Esileht Ilu ja tervis Kuidas küüsi lakkida?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Kuidas küüsi lakkida?

Postitas:

Vaba päev, panen aluslaki. Mõni tund hiljem esimese värvilise lakikihi, aga see ju kuivab terve sajandi. Õhtul võõpan teise kihi värvilist peale, aga hommikul on ikka padjapüüri kanga ruudukesed peal. Ma vist olen oskamatu, aga kuidas teie teete?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.11 00:02; 11.11 15:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sa pole ainuke, osad lakid nagu jääksidki pehmeks, mul samuti nii olnud. Proovi neid lakke, ise just ostsin ühe prooviks, kuivab kiiresti http://www.mylook.ee/maybelline-colorama-nail-polish-7ml.html

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.11 09:20; 09.11 10:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli täpselt sama lugu, proovisin erinevaid lakke, ostsin isegi kiirkuivatus-pealislaki, miski ei aidanud. Vahetasin siis tavalakid geellakkide vastu välja ja ostsin Dependi stardipaki. Kuivamine toimub lambi all sekunditega ja lakk jääb alati särav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

lugedes kui paljudel allergia, ei julge enam tellida http://www.mylook.ee/depend-gellack-start-kit.html

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.11 09:20; 09.11 10:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaba päev, panen aluslaki. Mõni tund hiljem esimese värvilise lakikihi, aga see ju kuivab terve sajandi. Õhtul võõpan teise kihi värvilist peale, aga hommikul on ikka padjapüüri kanga ruudukesed peal. Ma vist olen oskamatu, aga kuidas teie teete?

Aluslakk, Orly oma, 5min pärast esimene lakikiht, ca 15min pärast teine lakikiht, ca 15min pärast pealislakk, Orly.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaba päev, panen aluslaki. Mõni tund hiljem esimese värvilise lakikihi, aga see ju kuivab terve sajandi. Õhtul võõpan teise kihi värvilist peale, aga hommikul on ikka padjapüüri kanga ruudukesed peal. Ma vist olen oskamatu, aga kuidas teie teete?

Inimene, osta normaalsed lakid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaba päev, panen aluslaki. Mõni tund hiljem esimese värvilise lakikihi, aga see ju kuivab terve sajandi. Õhtul võõpan teise kihi värvilist peale, aga hommikul on ikka padjapüüri kanga ruudukesed peal. Ma vist olen oskamatu, aga kuidas teie teete?

Inimene, osta normaalsed lakid.

Kas O.P.I. ja China Glaze siis polegi või?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.11 00:02; 11.11 15:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neid allergiateemalisi kommentaare lugedes tundub käekiri sarnane. Kas lihtsalt konkurentide poolt kirjutatud tekst? Olen müügiteemaga üsna kursis ja tean, et selliseid postitusi tehakse ka teiste kaupade puhul, millel väga hästi minema hakkab. Kuna olen tugev allergik, siis julgen kahelda. Kasutan Dependi komplekti juba aastaid ilma mingit ärritust tundmata. Samas ei saa väga mitmeid kosmeetikume üldse kasutada- kohe olen kärnas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan soojalt Alessandro pealislakki, see annab ilusa läike ja mitte mingeid kriipsukesi-ruudukesi ei jää ka õhtul küüsi lakkides. No kui ca 1 h oodata enne voodisse minekut, siis kindlasti mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Ilu ja tervis Kuidas küüsi lakkida?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.