Esileht Lapse ootamine Koroonaaja piirangud ja isad

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )

Teema: Koroonaaja piirangud ja isad

Postitas:

Kuidas teie abikaasad/elukaaslased sellesse suhtuvad, et neid praegu uuringutele kaasa ei lubata ja et pärast lapse sündi lubatakse neil haiglasse jääda vaid paariks tunniks? Jutt käib siis muidugi nendest maakondadest, kus sellised piirangud hetkel kehtivad.

Mul oli sellel nädalal LA uuring. Mees teatas, et ta on nii kurb, et ei ole saanud minuga ühelegi visiidile kaasa tulla ja et ta tunneb end seepärast väga kõrvalejäetuna. Siis leppisime kokku, et kuna tal ei lubata ka sinna kaasa tulla, siis palun arstil lapse sugu mitte avaldada. Ja nüüd olen ise kurb, sest ma nii ootasin seda teadasaamise hetke 🙁 

Nüüd on plaan uurida võimalusi UH uuringuks mõnes teises maakonnas tingimusel, et seal lubatakse isal kaasa tulla, et saaks koos lapse soo teada. Kas keegi siin on nii teinud?

+7
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.01 19:18; 23.01 21:05; 23.01 22:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mis see soigumine annab? Ma lähen varsti sünnitama ja olen ammu leppinud. Olen arvestanud ka võimalusega, et pannakse veel karmimad piirangud peale ja isasid ei lubata üldse sünnitusele.

Sugu ja isa osalus uuringutel ei peaks olema nii primaarne. Põhiline, et sünniks terve laps ja sünnitus läheks võimalikult ohutult. Õnneks ei kesta see ajaliselt nii kaua ka, et see mu jaoks mingi maailmalõpp oleks.

Kui isad tõestasid mõni aeg tagasi, et nad ei suuda sünnitusjärgsetes tubades piirangutest kinni pidada, siis polegi midagi muud teha. Ega muud moodi ju ei õpi.

+12
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.01 19:50; 23.01 22:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arvates on mehe nördimus täiesti põhjendatud ja mina otsiksin küll võimalust lisa ultraheliks, kuhu saaks mehe kaasa võtta.

Ära hakkab tüütama hoopis soigumine teemal, et sünnitamine on naiste asi ja alati on ilma meesteta hakkama saadud. Jah, jalgu risti ei hoia pandeemia lõpuni, aga arvestama peab ikkagi ka perede vajadustega.

Vaadates, kuidas muudele arstivisiitidele tullakse tervete peredega ja haigla patsiendid käivad r-kioskist pidžaamades kohvi ostmas, siis ei saa aru küll, miks naistenõuandla/sünnitusosakonna patsientidel peab topelt-piirangud olema.

 

 

+17
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas teie abikaasad/elukaaslased sellesse suhtuvad, et neid praegu uuringutele kaasa ei lubata ja et pärast lapse sündi lubatakse neil haiglasse jääda vaid paariks tunniks? Jutt käib siis muidugi nendest maakondadest, kus sellised piirangud hetkel kehtivad.

Mul oli sellel nädalal LA uuring. Mees teatas, et ta on nii kurb, et ei ole saanud minuga ühelegi visiidile kaasa tulla ja et ta tunneb end seepärast väga kõrvalejäetuna. Siis leppisime kokku, et kuna tal ei lubata ka sinna kaasa tulla, siis palun arstil lapse sugu mitte avaldada. Ja nüüd olen ise kurb, sest ma nii ootasin seda teadasaamise hetke ????

Nüüd on plaan uurida võimalusi UH uuringuks mõnes teises maakonnas tingimusel, et seal lubatakse isal kaasa tulla, et saaks koos lapse soo teada. Kas keegi siin on nii teinud?

Meie käisime Raplas Praxis erakliinikus ultrahelis lapse sugu koos teada saamas. Pole kaugel sõita ka Tallinnast ja emotsioon oli tore!

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.01 20:52; 25.01 08:26; 26.01 11:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sünnitasin nii, et mees sai olla kõrval ja paar tundi koos meiega veel sünnituspalatis.

Pärast, mil me lapsega läksime peretuppa, pidi tema lahkuma.

Ma ei tea, ma rahul, et üldse sünnituse juures isa olla sai, see, et ta peretoas minuga ei olnud.. mm, ausalt öeldes polnud väga vahetki, mis ta mul seal teinud oleks? Kõike toimetasin ise ja probleeme polnud.

Antud olukorras tuleb lihtsalt aru saada ja pigem tõesti valmistuda selleks lihtsalt. Kui aga sünnituse juurde ka ei lasta, siis see on küll päris kurb, aga jällegi.. midagi pole teha.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas teie abikaasad/elukaaslased sellesse suhtuvad, et neid praegu uuringutele kaasa ei lubata ja et pärast lapse sündi lubatakse neil haiglasse jääda vaid paariks tunniks? Jutt käib siis muidugi nendest maakondadest, kus sellised piirangud hetkel kehtivad.

Mul oli sellel nädalal LA uuring. Mees teatas, et ta on nii kurb, et ei ole saanud minuga ühelegi visiidile kaasa tulla ja et ta tunneb end seepärast väga kõrvalejäetuna. Siis leppisime kokku, et kuna tal ei lubata ka sinna kaasa tulla, siis palun arstil lapse sugu mitte avaldada. Ja nüüd olen ise kurb, sest ma nii ootasin seda teadasaamise hetke ????

Nüüd on plaan uurida võimalusi UH uuringuks mõnes teises maakonnas tingimusel, et seal lubatakse isal kaasa tulla, et saaks koos lapse soo teada. Kas keegi siin on nii teinud?

Meie käisime Raplas Praxis erakliinikus ultrahelis lapse sugu koos teada saamas. Pole kaugel sõita ka Tallinnast ja emotsioon oli tore!

Tänan soovituse eest! ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.01 19:18; 23.01 21:05; 23.01 22:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mis see soigumine annab? Ma lähen varsti sünnitama ja olen ammu leppinud. Olen arvestanud ka võimalusega, et pannakse veel karmimad piirangud peale ja isasid ei lubata üldse sünnitusele.

Sugu ja isa osalus uuringutel ei peaks olema nii primaarne. Põhiline, et sünniks terve laps ja sünnitus läheks võimalikult ohutult. Õnneks ei kesta see ajaliselt nii kaua ka, et see mu jaoks mingi maailmalõpp oleks.

Kui isad tõestasid mõni aeg tagasi, et nad ei suuda sünnitusjärgsetes tubades piirangutest kinni pidada, siis polegi midagi muud teha. Ega muud moodi ju ei õpi.

Aga mis sinu soigumine annab? Inimesed on erinevad ja inimestele on erinevad asjad tähtsad. See, kui mõne jaoks on tähtis isade kaasamine uuringutele ja haiglasse ei tähenda, et nende jaoks ei ole tähtis tervet last saada!

+9
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu mõte seisnes selles, et selle üle kurvastamine ei tee olukorda paremaks, vaid vastupidi. Ma olin ka alguses veidi löödud, aga sellesse ei saa kinni jääda, sest ei tahaks negatiivseid mõtteid süvendada. Ratsionaalselt võttes ongi kõige olulisem, et õed, arstid, sünnitajad ja lapsed terveks jääksid.

Ja kuna mu tutvusringkonnas on viimasel ajal igasugust jama juhtunud – sõbrannal suri üsas loode ära, teisel oli ülikarm sünnitus, siis on see mu maailmapilti kõvasti mõjutanud.

See, et lapse isa ei saa uuringutele või sünnitusjärgsesse tuppa, ei tundu mulle üldse enam nii oluline ja selline mõtlemine on vähemalt mind praegustes oludes palju aidanud. Läheks lihtsalt kõik hästi, sest pole see terve lapse sünnitamine ja kergem sünnitus midagi nii enesestmõistetavat. Kui mees saab minu beebi sündimise hetkel veel mu kõrval olla, siis on see asi, mille üle tänulik olla.

 

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.01 19:50; 23.01 22:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult on kõige olulisem see, et lapsed sünniksid tervetena, aga küsimus oli ikka selles, kuidas isad piirangutesse suhtuvad. Võib-olla mõne ema arvates tõesti ei ole isa osalus oluline, olgu meil parasjagu piirangud või mitte, aga äkki isa jaoks on see tähtis, et ta saaks ka kohal olla.

+7
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.01 19:18; 23.01 21:05; 23.01 22:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega need uuringud pole meie või isade meelelahutuseks vaid ikka selleks et veenduda lapse tervises.
Minu mees alati ootab et kohe peale ultraheli talle helistasin ja küsib kas lapsega on ikka hästi. Ta pole ise kunagi küsinud ultrahelist pilte, aga kui arst neid on välja printinud, siis on ta neid ikka näinud ka ja ikka väga suure rõõmuga vaatab neid. Aga tundib, et ta on väga praktiliselt keskendunud lapse tervisele.
Muidu tundub mehel lapsega juba päris tore suhe olevat, katsub läbi kõhu liigutusi ja õhtuti räägib lapsele totraid unejutte.
See et mehed saavad arstil kaasas käia pole iseenesest mõistetav. Tore kui saavad, see kindlasti võimaldab isal rohkem lapsega sidet luuq, aga kui ajad on sellised, siis mis parata.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on mees samuti ääretult pettunud. Meie pere jaoks ei ole lapse saamine ainult naise elamus, mehe võimalused rasedust n-ö kaasa teha on niigi piiratud. Käisime eraldi tasulises UHs mitte niisama uudishimu pärast, vaid just seetõttu, et mees saaks olla hõlmatud lapse ootusesse.

Sünnitus ei ole meile samuti mingi pealtvaadatav etendus – eelmine kord oli mehest päriselt kasu (sh õdede kutsumisel, minu soovide toetamisel kui ma ise ei osanud enda eest seista, lapsega nahk naha kontakt kui mind operatsioonile viidi jne). Pärast peretoas eks ma oleks üksi hakkama ikka saanud, aga need esimesed päevad olid mehe ja lapse kokku kasvamisel olulised ja mina sain ka palju kiiremini toibuda.

Soovitan minna koos UH teha kus lubatakse ja igal võimalusel meest hõlmata, kui ta vähegi huvitatud on ja ise selleks soovi avaldas 🙂

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uuri kindlasti kus saaks teha koos isaga UH. See lähendab ja liidab, tean oma kogemusest. Mees pärast ultraheli palju hoolivam, toetavam jne.
Meil on ka ääretult kahju, et isa peab lahkuma peale sünnitust. Me ei ole ka Harjumaa inimesed, niiet läheb siis hotelli v tuttavate juurde kuni me haiglast pääseme.

Nii tore oleks perepalatis koos olla ja siis tagasi koju sõita. Loomulikult on kõigile kõige tähtsam lapse tervis aga on ka palju erinevaid olukordi. Nii tähtsa sündmuse korral nagu lapse sünd soovime ikka maksimumi ja ei suuda süveneda teiste hädadesse.

+5
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.01 09:59; 25.01 20:32; 25.01 20:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui arst sugu ikkagi vaatas, siis ilmselt kirjutas ta selle ka digiloosse- minul vähemalt oli kirjas. Saate koos mehega sealt vaadata ja ühel ajal teada:)

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väikestes haiglates saab olla koos mehega peretoas ka aga ta peab tegema testi ja ei tohi vahepeal liikuda mitte kuskile palatist. Paide, Võru, Viljandi, Kuressaare.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.01 20:52; 25.01 08:26; 26.01 11:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Whatsup, Skype, FB videokõned on ilmselt muidu igapäevases kasutuses mehega ja nüüd ei saa siis UH ajal ühendust hoida, ise tahad veel sugu teada?
Koolilapsed peavad kuid arvuti/telefoni taga õppima ja õpetajad tunde andma, teie ei saa siis ühte 5-minutilist UH-d vaadatud neti abiga? Täiskasvanud inimesed olete, saage piirangute vajadusest aru ja kohandage tegevused vastavalt.

+4
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.01 12:26; 25.01 17:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidagi ei suhtunud ausalt öeldes. Esimese lapse ootuse ajal osales nende uuringute juures, kus sai, teisega koroona tõttu ei saanud, muidugi oli tore, kui ta kohal oli, aga ei kurvastanud ka sellepärast, kui ei saanud osaleda.

Esimese lapse sain enne koroonat ja siis olin ka esimesed päevad ilma meheta haiglas, sest ei saanud kohe perepalatit. Rohkem häiris privaatsuse puudumine kui see, et mees kogu aeg seal ei olnud. Siis sai samas jälle vabalt külas käia. Nüüd teise lapse sünnituse järgselt läks mees koju ja kuna sain kohe üksikpalati, siis polnud vigagi, oligi hea puhata ja lapsega tegeleda. Kodustega tegime videokõnesid. Isa polekski saanud eriti kauaks haiglasse jääda, sest vanemat last ei tahtnud ka liiga kaua teiste hoida jätta.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No niisama teise maakonda haiglasse kordusuuringule ei saa, selleks vaja ju saatekirja. Aga erakliinikus.

Muidugi on mehel kahju, aga mis seal ikka. Tähtsam on ikka lapse tervis. Muidugi sellest ma ei saa aru, et miks siis sugu teada ei võinud – kas mehe jaoks oleks vahet, kas saab selle teada hämaras arstikabinetis või õhtul kodus sinult? Tähtis on lõpuks ikka, et laps oleks terve.

uuringutest rohkem häirib mind kui ka meest see, et sünnitusjärgsesse ei saa mees kaasa tulla, kasvõi korraks – et aidata asju sättida jne. Perepalati teema ei ole nii morjendav, kuna selle saamist nagunii ette ei tea + 2 last juba olemas ja ilmselt ei võtakski perepalatit, mees läheks ööseks ikka laste juurde. Loodan lihtsalt, et nendes piirangutingimustes on kõik endal ja lapsel korras ja saame ruttu koju.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.01 14:23; 25.01 14:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Whatsup, Skype, FB videokõned on ilmselt muidu igapäevases kasutuses mehega ja nüüd ei saa siis UH ajal ühendust hoida, ise tahad veel sugu teada?

Koolilapsed peavad kuid arvuti/telefoni taga õppima ja õpetajad tunde andma, teie ei saa siis ühte 5-minutilist UH-d vaadatud neti abiga? Täiskasvanud inimesed olete, saage piirangute vajadusest aru ja kohandage tegevused vastavalt.

nt ITK-s ei ole UH kabinetis filmimine, pildistamine jmt lubatud!~Ma ei tea miks, aga ei ole.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.01 14:23; 25.01 14:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Filmimise-pildistamise keeld on väga loogiline tegelikult. Arstil on vaja keskenduda enda tööle ja filmimine võib seda takistada – mitte ainult ekraan ei pruugi filmimisel peale jääda, vaid ka arstide sõnad ja ilmed. See lisab pinget ka siis, kui arst teeb suurepärast tööd. Info, mida vaja salvestada, saab arst üle mõelda ja epikriisi kirja panna.

Lisaks kogu andmekaitse seadus, üldiselt ei tohigi kedagi loata filmida, kui ta avalikus ruumis pole ning haiglad pole avalik ruum.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.01 15:25; 25.01 17:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma käisin ka LA-s üksi ja kui arst küsis, kas sugu soovin teada, siis ütlesin, et jah, aga ärgu öelgu mulle vaid kirjutagu paberile. Pärast avasime kodus mehega koos ümbriku ja saime ikkagi seda emotsiooni ühiselt jagada. Ja pilte/videoid UH-dest saab ju samuti lasta väikse raha eest teha.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tegin uuringud Šoisi juures ja lasin uuringu ajal teha dvd mida mees hiljem kodus vaatas. Sugu ka eiöelnid talle, sai dvd-d vaatates teada ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

nt ITK-s ei ole UH kabinetis filmimine, pildistamine jmt lubatud!~Ma ei tea miks, aga ei ole.

See ei ole filmimine (=salvestamine) vaid videokõne – kas ka helistada on keelatud. Saab teha nii, et arsti jää peale. Kõik on võimlik, vähemalt küsida on võimalik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.01 12:26; 25.01 17:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldiselt, jah, on protseduuriruumides telefonide kasutamine keelatud ka helistamiseks. See segab nii töötajaid kui ka kallist tundlikku tehnikat. Videokõne puhul on väga lihtne seda salvestada. Jah, muidugi võib küsida ja kui arst lubab ja siis helistada. Küll aga tasub arvestada, et isegi andmekaitse inspektsiooni juhistes on reguleeritud näiteks veebikaamera kasutamine, mitte ainult salvestamine.

See võib tunduda väga veidrana, kui ei pea veebikaamerate silma all töötama. Mu töö on seotud tiheda veebikaamera kasutamisega ja me peame ikka väga palju turva- ja privaatsusreegleid jälgima, isegi selleni välja, et suhtlus toimub kahe inimese vahel ja sel ajal ei saagi ruumis olla teisi. Tegelikult isegi praegu levinud distantsõppe puhul ei tohi õpilased õpetaja e-tundi salvestada ja õpilaste kõrval ei tohi olla lapsevanemaid ja teisi kõrvalisi isikuid.

Ja kui vähegi võimalik, siis ma küll paluks anda arstil võimaluse teha tööd nii, et teda ei häiriks telefoni kasutamine isegi (video)kõneks. Saate rahulikumalt mõtleva arsti ja täpsemad tulemused.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.01 15:25; 25.01 17:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mehel on täiesti savi nendest UHdest. Isegi, kui koroonat poleks, ei oleks ta UHsse kaasa saanud tulla, sest on tööl. Ega siis ta töölt ära sellepärast tule. Meil on kolm last sündinud ja kui ma ei eksi, siis ta käis ainult kolmanda lapse LA UHs. Ju siis oli samal ajal kodus ja polnud midagi targemat teha. Mis puutub lapse soosse, siis näiteks esimese lapse sugu ei saanudki ma teada, sest arst ütles kohe, et see pole tähtis ja tema seda isegi ei vaata. Olin küll pettunud, aga mis teha. Arstil omad põhimõtted. Oligi üllatusmoment sünnitusel.
Nüüd ootan neljandat last. Ma ausalt öeldes ei saanud teemaalgataja jutust midagi aru, miks ta lapse sugu ise enne kuulda ei tohiks. Ei tasu nagu lolliks ka minna. Kui on soov ikka sugu teada, siis küsidki seda UHs. Päris nõme oleks ju põdeda, et oli võimalus ju küsida, aga ikkagi ei küsinud. Või noh, ma ei tea. Tegelikult on äge sellest teada saada ka sünnitusel. Lihtsalt kõik on mugavaks muutunud ja vastavat värvi riided ning vankrid ette ära ostnud.
UH number üks eesmärk on siiski teada saada, et laps on terve. Hoopis teisejärguline või kolmandajärguline on see, mis soost laps on ja kas isa ka saab osaleda seal.
Mina sünnitan suvel ja ma tõesti loodan, et see koroona värk on selleks hetkeks vaibunud ja isa saab sünnitusele kaasa ja ei pea hakkama mingeid teste tegema. Meie haiglas on koroonatest tasuline isale ja siis isa saab perepalatis ka olla. Parem oleks, kui neid teste üldse ei peaks tegema.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.01 18:43; 25.01 21:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mehel on täiesti savi nendest UHdest. Isegi, kui koroonat poleks, ei oleks ta UHsse kaasa saanud tulla, sest on tööl. Ega siis ta töölt ära sellepärast tule. Meil on kolm last sündinud ja kui ma ei eksi, siis ta käis ainult kolmanda lapse LA UHs. Ju siis oli samal ajal kodus ja polnud midagi targemat teha. Mis puutub lapse soosse, siis näiteks esimese lapse sugu ei saanudki ma teada, sest arst ütles kohe, et see pole tähtis ja tema seda isegi ei vaata. Olin küll pettunud, aga mis teha. Arstil omad põhimõtted. Oligi üllatusmoment sünnitusel.

Nüüd ootan neljandat last. Ma ausalt öeldes ei saanud teemaalgataja jutust midagi aru, miks ta lapse sugu ise enne kuulda ei tohiks. Ei tasu nagu lolliks ka minna. Kui on soov ikka sugu teada, siis küsidki seda UHs. Päris nõme oleks ju põdeda, et oli võimalus ju küsida, aga ikkagi ei küsinud. Või noh, ma ei tea. Tegelikult on äge sellest teada saada ka sünnitusel. Lihtsalt kõik on mugavaks muutunud ja vastavat värvi riided ning vankrid ette ära ostnud.

UH number üks eesmärk on siiski teada saada, et laps on terve. Hoopis teisejärguline või kolmandajärguline on see, mis soost laps on ja kas isa ka saab osaleda seal.

Ooo kus haiglas saab isa teha tasulise testi ja perepalatisse jääda?

 

 

 

Mina sünnitan suvel ja ma tõesti loodan, et see koroona värk on selleks hetkeks vaibunud ja isa saab sünnitusele kaasa ja ei pea hakkama mingeid teste tegema. Meie haiglas on koroonatest tasuline isale ja siis isa saab perepalatis ka olla. Parem oleks, kui neid teste üldse ei peaks tegema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.01 09:59; 25.01 20:32; 25.01 20:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ooo kus haiglas saab isa teha tasulise testi ja perepalatisse jääda?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.01 09:59; 25.01 20:32; 25.01 20:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ooo kus haiglas saab isa teha tasulise testi ja perepalatisse jääda?

Rakvere haiglas

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.01 18:43; 25.01 21:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ooo kus haiglas saab isa teha tasulise testi ja perepalatisse jääda?

Paides ka. 30€ maksis. Peale sünnitust küll magas perepalatis hommikuni ja läks koju, ma olin beebiga sünnitustoas veel, aga me jäime siiski perepalatisse. Teistel mehed ikka käisid palatisse süüa viimas, päris toas kinni polnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas teie abikaasad/elukaaslased sellesse suhtuvad, et neid praegu uuringutele kaasa ei lubata ja et pärast lapse sündi lubatakse neil haiglasse jääda vaid paariks tunniks? Jutt käib siis muidugi nendest maakondadest, kus sellised piirangud hetkel kehtivad.

Mul oli sellel nädalal LA uuring. Mees teatas, et ta on nii kurb, et ei ole saanud minuga ühelegi visiidile kaasa tulla ja et ta tunneb end seepärast väga kõrvalejäetuna. Siis leppisime kokku, et kuna tal ei lubata ka sinna kaasa tulla, siis palun arstil lapse sugu mitte avaldada. Ja nüüd olen ise kurb, sest ma nii ootasin seda teadasaamise hetke ????

Nüüd on plaan uurida võimalusi UH uuringuks mõnes teises maakonnas tingimusel, et seal lubatakse isal kaasa tulla, et saaks koos lapse soo teada. Kas keegi siin on nii teinud?

Mina tegin nii, et palusin LA uuringu käigus mulle mitte öelda, et mis on lapse sugu. Selle asemel valmistasin ette ümbriku koos paberiga, kuhu palusin arstil soo kirjutada ning õhtul avasime siis koos mehega ümbriku????.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ooo kus haiglas saab isa teha tasulise testi ja perepalatisse jääda?

Paide, Rakvere, Viljandi, Võru, Kuressaare. Pärnu osas ei tea.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.01 20:52; 25.01 08:26; 26.01 11:17;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )


Esileht Lapse ootamine Koroonaaja piirangud ja isad