Esileht Pereelu ja suhted Kui kaaslane ütleb esimesel kohtingul, et ei soovi kunagi lapsi

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 60 )

Teema: Kui kaaslane ütleb esimesel kohtingul, et ei soovi kunagi lapsi

Postitas:

Kas jätkate suhet? Huvi pärast küsin. Mina jätkasin ja olen rahul. Ausus on meeste puhul hämmastavalt ebatavaline.

+5
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.02 19:35; 23.02 19:44; 03.03 21:59;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

No kui sina ka ei soovi, siis loomulikult jätka. Vastupidisel juhul mitte. Selles osas olen sinuga nõus, et kui tõepoolest on selline kindel otsus, siis on õige seda kohe mainida.

+39
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

No kui sina ka ei soovi, siis loomulikult jätka. Vastupidisel juhul mitte. Selles osas olen sinuga nõus, et kui tõepoolest on selline kindel otsus, siis on õige seda kohe mainida.

Just, sest ma kujutan ette et paljud suhted lähevad lõhki kui naine soovib, aga mees ikkagi ei soovi lapsi. Pigem olla kohe algusest peale aus.

+10
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.02 19:35; 23.02 19:44; 03.03 21:59;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Kui kaaslane ütleb esimesel kohtingul, et ei soovi kunagi lapsi

Esimesel kohtumisel pere vist ikka ei planeerita, seega tähendab= kasutame kondoomi. Mhh, aga mis põhjusel lapsi soovida, mina küll ei tea. Samas, kolid pisut kaugemale ja hoopis teised kombed, lapsel on ema ja isa, ei mingit miinimumpalga süsteemi-mänge. Kompsud kokku, lennukisse, ja ega lapsed tulemata jää.

+4
-17
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui esimesel kohtumise, siis tahab öelda, et ära kohe perekonnanime uut varianti harjutama hakka. Pole tal plaaniski pesa punuma hakata. Käime-vaatame-seksime, ei  ole vaja kohe kokku elama hakata. Ma arvan nii.

Kui sulle nii sobib, siis ju vägagi ok.

 

+8
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.02 21:35; 24.02 12:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle on öeldud ja minu lahendus oli see mees välja vahetada. Ei hakka mina noore naisena 30+ ühe lapsi mitte sooviva mehe tõttu terve elu lastetu olema. Vahetasin mehe välja ja ei kahetse üldse. Laps on olemas tänaseks teise mehega. See ütleja on siiani vaba ja vallaline 40ndates poissmees ja minu poolest võibki nii jääda.

+35
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas jätkate suhet? Huvi pärast küsin. Mina jätkasin ja olen rahul. Ausus on meeste puhul hämmastavalt ebatavaline.

Mina ütleksin oma soovi ja kui on sama soov siis loomulikult jätkaksin suhet, kui soovid erinevad siis jääme sõpradeks. Milles probleem?

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kindlasti poleks jätkanud, sest minu jaoks on oluline lapsi saada. Mul on peikasid olnud nooruses mitu ja kuigi ma nendega peret ei planeerinud, rääkisime sellest, kuidas oma tulevikku näeme. Kõik nad soovisid kunagi lapsi saada.

Ausust hindan muidu väga. Samuti ei pea õigeks, et üks osapool teisele oma vaateid ja soove peale suruma hakkaks. Kui ikka vaated elule, väärtused ega soovid kokku ei lähe, on parem see kohe esimesel kohtumisel selgeks teha ja leida endale sobiv paariline.

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kaaslane ütleb esimesel kohtingul, et ei soovi kunagi lapsi

Hoopis hullem olnuks, kui kaaslane oleks esimesel kohtingu deklareerinud, et ei soov mitte kunagi seksi. No sa vist oleksid isegi sellise jutu peale paljulubavat suhet jätkanud

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.02 00:04; 26.02 00:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina loobusin samal põhjusel mitmest “pruudist”. Paljud naised ei taha samuti lapsi ja hea kui asi enne ära rääkida kui hilja. Praegu tuttav 40 aastane  mees otsib pruuti kes tahab  lapsi aga ikka sattuvad ette need kes ei taha lapsi, kellel on juba lapsed olemas või muud suured vead.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

parem on kuulata ja otsustada, kas vaates langevad kokku või mitte. paljud teevad selle vea, et ei usu, loodavad kaaslase meelt muuta või mõtlevad, et ah, aega on selle kiire asjaga. mõtlema hakkavad alles siis, kui 30+ käes ja aega lastesaamiseks hakkab nappima sellel poolel, kes lapsi soovib.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei saanud eelmises suhtes lapsi ja kui uue mehega tutvusime, tekkis lähem suhe – siis rääkisin, et ma ei saa lapsi. Mees kehitas õlgu, et kui ei siis ei ja 2 kuud hiljem jäin rasedaks. Nüüd oleme koos varsti 20 aastat ja peres on 3 last.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas jätkate suhet? Huvi pärast küsin. Mina jätkasin ja olen rahul.

See oleneb rangelt siis sellest, et kas NAINE soovib või kindlasti ei soovi lapsi. Kõige idiootsem on võtta endale selline mees ja siis ühel hetlel titesooviga survestama hakata- ta ju ütles algusest peale oma seisukoha. Jah, inimesed muudavad oma arvamusi ja kunagi võib ta lapsi isegi tahta, aga mitte käsu või teiste tahtmise peale ei tule see tung.

No ma ei tea, see on üks põhiasju, mida võiks üsna alguses, miks mitte esimesel kohtumisel ära rääkida, et kas on üldse mõtet üritada, kui kaugemad plaanid ei klapi.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas jätkate suhet? Huvi pärast küsin. Mina jätkasin ja olen rahul. Ausus on meeste puhul hämmastavalt ebatavaline.

Kas selliste asjade rääkimine suhet alustades pole mitte elementaarne? Või on see tõesti teemavääriline erand?

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas jätkate suhet? Huvi pärast küsin. Mina jätkasin ja olen rahul. Ausus on meeste puhul hämmastavalt ebatavaline.

Kas selliste asjade rääkimine suhet alustades pole mitte elementaarne? Või on see tõesti teemavääriline erand?

Perekoolis on see erand. Siin naised ja mehed enne kooselu algust ei räägi oma soovidest ja põhimõtetetst. Alles ühes teemas selgitati, kuidas lapsed enne abielu kohe üldse teemaks ei tulud, sest tuttavatel lapsi pole ja mõistagi sellisest asjast enne pulmi rääkida oleks nõme. Ja et see soov võib muutuda ja seega midagi sellist nagu lastesoov enne pulmi arutada oleks väga ennekuulmatu. See postitus sai palju plusse.

+12
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.02 09:20; 24.02 09:54; 24.02 14:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas jätkate suhet? Huvi pärast küsin. Mina jätkasin ja olen rahul. Ausus on meeste puhul hämmastavalt ebatavaline.

Mina ütleks, et see, kes ei soovi, ka hoolitseb, et lapsi ei tuleks. Ja kuna kondoom ei taga 100% kaitset, siis jääb üle ainult vasektoomia.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka aru saanud, et osade inimeste puhul nende jutud ei kehti väga. Kord nii, kord naa, paari aasta pärast võib olla hoopis muu ja ühele räägib, et ei taha, teisega saab. Noh et sõnadel pole tähtsust väga. Nii palju on inimesi, kes midagi kindla sõnaga räägivad ja ehk aasta paari pärast saavad pahaseks, kui seda meenutad või nad ei mäletagi ja olen ka kohanud seda, et imestatakse, isver, mida sa ka mäletad, mul pole aimugi, kes vana asja meelde tuletab…

Ma tean meest, kes aastaid rääkis, et lapsi ei soovi omale. Rõhutas seda. Aga siis sai ikkagi lapse. Ja lapse ema ütles, et mees oli ise öelnud, et tahab.

Nojah. Ja seetõttu on kama, mida mees enne pulmi arvab vananemisest, truudusest, lastest ja elukohast. Ruttu tanu alla ja siis nutame perekoolis. Sest meestega ju ei räägita!

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.02 09:20; 24.02 09:54; 24.02 14:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle ütles üks mees esimesel kohtingul, et võõraid lapsi ta üldse ei salli. Mul on üks laps, tal endal kolm last. No väga tore, et ütles kohe selle välja. Saime mõlemad kenasti edasi liikuda ja jäi ajaraisk ära. Mul on praegu väga tore suhe mehega, kes ikka sallib võõraid lapsi ja mina sallin ka tema omasid. Muudmoodi mina ei kujuta ette. Kui on eelmisest suhest lapsed, siis need on ikka ka pere liikmed, mingeid muid variante minu arust pole.

+14
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.02 11:24; 27.02 18:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et põhiline on, et kui sina tegelikult lapsi tahad, mitte valetama hakata, et sina ka ei taha. Mina olin kaheksa aastat sarnases olukorras, olime noored ja paar kuud koos olnud kui mees ütles, et tema lapsi ei taha. Mina ütlesin,  et mina praegu ka ei taha aga tulevikus kindlasti, seega oleme praegu koos aga niimoodi pikka plaani pole mõtet pidada. Paar kuud läks mööda ja mees võttis ise jutuks, et tulevikus võiks tal kaks last ikkagi olla. Praeguseks oleme abielus, üks laps olemas, teine tulemas. Samas on inimesi, kes kindlalt lapsi ei tahagi ja siis on mõttekam aus olla ja edasi liikuda. Kõige hullem on jääda ootama ja lootma, et äkki meel muutub ja tuleb see lapsesoov.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka aru saanud, et osade inimeste puhul nende jutud ei kehti väga. Kord nii, kord naa, paari aasta pärast võib olla hoopis muu ja ühele räägib, et ei taha, teisega saab. Noh et sõnadel pole tähtsust väga.[/quote]

Mulle meeldis väga näitleja George Clooney  ja Clooney on varem öelnud, et tal ei ole soovi järglasi saada. Oli koos ju mitme naisega ja ikka pikaajalistes suhetes.

Artiklis 2011a, kirjutati et: Mitmeid kordi kuumimaks poissmeheks valitud George Clooney kinnitab, et ei kavatse enam kunagi abielluda, ning lapsi ka ei taha!

Mõned aastad hiljem aga : George on kunagi öelnud, et oma lapsi ta ei taha. Täna kahetseb ta seda siiralt. «Ma ütlesin seda umbes kaksteist aastat tagasi, ja see on mul kõik need aastad kannul käinud. Kui sa pole eriti kaua kuulus olnud, arvad ekslikult, et kõik, mis sa ütled, on väga arukas, aga korraga saad tagasilöögi, ja sellest saab suur asi. Selge see, et, et ma ei kavatse uisapäisa isaks saada — mul on suurepärane elu ja suurepärased sõbrad, fantastilised vennalapsed, ja ma veedan palju aega oma ristilastega, kes on väga toredad. Aga seda, mis ma ütlesin, kahetsen ma tõepoolest.»

Ja kohtas Amali, võttis naiseks ja said kaksikud ka veel.
Nii on ka mitmete teiste meestega. Ei usu kõike, mida nad suust välja ajavad. Aeg läheb edasi ja nad mõtlevad lihtsalt ümber.

+11
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.02 21:35; 24.02 12:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas jätkate suhet? Huvi pärast küsin. Mina jätkasin ja olen rahul. Ausus on meeste puhul hämmastavalt ebatavaline.

Tore inimene, kes on ausa jutuga. Ma jätkaks suhet, kui jutuga kaasnevad ka teod. Ehk siis on tema see, kes esmajärjekorras raseduse vältimise eest hoolitseb – kondoom, vasektoomia vms. minu jaoks on võrreldes aususega pigem just see meeste puhul haruldane ja kui ta tõesti selline on, siis palju õnne!

Samuti räägiks läbi olukorra, kui valitud meetod alt veab. Mis saab siis, kui sa kõigest hoolimata ikkagi rasedaks jääd? Kas oleksid nõus aborti tegema?

Ja muidugi kõige olulisem: mees on küll aus, aga kas sina ka aus oled?

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei saanud eelmises suhtes lapsi ja kui uue mehega tutvusime, tekkis lähem suhe – siis rääkisin, et ma ei saa lapsi. Mees kehitas õlgu, et kui ei siis ei ja 2 kuud hiljem jäin rasedaks. Nüüd oleme koos varsti 20 aastat ja peres on 3 last.

Päriselt leidub veel inimesi, kes arvavad, et viljatus on ainult naise kanda ja teevadki ilma arstiga konsulteerimata selliseid järeldusi? Selles olukorras ju petsid nii ennast kui oma meest.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust esimene kohting ongi ideaalne aeg selle välja ütlemiseks. Päris kohutav oleks paar aastat koos olla inimesega, kes ei tahagi lapsi, kui teine pool jällegi sellest väga unistab.

Ma olen naine, kes ei soovi lapsi. Võin olla suurepärane lapsehoidja oma lähedaste lastele, ent mul on see vabadus minna enda koju ning sellest kisast-kärast välja lülitada. Väga raske on leida meest, kes samuti lapsi ei taha, ja ei taha olla see hirmus inimene, kes teise unistusi purustab.

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.02 13:10; 24.02 16:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kui sina ka ei soovi, siis loomulikult jätka. Vastupidisel juhul mitte. Selles osas olen sinuga nõus, et kui tõepoolest on selline kindel otsus, siis on õige seda kohe mainida.

Just, sest ma kujutan ette et paljud suhted lähevad lõhki kui naine soovib, aga mees ikkagi ei soovi lapsi. Pigem olla kohe algusest peale aus.

Paljud suhted on kahjuks sellised, kus naine algul noogutab kaasa ja kinnitab, et tema ka ei soovi, “aga ära muretse, ma hoolitsen ise, kasutan pille”, tegelikkuses mõtleb aga vastupidi ja omavolist toodab tite ikkagi valmis. Sest mees on vaja “kindlalt kätte saada” või midagi taolist. Mida majanduslikult paremal järjel mees, seda tõenäolisem stsenaarium.

+2
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 24.02 13:37; 24.02 16:09; 26.02 15:25; 27.02 17:29; 03.03 12:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kui sina ka ei soovi, siis loomulikult jätka. Vastupidisel juhul mitte. Selles osas olen sinuga nõus, et kui tõepoolest on selline kindel otsus, siis on õige seda kohe mainida.

Just, sest ma kujutan ette et paljud suhted lähevad lõhki kui naine soovib, aga mees ikkagi ei soovi lapsi. Pigem olla kohe algusest peale aus.

Paljud suhted on kahjuks sellised, kus naine algul noogutab kaasa ja kinnitab, et tema ka ei soovi, “aga ära muretse, ma hoolitsen ise, kasutan pille”, tegelikkuses mõtleb aga vastupidi ja omavolist toodab tite ikkagi valmis. Sest mees on vaja “kindlalt kätte saada” või midagi taolist. Mida majanduslikult paremal järjel mees, seda tõenäolisem stsenaarium.

Jah, siin eespool ka ju naised kinnitavad, et küll mehed ümber mõtlevad, mis muidugi on mingil määral võimalik. Jättes tähelepanuta, mis juhtub siis, kui mehed ei mõtle ümber 🙂

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.02 09:20; 24.02 09:54; 24.02 14:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mina ka lapsi ei taha, siis on selline mees jackpot. Kui mina lapsi tahan, siis pole põhjust rohkem suhelda. Seda loota, et äkki 5 a pärast tahab lapsi, naiivsus. Koos saab elada inimesega, kellega ühised sihid ja huvid on ja seda kohe algusest peale. Ausus selles osas on tõesti hea.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Unistuste mees täielik!

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.02 15:56; 27.02 17:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kui sina ka ei soovi, siis loomulikult jätka. Vastupidisel juhul mitte. Selles osas olen sinuga nõus, et kui tõepoolest on selline kindel otsus, siis on õige seda kohe mainida.

Just, sest ma kujutan ette et paljud suhted lähevad lõhki kui naine soovib, aga mees ikkagi ei soovi lapsi. Pigem olla kohe algusest peale aus.

Paljud suhted on kahjuks sellised, kus naine algul noogutab kaasa ja kinnitab, et tema ka ei soovi, “aga ära muretse, ma hoolitsen ise, kasutan pille”, tegelikkuses mõtleb aga vastupidi ja omavolist toodab tite ikkagi valmis. Sest mees on vaja “kindlalt kätte saada” või midagi taolist. Mida majanduslikult paremal järjel mees, seda tõenäolisem stsenaarium.

Jah, siin eespool ka ju naised kinnitavad, et küll mehed ümber mõtlevad, mis muidugi on mingil määral võimalik. Jättes tähelepanuta, mis juhtub siis, kui mehed ei mõtle ümber ????

Siis tehakse sageli üks ups!-laps valmis, mees võtku omaks. Ega mehel ju pole võimu viia naist aborti tegema. Kui tema last omaks võtta ei taha, siis kohus, DNA-analüüs, elatis. Lapse võid ju saada ja isanime talle ka, aga isa ennast mitte. Jõuga armsaks ei tee.

Tean ühte last, kes ka naise omavolist valmis tehtud, kuigi kumbki pool väitis, et ei soovi last ja mõlemale sobis. Tegelikkuses tahtis naine last ja lapsele isa, endale meest mitte. Nüüd naisel laps on, mees ammu nelja tuule poole saadetud.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 24.02 13:37; 24.02 16:09; 26.02 15:25; 27.02 17:29; 03.03 12:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siis tehakse sageli üks ups!-laps valmis, mees võtku omaks. Ega mehel ju pole võimu viia naist aborti tegema. Kui tema last omaks võtta ei taha, siis kohus, DNA-analüüs, elatis. Lapse võid ju saada ja isanime talle ka, aga isa ennast mitte. Jõuga armsaks ei tee.

Tean ühte last, kes ka naise omavolist valmis tehtud, kuigi kumbki pool väitis, et ei soovi last ja mõlemale sobis. Tegelikkuses tahtis naine last ja lapsele isa, endale meest mitte. Nüüd naisel laps on, mees ammu nelja tuule poole saadetud.

Sa mainisid kõigepealt seda, et paljud suhted on sellised, siis aga tuleb välja, et tead ainult ühte last, kes on “naise omavolitsi valmis tehtud”…

Jah, on inimesi, kes ei ole ausad, aga siinkohal on lahendus lihtne – kondoomi kasutada.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.02 13:10; 24.02 16:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kaaslane ütleb esimesel kohtingul, et ei soovi kunagi lapsi

Esimesel kohtumisel pere vist ikka ei planeerita

Miks, pagana päralt, sa nii vigaselt kirjutad?! Kas ütled “Ma ei taha komm” või “Vanaema lüpsis lehm”? Sõna pere käändub pere, pere, peret. Ei planeerita peret.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 60 )


Esileht Pereelu ja suhted Kui kaaslane ütleb esimesel kohtingul, et ei soovi kunagi lapsi