Esileht Ilu ja tervis Kõrva taga muna

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Kõrva taga muna

Postitas:

Kõrva taha ( kõrvalestast u natuke allapoole) on tekkinud muna . U nädal aega . Katsudes nagu valus pole, aga nt kui haigutad annab tunda. Köha, nohu , palavikku pole üldse. Millest selline asi tulla võib.
Natuke suurem ehk kui hernes. Ei oskahi täpset suurust anda . Lümfisõlm küll vist kõrva taga ei ole ? Või ka on ?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.03 07:22; 31.03 16:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lümfisõlm ikka.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.03 10:52; 27.03 11:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Onkoloogile nàita, mul oli vàhk

0
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.03 18:56; 30.03 20:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõrva taha ( kõrvalestast u natuke allapoole) on tekkinud muna . U nädal aega . Katsudes nagu valus pole, aga nt kui haigutad annab tunda. Köha, nohu , palavikku pole üldse. Millest selline asi tulla võib.

Natuke suurem ehk kui hernes. Ei oskahi täpset suurust anda . Lümfisõlm küll vist kõrva taga ei ole ? Või ka on ?

Võib olla tavaline furunkel ehk mädapunn. Mul oli ja pidasin ma ei tea milleks, valus ei olnud ja avastasin juhuslikult. Ühel päeval üritasin peeglite abil vaadata ja keerasin kõrvalehte ja nii ta tühjaks lendaski. Kohe ei pruugi pead olla, lase kellelgi vaadata.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No palju tõenäolisemalt on tavaline vistrik ehk näärmeummistus. Mingil hetkel võib ka valus olla ja siis kas jookseb tühjaks või imendub ära.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Mul on juba poolteist aastat kõrva taga lümfisõlmed suurenenud. Vaadanud on mitu erinevat arsti ja keegi põhjalikumalt uurida ei taha. Ise ikka muretsen, aga kuna need selle aja jooksul suuremaks läinud pole, siis peaks olema vähetõenäoline, et midagi halba on. Teemaalgataja, oota mõned nädalad, äkki tõmbab tagasi (kui on lümfisõlm), aga püüa seda seni mitte näppida.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka olnud mitu aastat juba. Veider on nüüd see, et hetkel söön antibiootikumi ja praegu on see muna peaaegu olematu. Muidu aga stabiilselt koguaeg olemas ja vahest tundagi ilma katsumata, et midagi üleliigset on kõrva taga. Öösiti on suurem tavaliselt veel kui muidu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka olnud mitu aastat juba. Veider on nüüd see, et hetkel söön antibiootikumi ja praegu on see muna peaaegu olematu. Muidu aga stabiilselt koguaeg olemas ja vahest tundagi ilma katsumata, et midagi üleliigset on kõrva taga. Öösiti on suurem tavaliselt veel kui muidu.

Mis selles veidrat on? Loogiline ju – lümfisõlmed suurenevadki siis, kui organism mingi pahalase (viirus, bakter) tekitatud põletikuga võitleb. Sinu söödavad antibiootikumid on suunatud samuti põletiku vastu ning lümfisõlmed saavad normaliseeruda. Samas võivad lümfisõlmed üleval püsida veel nädalaid peale pahareti seljatamist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.03 10:52; 27.03 11:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keha vôitleb viiruse v põletikuga v põletikukesega vms. Vabalt võib olla lähedal mõni punn vms ja lûmfisõlm reageerib.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.03 23:14; 01.04 20:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul kõrva kõhre peal nagu kõva hernetera suurune tükk juba oma aasta aega. Olen perearstile näidanud a too ütles et see pole midagi vist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul kõrva kõhre peal nagu kõva hernetera suurune tükk juba oma aasta aega. Olen perearstile näidanud a too ütles et see pole midagi vist.

See on tsüst. Googelda “cyst behind ear” või “lump behind ear”, vaata pilte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle öeldi ka lohutuseks et tsüst, tegelikult 4 st vähk oli, ka kaebusi polnud erilisi….

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.03 18:56; 30.03 20:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul kõrva kõhre peal nagu kõva hernetera suurune tükk juba oma aasta aega. Olen perearstile näidanud a too ütles et see pole midagi vist.

Mul sama lugu ja valus on kui hakkan kakkuma, täna päev otaa vahelduva eduga näpin ja olen juba närvis, et mis see on.

Kas võib vähk olla? Mitte lesta peal vaid seal kus kõrvaauk, vasakul pool see kõhre koht, kui põsest kõrvani jõuan…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle öeldi ka lohutuseks et tsüst, tegelikult 4 st vähk oli, ka kaebusi polnud erilisi….

No aga tundub et sa täitsa elad ja toimetad edasi…..

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.03 07:22; 31.03 16:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul kõrva kõhre peal nagu kõva hernetera suurune tükk juba oma aasta aega. Olen perearstile näidanud a too ütles et see pole midagi vist.

Mul sama lugu ja valus on kui hakkan kakkuma, täna päev otaa vahelduva eduga näpin ja olen juba närvis, et mis see on.

Kas võib vähk olla? Mitte lesta peal vaid seal kus kõrvaauk, vasakul pool see kõhre koht, kui põsest kõrvani jõuan…

No selle koha peal on mul korduvalt punne olnud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul kõrva kõhre peal nagu kõva hernetera suurune tükk juba oma aasta aega. Olen perearstile näidanud a too ütles et see pole midagi vist.

Mul sama lugu ja valus on kui hakkan kakkuma, täna päev otaa vahelduva eduga näpin ja olen juba närvis, et mis see on.

Kas võib vähk olla? Mitte lesta peal vaid seal kus kõrvaauk, vasakul pool see kõhre koht, kui põsest kõrvani jõuan…

No selle koha peal on mul korduvalt punne olnud.

mul ka. 100x

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.03 23:14; 01.04 20:04;
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Ilu ja tervis Kõrva taga muna