Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: .

Postitas:

J

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.

Kui kiiresti mehed teie kogemuse läbi armunud on?

Umbes 0,3 sekundit.

Aga kui tõsisemalt rääkida, siis kolmandal kohtumisel.
Oli peas kohal mõte, et seda naist tahaks omale naiseks.

Kui sellel sinu kutil pole sama asja juhtunud, siis ta ootab kedagi teist oma ellu.
Jäta ta, saad ainult ise haiget.

Kui kiiresti need müstilised kägude “teie mehed” armuvad, ei oska arvata.
Pakun, et käod samuti ei oska, sest nad reeglina ei suhtle oma meestega.

+15
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimesed on erinevad. Ja need erinevused ei jookse sugude vahel vaid indiviidide vahel.
Mõni inimene ei armugi kohe paugust, aga armastus võib tulla hiljem. Mõne jaoks on see liblikate teema oluline. Aga armumine pole muud, kui aju keemiakokteil, mis aja jooksul läheb üle kuid millel reaalsusega on üsna vähe pistmist.
Sul ei maksa omaenda armumist liiga tõsiselt võtta, kui keemiapilv peast lahtub, võid ise avastada, et see mees pole päris see mees, kelleks sa teda pidasid.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees ei ole 13 aasta jooksul veel minusse armunud. Ma arvan, et ta võibolla polegi selleks võimeline. Miskipärast ta siiski otsustas, et tahab minuga pere luua. Mõlemad olime ka juba kolmekümnendates tol hetkel.

+8
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.03 20:58; 06.03 17:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabaabielus e. kooselajad ongi kõik lihtsalt soovist olla kellegagi koos. Oleks tõsiselt armunud oleks ammu abiellunud.
Mehed armuvad nii kiirelt kui suurt huvi naine talle pakkub ja kui suur vallutus saab olema. Kui ikka esimese kohtumise õhtul saab külma käe püksi panna siis armumisega võib hiljem probleeme tekkida aga niisama kepitada kõlbab küll kasvõi aastaid.

+8
-17
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise olen olukorras, kus mina olen esimesest silmapilgust kõrvuni sees, aga mees mitte. Eks ma mingil määral pakun talle huvi, aga näeme pigem harva ja minu eestvedamisel, kuigi koos olles on väga armastusväärne minuga. Minul on aga nii raske olla, süda valutab. ????

Vanad targad räägivad, et mees peaks suhtes rohkem armastama. Kui teil on vastupidi, siis saad südamevalu veel palju tunda. Kui mees ei tunne eriti huvi, ei pinguta, ei viitsi eriti kohtuda, siis läheb suhe ajaga aina hullemaks, kuni sa muutud tema jaoks ebameeldivaks kleepekaks. Praegu suhte alguses sobib talle kohtuda seksimiseks, eriti kui oled ise nii hakkamist täis.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea, kui kiiresti mehed armuvad, aga ma kujutaks ette, et see käib inimestel üsna sarnaselt – et mõnda inimesesse armud kohe, pauhti, kui kohtud, ja teise armud tasapisi, kui ta enda mõttemaailma avab, ja kolmandasse armud siis, kui tunned, et oled tast ilma jäämas ja mõistad, kui kole see oleks, ja neljandasse armud hoopis neljandal hetkel.

Mina tundsin oma meest lapsest peale, olime vanemate kaudu eluaegsed peretuttavad, aga armusin temasse alles 20ndate eluaastate algupoolel peale pikemat eemalolekut kohe esimesel taaskohtumisel. Tema, on ta hiljem öelnud, oli minust kergelt sisse võetud juba varapubekana, aga “puuga pähe” sai samuti sellel samal taaskohtumispäeval. Oleme 16 aastat nüüdseks abielus olnud.

Aga olen elus armunud olnud enne ka, ja ikka väga erinevad on need armumise mehhanismid, mõnel tuleb ikka enne kestast läbi närida, kui sarm välja paistma hakkab. Kuigi kui olete juba pikemalt tuttavad ja sulle ei tundu, et tema suhtumine üha armunumaks muutuks, siis vist väga suurt lootust pole, et ta äkitselt vastupandamatult ära armuks enam.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees ei ole 13 aasta jooksul veel minusse armunud. Ma arvan, et ta võibolla polegi selleks võimeline. Miskipärast ta siiski otsustas, et tahab minuga pere luua. Mõlemad olime ka juba kolmekümnendates tol hetkel.

Tema otsustas? Aga sina? Mida ta tunneb siis sinu vastu?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.03 23:01; 03.03 00:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tagasihoidlik kogemus ütleb, et mees armub kohe või mitte kunagi.
Naispool on see, kel armumine ajaga tekib. Ja erandid kinnitavad reeglit.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naispool on see, kel armumine ajaga tekib.

Mul tekib kohe, paugust või üldse mitte.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.03 23:01; 03.03 00:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik minusse armunud mehed (vähemalt need, keda tean), on armunud ikka suht kohe, enam-vähem esimesest tutvusest alates. Sellist meest pole veel kohanud, kes oleks pikemat aega neutraalne ja siis äkitsi tunnistaks, et on armunud. Kui kohe ei armu, järelikult pole tõmmet.
Mul endal on nii ja naa. Olen armunud esimesest silmapilgust kui ka alles mõne aasta pärast.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabaabielus e. kooselajad ongi kõik lihtsalt soovist olla kellegagi koos. Oleks tõsiselt armunud oleks ammu abiellunud.

Mehed armuvad nii kiirelt kui suurt huvi naine talle pakkub ja kui suur vallutus saab olema. Kui ikka esimese kohtumise õhtul saab külma käe püksi panna siis armumisega võib hiljem probleeme tekkida aga niisama kepitada kõlbab küll kasvõi aastaid.

Ma laiendan su silmaringi. Me nimelt abiellusime mehega ametlikult pärast 17 aastat kestnud ühist vabaabielu.

Teemasse: Minu kogemused ütlevad, et mehed armuvad kiiremini ehk praktiliselt kohe. Nende puhul, kes kohe ei armu, on suur tõenäosus, et nad ei armu sinusse kunagi.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No saad vast ise ka aru, et sellisel üldistamisel (nagu mehed oleks üks sarnane mass) pole pointi.

Kõikidel inimestel on see ju erinev, iga suhe on erinev, pole vahet kas mees või naine.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kiiresti mehed teie kogemuse läbi armunud on? Kas enne armusid sina mehesse või vastupidi? Ise olen olukorras, kus mina olen esimesest silmapilgust kõrvuni sees, aga mees mitte. Eks ma mingil määral pakun talle huvi, aga näeme pigem harva ja minu eestvedamisel, kuigi koos olles on väga armastusväärne minuga. Minul on aga nii raske olla, süda valutab. ????

Kõlab nagu oleksid minu oma vahepeala.
See käib nädalavahetuseti kellegi kätt hoidmas, kuid mitte igal nädalavahetusel.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees armus esimesest silmapilgust, aga endal läks ikka paar nädalat aega enne kui usaldada suutsin ja armusin. Suhtesse astusin ja väga armastav suutsin olla ka juba enne armumist. Ehk on sellel mehel samamoodi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees ei ole 13 aasta jooksul veel minusse armunud. Ma arvan, et ta võibolla polegi selleks võimeline. Miskipärast ta siiski otsustas, et tahab minuga pere luua. Mõlemad olime ka juba kolmekümnendates tol hetkel.

Tema otsustas? Aga sina? Mida ta tunneb siis sinu vastu?

Mina muidugi armastan, muidu me koos ei oleks. Tema hoolib, rohkemat ei ole millegi najal võimalik arvata, sest ta ei ole nõus mitte ühegi sõnaga tunnetest rääkima ja suuri žeste tegema ta ka kunagi ei hakka. Selline ta lihtsalt on võta või jäta.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.03 20:58; 06.03 17:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kiiresti mehed teie kogemuse läbi armunud on?

Umbes 0,3 sekundit.

Aga kui tõsisemalt rääkida, siis kolmandal kohtumisel.

Oli peas kohal mõte, et seda naist tahaks omale naiseks.

Kui sellel sinu kutil pole sama asja juhtunud, siis ta ootab kedagi teist oma ellu.

Jäta ta, saad ainult ise haiget.

Kui kiiresti need müstilised kägude “teie mehed” armuvad, ei oska arvata.

Pakun, et käod samuti ei oska, sest nad reeglina ei suhtle oma meestega.

Jälle mingi tädi mängib siin meest 😀 Kolmandal kohtumisel mõtleb mees, et tahaks juba keppi, kui ta seda veel saanud ei ole. Kui on, siis ei mõtle midagi, saab lihtsalt keppi.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise olen olukorras, kus mina olen esimesest silmapilgust kõrvuni sees, aga mees mitte. Eks ma mingil määral pakun talle huvi, aga näeme pigem harva ja minu eestvedamisel, kuigi koos olles on väga armastusväärne minuga. Minul on aga nii raske olla, süda valutab. ????

Vanad targad räägivad, et mees peaks suhtes rohkem armastama. Kui teil on vastupidi, siis saad südamevalu veel palju tunda. Kui mees ei tunne eriti huvi, ei pinguta, ei viitsi eriti kohtuda, siis läheb suhe ajaga aina hullemaks, kuni sa muutud tema jaoks ebameeldivaks kleepekaks. Praegu suhte alguses sobib talle kohtuda seksimiseks, eriti kui oled ise nii hakkamist täis.

Nojah, see vanade tarkade jutt, mida korduvalt leierdatakse tähendas ju seda, et suhte jaoks peaks mees armastama, naisele piisaks ka paksemast rahakotist.
Võibolla oleks mõistlik sellest vaikselt üle saada.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kiiresti mehed teie kogemuse läbi armunud on? Kas enne armusid sina mehesse või vastupidi? Ise olen olukorras, kus mina olen esimesest silmapilgust kõrvuni sees, aga mees mitte. Eks ma mingil määral pakun talle huvi, aga näeme pigem harva ja minu eestvedamisel, kuigi koos olles on väga armastusväärne minuga. Minul on aga nii raske olla, süda valutab. ????

Oleneb ehk ka natuke kui vana mees on. Aga üldiselt ja kuidas esimest korda teineteisest teada saadakse (reaalis või muul viisil), teab mees kohe kas naine pakub talle huvi. Teine kord juba kas meeldib ja siis kui hästi läheb, kuni 2 nädalaga kõrvuni armunud 🙂

Aga tundub, et tihti on keemia kahjuks ühepoolne. Kogemustele tuginedes võiks ära märkida ka, et mees peab esimesed 3 kuud olema sinust rohkem huvitatud kui sina temast sissevõetud. Need kolm kuud on ka justkui katseaja miinimum, mil jälgid meest ja õpid tundma, enne kui teed südames otsuse, et pühendud talle naisena (ei murra hiljem su südant). Kes niikaua vastu peab, need võivad olla väärt mehed. Sest ükski mängur et viitsi kolm kuud aega investeerida niisama.

Paraku, samuti enda kogemuse läbi, naisena teame üsna ruttu, kas mees on meie jaoks see õige. Muidugi kooruvad paari kuuga veel seal välja sügavamad kihid. Kui saad öelda endale mõne aja möödudes, et sa meeldid mulle sellisena nagu sa oled, ma ei sooviks sinus midagi muuta, siis on lootust.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui saad öelda endale mõne aja möödudes, et sa meeldid mulle sellisena nagu sa oled, ma ei sooviks sinus midagi muuta, siis on lootust.

Veidi teemast välja, aga see, et ma soovin kellegi käitumist muuta, ei tähenda veel, et ta mulle ei meeldiks oma olemuselt.
Ja mina kindlasti ei taha koos olla inimesega, kes ei taha minus välja tuua minu paremat mina, isegi kui ta mu nõmedaid jooni talub.
Tavaliselt pole see kolme kuu teema,vaid hakkab üles kerkima nii aasta möödudes. Sest selle aja peale lastakse end pisut lõdvemaks ning need küljed, mida teisele meeldimiseks esile toodi, võivad tahaplaanile vajuda.

Teemasse ka. Kõik sõltub tutvumise olukorrast. Mulle on hiljem paar meest öelnud, et algul ei pannud nad mind tähelegi, aga mingi aja pärast asi muutus. Nii et inimeste armumised ei sõltu inimese soost, vaid muudest asjaoludest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.03 15:54; 07.03 20:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingi aja pärast? Kandidaate kohe hulgim selle aja peale kogunenud, et vali siis.

Taevake, elu jooksul ikka võib juhtuda, et keegi armub sinusse, eks. See ei tähenda, et kõik korraga või et ma kõigiga või ühegagi neist “romantilises” suhtes peaks olema. Mulle on samamoodi öelnud üks sõber, kellega rohkem kui puud soola söödud, et algul oli ta minuga väga ettevaatlik, et ma tundusin talle hästi karmina.

Minu jutu mõte on selles, et esimesed tutvuse momendid ei pruugi olla määravad mitte ühegi suhte puhul.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.03 15:54; 07.03 20:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kogemuste põhjal on meestel esimeste sekundite jooksul selge, kas nad on naisest huvitatud või mitte. See on teatud pilk, mis mehed välja annab. Ja ei, see pole selline alatu kiimas pilk, pigem imetlev. Naine tabab selle kasvõi alateadlikult. Edasi kas tekib tõmme või mitte. Armumine võib aega võtta, aga see, kas huvi on või ei ole, on tavaliselt kohe selge. Mina igat kiindumust ja tõmmet küll armumiseks ei nimetaks, armumine on nagu vaimuhaigus, hullus, reaalsusest eemal viibimine. Tõmme on küll armumise kiirtee, kuid võib enne päriselt armumist vaibuda.
Ühepoolset hulluks ajavat keemiat ma ei usu. Ühepoolne võib olla kiindumus ja armumine, aga mitte tõmme. Tõmme eeldab siiski kahe inimese “samal ajal samal lainel” olemist.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )