Esileht Väikelaps Kui saab valida 1 kooli, kuidas saab teha mitmesse katseid?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Kui saab valida 1 kooli, kuidas saab teha mitmesse katseid?

Postitas:
Kägu

Laps läheb 1. klassi ja mul on sellised valikud: kodu lähedal on 3 kooli, üks on katsetega ja kaks katseteta, aga üks neist on selline ebameeldiv suur vabrik, kuhu ei taha oma tundlikku last panna. Aga taotluse saab ju esitada ainult 1 kooli – samas olen kuulnud, kuidas lapsed teevad mitmesse katsetega kooli katseid (a la TIK, Reaal, TPL jne). Et kas ma saan siis nii teha, et taotlen küll kohta selles katseteta koolis, aga proovin ka kõik katsetega koolid läbi? Ma ei saa üldse aru….

Aitäh abistajatele.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On täiesti mõistetav, et soovite oma lapsele leida parima võimaliku kooli. Kui teie kodu lähedal on mitu kooli, võiksite kõigepealt uurida nende õppekavasid, metoodikaid, õpetajate kvalifikatsiooni ja muid aspekte, et leida sobivaim valik. Katsetega koolid võivad tunduda ahvatlevad, kuid on oluline arvestada, et mitte kõik lapsed ei pruugi nende katsetega hakkama saada ning see võib põhjustada lisastressi.

Kui soovite taotleda kohta katseteta koolis, kuid soovite kaaluda võimalusi teistes koolides, siis võite uurida, kas nendel koolidel on avatud uste päevi või prooviklasside võimalusi. Kui need on olemas, saate oma lapse registreerida ja külastada neid koolisid, et näha, kuidas need toimivad ning milline õhkkond seal valitseb. Kui teile meeldib mõni teine kool rohkem, kui see, mida olete taotlenud, võite kaaluda koolivahetust hiljem.

On oluline meeles pidada, et teie laps saab õnnelik olla ja saavutada edu mis tahes koolis, kui tal on õige tugi kodus ja koolis. Vanemad saavad aidata oma lastel õppida õppimist, arendada sotsiaalseid oskusi ja luua toetava keskkonna nende arenguks ja kasvuks.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

lõpeta see roboti teksti tootmine

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Laps läheb 1. klassi ja mul on sellised valikud: kodu lähedal on 3 kooli, üks on katsetega ja kaks katseteta, aga üks neist on selline ebameeldiv suur vabrik, kuhu ei taha oma tundlikku last panna. Aga taotluse saab ju esitada ainult 1 kooli – samas olen kuulnud, kuidas lapsed teevad mitmesse katsetega kooli katseid (a la TIK, Reaal, TPL jne). Et kas ma saan siis nii teha, et taotlen küll kohta selles katseteta koolis, aga proovin ka kõik katsetega koolid läbi? Ma ei saa üldse aru….

Aitäh abistajatele.

Jah sa käid kõikidel katsetel ja samas taotled kohta piirkondlikus koolis.

Aga tundlikul lapsel võib ka katsetega koolis raske olla.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

lõpeta see roboti teksti tootmine

sorry…oligi vaid 2 katset….tulevikus paar tükki veel..kunagi palju hiljem….pole jah ilus aga kuskil
peab ju ometi proovima..päris inimeste seas ja solvav ka polnud. Ma enam (peaaegu) ei tee. Mul
üks idee mis tahab arendamist. Antud juhul läkski jah 2 copy-paste teksti…tegin vea..parandan end…

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Iva on selles, et katsed on enne koolivalikut, st koolikohta taotleda saab alles pärast edukalt läbitud katseid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Iva on selles, et katsed on enne koolivalikut, st koolikohta taotleda saab alles pärast edukalt läbitud katseid.

St kohta katsetega koolis, elukohajärgsesse saab muidugi edukalt läbitud katseteta.

Kui 1. valik on üks kahest lähimast katseteta koolist ja teise kindlasti panna ei taha, siis tuleb ilmselt haridusametist küsida, kas on lootust või tasub heaga katsetega kooli panna (kui on sinna pakkumine saadud).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen TA.
Aga kas nii ei saa juhtuda, et samal ajal kui mina katsete tulemusi ootan (ja oletame, et ta ei saa sisse), komplekteeritakse katseteta koolis kohad ning mu laps võib ilma jääda piirkondlikust koolist, mida ise eelistasin?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen TA.

Aga kas nii ei saa juhtuda, et samal ajal kui mina katsete tulemusi ootan (ja oletame, et ta ei saa sisse), komplekteeritakse katseteta koolis kohad ning mu laps võib ilma jääda piirkondlikust koolist, mida ise eelistasin?

nii ei saa juhtuda. sa esitad piirkondliku kooli taotluse, seal märgid ära oma eelistuse. katsetega koolist tuleb vastus enne, kui piirkondliku kooli kinnitamise viimane tähtaeg.

ja ku imingil põhjusel ei tule katsetega koolist enne vastust või selgub hoopis hiljem, et sai ikka soovitud katsetega kooli, kui oled piirkondliku kooli kinnitanud, siis saad alati jätta dokumentide viimise viimasele päevale. nt koroonaajal oligi selline seis (eriolukorra ajal). ja kirjutasingi siis piirkondlikku kooli, et vabandan, saime teise kooli koha ja loobume.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Väikelaps Kui saab valida 1 kooli, kuidas saab teha mitmesse katseid?