Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: Kuidas edasi

Postitas:

Tere

Kirjutan ühe loo ja ootangi lihtsalt lohutust. Katkestasin juunis raseduse 16+nädala, kümme aasta ootasin ja ootasin ja ikka lootel geenirike, kodus kasvab laps sama vigase geeniga. Nii aeg parandab haavad. Sai siis uuritud et kuidas on võimalik siiski see üks terve laps enda perre saada, ja võtsin ühendust pelgu viljatuskeskusega. Vabandan nüüd kohe ette et minujaoks siiani arusaamatu asutus. Aga käisime siis mehega vestlusel ja tita läheks maksma nii ja naa palju, lisaks pen hakkama end süstima ja siis kogutaakse oeh, nii meiega pidi ühendust võtma sealne geneetik. Kellest ma pole tänaseni kuulnud, ka olen sinna juba helistanud et äkki meie kontaktid kadunud. Vaikus vaikus, ma nüüd juba tegelikult ei teagi mis edasi teha, 5 kuud ma ootan kannatlikult et äkki hakaks kuskilt millegiga pihta. Vabandust veel aga nüüd olen ma omadegakatki, sest too tita oleks juba sündinud olnud. Ja meil ei ole julgust uuesti loomulikultproovida, sest loote vigasest geenist saaaksime taas teada kui loode 16 nädalat suur. Abort ei ole asi mida tahaks jälle ja jälle teha. Palun äärge mõistke mind hukka aga ma olen nii läbi omadega mu suurim soov on laps saada see üks laps.

+8
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.11 17:59; 17.11 12:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa nii väga last tahad saada, siis miks sa oled oodanud nii kaua et keegi sinuga ühendust võtaks või asjad kuidagi käima hakkaks? Kui endal on huvi suur, siis pead tegema ka endast kõik, et saaksid edasi liikuda.
Helistanud veel ise ja uurinud arstilt, et nii rääkisime ja nii pidime edasi toimetama jnejne.
Kivi mõlema kapsaaeda (viljatud keskus, sina), ütleks ma.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga sul on praegu kõik hästi , sest sa ei sünnitanud seda geenirikkega last. Sellist asja pole kellelegi vaja.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa ei käi, siis palun otsi endale hea psühholoog ja mine. Selline läbielamine on jube ja kindlasti teebki seest katki ning hea psühholoog võib väga suureks abiks olla. Lisaks, siis ära karda IVFi, seal on komplikatsioone, aga enamikega läheb kõik hästi ja see on võimalus saada see oodatud beebi geenirikketa. Loe ivf’ikate foorumit nt, seal triibulisi mitu praegu minu meelest ja tore lugeda nende edulugusi. Insagramis on ka palju IVF teekonnal olevate, rasedate ja beebivanemate kontosi. Proovi uuesti pelguga ühendust saada ja kui ei sobi, mine ITK’sse või mujale ümber, Pelgu ei ole ainus viljatusravikliinik.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.11 19:47; 14.11 20:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sul on kodus laps. See ei kõlba? See ei vaja hoolt ja armastust?

+5
-20
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sul on kodus laps. See ei kõlba? See ei vaja hoolt ja armastust?

Ja mis see siin nõmetsemine sulle nüüd juurde andis?

+18
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.11 19:47; 14.11 20:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sul on kodus laps. See ei kõlba? See ei vaja hoolt ja armastust?

????????‍♀️????????‍♀️????????‍♀️

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sul on kodus laps. See ei kõlba? See ei vaja hoolt ja armastust?

????????‍♀️????????‍♀️????????‍♀️

+1

Mul on kodus kaks last. Sellegipoolest tegi see mu täiesti katki, kui kaua-kaua oodatud kolmas rasedus katkes ja siis neljas peetus ja tuli katkestada.
Ma ei tea, kuidas see peaks tähendama, et mu olemasolevad lapsed ei saa hoolt ja armastust. Aga meie südames on koht kolmandale lapsele, see koht on endiselt tühi ja seotud kahe raske läbielamisega. Ainult kivist inimestele ei tee see haiget.

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.11 20:52; 15.11 20:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgatajale: omast kogemusest soovitan ise peale käia palju. Ära oota, et sinuga ühendust võetaks, võta ise.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.11 20:52; 15.11 20:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas võib küsida, millise geenirikkega tegemist on, kas said sellest teada Niptify vms testi tehes?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja: koorionbiopsia on ainus mis näitab raskeid geenirikkeid .

Aitäh teile vastajad, ja muidu huvitavad vastused, kodus on lamaja laps sügava puudega, tunneme temast täpselt nii palju rõõmu kui suudame, meie unistus on saada see üks terve laps kes laulab tantsib ütleb emme issi… aga mis ma ikka kui inimene sellest aru ei saa.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.11 17:59; 17.11 12:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veits segane teema, kas see teine laps siis ka puudega? ei räägi?

Kui ajalood nii, siis ehk doonormunarakule hoopis mõtted viia. Aga muidu tuleks kõigest eelnevast halvast lahti lasta ja edasi tegutseda. Ega lohutamin ka sulle seda last ei too, ikka tegutsemine ja ise eesmärgini pürgimine.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.11 13:05; 17.11 19:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaheta kliinikut!Mine ITKsse või NovaVitasse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veits segane teema, kas see teine laps siis ka puudega? ei räägi?

Kuule, mis siin segast on? Milline teine laps? Loe ometi teemaalgatus läbi, siis võta sõna. TA-l on üks puudega laps ja teisel lootel oli sama geenirike ja tegi 16. nädalal aborti.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.11 19:17; 18.11 07:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veits segane teema, kas see teine laps siis ka puudega? ei räägi?

Kuule, mis siin segast on? Milline teine laps? Loe ometi teemaalgatus läbi, siis võta sõna. TA-l on üks puudega laps ja teisel lootel oli sama geenirike ja tegi 16. nädalal aborti.

Hakkas sul nüüd parem kui said siin plärtsuda? Mine võta oma rohud ära.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.11 13:05; 17.11 19:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veits segane teema, kas see teine laps siis ka puudega? ei räägi?

Kuule, mis siin segast on? Milline teine laps? Loe ometi teemaalgatus läbi, siis võta sõna. TA-l on üks puudega laps ja teisel lootel oli sama geenirike ja tegi 16. nädalal aborti.

Ta ju kirjutas, et kodus kaks last, 1 neist lamab voodis geenirikkega. Väljendab end kuidagi ebaselgelt, nagu mõlemad olemasolevad oleks haiged, sest soov saada see 1 laps, kes laulab ja tantsib. Nagu see teine ei jookseks ringi? Ilmselt väljenduse taha jääb asi, või milles asi teemaalgataja?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.11 21:40; 18.11 09:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ta ju kirjutas, et kodus kaks last, 1 neist lamab voodis geenirikkega.

Tsiteeri seda kohta, palun.  Seda, kus teemaalgatajal on kodus kaks last.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.11 19:17; 18.11 07:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ta ju kirjutas, et kodus kaks last, 1 neist lamab voodis geenirikkega.

Tsiteeri seda kohta, palun. Seda, kus teemaalgatajal on kodus kaks last.

Ilmselt 15.11.2020 20:52 kirjutatud kommentaarist jäi selline mulje, kuigi täpsemal uurimisel on näha, et see pole teemaalgataja kommentaar. Väga keeruline sellest teemast aru saada, niigi teemaalagatus on segaselt kirja pandud ja lisaks veel eksitavad kommentaarid.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Okei, tõesti pudru ja kapsad koos, kui 2 sama saatusega Kägu segamini sõna võtavad. Suurim soov saada see 1 TERVE laps oleks kirjutanud teemaalgatusse, oleks segadust vähem olnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.11 21:40; 18.11 09:43;
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )