Esileht Koroonaviirus COVID-19 Koroona läbipõdemisel tekkinud antikehad?

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Koroona läbipõdemisel tekkinud antikehad?

Postitas:
Kägu

Mees käis veeniverd andmas, et saada teada kas on koroona läbi põdenud ja antikehad olemas. Digiloos on vastus: negatiivne. Numbrid 40 ja 80 ja lause: Kahtlus COVID-19 asümptomaatilisele põdemisele. Mida see lause tähendab? Ei saanud perearsti kätte, et täpsemalt küsida. Teab keegi?

0
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Palju antikehade number on siis? Mis kaks numbrit.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kahtlus COVID-19 asümptomaatilisele põdemisele. Mida see lause tähendab?

See tähendab sedä, et on kokku puutunud, põdenud ilma sümptomiteta ehk nii kergelt, et antikehi ei tekkinud määral, mis ületaks positiivseks lugemise piirmäära.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jube , ja siis neile surutakse vaktsiini peale. Ma olen ka läbipõdenud (ametlikult), aga ei kasuta seda natsipassi, sest need kõik, kes seda kasutavad pooldavad erinevate arvamustega inimeste kiusamist. Nagu natsid kiusasid juute…

+5
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jube , ja siis neile surutakse vaktsiini peale. Ma olen ka läbipõdenud (ametlikult), aga ei kasuta seda natsipassi, sest need kõik, kes seda kasutavad pooldavad erinevate arvamustega inimeste kiusamist. Nagu natsid kiusasid juute…

Esiteks pole alust arvata, et keegi TA meest koonduslaagrisse hakkaks viima. Aga teiseks ongi hetkel ju antikehade arv nii madal, et ilmselt ei kaitseks see teda uuesti nakatumise eest.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jube , ja siis neile surutakse vaktsiini peale. Ma olen ka läbipõdenud (ametlikult), aga ei kasuta seda natsipassi, sest need kõik, kes seda kasutavad pooldavad erinevate arvamustega inimeste kiusamist. Nagu natsid kiusasid juute…

Küll sa oled ilus.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Krt teie arusaam immuunsusest ja antikehadest on nunnu.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees käis veeniverd andmas, et saada teada kas on koroona läbi põdenud ja antikehad olemas. Digiloos on vastus: negatiivne. Numbrid 40 ja 80 ja lause: Kahtlus COVID-19 asümptomaatilisele põdemisele. Mida see lause tähendab? Ei saanud perearsti kätte, et täpsemalt küsida. Teab keegi?

Olen natuke uurinud kuid ma pole teadlane – märgin kohe ära.

Inimesel on 2 immuunsussüsteemi pmtst – esimene ja väga tugev on nina/kõri limaskestadel, teine on organismi siseselt. Väga palju õhus liikuvaid viirushaigusi juba likvideeritakse ära ninas/kurgus ning nad ei pääse organismi paljunema. St esmane immuunsus on tugev aga kuna organism ei pidanud “palju tööd” tegema, on ka antikehade tase madalam. Samas jäävad alles mälurakud e t rakud ja need aktiveeruvad ja asuvad antikehi taas tootma kui sarnane viirus jälle ründab.

Mis puutub antikehade tasemesse (olenemata sellest kui raskelt inimene haiguse läbi põdes), siis “värskelt” peale nö “võitlust” on need laes kuid kuna organismile pole vajalik end pidevalt nö võitlusvalmis hoida, siis antikehade arv ajas väheneb – mis ei tähenda seda, et vastupanuvõime väheneb. Mälurakud (needsamad t rakud) on olemas ning valmis võitlusesse asuma ning vajadusel antikehi juurde tootma.

Viirushaigustega ongi see häda, et tüved muutuvad ning vanemaealistel on t rakkude säilitamine pärsitud.

Palju on teadustöid käsil ja jäädakse eriarvamusele, et mis on ikkagi optimaalne.  Vaktsiinist saadav immuunsus kestab suhteliselt lühikest aega (pärast neljandat kuud juba hakkab langema) ning teadmata on, kui suur kaitse on sellel tulevaste tüvede vastu. St kui vaadata ainult antikehade taset, siis inimene vajaks süste 2x aastas, et säilitada algset kõrget taset. Paljud immunoloogid on aga väljendanud muret, et mida selline immuunsusega manipuleerimine aastate ja aastakümnete jooksul kaasa võib tuua.

Minu seisukoht on ikkagi see, et iga inimese organismile tuleks läheneda individuaalselt ning kaalutleda kõiki riske.

 

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Super! ^

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaksitud ei ole? See annab ju ka antikehi.

Kui ei siis on ilmselt kunagi põdenud – muidu poleks neid yldse ju?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaksitud ei ole? See annab ju ka antikehi.

Kui ei siis on ilmselt kunagi põdenud – muidu poleks neid yldse ju?

Milleks sõna võtta, kui teemat ei jaga? Kui palju on sinu meelest neid vaktsineeritud inimesi, kellel on antikehade näit negatiivne?

Asümptomaatiline põdemine tähendabki, et on olnud nakatunud, kuid mitte haigestunud.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei puutu teemasse, lihtsalt paar korda valesti lugenud pealkirja:

Kas läbipõLemisel tekivad antikehad? 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei puutu teemasse, lihtsalt paar korda valesti lugenud pealkirja:

Kas läbipõLemisel tekivad antikehad? ????

Mina ka! 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Koroona läbipõdemisel tekkinud antikehad?