Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kui endine abikaasa ei anna mulle kuuluvat vara tagasi

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Kui endine abikaasa ei anna mulle kuuluvat vara tagasi

Postitas:

Nimekiri asjadest, mis mulle kuuluvad on pikk. Palju lastele kuuluvat mööblit jne. Jne.

Aasta aega proovinud neid tagasi saada aga tulutult. Kius inimesel nii suur.

Mis valik edasi tegutsemiseks oleks? Kohtusse anda?  Politsei?

+5
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle jutu peale ei oska midagi kosta. Kirjuta ikka täpsemalt. Olite abielus, kelle kinnisvaras elasite, kes ostis koju asju, kes käis tööl jne. Pikemat juttu tahaks lugeda, muidu ei saa nõu anda.

+6
-8
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Aitäh!

Abielus üle 10 a.
Kinnisvara kuulus mehele. Minu rahadega sai remonditud ja sisustatud. Sh aias taimed, puud jne jne jne

Mõlemad käisid tööl.

Algul mees lubas, et saan asjad kätte. Kahjuks lubaduseks see jäigi.

+5
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koguväärtus u 45000.- (jah, olen pangakonto ja tšekkide abil kokku löönud)

Sinu jaoks vast on see mõni tyhine kopikas, minu jaoks kõik säästud said panustatud sinna.

+10
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koguväärtus u 45000.- (jah, olen pangakonto ja tšekkide abil kokku löönud)

Sinu jaoks vast on see mõni tyhine kopikas, minu jaoks kõik säästud said panustatud sinna.

Vähemalt üks mees kes on saanud hea diili teha. Aga arvutame siis. 10 a majas elatud. See on 120 kuud. Majas elades üür vähemalt 1000 € kuus. Kokku 120 000. Oled veel 75 000 võlgu mehele.

Appi, kui haige jutt!

+18
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kohutav, et üks naine on teise naise suhtes nii parastav!

Mul on suur talumaja, kus elan suviti. Linnakodu oli mehega kahe peale. Kuni olime mehega abielus, oli see maja ka tema oma. Tõsi, mitte juriidiliselt, aga ta võis käia, olla ja toimetada seal nii nagu ise soovis. Ja seda ta tegigi.

Ei kujutaks ettegi, et nüüd, pärast lahutust, küsin talt tagantjärele üüri nende suvede eest, mil ta minu maamajas elas.

+25
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vara jagamisega tegeleb kohus, kui ise kokkuleppele ei saa

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas see mitte tagasi andmine välja näeb? Lähed autoga kohale, tõstad asjad peale, mis ta teeb siis?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei kujutaks eales ette, et elades tasuta kellegi teise kinnisvaras üle 10! aasta nõuan tagasi enda panustatu, nagu wtf?

+6
-18
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas lapsed siis enam seal ei käi ja mööblit ei vaja?

+10
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nimekiri asjadest, mis mulle kuuluvad on pikk. Palju lastele kuuluvat mööblit jne. Jne. Aasta aega proovinud neid tagasi saada aga tulutult. Kius inimesel nii suur. Mis valik edasi tegutsemiseks oleks? Kohtusse anda?  Politsei?

Ära kuula idioote, kes räägivad siin üürikuludest ja muust mõttetusest. Leia jurist ja nõua kohtus oma vara tagasi. Ükski kohus ei langeta otsust, et peaksid oma vara  jätma mehele.  Ja samuti ükski kohus ei võrdsusta abi- või kooselu üürilepinguga, eriti kui samal pinnal elasid ka teie ühised lapsed. Nii et isegi kui mees seda nõudma hakkab, jääb ta lihtsalt lolliks.

Küll aga, kui teil oli abielu ühisvaraga (st polnud lahusvara lepingut), siis on selles suhtes keerulisem, et kogu summat sa tagasi saada ei pruugi. Ja siis sa pead kohtult nõudma hoopis ühisvara jagamist.  Siin läheb kindlasti sul veel eriti kindlasti juristi vaja.

Kas maja kuulus mehele juba enne abielu? Või on ostetud abielu ajal, aga mehe nimele? Minul pole vaja seda teada, aga sinu jaoks on vahe selles, et teisel juhul läheb teie vahel jagamisele ka maja. Kas ja kuidas, seda jällegi näeb jurist.

Soovin sulle julgust ja jõudu.

+9
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kui endine abikaasa ei anna mulle kuuluvat vara tagasi