmandat nädalat jutti.

Testisite, sest paljud jäid korraga haigeks? Käisite algul haigena tööl?

0
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on töökohas praegu koroonapuhang. Mitu kolleegi on olnud nädal aega väga kõrge palavikuga maas. Ise olin paar nädalat tagasi väga haige, palavikku küll polnud, aga enesetunne oli lihtsalt kohutav. Köhin juba kolmandat nädalat jutti.

Testisite, sest paljud jäid korraga haigeks? Käisite algul haigena tööl?

Koroona peiteaeg on u nädal, seega sellega võib vabalt kergete sümptomite korral tööl käia. Nii juhtus ka minu kolleegidega. Testisid, kuna kodus olid mõned kasutamata ag testid. Minu asukohariigis ei ole testmine enam ammu kohustuslik.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Postitage oma koroonateemad õigesse rubriiki. Tänan.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Postitage oma koroonateemad õigesse rubriiki. Tänan.

Kas koroona ei ole siis terviseprobleem?

Palun.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Postitage oma koroonateemad õigesse rubriiki. Tänan.

Kas koroona ei ole siis terviseprobleem?

Palun.

See dispuut on siin olnud nüüdseks aastaid varsti. Ei, koroona ei ole Perekoolis terviserubriigi teema (kuigi on terviseprobleem), sest SELLE JAOKS ON LOODUD OMAETTE RUBRIIK, et koviditeemad ei segaks neist tüdinud Perekooli lugejaid. Paluks seda vastavat rubriiku kasutada.

+1
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Koroona kestus