Esileht Beebi ja mitmikud Kui vana beebiga esimest korda veekeskusesse?

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Kui vana beebiga esimest korda veekeskusesse?

Postitas:

Selline küsimus ongi – kui vana beebiga olete hakkanud veekeskuses/ujumas käima?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.11 23:49; 25.11 08:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hakkasin ujumas käima 7 nãdala vanuse beebiga. Nüüdseks oleme käinud aasta aega iganädalaselt ja laps tunneb end kui kala vees. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.11 01:23; 25.11 08:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Na ma ei tea, kuhu kiiret on veel selle vastsündinuga kloorivette ronida. Esimesed kolm kuud ei soovitata õrna naha pärast. Minu laps käia esimest korda meres solberdamas 9kuuselt ja kui sai 2 aastaseks käisime esimest korda suures veekeskuses (lätis). Laps on vannis koguaeg nagu kala vees olnud. Ja ei ole selle võrra mitte kuidagi halvemini arenenud. Saan aru, kii arst soovitab varakult alustad lihaspingete pärast. Või ei saa ma sellest ujumas käimise vaimustusest aru seepärast, et ma ise väga ujumist ja ujulat ei armasta (kuigi olen lapswga kala tähtkuju). Peale aastat oli laps koguaeg tatine ja kõrvadega hädas ning ma lihtsalt ei läinidki selle ujumistrendiga kaasa.

Meie perekond käib väga tihti ujumas ja kui perearst andis mõista, et see titale kuidagi kahjulik ei ole, vastupidi. Siis ei näinud me põhjust kauem oodada ja ei kahetse. Mu laps ei ole veel kordagi elu jooksul haige olnud 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.11 01:23; 25.11 08:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama siin. Peres on 2 koolilast, kes tahaksid kogu aeg ujumas käia. Olen ise veel lapseootel, aga küsimus tekkiski just selle kloorivee pärast, et millal beebiga teistega kaasa võiksime minna. Kuigi FB näen tihti pilte beebide ujumisest, mis on tehtud vee all ja beebidel silmad lahti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.11 23:49; 25.11 08:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin 9-kuusega esimest korda ja kuigi lapsele vees väga meeldis, siis mina ise olin nii koba, et ootan veel mõnda aega enne, kui uuesti läheme. Nimelt kogu see riietumine ja pesemine oli nii keeruline ja raske. Kui koju jõudsime, olin omadega täiesti läbi. Põhimõtteliselt on ujulas olemas lamamistooli moodi asjad, kuhu saab lapse panna nt enda pesemise ajaks, aga minu laps võõrastas ja hakkas kohe karjuma, kui ta käest ära panin. Nii mul oligi siis koguaeg ligi 10 kilo ühes käes ja teise käega üritasin midagi teha. Võimalik muidugi, et kui oleks hakanud juba varem käima ja ta oleks harjunud, siis oleks kergem olnud. Nt riietumise ajaks saaks ta panna pingi najale seisma või kasvõi täitsa põrandale, aga ta lihtsalt ei olnud nõus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Na ma ei tea, kuhu kiiret on veel selle vastsündinuga kloorivette ronida. Esimesed kolm kuud ei soovitata õrna naha pärast. Minu laps käia esimest korda meres solberdamas 9kuuselt ja kui sai 2 aastaseks käisime esimest korda suures veekeskuses (lätis). Laps on vannis koguaeg nagu kala vees olnud. Ja ei ole selle võrra mitte kuidagi halvemini arenenud. Saan aru, kii arst soovitab varakult alustad lihaspingete pärast. Või ei saa ma sellest ujumas käimise vaimustusest aru seepärast, et ma ise väga ujumist ja ujulat ei armasta (kuigi olen lapswga kala tähtkuju). Peale aastat oli laps koguaeg tatine ja kõrvadega hädas ning ma lihtsalt ei läinidki selle ujumistrendiga kaasa.

Meie perekond käib väga tihti ujumas ja kui perearst andis mõista, et see titale kuidagi kahjulik ei ole, vastupidi. Siis ei näinud me põhjust kauem oodada ja ei kahetse. Mu laps ei ole veel kordagi elu jooksul haige olnud ????

No see nüüd küll mingi eriline saavutus pole, et 1-aastane laps pole kordagi haige olnud. Mul on 3 last, kellest esimesed 2 ei käinud imikuna ujumas, ehk paar kod´rda. Need on praegu 11 ja 6, haiged on väga harva (enamasti piirdub köha-nohuga). Kolmas laps aga, kellega juba 6-nädalaselt kohaliku ujula lastebasseinis käima hakkasin, oli esimesel elutalvel mitu korda nohus, teine talve oli terve, nüüd laks lasteaeda ja on juba 4 korda 3 kuu jooksul haige olnud. Mis järeldusi siit teha saab? Minu perearst ja ma ise ka olen väga ujumise ja veefänn, lapsed samuti, aga ilmselgelt on 6-7-nädalane avalikku basseini minekuks liiga väike. Mitte, et ma kahetseks, aga nii arstid kui taastusraviosakond ütlesid seda hiljem, et alla 3-kuusega ei ole soovitatav. Aga olen ka 1-kuust näinud seal basseinis, vanemad olid veel nii uuhked, et nii väiksega ujumas olid, “õpetasid” sukelduma ja lõkerdasid heldinult naerda, kui laps kopsud kloori täis tõmbas, läkastas ja röökis, ise näost lilla – vesi oli esiteks tema jaoks liiga külm, teiseks teda lihtsalt vajutati vee alla. Mul oli küll jube seda vaadata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Na ma ei tea, kuhu kiiret on veel selle vastsündinuga kloorivette ronida. Esimesed kolm kuud ei soovitata õrna naha pärast. Minu laps käia esimest korda meres solberdamas 9kuuselt ja kui sai 2 aastaseks käisime esimest korda suures veekeskuses (lätis). Laps on vannis koguaeg nagu kala vees olnud. Ja ei ole selle võrra mitte kuidagi halvemini arenenud. Saan aru, kii arst soovitab varakult alustad lihaspingete pärast. Või ei saa ma sellest ujumas käimise vaimustusest aru seepärast, et ma ise väga ujumist ja ujulat ei armasta (kuigi olen lapswga kala tähtkuju). Peale aastat oli laps koguaeg tatine ja kõrvadega hädas ning ma lihtsalt ei läinidki selle ujumistrendiga kaasa.

Mis paneb inimest täiesti asjassepuutumatut juttu jahvatama. Kas tõesti arvad, et kõik on väga huvitatud sinu tähtkujust, tatisest lapsest ja tema kõrvadest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kalad ju teadupärast armastavad vett.

nagu ka kõik teised sajad tuhanded lapsed mingist muust tähtkujust.
appi. äkki ta on sul pühvli-aasta ahv või midskit, saaks ta nohust kaa tõsisema ülevaate ja…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

4 kuu vanusega läksime. Tahtsin juba varemgi minna, aga siis oli nohune. Sellest klooriveest palju suurem mure oli, et kas ujulates on ikka mähkimislauad ja vanni-istmed olemas, et saaks last riietada ja pesemise ajal ei peaks koguaeg süles hoidma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hakkasime käima kui oli 4 k vana. 1-2 korda nädalas olenevalt kuidas aega oli. 1x nädalas trenn ja 1x perega. Suuremad lapsed nii veeloomad ja miks mitte nendega kaasas käia.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Umbes 4-5kuune oli, kui hakkasin beebide ujumises käima. Veekeskusesse läksime kui laps oli u 10kuune.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina läksin 7-kuusega esimest korda beebide ujumisse, oleks varemgi läinud, aga suvel oli see kinni. Minumeelest on see hea võimalus lapsega igapäevarutiinist välja saada. Kohvikusse ärkvel titega ei taha minna, aga kuidagi peab seda lapse aega sisustama hakkama.

Teise lapsega sai mindud varem (täpset vanust ei mäleta), aga siis ma eriti tihti ei käinud, sest suuremat beebiujumisse kaasa võtta olnuks keeruline, aga tööpäeval polnud mul suuremat kuhugi jätta ja nädalavahetustel, kui mees ka kodune, oli vaja kõike muud teha ja mujalgi käia. Isegi kogu perega oli keeruline, sest beebi kaua ei jaksa, aga suurem võiks 3-4 tundi küll basseinis hullata (segi kui tegu pole veekeskusega).

Mina ausaltütelda ei kujuta alla paarikuusega ujuma minemist ette juba seetõttu, et minul võttis sünnitusest taastumine 2 kuud kindlalt aega. Aga olgem ausad, beebiga ujumas käimise juures on kõige keerulisem see, et kuhu sa selle beebi enda pesemise ajaks paned. Mingis vanuses ma keerasin ta rätikusse ja panin tühja vanni, aga kui ta seal enam paigal ei püsi, tekib selline tobe aeg, kus ringi ta veel ei kõnni, aga pesuruumi põrandal roomata laskmine tundub ka ülirõve. Kui juba omal jalal püsti hakkab seisma, läheb jälle lihtsamaks, aga siis on jälle oht, et libiseb märjal põrandal…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Beebi ja mitmikud Kui vana beebiga esimest korda veekeskusesse?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.