Esileht Pereelu ja suhted Kui armud suhtes olles kellegisse teise, kes olnud sellises olukorras?

Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )

Teema: Kui armud suhtes olles kellegisse teise, kes olnud sellises olukorras?

Postitas:

Mina jätsin oma mehe maha kellega olin suhtes 9 aastat. Meie suhtest sündis ka üks laps.
Mees ise oli mängusõltlane, jõi palju alkoholi ja käis kodus väga vähe. Mul viskas ka lõpuks üle ja kuidagi juhuslikult sain tuttavaks (nüüdseks siis oma abikaasaga) mehega kes muuutis mu elu. Ta tõi mu ellu armastuse ja õnne.
Suhted minu lapse ja uue mehe vahel on suurepärased. Ja nüüdseks ootame ka oma esimest ühist last. 🙂
Alati ei pruugi minna kõik halvemaks. Lahkuminek oli küll raske, sest eksmees proovis siiski suhet päästa. Aga tegin südame külmaks ja tegin seda mida mõistus käskis. Ja ma ei kahetse mitte ühtegi otsust, sest aastadega läheb mu uus suhe aina paremaks ja paremaks… 🙂

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma küll abielus pole ja lapsi ka pole, aga suhe pikk.

Oh kuidas ma ka armusin…
Mehega väga keerulised ajad ja läbisaamine halb, ilmselt ka rutiin, kõik see kokku.

Ja siis tuli minu “prints valgel hobusel”. Kohtusime samuti tööalaselt. Ühe korra näiteks tantsisime (ei, mitte klubis, ikka viisakas koht, aeglane tants). See kuidas ta mind kohtles…rääkis..Ma olin ikka kohutavalt armunud. Samas hoidis viisakat distantsi ning samuti ka mina. Aga nii sügavalt armusin, et ma tõesti mõtlesin suhte lõpetamise peale. Kuidagi huvitav kogemus kõik see, teistsugune.

Õnneks peale seda mõni aeg hiljem sain aru, et targem on eemale hoida(mitte suhelda ja kokku saada). Oma mehega ju alguses ka kõik oli ilus ja tore, nagunii oleks uus suhe=ka uued/ teistmoodi probleemid. Ei oleks roosamannavaht nagu ma lootnud oleks. Tõin ennast lihtsalt maapeale tagasi. Oma meest ju ikkagi armastan ja kuna palju aastaid koos oldud, siis ikkagi tundsin et selle lolli armumise pärast pole mõtet seda ülesehitatud suhet lammutada. Oli väga tore ja huvitav lühike armumisperiood, aga ajapikku sain üle. Elame erinevates linnades ka. See aitas kaasa.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

*kelleSSEGI – GI ja KI käivad alati sõna lõppu!
Keegi polegi vist veel parandanud? 🙂 Vabandust, kui oli kuskil pikkade igavate juttude seas. Armukeste teemad mind ei köida. Ei viitsiks küll mässata ise.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sul on valik kas elada üksi või taluda sugude vahelist erinevust. Mees vajab füsioloogiliselt sellist lebotamise ja molutamise aega rohkem kui naine.

No mina ei tea, meie peres vajab naine, ehk mina, lebotamise aega. Mees ei vaja üldse, tema vajab ainult pidevat tööd ja vaatab imelikult kui mina lihtsalt raamatu taga lamada tahan.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )


Esileht Pereelu ja suhted Kui armud suhtes olles kellegisse teise, kes olnud sellises olukorras?