Esileht Koroonaviirus COVID-19 Koroona möödas, aga enesetunne ikka halb

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Koroona möödas, aga enesetunne ikka halb

Postitas:
Kägu

Tere

Põdesin koroonat suhteliselt kergelt – palavik, köha, nohu, aga vaid paar raskemat päeva ja sellega asi piirdus. Siiski algasid pärast seda imelikud peavalud, mis ei ole üldse tugevad, aga siiski igapäevased. Lisaks on tihti nõrkustunnet, kohati käib ka pea kergelt ringi. See on kestnud nüüdseks paar nädalat. 

Kas siin võib koroonaga seos olla? On kellelgi veel nii olnud? Ma pole see inimene, kes sooviks nüüd kõik tulevased hädad koroona kaela ajada, seetõttu soovikski teada, kas kellelgi on veel nii olnud. Vabalt ju võib olla, et seost pole ja mu hädadel on muu põhjus. 

Kuigi valud pole tugevad, on siiski päris tüütu igapäevaselt nõrkuse all kannatada. 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna on ka palavad ilmad olnud, kas jood piisavalt vett?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hm, just sama täheldasin enda puhul. Põdesin väga kergelt, isegi pea ei valutanud, aga nüüd, peale tervenemist, iga päev pea valutab veidi ja käib ringi ka. Vererõhk (ülemine) on ka 150-160. Olen kuulnud, et see läheb ise tagasi ehk ikka millalgi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kas te tõesti seostate seda viirusinfektsiooni põdemisega?

+3
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

peale põdemist võib olla sul mõndadest ainetest puudus.

vb Mg madal. võta magneesium tsitraati või -glütsinaati mõnda aega. kui eelistad isotoonilist jooki, siis leia midagi, kus pole liiga palju magusat (sellega tekitad lihtsalt põletikku, ka peavalu juurde).

muud asjad, mida peale igat haigust võib proovida taastada on tsink, b-vitamiinid, d-vitamiin (koos K vitamiiniga, muidu ei imendu väga hästi).

kui viitsimist on arstitada, lase vereanalüüs teha, uuri, kuidas rauaga lood on – covidiga võib ka see kannatada, ning samuti võib üheks sümptomiks olla peavalud. aga rauda ei tasu pimesi võtta, ainult siis, kui puudus on – vereanalüüsiga saab teada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on näiteks südamerütmihäired tekkinud ja sellega seoses halb enesetunne aeg-ajalt, pool aastat saab täis ja ei mingeid muutusi olenemata toetava ravimi tarbimisest. Kohe ei seostanud viiruse põdemisega, aga elustiili ei ole muutnud, üsnagi terve ja liikuv inimene siiani olin. Ja need algasid paar kuud peale põdemist, täiesti lambist – istusin puhkuse ajal teleka ees ja vaatasin mingit filmi. Ei mingit eelnevat stressi ega midagi, mis võiks selle põhjustada. Mäletan vaid, et pidev väsimus saatis mind need kaks kuud enne seda, pluss äkitselt ei suutnud ma öösiti enam korralikult magada.

Kahjuks ei ole võimalik tõepoolest seostada viiruse põdemisega. Aga ühtki muud põhjust ei oska ka välja pakkuda, arstiga on samuti räägitud ja analüüse tehtud piisavalt.
Eks see saab olema tuleviku väljakutse – uurida välja, mis haigused on selle viiruse järelmõju ja mis oleks ka ilma põdemata tekkinud. Üsna masendav tulevik tundub selle taustal. Eks tuleb nüüd kõigil meil veel rohkem oma tervise eest hoolitseda.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Südamerütmihäirete (siis idiopaatiliste, mitte südame väärarengust vm tingitute) põhjuseks peetakse viimasel ajal just läbipõetud viirushaigusi. Neid põhjustavad ka varasemad viirushaigused, mitte ainult Covid.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina põdesin augustis covidit ja nüüd olen hädas väga kõrgete vererõhkudega. Ikka selline 200/130. Rinnus valud jne. Sain peale tugevad vererõhuravimid, kohe 4 tabletti, sest muu ei võtagi rõhku alla. Magamisega ka probleemid. Und lihtsalt ei tule, keerlen ja pöörlen voodis hommikuni. Ma nii väga loodan, et see läheb üle! Koroonat põdesin iseenesest kergelt. Olin enne seda ( nüüdseks 3 nädalat) täiesti terve ja hea vererõhuga inimene.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina põdesin augustis covidit ja nüüd olen hädas väga kõrgete vererõhkudega. Ikka selline 200/130. Rinnus valud jne. Sain peale tugevad vererõhuravimid, kohe 4 tabletti, sest muu ei võtagi rõhku alla. Magamisega ka probleemid. Und lihtsalt ei tule, keerlen ja pöörlen voodis hommikuni. Ma nii väga loodan, et see läheb üle! Koroonat põdesin iseenesest kergelt. Olin enne seda ( nüüdseks 3 nädalat) täiesti terve ja hea vererõhuga inimene.

Uneprobleemid võivad viidata magneesiumi puudusele. Tsitraat või glütsinaat.

Vererõhk võib olla seotud ka stressiga – ja haiguse põdemine tekitas ka minus päris koleda stressi ja depressiooni. Kuid kui osadel võib see depressioon kesta peale kovidit isegi mitu kuud, siis mul oli kusagil 2-3 päeva ainult. B vitamiinide võtmine või punase liha, muna söömine võib abiks olla.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ärevushäire.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen saanud 3 vaktsiini. Põdesin 2022 a veebruaris ja septembris ja ikka nii, et mõlemal korral 4-5 päeva voodis pikali. Peale viimast põdemist u 3 kuu jooksul on palju olnud peavalusid, mõnikord lihtsalt tuikab, pole tabletti vaja, aga kui paar päeva ikka nii olnud, siis võtan ka valuvaigistit. Tihenenud on ka migreen (auraga), mis u 15 a tagasi diagnoositi, kuid viimastel aastatel kõvasti vähemaks jäänud.

Ei oska muuga seostada, kui Covidiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aasta 2021 augustis peale peale Pfizer vaktsiiniga vaksineerimist tekkisid rohked südame vahelöögid. Peale seda olen EMOs olnud kokku 12 tundi jälgimise all. Diagnoositi arütmia täpsemalt kodade virvendus. Enne vaktsineerimist mingeid kaebusi ei olnud olin täiesti terve. Olen 3 korda kardioloogi juures käinud kes ütles et vaktsiin ja koroona võib südame tööd mõjutada. Ja kardioloog ütles et ma paranen. Paraku väga suurt usku ei ole sellesse.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

MInu emal tekkisid rütmihäired peale grippi. On alati väga terve olnud, üliharva viirushaigustki põdenud ja siiski selline ootamatu tüsistus. Kestis mitu aastat, vahetevahel proovis mingeid ravimeid ka. Ja siis äkki ühel päeval – kõik korras, rütmihäireid pole enam esinenud. See kõik oli  just enne Covidit, on saanud ka 3 vaktsiini ja ei mingeid tüsistusi, põdenud ka pole.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Südame lihases on ACE retseptorid.

Vaksiin kui ka koroona viirus otsib need üles ja läbi nende tungib rakku. Häirib sedasi rakkude tööd ja tekivad rütmijäired.

Vaksiini probleem ongi, et see võib sattuda otse vereringesse. Haigestumisel aga satub viirus esialgu ülemistesse hingamisteedesse, kus on tugev immuunsüsteem/barjäär vastas. See ongi fundamentaalne erinevus ja vakstiini riskid.

 

Pika aja peale peaks asi leevenema, võtta kaaliumi ja magneesiumi.

Läheb vbl isegi aasta. Palju jalutada, kui enesetunne ok, siis kiirkõnd. Mitte joosta.

0
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kas olete otsinud rahastamisvõimalusi oma uue kodu ostmiseks, ehitamiseks, kinnisvaralaenuks, refinantseerimiseks, võlgade konsolideerimiseks, isiklikuks või äriliseks otstarbeks? Tere tulemast tulevikku! Meiega on rahastamine tehtud lihtsaks. Võtke meiega ühendust, kuna pakume oma finantsteenust madala ja taskukohase intressimääraga 3% pikaks ja lühikeseks laenuperioodiks koos 100% garantiiga laenuga. Huvitatud taotleja peaks meiega ühendust võtma edasiste laenu omandamise protseduuride jaoks aadressil: joshuabenloancompany@aol.com

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Koroona möödas, aga enesetunne ikka halb