Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kui kiiresti võiks andmesisestaja trükkida ?

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: Kui kiiresti võiks andmesisestaja trükkida ?

Postitas:

Kandideerisin tööle, pääsesin järgmisesse vooru, kus siis peab demonstreerima kirjutamise kiirust. Minul parim tulemus 256 lööki minutis, harjutan nüüd pidevalt parema tulemuse nimel, aga tahaks teada kas ma sellise kiirusega üldse arvestatav kandidaat enam oleks ?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.09 07:36; 15.09 14:43; 15.09 23:10; 19.09 15:37; 19.09 15:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päriselt ka, andmesisestajatel on mingi mitmevooruline konkurss? :O
Ma olen aru saanud, et seal on miinimumpalk? Ja tõesti nii paljud tunglevad sinna, et lausa mitu vooru korraldatakse?

+15
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.09 14:32; 19.09 17:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päriselt ka, andmesisestajatel on mingi mitmevooruline konkurss? :O

Ma olen aru saanud, et seal on miinimumpalk? Ja tõesti nii paljud tunglevad sinna, et lausa mitu vooru korraldatakse?

Riigiasutus, palk 850 bruto, selle peale ju siis tunglemist on jah.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.09 07:36; 15.09 14:43; 15.09 23:10; 19.09 15:37; 19.09 15:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sai ka paar aastat tagasi andemesisestaja kohale kandideeritud ühes ettevõttes. See oli naeruväärne muidugi, mis palka seal pakuti, 3.30 tunnis vms. Uskumatult palju tahtjaid oli ja mitu vooru, kus pidid aja peale arveid sisestama. Ei saa selle ameti populaarsusest aru.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päriselt ka, andmesisestajatel on mingi mitmevooruline konkurss? :O

Ma olen aru saanud, et seal on miinimumpalk? Ja tõesti nii paljud tunglevad sinna, et lausa mitu vooru korraldatakse?

No see on ju see ihaldatud e-r töö ja mis peamine – Pühas Kontoris!

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.09 16:50; 20.09 16:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see on sotsiaalkindlustusamet, kandideerisin ka sinna, aga vastust pole, ju ei pääsenud edasi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.09 17:38; 19.09 12:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see on sotsiaalkindlustusamet, kandideerisin ka sinna, aga vastust pole, ju ei pääsenud edasi.

See sama koht jah.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.09 07:36; 15.09 14:43; 15.09 23:10; 19.09 15:37; 19.09 15:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tuli täna vastus, et üle 500 kandideerija oli, nii et tõesti suur tunglemine, eriti arvestades, et see töökoht on tähtajaline, aasta ja paar kuud ainult.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.09 17:38; 19.09 12:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida teeb tänapäeval andmesisestaja? Meil on juba ammu olemas tarkvara, mis oskab tekste väga edukalt digitaliseerida, isegi võõrkeelseid silte tõlkida (enne tuleb tekstist aru saada)?
Kas sotsiaaltöökohad?

Saaks aru, et andmeid tuleks töödelda, andmetöötleja ametikohast veel saan aru, aga sisestaja? Kas riigisektor tõesti elab aastas 1960?

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tuli täna vastus, et üle 500 kandideerija oli, nii et tõesti suur tunglemine, eriti arvestades, et see töökoht on tähtajaline, aasta ja paar kuud ainult.

Oppa, nii palju ! Aga kuna töökoht võib olla ükspuha millise linna kontoris, siis sellepärast muidugi kandideerijate hulk suur.
Ma pääsesin nobedate näppude voorust edasi ja nüüd lisaülesanne ja videointervjuu veel ees.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.09 07:36; 15.09 14:43; 15.09 23:10; 19.09 15:37; 19.09 15:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida teeb tänapäeval andmesisestaja? Meil on juba ammu olemas tarkvara, mis oskab tekste väga edukalt digitaliseerida, isegi võõrkeelseid silte tõlkida (enne tuleb tekstist aru saada)?

Kas sotsiaaltöökohad?

Saaks aru, et andmeid tuleks töödelda, andmetöötleja ametikohast veel saan aru, aga sisestaja? Kas riigisektor tõesti elab aastas 1960?

Tegelikult ongi infotöötleja see täpne ametinimetus, aga kuna mul oli küsimus trükkimiskiiruse kohta, siis panin pealkirja üldisemalt andmesisestaja kiiruse kohta küsimuse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.09 07:36; 15.09 14:43; 15.09 23:10; 19.09 15:37; 19.09 15:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pääsesin nobedate näppude voorust edasi ja nüüd lisaülesanne ja videointervjuu veel ees.

Oh issand, palju neid voore veel tuleb?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päriselt ka, andmesisestajatel on mingi mitmevooruline konkurss? :O

Ma olen aru saanud, et seal on miinimumpalk? Ja tõesti nii paljud tunglevad sinna, et lausa mitu vooru korraldatakse?

Tänapäeval peab ju ka koristajaks ja müüjaks jne.kandideerides ka motivatsioonikirju kirjutama…

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pääsesin nobedate näppude voorust edasi ja nüüd lisaülesanne ja videointervjuu veel ees.

ja veel lisaülesanne ja videointervjuu? :O
Miks peab andmesisestajaga tegema üldse mingit videointervjuud, kui ta lihtsalt toksib andmeid kuskile excelisse? Kas trikoovoor ka tuleb?

Metsik kadalipp ja hullumeelne tung tundub sellisele ametikohale. Ja siis räägitakse midagi tööjõupuudusest…

+14
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.09 14:32; 19.09 17:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida teeb tänapäeval andmesisestaja? Meil on juba ammu olemas tarkvara, mis oskab tekste väga edukalt digitaliseerida, isegi võõrkeelseid silte tõlkida (enne tuleb tekstist aru saada)?

Kas sotsiaaltöökohad?

Saaks aru, et andmeid tuleks töödelda, andmetöötleja ametikohast veel saan aru, aga sisestaja? Kas riigisektor tõesti elab aastas 1960?

aga mis sa arvad, kuidas andmed nendesse infosüsteemidesse jõuavad? 😀 kui tuleb paberil arve, siis keegi peab selle ju arvestussüsteemi sisestama jne

ma ise küll ei näe, et andmesisestaja peaks mingi megakiire trükkal olema, eeldusel, et ta just pikki tekste ei sisesta. Aga ilmselt kontrollitakse pigem seda, et ei oleks ühe sõrmega trükkija, kellel 10 tähemärgi trükkimiseks kulub pool minutit ja sedagi kirjavigadega :d

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pääsesin nobedate näppude voorust edasi ja nüüd lisaülesanne ja videointervjuu veel ees.

Videointervjuu andmesisestajale? Milleks? Saaksin aru, kui juhtkonnale või personalitöötajale vm.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.09 16:50; 20.09 16:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pääsesin nobedate näppude voorust edasi ja nüüd lisaülesanne ja videointervjuu veel ees.

ja veel lisaülesanne ja videointervjuu? :O

Miks peab andmesisestajaga tegema üldse mingit videointervjuud, kui ta lihtsalt toksib andmeid kuskile excelisse? Kas trikoovoor ka tuleb?

Metsik kadalipp ja hullumeelne tung tundub sellisele ametikohale. Ja siis räägitakse midagi tööjõupuudusest…

Vaadates kanditeerijate hulka ja seda, milleks nad nõus ning valmis on, siis poleks ka trikoovoor probleem. Tehakse, sest saab teha ja lastakse teha.
Sama on sobimatute küsimustega tööintervjuul- seni, kuni on neid, kes räägivad õhinaga oma pereplaneerimisest, sexelust ja rasedusest hoidumisest, niikaua neid küsimusi ka küsitakse. Kui keegi pole enam nõus ennast alandama, langevad mõttetud nõtrused, millega personalitöötajad ennast lõbustavad, ära.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Andmesisestajaid on liiga palju.

https://www.tootukassa.ee/uudised/raamatupidajaid-ja-andmesisestajaid-liiga-palju-tooturg-vajab-lahiaastatel-programmeerijaid

Ise olen ka üks; palk 5.-h + lisaülesanded kõrgema tasuga.
Lisaks sisestamisele pean ma kontrollima arvete summad, käibemaksude erisused (välishankijad + nt ajakirjandus/ravimid 9%), OH e omahinna/sisseostusummade vastavuse perioodilistele lepingutele, ette valmistama koondarved finantsosakonnale, otsima laoseisudest ja -kannetest välja vead jne, millega ma kunagiste raamatupidaja kursusteta toime ei tuleks.
+ pidevalt abi andma kolleegidele ja otsestele ülemustele, kes haldusprogrammis nii hästi ei orienteeru.
Puhtalt trükkimise kiirust ma isegi ei tea. Nagu ka seda, miks ametinimetus on “andmesisestaja” – sellest on asi kaugel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uskumatu, olen andmesisestaja erasektoris, kõrgharidust pole, brutopalk 1000 ja natuke peale. Tööle võeti peale lühikest intervjuud, mingisuguseid katseid läbi tegema ei pidanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kui kiiresti võiks andmesisestaja trükkida ?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.