Esileht Pereelu ja suhted Kuidas armukese juures käite?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )

Teema: Kuidas armukese juures käite?

Postitas:
Kägu

Täna turgatas selline mõte pähe, et need kes ühe partneriga ei suuda rahulduda kuidas saate oma teiste “sõpradega” kohtuda? Kas alalisele partnerile on raske ettekäändeid tuua, et kodust välja lipsata või see on juba nii sissetöötatud süsteem, et läheb nagu lepase reega. Enne oli hea, kõik tööl ja peale tööd võimalik erinevaid ettekäändeid tuua või saab isegi töö ajal kohtuda. Või ütlete,et “lähen prügi viima” ja siis tulete mitme tunni pärast või “lähen autot tankima/pesema” jms.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Midagi ma ei lipsa, ega armuke pole karantiin.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Maskiga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kaamera kaudu seksite, kui lapsed teises toas enda kaamera kaudu matemaatikatunnis on ja mees eelmainitud katkutohtri maskis poes kahte kärutäit kuivaineid koju veab.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et armukese juurde lipsamine on praegu teisejärguline. Pereelu ja suhete teemasid on isegi vähemaks jäänud. Nüüd on rohkem, millele mõelda ja mida teha. Koos oma perega teha. Need, kes peavad armukesi pigem mõtlevad oma emale hetkel, kuidas ema saab söögi ja ravimid kätte.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See on siis – kaitsemask, kummikindad, kaitseprillid ja kolm kondoomi üksteise otsa. Kehtib kõigile, kes moraalitut elu austavad. Ja see pole soovitus, see on käsk.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

See on nii sissetöötatud süsteem, et läheb lepase reega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Armuke käib ise meie juures.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kle ongi keeruline praegu kohtuda. Nõme värk. Ootame ja igatseme üksteist.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Maskiga.

Vot see on kuum!
😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Skaibis suhtleme hoolega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tehke oma suhted korda 🙂 natuke häbi peaks olema ….

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ütlen, et teen trenni.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tundub, et minu mehe armuke hetkel vastu ei võta, ta enda mees ka vist kodune. Minu mees passib ka aina kodus. Päris tüütu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Koroona teid võtku, rõvedad liiderdajad!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Täna turgatas selline mõte pähe, et need kes ühe partneriga ei suuda rahulduda kuidas saate oma teiste “sõpradega” kohtuda?

See on ka ju üks põhuseid, miks need inimõiguste piiramise vastased vingujad on isegi perekoolis kooris karjuma hakanud.
Rääkimata sellest, et juba ka ERR tõmbas kisa üles…

Nüüd on petistel see oht, et kui sul on telefon kaasas (operaatorid jälgivad oma klientide liikumisteid) ja oled parasjagu “valel aadressil”, siis võid saada politseilt kõne, et halloo, töökoht on teil seal ja elukoht seal, aga teie passite kolmandas kohas.
Et milles asi ja millest te aru ei saa.

Või helistatakse koju naisele ja küsitakse, et miks teie vanamees pole ei kodus ega tööl vaid hoopis proua Maiu Piimaauto juures.
Eks võtab ikka jahedaks küll.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Trenn.
Mees ei saa aru midagi, et 40-60 min metsajooksud on kahe tunniseks veninud.
Selles suhtes hea põhjus, et saab kodus kohe pessu ka et jäljed kustutada ja ei pea ka väsimust põhjendama:)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Trenn.

Selles suhtes hea põhjus, et saab kodus kohe pessu ka et jäljed kustutada ja ei pea ka väsimust põhjendama:)

Mida joosta ja pidada armukest, kui see pole jõukohane? Väsinud? Kõik mehed ja naised, kes elavad amoraalset elu ja peavad armukesi, võiksid vähemalt olla tasemel. Kui ikka kahte inimest seksuaalselt rahuldada ei suuda, siis mida joosta. Olete kuulnud, et nii tehakse? Ok, aga kõike ei pea järgi proovima, kui võimed sinnani ei küündi.
Kellel nii tugevad ja kõrgendatud seksuaalsed soovid, et ühest ei piisa, siis neid ei peata kunagi miski, ka vabadus ei peata neid. Aga kui oled tavaline, kellel ühe paarilisegagi pea pidevalt valutab ja ollakse läbi, et ei jaksa isegi üle päeva seksida, siis mida sa jooksed, ausalt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mida joosta ja pidada armukest, kui see pole jõukohane?

Ta ei pruugigi ju joosta. Ta küll kasutas sõna trenn, aga see võis ju ettekäänet tähendada.

Ja kui kaks tundi ikka metsikult ratsutad, eks võtab pisut läbi küll…
Nii mehe kui naise.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja kui kaks tundi ikka metsikult ratsutad, eks võtab pisut läbi küll…
Nii mehe kui naise.

EWWWWWW. Kõlab ülirõvedalt.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

See on lollikindel skeem.
Sõidad autoga metsajooksu tegema, pargid auto mingi metsajooksuraja juurde. Teed väikese jooksutiiru. Armuke tuleb ja pargib oma auto sinu auto kõrvale. Sina istud armukese autosse, ratsutate auto tagaistmel. Pärast paned jälle püksid jalga, teed veel ühe jooksutiiru. Siis istud oma autosse, sõidad koju. Kodus lippad otse pesema ja tõendid kirglikust seksist voolavad koos veega kanalisatsiooni. Väljud vannitoast ja annad mehele musi:)

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

See on lollikindel skeem.
Sõidad autoga metsajooksu tegema, pargid auto mingi metsajooksuraja juurde. Teed väikese jooksutiiru. Armuke tuleb ja pargib oma auto sinu auto kõrvale. Sina istud armukese autosse, ratsutate auto tagaistmel. Pärast paned jälle püksid jalga, teed veel ühe jooksutiiru. Siis istud oma autosse, sõidad koju. Kodus lippad otse pesema ja tõendid kirglikust seksist voolavad koos veega kanalisatsiooni. Väljud vannitoast ja annad mehele musi:)

Pärast jooksutiiru ja enne seksi võiks end ära pesta. Miks sa siis armukesega ei ela, kui tema on tegelik armastus?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pärast jooksutiiru ja enne seksi võiks end ära pesta

Enne metsajooksule siirdumist vannitoas duši all end pesta tundub kahtlane, seda ma teha ei soovita. Piisab sellest, kui alakeha lihtsalt puhtaks pesta. Väike jooksutiir enne tagaistmel ratsutamist ei tee väga higiseks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Enne metsajooksule siirdumist vannitoas duši all end pesta tundub kahtlane, seda ma teha ei soovita. Piisab sellest, kui alakeha lihtsalt puhtaks pesta. Väike jooksutiir enne tagaistmel ratsutamist ei tee väga higiseks.

Aga suuseks?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Keskmise pereauto tagaistmel on suuseksi teha muidugi võimalik, aga kitsavõitu.
Kõige parem on kasutada asendit, kus naine istub mehele sülle ja liigutab end süles üles alla.
Teine võimalus on lasta esiistme seljatugi maha ja seks toimub vanas heas misjonäripoosis.
Autos peab olema hoolas, et aluspüksid või mõni muu hilp autosse maha ei jääks.

Aga kokkuvõttes on auto natuke säästuvariant, kuid mõned korrad aastas erutav vaheldus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kõike seda võib teha, aga arukas inimene, kes nii elada soovib, oleks vaba sellisel juhul. Ehk teisisõnu – tark inimene ehitaks oma maja merest kaugemale. Eesti filmi ei saa mitte tsiteerimata jätta, kuigi kahju on seda perekonna petistele raisata, kes ise veel rõõmsad on, et perele ära teevad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Keskmise pereauto tagaistmel on suuseksi teha muidugi võimalik, aga kitsavõitu.
Kõige parem on kasutada asendit, kus naine istub mehele sülle ja liigutab end süles üles alla.
Teine võimalus on lasta esiistme seljatugi maha ja seks toimub vanas heas misjonäripoosis.
Autos peab olema hoolas, et aluspüksid või mõni muu hilp autosse maha ei jääks.

Aga kokkuvõttes on auto natuke säästuvariant, kuid mõned korrad aastas erutav vaheldus.

Aga sa ei vastanud mu küsimusele, miks sa armukesega ei ela, kui tema on sinu eluarmastus?

Teiseks EWWWWWWW. TMI.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kõike seda võib teha, aga arukas inimene, kes nii elada soovib, oleks vaba sellisel juhul

Ma tuletan meelde, et see teema otseselt ei ole mõeldud selleks, et moraali lugeda armukese pidajatele. Neid teemasid on siin foorumis kümneid ja seal saate arutada selle üle kas armukese pidamine on hea või halb. Siin teemas oli küsimus KUIDAS armukesega kokku saada praegusel ajal ning mina omapoolse soovituse andsin.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga sa ei vastanud mu küsimusele, miks sa armukesega ei ela, kui tema on sinu eluarmastus?

Ma ei vastanud, sest see oleks siin teemas off topic ehk teemast kõrvale kaldumine.
Vaata minu eelmist kommentaari ka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei vastanud, sest see oleks siin teemas off topic ehk teemast kõrvale kaldumine.
Vaata minu eelmist kommentaari ka.

Mulle meeldib teemast kõrvale kalduda. Muide teema on ikkagi ilmselt neile, kes tahavad mehele jälile jõuda, mitte päriselt neile, kes tahavad leida viise kohtumiseks. Teistes teemades tuleb hoopis välja, et suhted on pereinimestel paremad kui kunagi varem. Suhted oma abikaasaga.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )

Esileht Pereelu ja suhted Kuidas armukese juures käite?