Esileht Pereelu ja suhted Kui kiirelt tuli Teile abieluettepanek?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 38 )

Teema: Kui kiirelt tuli Teile abieluettepanek?

Postitas:

Lugesin siin päevakorras olevat teemat. Endalgi on soov sõrmus saada. Ei ole väga pikalt koos olnud ja ühiseid lapsi ka ei ole. Ent omati plaanid ja unistused siiski paigas. Ka sõpradele on mind nalja pärast tutvustanud, kui abikaasat 🙂
Olen sellest vaikselt rääkinud. Konkreetset vastust ei ole ma saanud. Ei ole ka konkreetset küsimust küsinud tegelikult. Lihtsalt maininud meie \”kahekesi ajal\” , et ma tahaks olla tema abikaasa, mis eeldaks kihlust, et kas ta on sellele üldse mõelnud… Vastuseks olen ma saanud ümber nurga, et ta on küll natukene pikaldase taibuga, aga mitte juhm..
Ei saanud aru , mida see tähendas.
Kas võin loota või on ta sellest aru saanud ja ei kavatsegi.

Hakkasin mõtisklema, käisin peas läbi tuttavad, sugulased ja sõbrad, kes , kui vara või hilja abiellunud on.
Tekkis küsimus, millal Teie abieluettepaneku saite ja kas see tuli üllatusena või enamasti siiski naine ise peab märku anda, et mehe mootor selle koha pealt käima tõmmata?

🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.08 12:38; 04.08 13:55; 04.08 13:57; 04.08 14:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

absoluutselt üllatusena tuli, sest me olime ennegi arutanud teema, et milleks on vaja abielluda. mees oli veendunud omas -ega paber paari pane. ta oli nii veendunud selles, et mina mõtlesin ka juba, et ega ma seepärast teda maha jäta ka, et ta abielluda ei taha. muidu ju oli kallis mees.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie olime aasta tuttvad, kui küsimus tuli, aga olime asjast enne ka rääkinud ja ei olnud ootamatu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas te elate koos? siis on järgmine loogiline hetk teema päevakorrale tulekuks lapse planeerimine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

elame koos, ühiseid lapsi pole ja abieluväliselt ma neid temaga saama ei hakka ka. Loogilisem minu jaoks on siiski enne abielluda ja siis lapsi saama hakata. Mõlemal on eelnevast kooselust lapsed.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.08 12:38; 04.08 13:55; 04.08 13:57; 04.08 14:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

pealegi ei taha veel last… küll aga kunagi tulevikus. Paari aasta pärast ehk? Enne tahaks nö. kahekesi olla ka 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.08 12:38; 04.08 13:55; 04.08 13:57; 04.08 14:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Järjekordne üksikema, kes loodab tanu alla saada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

😀 … vähemalt olen ma õnnelik ja üksik kindlasti mitte. Sappi ma ei pritsi ja nina hoian ka ainult omal rajal 🙂

Üleüldse on kummaline, et ühiskond sind pere lagunemise puhul kohe üksik isaks või emaks tembeldab.
See on ju pm. samaväärne, kui abielluda mõne üksik mehe või üksik naisega 😀
Küll on ikka veidrad nägemused mõnel asjast…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.08 12:38; 04.08 13:55; 04.08 13:57; 04.08 14:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

olime koos olnud 6 aastat, sellest 3 aastat moodustas ülikooliaeg. seejärel 3 aastat elasime niisama koos ja vehkisime tööd teha. ettepanek tuli ootamatult ja ilusa üllatusena, kuigi mingit super-elevust see tol hetkel ei tekitanudki. minu jaoks oli see siiski väga oluline, sest mina kavatsen alati olla mehele nr 1, seda nii eraelus kui avalikult kõigi ees. ma ei soovi kahtepidi mõeldud mõtteid ega vargsi tagaukse irvakil hoidmist.

olen liiga palju näinud olukordi, kus mees peab end sisuliselt vallaliseks ning tema \”naine\” kujutab end ette juba peaaegu nagu abielunaisena, kus lahku minnes jääb vara mehele, sest naine maksis jooksvaid pere arveid jne – aga ikka oli vaja kõik see aeg raiuda, et paber ei loe… no kuidas ei loe? loeb ja vägagi loeb!

minu jaoks on kogu abielu juurde käiv ausus, austus ja jagamine väga oluline, et mees ei kiibitse oma varaga (on pere heaks kõigeks valmis) ega kadetse (st selle arve maksan mina ja selle sina, siis on võrdne).

mina arvan, et teemaalgataja mees on aru saanud, et see teema on sulle oluline. igal juhul tasub olla põhimõttekindel ja lapsi enne mitte hakkama panna. sest mees, kes kardab abielu, aga tahab ikka lapsi, see üldjuhul kardab tegelikult pikas perspektiivis ka end siduda ning kardab ka vastutust ja kohustusi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.08 14:21; 06.08 11:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kaua te koos olete olnud ja kui pikalt sellest ajast koos elanud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

4a olime koos olnud/elanud. Hakkasime kohe suhte alguses koos elama. Ühine laps oli ka selleks ajaks sündinud. Abiellusime, kui koos elatud 5a.
Ettepanek tuli ikka üllatusena, kuigi olime sellest rääkinud. Mees ütles ikka, et eks vaatame, millagi tulevikus kindlasti.
Abielus olnud 2a ja selle aasta algusest on meid 4. 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei hooli abielust, mulle pole see oluline. Ka mees teab seda ja seetõttu pole ka ettepanekut ja ei ootagi. Meil ka niisama hea olla koos!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kihlusime peale 3 a kooselu, ikka koos arutasime ja meie molema jaoks oli abielu oluline (ei poolda ainult nn kooselamist kui lapsed peres). pere on ikka yhise nimega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Abielu ettepanek tehti umbes pool aastat peale nö käima hakkamist. Abiellusime 3 aasta hiljem:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olime vist umbes 2,5 aastat koos olnud selleks ajaks. Mingit kihlust jms tilulilu polnud, lihtsalt ettepanek minna avaldusi sisse viima, mõni kuu hiljem oli pisike pulm.

Üllatust ei olnud, sest olime algusest saadik selgeks rääkinud, mida suhtelt ja elult üldisemalt ootame: et tahame kunagi abielluda, et lähitulevikus tahame mitut last, et eelistame pealinnas korteris elamisele kunagi maale kolida jm suuremad asjad.

Nüüd juba 6 aastat abiellumisest möödas. Enne abielu lapsi ei olnud, nüüd sünnib kohe teine laps.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ettepanek tuli 10 kuud peale kohtumist. Minu jaoks täiesti etteaimatav, sest ta oli juba piisavalt vihjeid teinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil tuli teema päevakorda seoses sooviga saada ühine laps, kuna mõlema arust sünnivad lapsed ideaalis perekonda, siis panime plaanid paika

ei olnud mingit traditsioonilist abieluettepanekut, koos olime ka üsna vähe olnud abiellumise ajaks 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ettepanek tuli aasta pärast kohtumist, pulmad olid u aasta pärast seda.
Abieluväliselt ei oleks ma olnud nõus lapsi saama, nii et \”vältimatu\” samm oleks see millalgi niikuinii olnud 😛
Praegu lapsi veel ei ole – naudime üksteisega aja veetmist. Esimene laps võiks sündida, kui ma olen 25, nii et mõned aastad on veel aega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ettepanek tuli 5 kuud peale tutvumist, abiellusime 5 kuud hiljem. Nüüd oleme olnud 4 aastat abielus ja läheb ainult paremaks 🙂 kaks last on meil ka. Minu jaoks tuli ettepanek üllatusena, sest olime alles nii vähe koos olnud. Aga see on ikka äärmuslik.

Kui järgi ei anna ja enne lapsi pole n6us saama, küll siis tulevad pulmad ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elasime 4 aastat koos, käisime mõlemad ülikoolis. Juhtus nii, et jäin rasedaks, rasedus polnud planeeritud, kuid siiski oli see meeldiv üllatus. Mõlemad käisime ülikooli viimasel kursusel ja laps pidi sündima augustis, siis, kui meil mõlemal diplomid käes 🙂 Kohe, kui olime rasedusest teada saanud otsustasime, et meie laps peab sündima peresse, kus ema ja isa on abielus. Mees kinkis varsti kihlasõrmuse. Abiellusime, kui olin 4 kuud rase, kõhtu polnud veel näha. Nüüd oleme abielus olnud 16 aastat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

elasime ca 7 aastat niisama lõbusalt koos (sh õppisime, tegime karjääri, reisisime väga palju) kuni lõpuks tuli mõlemal titeisu peale. Andsin siis mehele mõista, et eelistan kui mu lapsed sünnivad seaduslikku abiellu ning õige pea tuligi vastav ettepanek:-)
Praeguseks oleme koos elanud ligi 20 aastat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

2 kohtumisel. Pulmad toimuvad siis, kui 10 kuud tuttavad olnud. Minul eelmiest kooselust laps, ühiseid ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

juulis kohtusime ja oktoobris sain kihlasõrmuse. Abiellusime selle aasta juulis. Nädal peale pulmi sai kaks aastat koos oldud.
Hetkel läheb kolmas aasta koos ja kõik on hetkel ok.
Meil mõlemal on üks abielu seljataga ja kogemused mõnel määral olemas. See abielu tundub siiski meie mõlema jaoks see õige.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleme 3 aastat koos old, väike laps ka. Aga mees tegi kohe selgeks, et tema jaoks paber pole oluline ja tema abielluma ei hakka. Nii et ma ei loodagi, pole pettumust kah. Kiviga sõrmuse kinkis mulle küll, kui olime pool aastat koos old.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kiiresti? Umbes 5 m/s, ütleb midagi see nr?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Oleme 3 aastat koos old, väike laps ka. Aga mees tegi kohe selgeks, et tema jaoks paber pole oluline ja tema abielluma ei hakka. Nii et ma ei loodagi, pole pettumust kah. Kiviga sõrmuse kinkis mulle küll, kui olime pool aastat koos old.[/tsitaat]

ma loen küll su vastusest muud välja. esiteks juttu on siin ainult abieluettepanekutest, mitte sellest, miks seda ei ole tehtud ega kavatsetagi teha… ja kui see teema päriselt sind ka ei paeluks, kas sind ikka huvitaks…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.08 14:21; 06.08 11:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pärast umbes pooltteist aastat suhtlemist, siis, kui kokkukolimine ja majaost päevakorda kerkis. Minu jaoks on loomulik, et enne seda ollakse abielus, poleks hakanud mitte kellegagi abiellumata koos elama ega kinnisvara soetama. Isegi testamenti teha on abielus olles palju lihtsam:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ca kuu peale tutvust, nüüd juba 10a koos

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle ei tulnudki, ootasin mitu kuud. Lõpuks pidin ise ettepaneku tegema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägo kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mulle ei tulnudki, ootasin mitu kuud. Lõpuks pidin ise ettepaneku tegema.[/tsitaat]

sama siin 🙂 lasin tite \”ära teha\”,siis tal polnud enam pääsu…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 38 )


Esileht Pereelu ja suhted Kui kiirelt tuli Teile abieluettepanek?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.