Esileht Lapse ootamine Kuidas lugeda nädalaid?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Kuidas lugeda nädalaid?

Postitas:
Kägu

Tere! Minul on veidi segadus nädalate lugemise osas. Kõik kalkulaatorid ja nõuandvad leheküljed ütlevad, et “11. nädalal tee seda” ja “11. nädalal toimub see”. Küsimus nüüd – kas 11. nädal käib siis, kui raseduspäevi on 10+ või 11+? Ehk kui ma olen hetkel 10+5 rase, siis on mul käimas 11. või 10. nädal? Enda loogika ütleks, et 11. aga vaatasin just kahte kalkulaatorit, mis andsid kumbki erineva tulemuse. Õudselt tänulik teile ette!

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

11. nädal on rasedus kuni 10+6. Ilusat ootusaega!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere! Minul on veidi segadus nädalate lugemise osas. Kõik kalkulaatorid ja nõuandvad leheküljed ütlevad, et “11. nädalal tee seda” ja “11. nädalal toimub see”. Küsimus nüüd – kas 11. nädal käib siis, kui raseduspäevi on 10+ või 11+? Ehk kui ma olen hetkel 10+5 rase, siis on mul käimas 11. või 10. nädal? Enda loogika ütleks, et 11. aga vaatasin just kahte kalkulaatorit, mis andsid kumbki erineva tulemuse. Õudselt tänulik teile ette!

 

Olen ka seda koguaeg mõelnud. Mul hetkel 19+6

kûsimusele vastata ei oska

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsi ämmaemanda käest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul näitavad 3 erinevat kalkulaatorit kolme erinevat nädalat 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võid appi võtta mõne mobiilrakenduse. ITKl on oma raseduse oma, kuid see oli veits kange või raske kasutada. Küll on siis eesti keeles ja näitab/kirjeldab nädalad ja trimestrid ära.

Ise kasutan What to Expect rakendust ja väga meeldib. Selgitab palju, pildid seal ja artiklid, lisaks kommuun, kus saad kaasa rääkida, kuid publik on enamjaolt USAst seega jääb pisut võõraks kohati.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere! Minul on veidi segadus nädalate lugemise osas. Kõik kalkulaatorid ja nõuandvad leheküljed ütlevad, et “11. nädalal tee seda” ja “11. nädalal toimub see”. Küsimus nüüd – kas 11. nädal käib siis, kui raseduspäevi on 10+ või 11+? Ehk kui ma olen hetkel 10+5 rase, siis on mul käimas 11. või 10. nädal? Enda loogika ütleks, et 11. aga vaatasin just kahte kalkulaatorit, mis andsid kumbki erineva tulemuse. Õudselt tänulik teile ette!

 

Oh issand.  Kui sul on 10+5 siis see tähendab et oled rase olnud 10 nädalat ja 5 päeva. Ehk 10 nädalat on juba täis ja jookseb on 11 nädal. Kui on 11+1 siis hakkab 12 nädal jooksma.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellest saad ikka aru, miks praegu 21. sajand on? Või mõtiskled, kas on äkki 20.saj? Kurb, kui lapsevanemaks saavad inimesed, kes isegi algklassi tasemel mõelda ei oska.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellest saad ikka aru, miks praegu 21. sajand on? Või mõtiskled, kas on äkki 20.saj? Kurb, kui lapsevanemaks saavad inimesed, kes isegi algklassi tasemel mõelda ei oska.

milleks nii sapine olla? Kahju teie lastest kui te ei oska teistega isegi mõistev olla

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Lapse ootamine Kuidas lugeda nädalaid?