Esileht Ilu ja tervis Kõrvade korrigeerimine lapsel

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Kõrvade korrigeerimine lapsel

Postitas:

Tere!

Soovitage tegijat/kliinikut eelistatavalt Tartus (võib olla ka mujal Eestis). Vaja korrigeerida mõlemat kõrva 7 a lapsel (kõrvad eemalehoidvad, lisaks otsad “lontis”) Kõik muud kommentaarid/soovitused/hinnainfo jm on samuti teretulnud 🙂

Ette tänades,

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.05 16:29; 23.05 18:51; 27.05 19:54; 31.05 19:34; 08.06 09:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

lastekliinikut proovisite?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.05 17:50; 31.05 16:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei veel. Tegijatest puudust pole – enamik ilukirurgia kliinikutest teeb seda, pigem ongi küsimus, mis kohta soovitatakse/ kust on olnud positiivne kogemus jms. Kuna haigekassa enam ei kompenseeri seda operatsiooni (sh ka lastel mitte), pole otsest vahet, kas pöörduda riiklikku haiglasse või eraasutuste poole. Kuna tegemist on kalli operatsiooniga, siis prooviks enne lõpliku otsuse langetamist teha võimalikult palju “kodutööd”.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.05 16:29; 23.05 18:51; 27.05 19:54; 31.05 19:34; 08.06 09:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas laps ise tahab seda või see on teie soov?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laps ise soovib. Olen alati olnud seisukohal, et olen nõus operatsiooniga, aga see peab olema tema enda soov ja vabatahtlik otsus. See soov on tal püsinud nüüd juba pea pool aastat (ehk siis pole hetketuju) ning praegu on ka vanuseliselt kõige parem aeg.

Juuni alguses lähme ühte ilukirugia kliinikusse konsultatsioonile, eks siis vaatab edasi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.05 16:29; 23.05 18:51; 27.05 19:54; 31.05 19:34; 08.06 09:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin ise 30 a tagasi,olin siis 18. Aeg oli küll teine ja see oli mu elu parem otsus,kahju et ema ei pööranud sellele tähelepanu ja pakkunud välja sellist võimalust juba vähemalt enne kooli minekut. Oleks 18 väga valusat aasta mu elus olemata olnud

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.05 21:47; 31.05 19:40; 02.06 13:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahepeal oli lastele see lõikus haigekassa poolt tasuta aga seda vist teevad tavalised LOR arstid sel juhul. Kogenud ilukirurg kindlasti mõistlikum variant.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tallinnas oleks dr Mare Malvat soovitanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.05 17:50; 31.05 16:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hetkel on meil kirjas konsultatsioon 6. juuni ning operatsioon 13. juuni. Arstiks dr Tiia Tamme. Kui kõik möödas, võin anda väikse ülevaate, kuidas läks 🙂 Nii palju kui googldasin ei leidnud selle kohta praktiliselt üldse infot – kuigi tegemist pole ju haruldase lõikusega. Seega ehk on kellelgi sellest postitusest pärast kasu 🙂
Haigekassa tasustamisest veel… Umbes 3 a tagasi Kuperjanovi tn kliinikus Tartus ütles LORi arst, et rahad suunati mujale ning enam neid operatsioone lastel ei rahastata. Seetõttu erakliinikute poole pöördusingi. Täna selgus ühe tuttava kaudu (kelle õde töötab PERHis), et nemad siiski teevad aastas mõned sellised operatsioonid ning haigekassa maksab. Seega, ilmselt on siiski mingi võimalus ka seda tasuta saada – iseasi kus ning kaua tuleb järjekorras olla.
Kuna meil kiire (enne kooli on vaja ära teha ning juulis-augustis ei tahaks lõigata) siis jäi praegu tasuline variant.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.05 16:29; 23.05 18:51; 27.05 19:54; 31.05 19:34; 08.06 09:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga õige otsus 😉 Tubli ema!!!!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.05 21:47; 31.05 19:40; 02.06 13:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rääkisin kunagi ühe isaga, kes kahetses selle opi tegemist tütrele. Tütrel olid pärast seda alanud peavalud. Lihtsalt hoiatan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina lasin endale sama opi teha, sest kõrvad hoidsid peast päris eemal ja tundsin, et on kole. Lasin teha Elite kliinikus Tartus. Ütleks muidu, et minu jaoks oli see opp suhteliselt ebameeldiv ja teist korda ei tahaks minna aga muud varianti kahjuks ei ole ka kui tõesti kõrvad hoiavad lausa koledalt eemal. Ebameeldiv oli sellepärast, et kuuled seda skalpelliga kraapimist kõrva taga ja valuvaigistavad süstid sinna piirkonda on ka üpris valusad. Antakse enne rahustit( ei tea muidugi kas lastele ka) kuna ise hilinesin natuke opi hommikul siis minul hakkas rahusti alles opi lõpus mõjuma ja jäin magama, oleks see enne mõjuma hakanud oleks ilmselt ka olemine vähe uimasem olnud, et seda kraapimist nii väga ei paneks tähele. Elite kliiniku kohta on vaid kiidusõnad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina lasin endale sama opi teha, sest kõrvad hoidsid peast päris eemal ja tundsin, et on kole. Lasin teha Elite kliinikus Tartus. Ütleks muidu, et minu jaoks oli see opp suhteliselt ebameeldiv ja teist korda ei tahaks minna aga muud varianti kahjuks ei ole ka kui tõesti kõrvad hoiavad lausa koledalt eemal. Ebameeldiv oli sellepärast, et kuuled seda skalpelliga kraapimist kõrva taga ja valuvaigistavad süstid sinna piirkonda on ka üpris valusad. Antakse enne rahustit( ei tea muidugi kas lastele ka) kuna ise hilinesin natuke opi hommikul siis minul hakkas rahusti alles opi lõpus mõjuma ja jäin magama, oleks see enne mõjuma hakanud oleks ilmselt ka olemine vähe uimasem olnud, et seda kraapimist nii väga ei paneks tähele. Elite kliiniku kohta on vaid kiidusõnad.

Minul oli ka tuimestusega,valus ei olnud aga see lõikamine läbi kõhre oli küll elu rõveda häälega,arstid ise klatsisid kedagi kolmandat op ajal 🙂 Vast lapsel tehakse ikka narkoosiga. Mul tehti aastal 1991,pean küll ütlema,et tegija oli tol ajal väga tuntud arst,aga kui nüüd vaatan siis eest on kõrvad no enam vähem ühte moodi no ekstra vaatamisel ikka erinevus näha siis tagant on täiesti erinevad, aga kuna mul juuksed peal ja kinni ei kanna siis las nad olla, selle koha pealt on elu kui lill. Mingi 2 nädalat käisin side ümber pea- kui laps ei soovi istute selle aja kodus ära,tulemus kogu eluks 5+. Mu enda 20a. lapsel on ka eemale hoidvad mitte nii suured kõrvad kui minul,temale olen ka mingites vanustes ikka uuesti pakkunud välja op teha, aga teda see ei häirinu ei kooli narritamine ei nüüd 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.05 21:47; 31.05 19:40; 02.06 13:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Operatsioon ikka jah lapsel üldnarkoosis õnneks 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.05 16:29; 23.05 18:51; 27.05 19:54; 31.05 19:34; 08.06 09:20;
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Ilu ja tervis Kõrvade korrigeerimine lapsel

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.