Esileht Pereelu ja suhted Kui suhe on purunenud siis miks mehed ei soovi suhtest lahkuda?

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Kui suhe on purunenud siis miks mehed ei soovi suhtest lahkuda?

Postitas:

Kui naise ja mehe vahel pole enam mingit suhet, on vaid koos elamine ja lapsed , miks mehed sellisest kooslust ei lahku? On see mugavus? Naise kinni hoidmine, et ta ei saaks uut elu alustada? Või mees pole veel uut leidnud, et ära minna? Mina aru sellest ei saa, meil ei ole enam pikalt mingeid lähedasi suhteid olnud, enam isegi ei suhtle, palusin mehel lahkuda, et ei soovi nii ühe katuse all elada, tema vastas, et ei tea miks ta peaks ära minema?

+5
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.08 13:33; 09.08 15:27; 09.08 16:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On see mugavus? Naise kinni hoidmine, et ta ei saaks uut elu alustada? Või mees pole veel uut leidnud, et ära minna?

Kõik need asjad korraga. Esiteks on mugav. Sissetallatud turvaline rada. Sina tegeled lapsega, hoiad kodu korras, teed süüa. Jääb ta üksi, peab kõige sellega ihuüksi tegelema. Lisaks kui tahab last näha, siis temaga ka ihuüksi hakkama saama need loetud tunnid, päevad.
Samuti on meestele omane mõtlemine, et ise ei taha, aga teisele ka ei anna. On sinust tüdinud, üldse enam ei hinda, võtab iseenesestmõistetavana, aga hirm ikka, et mõni teine mees saab endale ja on veel õnnelik pealekauba. Ja ilmselt pole leidnud jah kedagi teist, kelle juurde minna. Oleks leidnud, oleks juba nelja tuule poole kadunud.
Soovitan endale kindlaks jääda ja ta välja tõsta.
Miks ta peaks ära minema? Sest teil pole enam mehe-naise suhet ja sina pole sellega rahul, ei näe sellisel kujul kooselul mõtet. Ja tahadki leida päris suhte, armastuse.

Praegu kui oled andnud märguande, et tast lahti soovid saada, võib ta hakata kiirelt armukest otsima, kui juba ei ole…Ja siis alandatakse sind lisaks sellega veel. Või paneb ise uue naise juurde ja sina jääd selle petmise haavu lakkuma. Viska välja ja liigu oma eluga edasi.
Siin palju teemasid sellest, kuidas mehed lahkuda ei taha. Kui muu ei aita, siis lukkude vahetus ja asjade välja viskamine, kui mees kodust ära. Sugulased appi jne.

+7
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.08 13:45; 13.08 23:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks sa ise ära ei lähe, kui suhe läbi. Miks peab just mees lahkuma?
Otsi endale uus korter ja las lapsed jäävad isaga. Hakkad neil nädalavahetustel külas käima, kui lubatakse.

Ehk siis. Ma ei tea küll antud juhtu nii täpselt, aga on ka isasi, kellel on sama raske lastega mitte koos elada nagu ka nende emadel. Miks peab isa lahkuma oma laste juurest?

+16
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui naise ja mehe vahel pole enam mingit suhet, on vaid koos elamine ja lapsed , miks mehed sellisest kooslust ei lahku?

Armastab lapsi. Armastab sind. Armastab seda elukohta. Pole kuhugi minna. Loodab, et lased ise jalga, kui tema ei lähe. Ei salli sind ja ei taha sulle teha seda rõõmu, et teeb midagi, mida sina tahad.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui naise ja mehe vahel pole enam mingit suhet, on vaid koos elamine ja lapsed , miks mehed sellisest kooslust ei lahku? On see mugavus? Naise kinni hoidmine, et ta ei saaks uut elu alustada? Või mees pole veel uut leidnud, et ära minna? Mina aru sellest ei saa, meil ei ole enam pikalt mingeid lähedasi suhteid olnud, enam isegi ei suhtle, palusin mehel lahkuda, et ei soovi nii ühe katuse all elada, tema vastas, et ei tea miks ta peaks ära minema?

Ega siis kooselu purunemine tähenda, et kodust peab ilma jääma. KODU!!! on ju midagi muud kui kooselu, seal vahel pole võrdusmärki. Sul võib suhe puruneda, aga ega siis kodu mahapõle. Läheb see, kes ei taha enam elada või lahkub see, kelle oma korter pole. Kui on üürikorter, läheb see, kes leiab, et ei taha enam elada koos. Mina ei saa näiteks aru, et kui suhe läbi, miks siis ei suudeta rahulikult läbirääkida oma tulevast eluolu. Miks hakatakse elama inimesega, kellega ei suudeta üldse suhelda. Ainult seksiks ja kogu lugu. Miks sulle sellist inimest vaja oli? Seks läbi ja siis kõik läbi? Hea ja sõbralik läbisaamine on võimalik ka siis kui seksi ja lähedasi suhteid pole. Ega mees või naine pole kurjategija, kui enam lähedasi suhteid pole, räägi inimesega sõbralikult nagu räägiks võõra inimesega. Võõra inimesega ei suhtle turtsudes, plärtsudes ja süüdistades. Ela ja lase teistel elada. Ja koli, kui sina tahad oma kodu luua mujale. Hetkel tundub, et tahad tegelikult suhteid ja üritad manipuleerimisega teises veel mingeid tundeid tekitada. Ole inimene. INIMENE ja siis kas mees või naine.

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehk siis. Ma ei tea küll antud juhtu nii täpselt, aga on ka isasi, kellel on sama raske lastega mitte koos elada nagu ka nende emadel. Miks peab isa lahkuma oma laste juurest?

Nähtud küll selliseid isasid. Kõigepealt võitleb küünte ja hammastega lapse endale. Ja siis, kui on lapse kindlalt omale saanud, lükkab ta üle ukse oma emale kasvatada. Ise paneb pidu ja kaob päevadeks minema (mis oli ka konkreetsel juhul lahkumineku põhjuseks). Ja kogu edasine elu käiski selles rütmis, et tegeles lapsega siis, kui talle endale sobis, aega oli ja viitsis. Ülejäänud aja oli vanaema hoole all.

Vähemalt konkreetsel juhul rahuldas mees selle teoga oma isiklikku huvi – panna ära naisele ja leevendada iseenda lahkumineku valu ja üksinduse tunnet lapse abil. Seda, mis konkreetselt lapse jaoks parim oleks, jäi tahaplaanile. Tundes mõlemat inimest, oleks lapsel olnud ema juures täiesti kindlasti parem ja stabiilsem elu.

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil pole mitte midagi, isegi seksi mitte. Ja ei taha ka enam, mees ei oska ega taha asju läbi rääkida, ütles vaid, et pole kunagi tahtnud, et pere lahku läheb, aga teeb kõik selleks, et nii läheb. Pere ei seisa koos, kui ei suhelda, üksteise jaoks aega ei leita

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.08 13:33; 09.08 15:27; 09.08 16:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui suhe on purunenud siis miks mehed ei soovi suhtest lahkuda?

Miks kõik naised, kellele on mees mingis mõttes imelik, on seisukohal, et KÕIK mehed on samasugused?

Kogemuste puudus?
Järelduste tegemise võimetus?

Mis keelas teemaalgatajal praegu kirjutada, et “minu opakas mees”?

Ilmselt mitte miski.
Aga EI, ta pidi meelega kirjutama kõiki mehi halvustava teema, et meheD on nõmedad ja mina ainult üksik lilleke seal pasameres….

Ja miks sa ise sealt minema ei astu, kas siis lastega või ilma?

Kellele see kinnisvara üldse kuulub, selle sa jätad ilmselt samuti asjade hägustamiseks meelega mainimata.

+13
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.08 16:01; 09.08 16:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kinnisvara minu oma, seega lahkuja peab olema mees. Mitte mina

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.08 13:33; 09.08 15:27; 09.08 16:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kinnisvara minu oma, seega lahkuja peab olema mees. Mitte mina

No viska ta välja siis, dziisas kraist, mida siin enam teematada on. Isegi perekool kubiseb nii headest kui halbadest nõuannetest, kuidas seda teha.

Kas ta tööl sul käib?
Kui näiteks 1500 kätte teenib, siis 600 hakkab sulle maksma, 500 maksab uue koha üüri + kommusid ja 400-ga elab ära nagu lilleke.

+7
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.08 16:01; 09.08 16:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mees ise ära ei lähe, siis sa pead ta välja viskama, sest teistmoodi sa temast lahti ei saa.

Sul ei ole vaja juurelda selle teema kallal, MIKS ta ära ei lähe. On üks liik mehi, kes ei lähe. Mul oli ka selline eks, no ei tahtnud mitte kuidagi ära kolida, kuigi suhe oli ammu mäda. Viskasin välja, sest normaalne rääkimine ei aidanud. Tema asju pidin ka ise pakkima, sest ta ise seda ei teinud. Ühel päeval seadsin ta lõpuks lihtsalt fakti ette, et asjad on pakitud ja hakaku astuma. Õnneks ei läinud asi päris selleni, et oleks pidanud lukke vahetama ja asju tänavale üles rivistama.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pikaajalisest suhtest, kus on ka ühised lapsed, astub mees välja alles siis kui enam mitte kui midagi muud üle ei jää. Isegi siis kui tekib kõrvalsuhe. Olgu või kõrvuni armunud. Mingi ürgne ja seletamatu kohuse- või vastutustunne, millel ei ole päriseluga mingit pistmist taob ikka kuklas, et sina vastutad, nende laste ja nende ema heaolu eest. Nagu vintage meeste aukoodeks vanaisadelt: sa oled mees, suru hambad risti ja künna põldu edasi. Sa pead ise hakkama saama. Kõigil on raske ja seal on ikka parem, kus meid ei ole.
Mehed otsivad suhetes lihtsust, kui suhe aetakse kodus keeruliseks, hakkabki eemaldumine.
Teise naise juurde läheb mees ära siis kui tekkinud uus suhe pakub kodus olevast rohkem rõõmu, lihtsust, muretust, lähedust, intiimsust, seksi ja vähem näägutamist, tülitsemist ning varjatud võimumänge.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen tähele pannud, et kui mees algatab lahkumineku, on tal olemasolevast naisest tõesti täielik oksemekk suus või on tal uus suur armastus, kellega soovib kodu mängima hakata. Samas naine algatab lahkumineku palju kergekäelisemalt: kui ikka liblikad enam ei laperda vatsas ja mees röhitseb pärast õhtusööki, võib see vabalt olla põhjus lahku minna. Naine algatab lahutuse, kui talle ei meeldi see kooselu enam, saagu või sitem, mees siis, kui tal on tugev alus arvata, et lahkumineku järel läheb ta elu märksa paremaks. Ehk siis mehed on palju alalhoidlikumad selles suhtes. Ja eks paljud suhted teevadki läbi suuri mõõnasid, aga viis aastat hiljem elatakse täitsa kenasti, kui vahepeal lahku pole mindud.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil pole mitte midagi, isegi seksi mitte. Ja ei taha ka enam, mees ei oska ega taha asju läbi rääkida, ütles vaid, et pole kunagi tahtnud, et pere lahku läheb, aga teeb kõik selleks, et nii läheb. Pere ei seisa koos, kui ei suhelda, üksteise jaoks aega ei leita

Tüüpiline – naine ei taha seksida, sest tema meelest ei pööra mees talle tähelepanu, ei vii teda piisavalt sageli välja ega hoia kätt, ei taha rääkida, rääkida ja rääkida… Ja mees ei saa aru, milles asi, sest kõik on ju korras nagu ikka. Naine küll seksida ei taha, aga muidu täitsa tore kooselu:)

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen küll naine, kuid mitte mingi vägi ei sunni mind tunnetest jahvatama. Hea, et keegi mult seda kodus ka ei nõua.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pikaajalisest suhtest, kus on ka ühised lapsed, astub mees välja alles siis kui enam mitte kui midagi muud üle ei jää. Isegi siis kui tekib kõrvalsuhe. Olgu või kõrvuni armunud. Mingi ürgne ja seletamatu kohuse- või vastutustunne, millel ei ole päriseluga mingit pistmist taob ikka kuklas, et sina vastutad, nende laste ja nende ema heaolu eest.

Väga naiivne ja eluvõõras jutt. No ei näe sellist asja. Mis vastutustunne, naljanurk ikka 😀
Mehele jääb uus siresäär silma, kes on märku andnud, et tahab ka meest ja juba see mees paneb punuma ning lastest saavad endised lapsed.
Ma ei tea kus maailmas sa elad…Mingi vasututustunde ja kohusetunde pärast nad ei jää, vaid OMAENDA mugavuse. Neil on mugav sellises suhtes ja veel mugavam lihtsalt kõrvalt teist naist pidada.

Mehed otsivad suhetes lihtsust, kui suhe aetakse kodus keeruliseks, hakkabki eemaldumine.
Teise naise juurde läheb mees ära siis kui tekkinud uus suhe pakub kodus olevast rohkem rõõmu, lihtsust, muretust, lähedust, intiimsust, seksi ja vähem näägutamist, tülitsemist ning varjatud võimumänge.

Jälle väga naiivne jutt. Oled kunagi kuulnud, et mujal tundub rohi rohelisem?
No milline pikaaegne, väsinud ja mõõnasid läbiv suhe saab vastu uuele suhtele ja uuele kaaslasele, kus alati tundubki kõik ilusam, romantilisem, muretum, lihtsam. On selle uue kaaslasega, kellega on nii rõõmus, lihtne, muretu, lähedane, iniitimne, konfliktivaba, kauem koos, on see suhe täpselt samasugune.
Uuest saab vana ja kõik on sama. Ainult väga ebaküpsed ja kogenematud arvavad, et see roheline rohi kestma jääb.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.08 13:45; 13.08 23:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kinnisvara minu oma, seega lahkuja peab olema mees. Mitte mina

Mis kinnisvara see on? Sinu ostetud korter/maja? Kuidas te sinna elama jäite? Kus mees varem elas?
Mis teil juhtus, et seks ja suhe ära kadus? Kas sa oled kindel, et teie suhe on läbi?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Pereelu ja suhted Kui suhe on purunenud siis miks mehed ei soovi suhtest lahkuda?