Esileht Pereelu ja suhted Kui palju naine tohib mehele ettekirjutusi teha?

Näitan 23 postitust - vahemik 31 kuni 53 (kokku 53 )

Teema: Kui palju naine tohib mehele ettekirjutusi teha?

Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Meestepidu ei ole tal plaanis. Plaanis on viinapidu, kuid ilma minuta. Teie vastuseid lugedes tekib küsimus, et millal siis pereväärtused mängu tulevad – mis vanuses või milliste ürituste juures. Tema sünnipäev on suve magusaimal ajal ja see on alati olnud meie maakodus ja kõik ootavad seda. Ma mitte mingil juhul ei taha seda üritust mingiks läbuks muuta. Mina mõtlen, et täiskasvanud mees ei peaks enam olema kui pubekas.[/tsitaat]

Kas sa arvad, et pereväärtused ilmuvad rohkem üritusel, kus täiskasvanud terve õhtu/päeva ringi tammuvad, purk siidrit/õlut pihus?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina oleks viinapeo poolt.
Hapukurgi, marineeritud seente ja suitsuvorstiga. Kes juua ei oska ja mis sellest hiljem sünnib – seda saab arutada ja harutada pärast praktika läbimist ehk siis pärast pidu. Keegi ei käse juua, isegi mitte viina. Seega – läheks ettepanekuga kaasa ja mõtleks kuidas sellist üritust tuunida. Loodetavasti ikka mees lubab lastele mahla osta?

Küll aga – kui sellest viinajoomisest sünniks mingi erakordne jama, siis ma nühiks seda mehele nina alla kuni järgmise sünnipäevani. Viin ei ole lollidele, seda peab silmas pidama.

(Õlu on minu arvates ilge parmu jook. Ok saunas 1 õlu, aga terve pidu õlle peale rajada – sry, öök).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samas kui tehakse suuremat sünnipäeva ja külalisele on jookide valik teada, siis ta võtab oma joogi ligi kui ei sobi. Ka siis kui jookide valik on suur, on mõned võtnud oma joogid, sest neil on kindel eelistus. Üks joob Ale qoqi asju ja teine sakut ntx.

Koristusteenus ei ole ka nii kallis, et ei jaksaks seda yhe yrituse järelkajaks tellida.

Eile minu ees üks mees ostis 5 euro eest õlut ja seda sai üllatavalt palju. ehk siis sellepärast ongi õllepidu parem`?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mis ajast siider sünteetiline, värvi- ja magusainetega jook on? Siider on definitsiooni kohaselt naturaalselt kääritatud jook ja poes meil täiesti müüakse korralikke prantsuse siidreid. Kas keegi tõesti joob neid Fizze ja Kisse siidri pähe või? Need ei ole ju siidrid?!?[/tsitaat]
Just neid Fizze ja Kisse juuaksegi ja öeldakse nende kohta siider. Millegipärast see on juba ammusest ajast nii.
Minul nad ka alla ei lähe, eelistan õlut või viinakoksi.

Aga teemasse: teemaalgataja teeme nüüd vastupidist mängu.
Sünnipäev on Sinul ja Sa tahad selle läbi viia nii nagu Sulle sobib. Mees aga leiab, et tema jaoks on Sinu kavandatud padjaklubi stiilis pidu täiesti vastuvõetamatu ja hakkab kehtestama Sinu peo läbi viimiseks reegleid. Kuidas suhtud?
Tema peab ju padjad kohale transportima ja pärast tagasi ka viima. Tema leiab, et nende suurte sulepatjade asemel võiks olla hoopis voodilinad, sest nendega oleks maru hea kummitusi mängida.
Rõhutan veel korra, tegemist on Sinu sünnipäevapeoga!

Ma ei saa hetkel praegu aru, kas te korraldate seal mehe sünnipäeva, kuhu kutsuste külalisi või iga-aastast pereväärtusi ülistavat suvepidu, mis kogemata kattub Sinu mehe sünnipäevaga?
Kas teie külaised tulevad mehe sünnipäevale või tulevad nad mingile muule peole?
Sellest lähtugi.
Lisaks ei tehta pidu sellisena, mida külalised ootavad vaid sellisena nagu päevakangelane soovib!

Küll ei ole poolda mina, et peol on AINULT viin.
Olgu viinapidu ja pudelid laual ja minu pärast põhirõhk viinal, kuid peab olema ka teisi jooke.
Kas või toonikut, et koksi teha või Gin-i ja toonikut või…
Mina näiteks paljast viina ei joo ja olen kindel, et selliseid on teisigi.

Ise olen viimasel ajal sattunud üritustele, kus on just viin, gin ja toonikud. Mõned veinilurrid ka.
Mulle sobib 🙂

Ma tegelikult ei kujuta hästi ette ka, kui 30 kraadise kuumusega peaks viina jooma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka sünnipäev suvel. Ostan igasugust marki jooke. Mõnikord rahvas kohe hakkabki viina jooma. Teinekord läheb põhiliselt õlu. Või siis kõike natuke. Üks aasta jõid enamus kokse.

Su mees võitleb, sest talle tundub, et tahad kõik tema eest otsustada. Ütle, et olgu viin, aga teised joogid ikka ka. Küll ta siis lõpuks ise näeb, et enamus lihtsalt eelistabki muud.

Viin ei tähenda automaatselt kasti joomist…

Ja naturaalne siider on ka väga hea asi. Ärge jooge purkidesse topitud magusat löga!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehh, naine, sul pole ilmselt pärisprobleeme, et sellisest asjast probleemi teed. 🙂

Viinast saab muide edukalt erinevaid kokse naistele teha (nt maasikamargaritasid, ei pea need alati tequilaga olema) ja minu arust on täitsa ok, et peol on ainult ühte tüüpi alko. Igasugu kraami segi joomine on palju hullem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tundub ka et mehel on lihtsalt naise kamandamisest kõrini.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.06 21:10; 25.06 13:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuldne reegel on see, et mõlemad nii mees kui naine võivad teineteisele ettekirjutusi teha vaid äärmisel vajadusel. See on siiski su mehe sünnipäev, mitte sinu ega su laste sünnipäev. Sina saad ainult paluda, et kui tuleb viinaga pidu, siis äkki ta peaks selle kusagil lastest eemal. Samas aga arvan ma, et kui teie seltskonnas on inimesed kes ei kipu alkoholiga liialdama, siis ei ole vahet, kas nad joovad viina või õlut. Purjus inimene on purjus inimene, ei ole vahet kas ta joob ennast purju õllest või viinast. Minu mees ei kujutaks ettegi oma sünnipäeva ilma halja viinata, see on selline traditsioon, aga umbpurju ei joo ta end sellegipoolest. Paha enesetunne järgmisel päeval on tal pigem pärast rohkemat õlle joomist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viinapidu võib tähendada väga erinevaid asju. Meie oleme teinud küll stiilset vene-aja stiilis pidu, kus võeti pitsist viina, kõrvale hapukurk, marineeritud seened, kartulisalat ja singirullid.
Olen naine, võtan ka vahel pitsiga viina ja väga mõnus on! ja tõesti on järgmisel päeval parem tunne, kui oleks sama alkoholikoguse veini kujul võtnud.
Küll aga tegime meie selliseid pidusid külmemal ajal. Ma ei tea, kuidas teie külalised, aga mina isiklikult ei tahaks kuumal(soojal) suvepäeval viina võtta. Kui on 20+ kraadi, siis tahaks külma jooki, naturaalset(!!) siidrit, õlut, valget veini jne. Seekordsel jaaniõhtul oleks küll viin hästi sobinud, aga vbl teemaalgataja mehe sünnipäevaks on ilm soojem.
Teine asi, et väga paljudel naistel on tõesti tõrge viina suhtes. Et see on vuih ja korralik naine viina ei võta. Justnagu mingi purgisiider ei oleks alkohol, aga viin on. Et jood kaks purki siidrit ja oled viisakas naine ,aga jood kaks pitsi viina ja oled parm:PP Nii et kui su mees tõesti ainult viina on nõus varuma, siis ta ei arvesta kõigi külaliste soovidega. Ei jäta neile valikuvõimalust.
Iseasi on see, et teemaalgataja on nüüd juba vindi selle peo suhtes oma mehega üle keeranud. Ma ei teagi, kuidas sa nüüd seda asja saaksid lahendada? Kindlasti ei tohiks mehele oma nõudmistega peale käia. Ainus asi, et ettevaatlikult vihjata, et kui juhtub kuum päev olema, pole viin just parim jook. Ja et mõni külaline võibolla viina ei joo, et viisakas oleks anda külalistel valikuvõimalus.
Aga kui te olete juba päris tülis sellepärast, sisi ma oleks isiklikult vbl nii kange, et läheks selle päeva hommikul kodunt minema ja las siis majandab üksi. Või oleks kodus ja loeks tagatoas raamatut. Sest see minu kodu ka, ma ei pea ära minema. Külalistele ütledki, et olete peo pärast tülis, sind pole peole oodatud ja sina lihtsalt viibid oma kodus, aga pole sünnipäeval. Eks see annaks juttudeks põhjust muidugi.
Siis võib juhtuda veel see, et sina lähed minema või istud üksi tagatoas, aga mees ikkagi ostab lisaks viinale ka muid jooke, on pidu nagu tavaliselt ja keegi ei saagi aru, et mis viinapidu ja mispärast sa mossitad?
Praegu mina mehega tema sünnipäeva teemat üles ei võtaks. Laseks asjal settida ja rahuneda.
Vahel meestel (ja eks naistel ka) jooksutab mingi asi ketta kinni ja siis tekib lühis. Minu mehel oli ka eelmisel suvel minu sünnipäevaga selline lühis. Täpselt enam seda tobedat tüli ei mäletagi. Aga point oli vist midagi sellist, et kuna me pidime minu sünnipäeva paiku sõitma palju ringi, lapsega lõbustuspargis ja veel mingite sõprade juures jne, siis ma ütlesin, et teeme mu sünnipäeval istumise minu vanemate maakodus. Oleksime sel päeval just sealkandis viibinud. Siis mingi päev muutus, kas ei saanud sõbrad meid võõrustada algul kokkulepitud päeval vms. Ja logistiliselt muutus sobivamaks minu sünnipäeval istuda meie oma kodus. Nii ma mehele ütlesin, ja tema äkki lambist pistis karjuma, et misasja sa koguaeg ümber mõtled, et kui lubasid, siis nii teegi … Ma täitsa ehmatasin ära. Oleks olnud lihtsalt istumine meie pere, ja paar sõpra. Kellelegi midagi teatatud, külalisi kutsutud ei olnud. Hakkasin nutma, ehmatusest, ja ütlesin, et mine põrgu, ma ei tule sinuga kuhugi, läheme lapsega kahekesi lõbustusparki ja oma sünnipäeva ma ei pea. Siis järgmisel päeval ta tuli ja palus andeks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[tsitaat]Mehel sünnipäev tulekul.
….
Ma tahaks väga mõista. Kas tõesti on snooblus ja sinisilmsus soovida, et üritustel ei joodaks viina? Päris südamest soovin teada. Kas olen eksiteel?[/tsitaat]Sinisilmsus on nõuda, et mees peaks oma sünnipäeva täpselt sinu reeglite järgi. Tahab korra aastas viina juua – no las joob. Ja kui te muidu hästi läbi saate, siis võid sa ju korraldamisel ja koristamisel aidata kah, mis sest ikka. Ma ka aitan naist ta sünnipäeva korraldamisel ja ei ole kade, kui tal tore pidu on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See, kas tuleb viinaga pidu või mitte, on ju tegelikult väike probleem. Kas see on teil esimene erimeelsus või te kõiki erimeelsusi lahendategi nii, et 1 ütleb TAHAN ja teine ütleb, et EI TAHA ja siis saete nii kaua kuni üks murdub?

Ma ei tea, kõike saab ju rääkida/argumenteerida ja siis leida mõlemale poolele sobiv variant, mitte nagu 5aastased, et kõik või mitte midagi. Minu arust ongi mehe esitatud ultimaatum (või siis sinu poolt välja käidud täielik EI viinale) probleemiks, st et probleem ei lahendata, vaid sõidetakse teisest poolest üle.

Rääkige ometi, miks mees just sellist pidu tahab, mis selles talle nii ägedat tundub ja sina saad rääkida oma pereväärtuste ja koristamise juttu. Meest võib-olla köidabki just nö stiilipidu (mitte viin iseenesest) ja sinu arvamus, et nüüd juuakse 10 liitri õlle asemel 10 l viina on täiesti alusetu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahest harva võib viina-pidu olla päris huvitav. Korra olen ka käinud a`la vene-peol: seljanka (seda sai nii peo alguses, kui ka järgmisel hommikul soojendada), heeringas, parankad ja Moskva saiad ning suured teeklaasid viina joomiseks. Riietus oli ka vastav. Muusika vastav, vähemalt alguses. Kõik jäid ellu, maja terveks ja meenutavad siiani. Ise viina ei joo aga mees eelistab just ainult viina (õlut, veini jne ei joo üldse). Lapsed soovitaks küll pigem koju jätta, kui pidu toimub maamajas. Külalisi saab ju informeerida, et sel aastal selline pidu ja kui kellegile viinei sobi siis võtku sobilikud joogid kaasa. Ise külla minnes ei näeks küll selles probleemi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mis ajast siider sünteetiline, värvi- ja magusainetega jook on? Siider on definitsiooni kohaselt naturaalselt kääritatud jook ja poes meil täiesti müüakse korralikke prantsuse siidreid. Kas keegi tõesti joob neid Fizze ja Kisse siidri pähe või? Need ei ole ju siidrid?!?[/tsitaat]Võimalik! Ma ei vaidle üldse vastu!
Samas, olen täiesti veendunud, et teemaalgataja just neid purgi Fizze ja Kisse siidri all silmas peabki.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.06 01:41; 25.06 16:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ainuke pidu, kus minu meelest viina juua ei sobi, on lapse sünnipäev. Täiskasvanud mehel keelata oma sünnipäevajooke ise valida on ikka eriline ahistamine.
Peolaua katmise ja peojärgse koristamise koha pealt ütlen, et NORMAALNE olekski see teenus väljast tellida, ergutaks törts majandust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas mees ei taha naistele ka muud jooki osta? Mina nt viina ei joo ja oleks veidi õnnetu ehk kui mulle nt ¨ampust või valget veini ei pakutaks.
Meie pidudel on ka kõiki jooke, igaüks valib. Kes võtab paari pitsi puhast viina, kes teeb omale koksi, kes rüüpab õllet või kes alkovabat õlut. Igaühe oma valik.

Ma ei saa ka probleemist aru, kuidas saab kahel iseseisval täiskasvanul selline probleem tekkida.

Ja kui sa ikka TÕESTI oled vastu, vot siis las mehed teevadki seal suvilas meetsepeo ja sa lihtsalt ei lähegi sinna ja kõik! Mis siis, et kõik ootavad ja see muu bla-bla-bla. Ehk ongi mehel kõrini sellest KÕIGI PEOST ja soovib oma sünnipäeva meestega tähistada.

Mis näo sa teeksid kui su mees teatks sulle, et seekord sa naine, siidrit osta ei tohi. Kas valge võin või pidu ei tule.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mehe sünnipäeva järelt koristamine peaks olema naise mure? Kas mees koristab pärast naise sünnipäeva?[/tsitaat]

Ma olen siis vist puhta rumal olnud. Igal aastal olen ise kõik ära koristanud. Ma ei ole tahtnud lõunani laga sees olla kuni mees lõpuks peale pidu ärkab ja koristama otsustab hakata. Meil pole siin selliseid sünnipäevapidusid olnud ka, et pool kodu oleks laga täis. Jah, võibolla hellistan sellega oma meest aga ma ei näe ka põhjust miks ma peaksin sellise asjaga kiusu tekitama. Kui ma tema peo tagajärgi koristada ei viitsi küll ma siis ütlen talle ja eks ta siis koristab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.06 21:23; 24.06 21:27; 25.06 17:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina näen siin pigem seda, et naine lööb jalaga vastu maad, käed puusas ja nõuab. Selgitamata mehele oma mõtte tagamaid.
Kui aga mees peale selgitusi ikkagi nõuab viinapidu ilma naiseta, siis nii olgugi. Naine on (koos lastega, sest lapsi purjus inimeste hoolde ma ei jätaks) linnas ja on seal seni, kuni mees ühekorra laekub. Kui laekub.

Aga vastus pealkirjale oleks – ideaalis ei tohiks keegi kellelegi ettekirjutusi teha. Küll aga olen oma mehe pealt näinud, et ta ei kipu vahel üldse aru saama, et teeb mõne asjaga mulle haiget. Ja siis teen ettekirjutusi küll. Vastupidi on ka vahel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Noh, ma siis esindan vastasleeri. Mina oleks ka äärmiselt hämmeldunud, kui mees teataks, et ta tahab oma sünnipäevast teha viinapeo. Sest minu arust selline asi ka peredega üritusele ei sobi. Ja siinsed soovitused lapsed koju jätta – kuhu täpsemalt, kui ema-isa on sünnipäeval ja vanavanemad (tavaliselt ju on) ka? Ning kui külalised saavad veel lapsed koju jätta, siis oma laste jaoks oleks see ju väga kurb ja täiesti arusaamatu, kui neid järsku oma isa sünnipäeva tähistama ei võeta!!!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka ei saa päris hästi aru…

Kas mees tahab siis teha viinapeo koos lastega??? No see mind ikka ka natuke hämmastaks – nii oma laste isa poolt kui ka külalisena. Kui minu mees leiaks, et nüüd tuleb ainult viinaga joomispidu (mitte eeskavaga stiilipidu sült-viin-seened-ahjukartul-morss ja malevalaulud, lastele eraldi laud vms), siis loomulikult võib ta selle korraldada, aga sellisel juhul orgunniks mina küll lapsed kusagile ära ja külalistele ka mainiks, et selline asi on plaanis – eks siis igaüks otsustab, kas võtab lapsed kaasa või mitte. Ja minu mees ning tema sõbrad on üldjuhul \”kultuursed joojad\” – lihtsalt mul puuduvad igasugused illusioonid ööbimisega ürituse suhtes, kus peale viina muid alkoholseid jooke ei ole… Keegi ikka ennast kogemata silmini täis joob.

Kui aga mees on sind ühemõtteliselt minema saatnud, siis mina saaks sellest aru nii, et ta tahabki meeste omavahelist üritust korraldada. Korraldagu – jumala eest, selliseid pidusid on ka vaja. Pereürituse võid siis ju ise mõne muu egiidi all hiljem teha.

Minu filosoofia – kui teeb ise meestepeo, siis ise ka orgunnib – toidust koristamiseni. Kui on toidu juures abi vaja, siis küsib (ja antakse). Koristamise korraldab ise – ei oleks variantigi, et mina pärast meeste joomaüritust laga koristan. See suhtumine, et see naine, kes meeste laga ei korista, on laisk, on minu meelest jälestusväärne – just selliste jalamattnaiste käe alt kasvavad pojad, kes ei suuda elementaarselt enda eest hoolitseda ega oma käitumise eest vastutust võtta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]väikese tirtsu emme kirjutas:[/small]
[tsitaat]Noh, ma siis esindan vastasleeri. Mina oleks ka äärmiselt hämmeldunud, kui mees teataks, et ta tahab oma sünnipäevast teha viinapeo. Sest minu arust selline asi ka peredega üritusele ei sobi. Ja siinsed soovitused lapsed koju jätta – kuhu täpsemalt, kui ema-isa on sünnipäeval ja vanavanemad (tavaliselt ju on) ka? Ning kui külalised saavad veel lapsed koju jätta, siis oma laste jaoks oleks see ju väga kurb ja täiesti arusaamatu, kui neid järsku oma isa sünnipäeva tähistama ei võeta!!!! [/tsitaat]
Naine ei ole oodatud ju.
Ja minu tuttavatel vanemad käivad tõesti vaid kodustel sünnipäevadel. Ja küll oleme pidanud ikka sünnipäevi kuhu tõesti ei olegi lapsed oodatud aga üritus on plaanitud ikka järgmise lõunani.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]väikese tirtsu emme kirjutas:[/small]
[tsitaat]Noh, ma siis esindan vastasleeri. Mina oleks ka äärmiselt hämmeldunud, kui mees teataks, et ta tahab oma sünnipäevast teha viinapeo. Sest minu arust selline asi ka peredega üritusele ei sobi. Ja siinsed soovitused lapsed koju jätta – kuhu täpsemalt, kui ema-isa on sünnipäeval ja vanavanemad (tavaliselt ju on) ka? Ning kui külalised saavad veel lapsed koju jätta, siis oma laste jaoks oleks see ju väga kurb ja täiesti arusaamatu, kui neid järsku oma isa sünnipäeva tähistama ei võeta!!!! [/tsitaat]

Miks peab sünnipäev tingimata pereüritus olema? Hommikul üleslaulmine tort, kingid, seda muidugi. Aga õhtul lähen meeleldi hoopis restorani, SPA-sse, ööklubisse vms.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.06 21:05; 24.06 21:35; 27.06 08:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees on omaks sünnipäevaks söögid ise teinud, joogid kaasa toonud ning siis sõprade juurde läinud viinapidu pidama. Oma sünnipäev, ise teab, kuidas seda peab. Ja mul ainult hea meel vaba õhtu üle, ei ole mingit moorimist ega koristamist.
Pereüritusi võib muul ajal ka korraldada, selleks päevaks ei pea olema mehe sünnipäev.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabalt tehku viinapidu.
AGA lapsed võiks koju jätta siis seekord. Igaks juhuks.
Mees on sul ehk isegi hästi nutikas puhta viinavõtuga.
Mõtle ise. On õues mingi 30+ kraadi. Joogiks on viin või vesi. Viinu läheb siis ju jummalast vähe. Vesi tuleb aga kraanist niisamuti ja ilmselt ohtramalt. Saab odavalt läbi 😀

Ja nüüd kuulame ka head Eesti klassikat: http://www.youtube.com/watch?v=084n3ek4TEA&feature=related

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 31 kuni 53 (kokku 53 )


Esileht Pereelu ja suhted Kui palju naine tohib mehele ettekirjutusi teha?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.