Esileht Pereelu ja suhted Kui eks ei lase lahti

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Kui eks ei lase lahti

Postitas:

Mehega koos kolm aastat, visiitsuhe, koos ei ela, mõlemal eelmisest suhtest lapsed. Sain kõne mehe eksilt, kes tunnistas mulle, et ei ole siiani temast üle saanud ja loodab, et meie suhe kiirelt nässu läheb, et temal tekiks nö uus võimalus. Siiani on nende ühelt poolt lõpetamata suhe meie omavahelisele suhtlusele üsna koormavalt mõjunud – pidevad telefonikõned (laste pärast väidetavalt), ähvardused, keelud ja piirangud (näiteks nõuab ta, et mina ei tohi mehe lastega kohtuda, sest niikuinii lähme kohe lahku), kriitika minu aadressil, et mina lõin kiilu nende vahele (enne kui mehega tutvusin, oli ta aasta aega lahutatud olnud).

Olen teinud mehele ettepaneku mõneks ajaks “pausile” minna, et ta saaks selle segaduse ära klattida, samas ma tean, et ilmselt tähendaks see paus suhte lõppu. Olen jäänud viisakaks, ei ole hakanud eksiga vastastikku sõimama ega üksteist üle trumpama kuid tunnen, et minu mõistus hakkab otsa saama. Mis need variandid siin on, kolmekesi pereterapeudi juurde? Või leppida sellega, et eelmise naise vari jääbki suhte üle? Ise psühholoogi juude, et kuidas üle olla? See ootamatu telefonikõne oli minu jaoks juba väga üle piiri, mitu tundigi hiljem käed värisevad…

+7
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.03 16:36; 07.03 16:42; 07.03 21:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks peaks kellegi eksil olema Sinu telefon? MIs ema sa mängid mehele ja mehe lastele? Ega teie eksiga ei jaga meest omavahel. Mees peab ikka ise selgeks saama, mida ta tahab ja keda ta tahab. Kui see mees andis sinu telefoni oma eksile, siis mida sa veel mõtled? See mees jääbki kahe naise vahele ja naudib mõlema naise tähelepanu ja hoolitsust. Võimalik, et teil pole ammu enam kaksik suhe, vaid mehel on ka kolmas ja neljas silmarõõm.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Number on töö tõttu nime otsides internetist leitav :/ Pole sellest varem probleemi olnud. Nüüd peaks küll ehk vahetama.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.03 16:36; 07.03 16:42; 07.03 21:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teinud mehele ettepaneku mõneks ajaks “pausile” minna, et ta saaks selle segaduse ära klattida, samas ma tean, et ilmselt tähendaks see paus suhte lõppu.

Milleks siis üldse see suhe, kui väikest pausi ka välja ei kannata? Mis mees ise eksi käitumisest arvab? Kõrvad lontis kuulab eksi möla?
Miks nad üldse eksiga lahku läksid? Kes suhtest välja astus?
Ei saa nõu anda, kui midagi ei tea.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mõnel inimesel võtab ülesaamine lihtsalt kauem aega, aga lõpuks laseb enamus siiski lahti. Nii et kui mehest hoolid, siis varu kannatust. Kärgpere polegi kunagi lihtne. Looda lihtsalt, et naine leiab kiiresti uue mehe, siis vast lõppeb eksi tülitamine.
Pigem mõtle läbi, kas sa tahad suhet mehega, kes oma pere on maha jätnud? Kui tore ja usaldusväärne selline tegelane on, kes raskuste ajal plagama paneb.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teinud mehele ettepaneku mõneks ajaks “pausile” minna, et ta saaks selle segaduse ära klattida

…ja mees vastas…?
Nagu öeldi, elu pole seebikas, mees pole ilma oma arvamuseta naiste suva järgi jagada.
Kas mehel on kahtlusi, miks see “paus” peaks vajalik olema?
Ja teisalt, sulle sobib, et segaduses mees proovib veidi eksiga ja kui ei laabu, siia sinu juurde tagasi?
Pausiks pole tõesti hetkel põhjust, sina ja mees otsustate kahekesi, mis saab teie suhtest.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga äkki see väidetav eks ei tahtnudki kunagi eks olla ja mees ise käitus kuidagi nõmedalt ja lasi pere juurest jalga? Tahad ikka endale sellist? Oled kindel?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehk siis kõik teisel ringil olevad mehed / naised on oma pere juurest jalga lasknud ja seega mölakad ja nendega pole vaja üldse tegemist teha? Kui palju 40+ vanuses inimesi te teate, kes on “pagasita” ja vallalised… või siis lesed, kui surm on lubatud põhjus pere hülgamiseks.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.03 16:36; 07.03 16:42; 07.03 21:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehega koos kolm aastat, visiitsuhe, koos ei ela, mõlemal eelmisest suhtest lapsed. Sain kõne mehe eksilt, kes tunnistas mulle, et ei ole siiani temast üle saanud ja loodab, et meie suhe kiirelt nässu läheb, et temal tekiks nö uus võimalus. Siiani on nende ühelt poolt lõpetamata suhe meie omavahelisele suhtlusele üsna koormavalt mõjunud – pidevad telefonikõned (laste pärast väidetavalt), ähvardused, keelud ja piirangud (näiteks nõuab ta, et mina ei tohi mehe lastega kohtuda, sest niikuinii lähme kohe lahku), kriitika minu aadressil, et mina lõin kiilu nende vahele (enne kui mehega tutvusin, oli ta aasta aega lahutatud olnud).

Olen teinud mehele ettepaneku mõneks ajaks “pausile” minna, et ta saaks selle segaduse ära klattida, samas ma tean, et ilmselt tähendaks see paus suhte lõppu. Olen jäänud viisakaks, ei ole hakanud eksiga vastastikku sõimama ega üksteist üle trumpama kuid tunnen, et minu mõistus hakkab otsa saama. Mis need variandid siin on, kolmekesi pereterapeudi juurde? Või leppida sellega, et eelmise naise vari jääbki suhte üle? Ise psühholoogi juude, et kuidas üle olla? See ootamatu telefonikõne oli minu jaoks juba väga üle piiri, mitu tundigi hiljem käed värisevad…

Kommentaar eemaldatud.
2.1. Kasutajal on kohustus käituda teiste suhtes viisakalt, lugupidavalt ning sõbralikult.
Perekooli Moderaator

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis need variandid siin on, kolmekesi pereterapeudi juurde?

See tundub päris lõbusa variandina, isegi kui lahendust ei leia, targemaks saate ikka ja meelelahutust mõneks ajaks ka.

leppida sellega, et eelmise naise vari jääbki suhte üle?

See vari on olemas ka siis, kui eksi jaoks ei ole mehe uus suhe probleem. Iseasi, kui mustaks ja sügavaks sa lased sellel varjul jääda. Väike läbivalgustamine ikka aitab.

Neid olukordi ei saagi päris heaks. Aga on võimalik saada paremaks.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.03 22:47; 08.03 12:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eksil on tegelikult õigus siis ju. Kui tahad suhte pausile panna ja sellega on ka suhe läbi, siis hakkategi ju kohe lahku minema.
Kui teil on visiitsuhe, miks sa ennast üldse sinna mehe laste seltskonda toppida tahad? Miks nad peaks kohtuma mingi tädiga, kellel issi mõnikord külas käib?
Kui ei meeldi, et mees suhtesse eksi kaasa tõi, siis otsi ometi mõni teistsugune mees, kui just peab tingimata mingi suhe olema. Aa, tegelikult on asi selles, et sisimas loodad selle mehekese ikka ära kodustada, eks ole?

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Midagi selles loos ei klapi. Väidetavalt kolm aastat juba suhe (kusjuures enne veel olevat mees aasta aega lahutatud olnud) ja alles nüüd helistab eks ja avaldab lootust, et teie suhe kiirelt pekki läheks?

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.03 09:23; 08.03 11:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on puhtalt su mehe lahendada olukord. Kui eks helistab sulle, lülita telefon kinni ja blokeeri ta number. Sul pole kohustust temaga üldse suhelda ega end segada teiste inimeste muredesse. Mehel endal peab olema piisavalt selgroogu, et olukord lahendada. Kui mees aga laseb naistel omavahel kätšida, siis mõtle topelt, kas sul on ikka sellist kelgunööri endale vaja. Äkki su munadeta mees ja ukse taga kraapiv eks ikkagi väärivad üksteist? Mina näiteks ei kujuta ette suhet inimesega, kes on võimeline tegema selliseid maniakaalseid telefonikõnesid, alandama ennast mehe uue naise ees ja niutsuma talle mehe igatsusest. See ei ole armastus, see on paaniline sõltumine inimesest.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina näiteks ei kujuta ette suhet inimesega, kes on võimeline tegema selliseid maniakaalseid telefonikõnesid, alandama ennast mehe uue naise ees ja niutsuma talle mehe igatsusest. See ei ole armastus, see on paaniline sõltumine inimesest.

Mis maniakaalsus, alandus ja muud sellised jaburdused? Siin samas kõrval jagatakse teises teemas kogemusi abordist ja nii mõnigi ei saagi kunagi elus sellest üle. Aga mehe, keda on südamest armastatud ja kellega on pere loodud, peaks probleemide puhul kohe rõõmsalt maha kandma? Võib-olla see naine tahtis lihtsalt mimmile teada anda, et mees tegelikult ei ole nii vaba kui ennast esitleda üritab. Sel juhul on alandav pigem olla mingi paaniliselt mehe ära lohistada üritaja. Kuigi, nagu mainitud, siis miski siin loos on mäda. Kolm aastat jne. Aga jah, teemaga peaks tegelema antud mees.

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.03 09:23; 08.03 11:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Midagi selles loos ei klapi. Väidetavalt kolm aastat juba suhe (kusjuures enne veel olevat mees aasta aega lahutatud olnud) ja alles nüüd helistab eks ja avaldab lootust, et teie suhe kiirelt pekki läheks?

No ma ei tea….minu praeguse mehe eksil on mees endiselt telefonis nime all “minu musi”, kuigi nad on juba 9 aastat lahus ning peale lahutust ja enne mind oli mehel veel üks suhe. mõni naine (vist) lihtsalt ei taha asjadest üle saada.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga äkki see väidetav eks ei tahtnudki kunagi eks olla ja mees ise käitus kuidagi nõmedalt ja lasi pere juurest jalga?

Ilmselt üsna paljud eksid ei taha ise eksid olla ja peavad seda poolt, kes suhte lõpetas, nõmedaks, aga normaalne inimene saab siiski aru, et selliste jõuvõtetega kedagi tagasi küll ei meelita.
Ning leiavad viise, kuidas juhtunust üle saada ja oma eluga edasi minna.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.03 22:47; 08.03 12:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tundub, et selles kolmnurgas ei taha eriti keegi lahti lasta. Mees ei taha eksnaisest lahti lasta, sina ei taha mehest lahti lasta ja eksnaine, kellel on mehega ühised lapsed, ei taha samuti lahti lasta. Eksnaise käitumises pole midagi ülemäära kummalist, kui mees temast ka loobuma ei kipu. Vastasel juhul ju võtaks konkreetsed meetmed kasutusse. Järelikult ei ole sina see üks ja ainus elu armastus. Ei saa aru, miks naised selliseid otsustusvõimetuid mehi nii ihkavad. Sama teema oli siin ju “armuvalus armuke” vms, kus samuti otsustusvõimetu mees.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees ei taha eksnaisest lahti lasta, sina ei taga mehest lahti lasta ja eksbaine, kellel on mehega ühised lapse, ei taha samuti lahti lasta.

Võib olla ka nii, et mees püüab lihtsalt eksnaisega kenasti läbi saada ega taha teda välja vihastada, sest tahab ikka oma lapsi näha ja võib-olla ka kardab, et eks hakkab suuremat elatist lastele nõudma või mingeid muid ebameeldivusi korraldama. Mu meelest teemaalgataja peab lihtsalt eksi kõned ära blokkima ja ütlema, et teda ei huvita eksi soovid ja unistused.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi, kuidas ma ei kannata selliseid lüka-tõmba lorusid mehi, keda uuel ja vanal naisel on võimalik jagada ja tirida.

No krt, on mees või ei ole mees. Otsustagu ära, kelle kambri ukse taha mees sussid paneb ja jäägu sellele kindlaks. See koopanaiste bäng-bäng, kes teisele naisele nuiaga kõvemini virutab, see mehe oma koopasse veab, on ka nõme.

Olin kunagi nn vana naine. Uus oli magus kui mesi. Tiris ja sikutas. Palju polnud vajagi. Mees sinnapoole libises. Lõin ukse kinni mehe järel. Süda lõhkes, aga sellist kummivoolikut ka pole vaja. Läks trumm, mingi pulgad ka.

Ehk siis, pikk jutt lühidalt: mees klaarigu oma jama ära ja siis vaadaku sinuga edasi ükskõik siis mis suhtevormis. Kui ta aga ei saa, ei taha, ei julge, siis parem mingu täiega. Vähemalt ei hoia kohta kinni mehe eest, kes sind päriselt võiks tahta.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib-olla mees üritab lihtsalt viisakas olla, aga eks võtab seda armastusena. Tundub ju ka kuivanud leivakooruke näljaajal pidusöögina? Sellest ka kindlus sind rünnata.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Pereelu ja suhted Kui eks ei lase lahti