Esileht Kodunurk Kui palju kasutate oma batuuti?

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Kui palju kasutate oma batuuti?

Postitas:

Inimesed, kellel on batuut – kas olete rahul, et selle ostsite? Kui sageli see kasutust saab? Või pigem seisab niisama ja pärast esimest vaimustust sinna eriti peale ei kiputa?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui kaks aastaste vahedega last väiksed olid, siis oli batuut kasutuses apr-okt igapäevaselt. nende poolt viimased 5a see kasutamata. hetkel kolmas laps väike, 8aastane. no nuias eile batuudi õue kokku panekut. aga eelmine suvi ta heal juhul 10-20 korda käis seal peal. ma ei taha enam batuuti aeda.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et ei ole päevagi möödunud ilma et batuuti kasutataks. Kui lapsed ei hüppa, siis päevitan seal mina 🙂

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Batuudil on hea päevitada, raamatut lugeda, kui lapsed parasjagu ei hüppa. Aga parem, kui lapsed ei tee mingeid saltosid ja kui turvavõrk ümber on, mina vigastusi ei taha…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsin kunagi batuudi, kui lapsel olid adenoidi/ keskkõrvaprobleemid, sest seal hüppamine pidavat neid nina- ja kuulmekäike hästi läbi õhutama. Kahjuks läks tal seal hüpates süda pahaks ja ma ei teagi, kas selleks oleks tema probleemidega abi olnud, ikka pidime käima korduvalt kõrvu šunteerimas. Kuskil pööningul see batuut kokkupandult nüüd vedeleb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on igapäevaselt kasutuses.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei kasuta, aga lapsed kargavad seal küll kevad-sügis hooajal iga päev. Ja nii juba mitu aastat, ei ole ühe suvega ära tüdinenud.

Turvavõrk on ümber, õnnetusi pole juhtunud. Korraga on peal kuni neli last. Väiksemad eelistavad pigem üksi käia, sest suured hüppavad liiga hoogsalt. Meil on väike kortermaja, maja peale üks suuremat sorti batuut.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Poiss on 9-aastane ja kui ilm vähegi kannatab ja batuut pole sajust märg, siis hüppab ikka iga päev kevadest sügiseni. Turvavõrk ja vedrukaitsed on kõik kenasti olemas. Teeb saltosid ja muid trikke, sõpradega ka nt maadlevad seal peal. Noorem laps on viiene, käib ka hüppamas kui löögile pääseb – tihti käib kaebamas, et venna ei luba hüppama – no ma ei luba tal koos õega seal trikke teha ja siis kui ta hüppab, siis palub õel oodata.  Kui tütrel omavanused lapsed külas, siis nad armastavad seal ringiratast joosta-hüpata.  Meil kindlasti kõige rohkem kasutust leidev laste atraktsioon koduhoovis.  Liumägi pole enam eriti kasutuses, liivakastis mängib mõistagi ainult noorem laps, tavalise kiigega kiigub ka pigem noorem, trapetsi peal teeb pigem vanem kukerpalle.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei kasutagi, kui just lapsed pinda ei käia….

Meil on 2 suve olnud. Lapsed ikka mängivad. Kui kevadel jälle kokku paneme, siis alguses leiab muidugi rohkem kasutust. Suve jooksul sõltub ka, palju me ise viitsime nendega koos seal mängida – nt loobivad meile palli üle turvavõrgu.

Külalistega leiab ka rohkem kasutust. Muidu nagu iga teise asjaga, et algul huvitavam, ags iga päev sama asjaga ei viitsi keegi mängida.

Sama näen naabrite puhuö.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aastaid kasutuses. Kasutavad enda lapsed ja küla lapsed. Natuke nuhtlus on, et kogu küla meil hüppamas käib. Aga no olgu. Enda lastel ka toredam sõpradega koos hullata. Meil on nelinurkne veidi kallim batuut. Võrreldes tavaliste ümmargustega on hüppematt pehmem ja hüpata mõnusam.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on korralik kvaliteetne batuut turvavõrguga. Saltosid jms võib teha üksi batuudil olles. Mina eriti ei käi seal, aga 2 last, nende sõbrad ja mu mees (õpetab lastele trikke seal) kasutavad pidevalt. Ikka igapäevaselt.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutati vahel sagedamini, vahel harvemini. Peale jalaluumurdu valesti maandumisest enam pole kasutanud kumbki laps.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maal leiab palju kasutust. Ma ise sinna ei roni, mul hakkab pea ringi käima batuudil hüpates, aga lastele väga meeldib. Kui maakodus eelmine suvi olime, siis iga päev ikka käisid batuudil ka ära. Lapsed on 8 a ja 10 a. Kui külalised on, siis on jama, siis peab ikka passima ja meelde tuletama, et karjakesi seal ei hüpata, et võib üksteisele otsa lennata jne. Batuut on turvavõrguga ja üsna suur, aga ohutus ennekõike.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimesed, kellel on batuut – kas olete rahul, et selle ostsite? Kui sageli see kasutust saab? Või pigem seisab niisama ja pärast esimest vaimustust sinna eriti peale ei kiputa?

Kunagi sai ka batuut lastele soetatud.  no ikka agaralt kasutasid aga teist suve see  batuut ei näinud, sest ta esiteks jäi muru  niitmisel ette.  ja perearst  ütles, et lastel tekib sellest liiga  sageli hüppamisest ülekoormus liigestele.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Kodunurk Kui palju kasutate oma batuuti?