Esileht Hobinurk Korralik telk

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Korralik telk

Postitas:
Kägu

Tere,

Kuna mul läks just enda telk tuulega katki, siis ma ei tea millist telki nüüd valida. Tahaks sellist suuremat, aga see võiks olla selline kergema poolne, et hea mugav oleks kotti panna. Võiks olla kolme/nelja kohaline.

Äkki oskate soovitada midagi head. Nii palju telgi tootjaid on ja raske on valida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hilleberg on kõige parem telk, mida ma olen omanud. Kallis, aga igat senti väärt.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hilleberg on kõige parem telk, mida ma olen omanud. Kallis, aga igat senti väärt.

Eelkirjutajaga absoluutselt nõus, aga tasub arvestada, et Hillebergid on üldjuhul tunneltelgid, ühest otsast kitsamad ja üsna kompaktse põhjaplaaniga. See tähendab, et 3/4 inimese telki 3/4 kandilist madratsit ei mahuta, vaid ainult neid porgandikujulisi ja kogu varustus siis juba põhiruumist välja. Peretelgiks mina vaataksin ka MSRi (Mutha Hubba ja Elixir) ja Big Agnest. Meie järgmine (esimene) peretelk tuleb ilmselt Big Agnese viiene Copper Spur, mis on ainus jalgsimatkaks kõlbulik telk, mille olen leidnud, kuhu neljaliikmeline pere koos väikse koera ja varustusega sisse võiks mahtuda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on selline telk: https://www.k-rauta.ee/p/neljakohaline-telk-o-e-camp-rd-t23-4-oranz-hall/getnb

Mõnusalt ruumikas ja seest nii kõrge et saab püsti seista. Kahekihiline, ei higista ning tuult ja vett peab samuti – päris paduvihma ja tormiga pole proovinud, aga tavaline vihm ja tuul pole küll telgile liiga teinud. Ainus viga sellel telgil on see, et telgi kokkupanek on minu jaoks natuke ebaloogilisem võrreldes kallimate kahekihiliste telkidega, aga samas midagi keerulist ka ei ole, tuleb lihtsalt enda jaoks paika panna, millises järjekorras telk kokku panna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õige link ka: https://www.k-rauta.ee/p/neljakohaline-telk-o-e-camp-rd-t23-4-oranz-hall/getn

Neljakohaline telk O.E.Camp RD-T23-4

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Hobinurk Korralik telk