Esileht Koroonaviirus COVID-19 Koroona möödas, aga enesetunne ikka halb

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Koroona möödas, aga enesetunne ikka halb

Postitas:
Kägu

Tere

Põdesin koroonat suhteliselt kergelt – palavik, köha, nohu, aga vaid paar raskemat päeva ja sellega asi piirdus. Siiski algasid pärast seda imelikud peavalud, mis ei ole üldse tugevad, aga siiski igapäevased. Lisaks on tihti nõrkustunnet, kohati käib ka pea kergelt ringi. See on kestnud nüüdseks paar nädalat. 

Kas siin võib koroonaga seos olla? On kellelgi veel nii olnud? Ma pole see inimene, kes sooviks nüüd kõik tulevased hädad koroona kaela ajada, seetõttu soovikski teada, kas kellelgi on veel nii olnud. Vabalt ju võib olla, et seost pole ja mu hädadel on muu põhjus. 

Kuigi valud pole tugevad, on siiski päris tüütu igapäevaselt nõrkuse all kannatada. 

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuna on ka palavad ilmad olnud, kas jood piisavalt vett?

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hm, just sama täheldasin enda puhul. Põdesin väga kergelt, isegi pea ei valutanud, aga nüüd, peale tervenemist, iga päev pea valutab veidi ja käib ringi ka. Vererõhk (ülemine) on ka 150-160. Olen kuulnud, et see läheb ise tagasi ehk ikka millalgi.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja kas te tõesti seostate seda viirusinfektsiooni põdemisega?

0
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

peale põdemist võib olla sul mõndadest ainetest puudus.

vb Mg madal. võta magneesium tsitraati või -glütsinaati mõnda aega. kui eelistad isotoonilist jooki, siis leia midagi, kus pole liiga palju magusat (sellega tekitad lihtsalt põletikku, ka peavalu juurde).

muud asjad, mida peale igat haigust võib proovida taastada on tsink, b-vitamiinid, d-vitamiin (koos K vitamiiniga, muidu ei imendu väga hästi).

kui viitsimist on arstitada, lase vereanalüüs teha, uuri, kuidas rauaga lood on – covidiga võib ka see kannatada, ning samuti võib üheks sümptomiks olla peavalud. aga rauda ei tasu pimesi võtta, ainult siis, kui puudus on – vereanalüüsiga saab teada.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul on näiteks südamerütmihäired tekkinud ja sellega seoses halb enesetunne aeg-ajalt, pool aastat saab täis ja ei mingeid muutusi olenemata toetava ravimi tarbimisest. Kohe ei seostanud viiruse põdemisega, aga elustiili ei ole muutnud, üsnagi terve ja liikuv inimene siiani olin. Ja need algasid paar kuud peale põdemist, täiesti lambist – istusin puhkuse ajal teleka ees ja vaatasin mingit filmi. Ei mingit eelnevat stressi ega midagi, mis võiks selle põhjustada. Mäletan vaid, et pidev väsimus saatis mind need kaks kuud enne seda, pluss äkitselt ei suutnud ma öösiti enam korralikult magada.

Kahjuks ei ole võimalik tõepoolest seostada viiruse põdemisega. Aga ühtki muud põhjust ei oska ka välja pakkuda, arstiga on samuti räägitud ja analüüse tehtud piisavalt.
Eks see saab olema tuleviku väljakutse – uurida välja, mis haigused on selle viiruse järelmõju ja mis oleks ka ilma põdemata tekkinud. Üsna masendav tulevik tundub selle taustal. Eks tuleb nüüd kõigil meil veel rohkem oma tervise eest hoolitseda.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Südamerütmihäirete (siis idiopaatiliste, mitte südame väärarengust vm tingitute) põhjuseks peetakse viimasel ajal just läbipõetud viirushaigusi. Neid põhjustavad ka varasemad viirushaigused, mitte ainult Covid.

+1
0
Please wait...

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Esileht Koroonaviirus COVID-19 Koroona möödas, aga enesetunne ikka halb