Esileht Ilu ja tervis Koroona viirus haiglas -soovin med.töötaja kommentaari

Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )

Teema: Koroona viirus haiglas -soovin med.töötaja kommentaari

Postitas:

Vaatan Grey anatoomia 17ndat hooaega, mis on tehtud koroonaviiruse ravist haiglas. Kas mõni  med.töötaja kommenteeriks – on see seriaal tõene, kas selline oligi olukord haiglastes aprillis 2020.  Tavaliselt vaatan seda sarja, kui meelelahutust – aga nüüd seda hooaega vaadates võtan asja tõsisemalt.

Muide – see ei ole hobiteema.

+4
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.12 11:03; 26.12 11:24;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Vaatan Crey anatoomia 17ndat hooaega, mis on tehtud koroonaviiruse ravist haiglas. Kas mõni med.töötaja kommenteeriks – on see seriaal tõene, kas selline oligi olukord haiglastes aprillis 2020. Tavaliselt vaatan seda sarja, kui meelelahutust – aga nüüd seda hooaega vaadates võtan asja tõsisemalt.

Muide – see ei ole hobiteema.

Me ei tea, milline oli olukord aprillis haiglates. Eestit tabas tookord see laine hoopis kergemalt, kui paljusid teisi riike, sh. Ameerikat. Praegusel hetkel on päris eluga täiesti võimalik paralleele tõmmata, aga seal on veel vimkasid sees. Nt. Suurem personali haigestumus.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.12 11:14; 26.12 16:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Crey anatoomia

Päriselt ?????

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatan Crey anatoomia 17ndat hooaega, mis on tehtud koroonaviiruse ravist haiglas. Kas mõni med.töötaja kommenteeriks – on see seriaal tõene, kas selline oligi olukord haiglastes aprillis 2020. Tavaliselt vaatan seda sarja, kui meelelahutust – aga nüüd seda hooaega vaadates võtan asja tõsisemalt.

Muide – see ei ole hobiteema.

Tõsta palun hobiteemasse ümber. Filmid ja tv saated on sinu hobi mitte ajaviite ja muud jutud!

+3
-27
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.12 11:20; 26.12 11:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Crey anatoomia

Päriselt ?????

Tänan, et tähelepanu juhtisid. Parandasin ära. Ilusaid jõule!

Miks hobiteema? Jutt on koroonast ja olukorrast haiglas. Laiendab silmaringi ka, sest senini ei ole sellist filmi/seriaali sellest hullust olukorrast tehtud.

+6
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.12 11:03; 26.12 11:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõsta palun hobiteemasse ümber. Filmid ja tv saated on sinu hobi mitte ajaviite ja muud jutud!

Mõni pole ikka veel aru saanud, et ise ei saa oma teemat kuhugi tõsta.
Tõsta ise, kui nii kõva tõstja oled.

Aga teema on muidugi hea.
“Et kas elu Eesti politseis ongi selline nagu Kelgukoertes vms….Ma ikka ka nagu hoolega vaatasin ja mul tekkisid kohe mõned küsimused. Mõni politseinik võiks asjalikult vastata”

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõsta palun hobiteemasse ümber. Filmid ja tv saated on sinu hobi mitte ajaviite ja muud jutud!

Mõni pole ikka veel aru saanud, et ise ei saa oma teemat kuhugi tõsta.

Tõsta ise, kui nii kõva tõstja oled.

Aga teema on muidugi hea.

“Et kas elu Eesti politseis ongi selline nagu Kelgukoertes vms….Ma ikka ka nagu hoolega vaatasin ja mul tekkisid kohe mõned küsimused. Mõni politseinik võiks asjalikult vastata”

TA saab muuta teema kõige esimest postitust ja tõsta ka teema ümber mujale rubriiki

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõsta palun hobiteemasse ümber. Filmid ja tv saated on sinu hobi mitte ajaviite ja muud jutud!

Mõni pole ikka veel aru saanud, et ise ei saa oma teemat kuhugi tõsta.

Tõsta ise, kui nii kõva tõstja oled.

Aga teema on muidugi hea.

“Et kas elu Eesti politseis ongi selline nagu Kelgukoertes vms….Ma ikka ka nagu hoolega vaatasin ja mul tekkisid kohe mõned küsimused. Mõni politseinik võiks asjalikult vastata”

Daaa, oli jah tol ajal politseis elu täpselt selline nagu Kelgukoertes. Ainult, et uurijad olid paremad ja pätid lollemad.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.12 11:20; 26.12 11:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No minu jaoks on küll sarjad ajaviide mitte hobi, ma vaatan telekat ju ajaviiteks.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõsta palun hobiteemasse ümber. Filmid ja tv saated on sinu hobi mitte ajaviite ja muud jutud!

Kui sa püüad nende ümber tõstmise hüüatustega naljakas olla, siis on sul veel väga pikk tee minna. Kui aga tõsimeeli kirjutad, siis peaksid küll arsti poole pöörduma.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes see ajugeeniusest moderaator on, kelle arust TV ja seriaalid on hobi? 😀

+7
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Mis krdi hobi?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis krdi hobi?

Selle kuradi, kel mingit muud hobi rohkem pole.
Lihtne.

´Kel on mingi põnevam hobi, see ei vahi ju telekast mingid debiilsusi.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ootasin gray anatoomia uut hooaega, aga kuna seal ka ainult koroona, siis nagu ei tahagi seriaali väga vaadata, sest seda koroonat tuleb sisse nii uksest ja aknast niigi igapäev. Aga ju koroona teema seal ka sellepärast, et ilma maskita ei saa seriaali edasi teha.

Tahaks lihtsalt ajaviiteks vaadata, hobikorras pole ühtegi saadet telekast vaadanud, nii et on ikka küll ajaviite teema.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatasin tavainimese pilguga.

Ei ole tõene kaitse poole pealt. Osad arstid käivad oma haiglariietega koroonahaigete juures, vahest viskavad põlle peale, kindaid ei ole (päriselt peab vist 2 paari olema). Räägivad koroonaosakonnas isikliku mobiiliga. Puhketoas kõik arstid segamini maskita. Aga samas 1 arst näiteks koju ei võinud minna, magas telgis. Arstide testimine toimus suures ruumis elavas järjekorras.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Räägivad koroonaosakonnas isikliku mobiiliga

See mobiil oli neil seriaalis mingis kilekotis igal juhul. Telgis magamine ja see, et oma naisele ei julgenud lähedale minna, tundus mulle ka äärmuslik, eriti arvestades, kui pikk on haiguse peiteperiood, see tähendab, et nad ikka ei saa ilmselt enne pandeemia lõppu siis ju kokku. Aga uued osad on igavamad küll. Ma võiks küll hea meelega vaadata, kuidas ka pandeemiaga toimetulekut kujutatakse, mulle ei meeldi pigem mingit palavikuluulude näitamised ja see, et tegelikult pole seal ka ühtki huvitavat probleemi hetkel, ainult kõik saavad lihtsalt koroonat, ja litsakas naine üritab oma litsakust välja vabandada (see on natuke huvitav, aga väga tagaplaanil praegu). Vähe on senistes uutes osades näidatud konkreetseid patsiente ja nendega tegelemist, mis vanades osades oli keskne teema.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hm, minu arust on ka teleka vaatamine just ajaviide, mitte hobi.

Aga seda seriaali olen vaadanud kõik hooajad ja on minule meelepärane, kuigi meditsiinist ei jaga tuhkagi. 2 osa vaadates mõtlesin , kui need isad kaklema läksid – et esiteks tekitate arstile tööd ja teiseks  lööte veel ühel arstil (Bailey)  jala vigaseks – täitsa lollikari. Aga eks see ole seriaal. Samas, just praegu, kus see haigus nii levib, on ka seal ühteist õpetlikku.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imelikud mütsid olid neil peas. Mingi toru tuli sealt välja ja viis seljal oleva aparaadini, samas juuste ja lõua juures suured augud, mitte ei olnud õhukindlalt peas. Milleks siis see toru. Ja siis osad käivad vaid tavalise maskiga koroonahaigete juures, ei mingit kaitset.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imelikud mütsid olid neil peas. Mingi toru tuli sealt välja ja viis seljal oleva aparaadini, samas juuste ja lõua juures suured augud, mitte ei olnud õhukindlalt peas. Milleks siis see toru. Ja siis osad käivad vaid tavalise maskiga koroonahaigete juures, ei mingit kaitset.

Ma eeldan, et sealt torust peaks tulema hapnik, samas, hapnikku niimoodi kaasas kanda- päris raske. Sellised maskid on seetõttu tõenäoliselt, et näitlrjate näod ikka paistaks. Tavalise maskiga ei tohiks tõepoolest koroonahaige juurde minna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.12 11:14; 26.12 16:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatan Crey anatoomia 17ndat hooaega, mis on tehtud koroonaviiruse ravist haiglas. Kas mõni med.töötaja kommenteeriks – on see seriaal tõene, kas selline oligi olukord haiglastes aprillis 2020. Tavaliselt vaatan seda sarja, kui meelelahutust – aga nüüd seda hooaega vaadates võtan asja tõsisemalt.

Muide – see ei ole hobiteema.

Tõsta palun hobiteemasse ümber. Filmid ja tv saated on sinu hobi mitte ajaviite ja muud jutud!

Ta ei saa ju, sest “siin käib kõige rohkem inimesi” ja TA teema on nii tähtis ning huvitav.

* meie medtöötajad on nii ülekoormatud, et vabad hetkel kuluvad magamisele ja perega koosolemisele. Ilmselgelt pole neil aega päevade kaupa seebikaid vahtida. Seega seda “tegelikku olukorda” sarjas nad ei pruugi teada.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.12 16:40; 26.12 16:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Crey anatoomia

Päriselt ?????

Tänan, et tähelepanu juhtisid. Parandasin ära. Ilusaid jõule!

Miks hobiteema? Jutt on koroonast ja olukorrast haiglas. Laiendab silmaringi ka, sest senini ei ole sellist filmi/seriaali sellest hullust olukorrast tehtud.

Koroonateemad on kleepsu all. Miks sa sinna ei kirjutanud? Ikka keegi leiab, et tema teema on kuidagi innovaatilisema käsitlusega ja olulisem?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.12 16:40; 26.12 16:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellised maskid on seetõttu tõenäoliselt, et näitlrjate näod ikka paistaks.

Ära nüüd aja rohkem, loomulikult on Grey’s Anatomy täiesti tõsine dokumentaalsari.

Las meie perekoolikast teematajale jääb vähemalt see mulje.
Ja veendumus, et see EI OLE USA telesari, mis räägib viie interni elust ja tööst väljamõeldud Seattle Grace Mercy West haiglas, mis asub Washingtoni osariigis Seattle’is.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära nüüd aja rohkem, loomulikult on Grey’s Anatomy täiesti tõsine dokumentaalsari.

Ilmselt ka perekooli moderaatorid arvavad sama, miks see teema muidu tervise rubriiki maandus. 😀

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldiselt on mul meditsiinitöötajate suhtes suur respekt, aga ühe suhtes on see kahjuks vankuma löönud.
Mul on FB tuttav, kes töötab haiglas ja paneb üles selfisid haiglakoridoridest vaheldumisi oma vabaajaeluga, kus ta kohtub trobikonna sõpradega ja pole seal maske ega meetrist vahet. Järgmine päev on jälle haiglas tööl. Sekka jagab artikleid kui tähtis on nakkusest hoiduda. Loodetavasti ta ei ole Eesti keskmise haiglatöötaja prototüüp.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kunagi üle 10a tagasi ütles mulle tuttav kiirabiarst, et tema jaoks tundub Etv “Kiirabihaigla”, kõige rohkem tegelikkust meenutav nendest kõigisit arstiseriaaldisest, mis on. TA küsimuse kohta ei tea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kunagi üle 10a tagasi ütles mulle tuttav kiirabiarst, et tema jaoks tundub Etv “Kiirabihaigla”, kõige rohkem tegelikkust meenutav nendest kõigisit arstiseriaaldisest, mis on. TA küsimuse kohta ei tea.

Kas ta mõtles “ER” sarja. Meie kiirabiarstid küll naersid selle üle.   Ma olen ise kiirabi elu natuke  lähemalt näinud ja kõige reaalsem on praegune soomlaste “Pulss”. Sinna on eraelu  sissetoodud väga palju, aga haigla ja kiirabitöö osas on enamvähem.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )


Esileht Ilu ja tervis Koroona viirus haiglas -soovin med.töötaja kommentaari