Esileht Ilu Kuidas eemaldate geelküünelakki?

Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )

Teema: Kuidas eemaldate geelküünelakki?

Postitas:
Kägu

Kuidas eemaldate geelküünelakki?

Iseküsimus muidugi on, kus kivi all ma senimaani elanud olin, et ometi alles nüüd avastasin, kui ilus ja mugav asi on geelküünelakk 🙂 ainuke suurem mässamine on selle eemldamine. Kuidas seda teete?

Atsetooniga ja vatitüki+ fooliumiga/leotades/toidukiles?

Geellaki eemaldamise õliga? (depend on vist suht ainuke, millel selline olemas on)

Toiduõli ja nõudepesuvahendi+ sooja veega leotades (mingi tiktoki häkk)?

Veel midagi?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilus ja mugav võib olla, aga tervislik kindlasti mitte.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

aga mis vahe on geelküüntel ja geelküünelakiga lakitud?

sama paksud ju? geelküünelakiga tehtult pm sama mis geelküüntega protseduuril. ajakulu ka sama.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

aga mis vahe on geelküüntel ja geelküünelakiga lakitud?

sama paksud ju? geelküünelakiga tehtult pm sama mis geelküüntega protseduuril. ajakulu ka sama.

Minu arust sama paksud ikka ei ole, geellakiga kaetud pole üldse paksud, nagu tavalise lakiga lakitud. Ja teine asi on see, et geellakiga saab ise lakkida, ei pea kuskile hooldusesse minema. Mina võtan õliga maha, paned õli peale, siis sooja vette ja pulgaga hakkad lahti nakitsema. Aga olen nõus, et see on kõige ebameeldivam osa selle lakkimise juures.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

tuttavaga olin eelmine ndal kaasas geellakkimisel. aega läks 1h45 min. ei olnud algaja teenuse pakkuja, vaid väga hea ja ka koolitaja ta. pm, tegi samad liigutused, nagu mul kunagi geelküüntega. selleps ei saagi ma aru, mis vahe neil kahel on.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

tuttavaga olin eelmine ndal kaasas geellakkimisel. aega läks 1h45 min. ei olnud algaja teenuse pakkuja, vaid väga hea ja ka koolitaja ta. pm, tegi samad liigutused, nagu mul kunagi geelküüntega. selleps ei saagi ma aru, mis vahe neil kahel on.

Võib-olla professionaal teeb siis kuidagi teistmoodi või hoolikamalt, minul läheb tund aega küünte lakkimisega ja olen tulemusega rahul. Ma ei tea, kas salongis pandud geellakk püsib kuu aega nagu geelküünedki, ise lakkides see püsivus küll nii pikk ei ole.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas eemaldate geelküünelakki?

Iseküsimus muidugi on, kus kivi all ma senimaani elanud olin, et ometi alles nüüd avastasin, kui ilus ja mugav asi on geelküünelakk ???? ainuke suurem mässamine on selle eemldamine. Kuidas seda teete?

Atsetooniga ja vatitüki+ fooliumiga/leotades/toidukiles?

Geellaki eemaldamise õliga? (depend on vist suht ainuke, millel selline olemas on)

Toiduõli ja nõudepesuvahendi+ sooja veega leotades (mingi tiktoki häkk)?

Veel midagi?

… ja kuivama peab ikka lambi all?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

tuttavaga olin eelmine ndal kaasas geellakkimisel. aega läks 1h45 min. ei olnud algaja teenuse pakkuja, vaid väga hea ja ka koolitaja ta. pm, tegi samad liigutused, nagu mul kunagi geelküüntega. selleps ei saagi ma aru, mis vahe neil kahel on.

Võib-olla professionaal teeb siis kuidagi teistmoodi või hoolikamalt, minul läheb tund aega küünte lakkimisega ja olen tulemusega rahul. Ma ei tea, kas salongis pandud geellakk püsib kuu aega nagu geelküünedki, ise lakkides see püsivus küll nii pikk ei ole.

võib ju püsida kuu, aga välja kasvab ikka, sõbranna laseb 2- 3 nädala tagant lakkida, ei meeldi väljakasvu rant talle.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://mereneid.eu/tooted/geellaki-kasutamine/

0
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mis sa selle reklaami siia toppisid?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis sa selle reklaami siia toppisid?

mis reklaam? Vahet pole, leidsin siit mahakooritava aluslaki, ehk on see sobiv.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eemaldan puuriga, üli mugav ja kiire, muudmoodi mässata ei viitsiks. Ei ole kallis profipuur, mingi odavam, aga ajab asja hästi ära.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Geellakil ja geeliga katmine on suur vahe. Lakk jääb väga õhuke, saab eemaldada atsetooniga. Tervislik v mitte, ega puuriga eemaldamine parem pole. Loll jutt, et puuriga saab õrnalt ainult pealmise kihi eemaldada.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nagu aru saan, on siit raske saada vastuseid, kui inimesed, kes vastavad, ei tee isegi vahet geellakil ja geeliga küüne katmisel. Geellakk jääb täpselt sama paks kui tavaline küünelakk, küüs jääb elastne, püsib 2-3-4 ndl kui värv ära ei tüüta ja tumedama küünelaki puhul rant liiga välja ei kasva. Ei tule tükke välja, ei koordu, no wipe lakid maksavad ainult natuke rohkem kui tavaline küünelakk+ lampi läheb vaja. Pole kahjulikum kindlasti kui tavalise küünelakiga mässata, panna ja eemaldada ca 5p tagant. Ja puuriga eemaldades retsib ikka küünenahka ja küüneplaadi alumist serva päris kenasti, ma teen käsitsi ja puupulgaga, isegi metallkaabitsat ei kasuta. Kasutan üle terve küüne nude tooni ja kaunistusi või negative maniküüri maalinguid jms ainult küüne otsa pool, seega keegi isegi ei näe, kuipalju mul väljakasv täpselt on.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ise tehes on nii aja kui raha kokkuhoid ka suht meeletu, mul on paremat teha kui salongi vahet sõeluda oma küüntega. Ja mis küüsi kahjustab, on just retsilt eemaldamine Viilimine mitte, sest all on aluslakk, niiet päris oma küüneni jõudmine võtab ikka kõvasti nühkimst. Elus ei kasuta mingeid akrüüle või kulliküüneotsi, räägin oma naturaalse küüne geellakkimisest.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul läksid küüned nõrgaks geellakist, kasutasin ka mitu suve (lasin teha salongis). Muidu on väga tugevad küüned,  aga siis läksid pehmeks (mitte kõik küüned) ja võttis ikka kõvasti aega enne, kui korda said. Oskate öelda, millest see juhtus?  Suvel lasin lakkida u 3x.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äkki viiliti liiga mehiselt. Kui iga mõne nädala tagant eemaldada ja uuesti karestada, võib küüneplaati õhemaks võtta küll. Siis võib küüs ka valutada, kui lambi all lakk kõvastub, küüds läheb tundlikuks. Või kui nt nokkisid geellakki maha ilma korralikult maha võtmata. Mõned ütlevad, et teeb hoopis tugevamaks (no laki pealhoidmise ajal kindlasti see hoiab neid rohkemmurdumast jne, aga üldiselt ei usu, et sellised asjad nüüd nii kangesti tugevdaksid küüsi, koos kogu pealekandmise ja mahavõtmisega)

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisan, et ei ole küüne tervisele hea (ei akrüül, geelküünte ega geellaki ega ka tavalise lakiga) pidevalt neid mingi möginaga katta, ja mitte lasta küünel vahepeal “puhata” (kasutada küüneõlisid, makse, kätekreeme sel ajal, toita ja niisutada küüneplaati). Tegelikult ei ole hea nagiu salongid teevad, eemaldada ja panna kohe uuesti. Parem oleks jätta nt nädal hoolduste vahele (jälle, kodus on seda teha võrratult mugavam, ise ostsutad, millal võtad maha, millal ravid või lakid uuesti).

Võrreldes akrüüliga või geeliga (akrüülitolm, ja aurud, küünetehniku töö on kopsudele üsna paha) on geellakk ikka väga mahe asi, nii küünele, tehnikule kui küüneomanikule.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Geellakki eemaldatakse geellaki eemaldajaga. Näitek OPI lillat värvi geellaki eemaldaja, pudeli hind umbes 8 eurot, jagub üsna kauaks. Viilid õrnalt laki karedaks, lõikad vatipadja neljaks, üks osa teed laki eemadajaga kokku, paned küünele ja foolium ümber. Nii kõik küüned, ootad u 10-15 min ja puidust spaatliga kraabid õrnalt maha. Viilid küüned ja teed puhvri küüneviiliga üle, et küünte karedus siledaks saada 🙂

 

Laki eemaldajaid ja kasutust võid küsida veel Tradehousist, Pro Kosmeetika 🙂 valikuid on rohkem. Mina isiklikult kasutan OPI oma 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

tuttavaga olin eelmine ndal kaasas geellakkimisel. aega läks 1h45 min. ei olnud algaja teenuse pakkuja, vaid väga hea ja ka koolitaja ta. pm, tegi samad liigutused, nagu mul kunagi geelküüntega. selleps ei saagi ma aru, mis vahe neil kahel on.

Vahe on selles, et geelküüned on eelkõige neile, kellel endal on kehvad küüned. Kui endal on tugev küüs, mis kasvab soovitud pikkuseni, puudub vajadus geelküünte järele.

Geellakkimist on ka kodus väga lihtne teha – vahepeal harrastasin seda, aga just mahavõtmine tüütu. Mistõttu ma ka tavalakiga ei laki, isegi selle eemaldamine on mulle tüütu????

Ilmselt on geellakkimine salongis ka odavam kui geelküüned? Et taas, kui omal küüned head, siis milleks raha raisata… Ja taas, geellaki saab ka kodus edukalt maha, kuigi tüütu.

Ja lõpuks – kui geellaki eemaldad, vajab küünepind taastumiseks paar päeva (minu kogemus). Geelküüned aga kahjustavad vist rohkem? Muidugi, siin võin ka eksida.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina eemaldan geellaki nagu õhukese kile nädal kuni kaks nädalat pärast lakkimist lihtsalt tõmmates maha. See hakkab ise aja jooksul küünenurkadest lahti tulema ja kui soov eemaldada, siis aitan pisut õliga kaasa või koorin täitsa niisama ühes tükis maha. Küllap ei ole see kõigi lakkide puhul võimalik, mina kasutan aluslakina Selverist ostetud Wild&Mild lakki. Teen seda juba 2 aastat jutti ja küüned on paremas seisus kui enne koroonaaega maniküürija juures geellakkides. Küllap ka sellepärast, et lakkimise vahe on väiksem. Ise küüsi hooldada on päris mõnus, õhtul filmi vaadates saab poole tunniga ilusti ka küüned korda. No ja hinnavahest ei hakka rääkimagi! 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Geellaki püsimise huvides on olemas aluslakile veel primer, mis kantakse peale küünekuju andmist ja karestamist küünele (uv lampi pole sellele vaja, kuivab niisama), selle nimi on protein bond vms. Ise kasutan  Aimeli oma amazonis on olemas (seal on väga head hinnangud, pole ise veel nii palju kasutanud, et kiita või laita tean). See on nagu lisaliim geelküüne alla, et lakk veel paremini püsiks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

tuttavaga olin eelmine ndal kaasas geellakkimisel. aega läks 1h45 min. ei olnud algaja teenuse pakkuja, vaid väga hea ja ka koolitaja ta. pm, tegi samad liigutused, nagu mul kunagi geelküüntega. selleps ei saagi ma aru, mis vahe neil kahel on.

Võib-olla professionaal teeb siis kuidagi teistmoodi või hoolikamalt, minul läheb tund aega küünte lakkimisega ja olen tulemusega rahul. Ma ei tea, kas salongis pandud geellakk püsib kuu aega nagu geelküünedki, ise lakkides see püsivus küll nii pikk ei ole.

Mina teen ise kodus ja max 30 minutit geellakitud. Pusib ca 3 nädalat, siis jubedalt välja kasvanud juba ja inetu.

Ma ei kujuta ette, mida seal 1h 45 min teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

tuttavaga olin eelmine ndal kaasas geellakkimisel. aega läks 1h45 min. ei olnud algaja teenuse pakkuja, vaid väga hea ja ka koolitaja ta. pm, tegi samad liigutused, nagu mul kunagi geelküüntega. selleps ei saagi ma aru, mis vahe neil kahel on.

Võib-olla professionaal teeb siis kuidagi teistmoodi või hoolikamalt, minul läheb tund aega küünte lakkimisega ja olen tulemusega rahul. Ma ei tea, kas salongis pandud geellakk püsib kuu aega nagu geelküünedki, ise lakkides see püsivus küll nii pikk ei ole.

Mina teen ise kodus ja max 30 minutit geellakitud. Pusib ca 3 nädalat, siis jubedalt välja kasvanud juba ja inetu.

Ma ei kujuta ette, mida seal 1h 45 min teha.

kas sa paneksid lihtsa seletuse, kuidas teed ja mis vahendeid kasutad, aitäh! Hakkaks ka ise proovima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole küll täpselt see, kellelt küsisisd, aga nt youtubes on puust ette ja punaseks õpetusi sadu.

Eestikeelsed juhised: https://naili.ee/geellakkimine-kodus-on-imelihtne/

eestikeelne video: https://www.youtube.com/watch?v=8x2KL4n9Hgs neid on palju

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nipp: esialgu harjutamiseks võiks lakkida sõrmed ühekaupa, sest niikaua kui lakk pole lambi all olnud, on see voolav ja vedel ning kui kõiki küüsi korraga tahta teha, võib lakk sõrmede liigutamise või kõveriti hoidmisega voolata küünenahkadele või küüneserva või küüneotsa liiga paksult.

Videod ja seletused on muidugi kõik reklaammaterjalid oma toodetele, aga õpetused ise on suht universaalsed, ei pea selleks just neid asju ostma.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

(vabandust, ei saa ju lisada eelmisele teemale). Mina kasutan amazonist ostetud asju, Aimeli küünelakki, base+top coat, küüneõli ja protein bond alusvedelikku. Eemaldamiseks sobib tavaline 100% atsetoon või geellaki eemaldamise õli. Kuskil oli nipp kasutada fooliumi asemel toidukile tükikest, pidi hoidma kõvemini.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võib kasutada ju üldse ainult baas-ja pealislakki ilma igasuguse värvita, nt kui on soov küüsi kasvatada, aga murduvad või küünenärimise halvast kombest lahtisaamiseks vms.  Siis ei jää isegi väljakasv ega otsast kulumine näha, küüned on lihtsalt tugevamad (no 2-3 kihti lakki) ja läikivad ja kenad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )


Esileht Ilu Kuidas eemaldate geelküünelakki?