Esileht Pereelu ja suhted Kui teile öeldaks?

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: Kui teile öeldaks?

Postitas:

“Ega sa ainuke pole, kel siin tunded on” siis mis mõtleksite?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.09 18:26; 27.09 19:19; 05.10 09:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mismoodi seda saab veel mõelda, kui et ka teisel on tunded. No MIS tunded, seda siit küll välja ei loe.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.09 18:33; 27.09 19:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõltub…eks tunded on ju kõikidel inimestel, aga seda, mis tunnetest ütleja räägib tuleb küll temalt endalt küsida. Võimalik, et on tunne, et homme hakkab vihma sadama. Võimalik, et on ka romantilised tunded teise vastu. Keeruline ära arvata, sest kõik sõltub kontekstist. Seda lauset saab öelda ju nii tõsise mõttega kui ka irooniaga.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.09 18:41; 27.09 21:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Ega sa ainuke pole, kel siin tunded on” siis mis mõtleksite?

Tundub, et seda öeldi kellelegi, kes teise tunnetel tallub ja ainult enda omadest hoolib.

+13
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.09 19:10; 26.09 19:12; 27.09 19:55; 03.10 06:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Ega sa ainuke pole” on lausealgus, mida tavaliselt öeldakse enesekesksetele inimestele. Tõlkes tähendab see, et ära mõtle ainult endale, arvesta teistega ka.

+14
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.09 19:10; 26.09 19:12; 27.09 19:55; 03.10 06:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega sa ainuke pole, kel siin tunded on” siis mis mõtleksite?

Ma mõtleksin täpselt seda, mida selle lausega mõeldakse.
Et minul on tunded (armastus), aga sel ütlejal on samuti tunded, aga mitte see, mis mul, vaid mingid muud nagu hirm, viha, kurbus, vastikus, rõõm, üllatus jne.

Ja ühtlasi mõtleks, et mul on aeg vist edasi liikuda, sest siit midagi head küll ei tule.

+1
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.09 20:13; 03.10 06:36; 03.10 10:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõtleksin järele, kas olen olnud selle teise inimesega liiga järsk ja teda kuidagi tahtmatult solvanud, nii et ma ise aru ei saanud. Ja järgmisena püüaksin seda kuidagi heastada, vabandaksin kui selguks, et olen kuidagi teise tunnetest üle sõitnud.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et ütlejal on sel hetkel tunne, et tema olemist ja muret ei panda tähele. Et peaks korraks vestluse nö pausile panema ja mõtlema, kas ma olen teda kuidagi haavanud või on mingi asi, mis on vaja selgeks rääkida. Et vaatan kõike liiga oma mätta otsast ega ole mõistnud, kuidas see kõik teisele paistab.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei mõtlekski, vaid küsiks selle lause ütlejalt, et ta täpsemalt selgitaks, sest ma ei saanud aru, mida ta mõtleb.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See sõltub ju kontekstist. Aga arvata võib, et regelina sellist lauset kasutatakse nt olukorras, kus üks pool heidab teisele ette, et viimane on tema tundeid riivanud. Eriti nt perekondlikes tülides, kus ongi nii, et kõikide tundeid riivatakse, sest kõik ütlevad valimatult asju välja…

Alati sõltub sellest, mis eelnes.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuttav tuli juttu ajama ja käskisin tal uttu tõmmata. Endal polnud tuju lobiseda lihtsalt. Sellele järgnes ootamatu nutma puhkemine tema poolt ja lause “ega sa ainus pole, kel tunded”. Ütles veel, et solvasin teda ja võttis mu juttu hinge. Mis kuradi tunnetest ta jahub? Ja miks nutma hakkas?

0
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.09 18:26; 27.09 19:19; 05.10 09:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuttav tuli juttu ajama ja käskisin tal uttu tõmmata. Endal polnud tuju lobiseda lihtsalt. Sellele järgnes ootamatu nutma puhkemine tema poolt ja lause “ega sa ainus pole, kel tunded”. Ütles veel, et solvasin teda ja võttis mu juttu hinge. Mis kuradi tunnetest ta jahub? Ja miks nutma hakkas?

Tundub, et konkreetses olukorras on see tuttav ainuke, kel üldse tunded on, sina oled selgelt empaatiapuudeline.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.09 19:10; 26.09 19:12; 27.09 19:55; 03.10 06:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hea tropp oled siis.

Tuttav tuli juttu ajama ja käskisin tal uttu tõmmata. Endal polnud tuju lobiseda lihtsalt. Sellele järgnes ootamatu nutma puhkemine tema poolt ja lause “ega sa ainus pole, kel tunded”. Ütles veel, et solvasin teda ja võttis mu juttu hinge. Mis kuradi tunnetest ta jahub? Ja miks nutma hakkas?

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.09 18:33; 27.09 19:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb kontekstist. Mina tõlgendaksin seda a`la “Ära psühhuita, käitu normaalselt”. Teemaalgataja aga loodab siit võib-olla hoopis selgitust stiilis “kui ütleja oli mees, siis annab märku, et ta pole sinu suhtes ükskõikne”:)

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuttav tuli juttu ajama ja käskisin tal uttu tõmmata. Endal polnud tuju lobiseda lihtsalt. Sellele järgnes ootamatu nutma puhkemine tema poolt ja lause “ega sa ainus pole, kel tunded”. Ütles veel, et solvasin teda ja võttis mu juttu hinge. Mis kuradi tunnetest ta jahub? Ja miks nutma hakkas?

täiesti empaativõimetu mühakas oled. matsliku käitumisega ka veel.
ära loodagi, romantilisi tundeid selle ütlusega küll silmas ei peetud.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.09 18:41; 27.09 21:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb kontekstist. Mina tõlgendaksin seda a`la “Ära psühhuita, käitu normaalselt”. Teemaalgataja aga loodab siit võib-olla hoopis selgitust stiilis “kui ütleja oli mees, siis annab märku, et ta pole sinu suhtes ükskõikne”:)

Minu meelest võib tema teisest kommentaarist küllalt selgelt näha, et teemaalgataja ise on mees ja see ütleja naine. Ükski naine ei ütle “käskisin uttu tõmmata”, “mis kuradi tunnetest ta jahub” ja “miks nutma hakkas”.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb kontekstist. Mina tõlgendaksin seda a`la “Ära psühhuita, käitu normaalselt”. Teemaalgataja aga loodab siit võib-olla hoopis selgitust stiilis “kui ütleja oli mees, siis annab märku, et ta pole sinu suhtes ükskõikne”:)

Minu meelest võib tema teisest kommentaarist küllalt selgelt näha, et teemaalgataja ise on mees ja see ütleja naine. Ükski naine ei ütle “käskisin uttu tõmmata”, “mis kuradi tunnetest ta jahub” ja “miks nutma hakkas”.

Jajah, sest labaseid ja empaatiata naisi polegi olemas.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.09 19:10; 26.09 19:12; 27.09 19:55; 03.10 06:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jajah, sest labaseid ja empaatiata naisi polegi olemas.

On kindlasti, aga need mehed, kellega sinu kirjeldatud labased naised suhtlevad, ei suuda küll üle huulte sellist sõna nagu “tunded” hääldada.
Veel vähem, moodustada lause, kus see sõna sees on ja keskel veel koma ka.

Ehk siis see teemaalgatus on pigem ikka mehe tehtud.
Kes tegi lihtsalt mingi provo, sest räägib ju iseendale vastu.
(pole ainuke, kel tunded on, järelikult on sellest enne ise rääkinud ja siis küsib, mis tunnetest ta jahub…)

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.09 20:13; 03.10 06:36; 03.10 10:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On kindlasti, aga need mehed, kellega sinu kirjeldatud labased naised suhtlevad, ei suuda küll üle huulte sellist sõna nagu “tunded” hääldada.
Veel vähem, moodustada lause, kus see sõna sees on ja keskel veel koma ka.

Eeldamine on kõigi ämbrite ema.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eeldamine on kõigi ämbrite ema.

Tõsi ka või?

Benny Hill juba ütles selle kohta palju põnevamalt, kui “ämbrid”, et:

When you ASSUME (ass u me) you make a ‘ass’ out of ‘u’ and ‘me’.

Kui see nüüd sinu jaoks liiga keeruliseks ei läinud…

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.09 20:13; 03.10 06:36; 03.10 10:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Ega sa ainuke pole, kel siin tunded on” siis mis mõtleksite?

Et Sa oled egoist.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole hullu. Mulle ongi see inimene ebasümpaatne.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.09 18:26; 27.09 19:19; 05.10 09:50;
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Pereelu ja suhted Kui teile öeldaks?