Esileht Väikelaps Kuidas mōōtes lapse jalga saab ōige mōōdu ?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Kuidas mōōtes lapse jalga saab ōige mōōdu ?

Postitas:

Olen kogu aeg joonistanud lapse jala paberile ja siis suure varba juurde punkti teinud ja kanna keskele punkt ja siis joonlauaga mōōtnud aga kui hakkasin endale interneti kaudu tellima kingi siis öeldi,et tuleb kand vastu seina panna ja siis varba juurde kriips teha ja siis āra mōōta ja samamoodi ka lapsele jalanōusid ostes.Kuidas teie mōōdate?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka joonistan paberile. Sest see joonistus tuleb mõistliku varuga. Sa ei osta ju jalanõud nii, et kand ja varvast täpselt vastu on. Siis on jalanõu väike.
Vähemalt pool cm peab liikumisruumi ka jääma(näpp kanna taha mahuks).

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.08 14:54; 28.08 08:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka joonistan paberile. Tekkis kohe huvi, palju siis vahe tuleb ja tegin mõlemad mõõtmised, vahe 2 mm.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma vist ei oska õigesti jalga paberi peale joonistada, sest iga kord, kui olen seda proovinud teha, tekib mul dilemma, et mis nurga all pliiatsit hoida, jalg on ju ümar ja mul kipub pliiats nö jala alla pugema. Ma mõõdan nii, et lasen lapsel seina ääres seista ja siis panen lihtsalt selle jäiga ehitusmõõdulindi jala kõrvale. Liikumis- ja kasvuvaru liidan pärast ise juurde.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks seda üldse teha?

Kui olemasolev jalanõu hakkab väikseseks jääma, siis vaja ilmselt number suuremat, sandaali/kummiku korral ka kaks numbrit suurem.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks seda üldse teha?

Kui olemasolev jalanõu hakkab väikseseks jääma, siis vaja ilmselt number suuremat, sandaali/kummiku korral ka kaks numbrit suurem.

Sest erinevatel firmadel ja tootjatel on väga erinevad sisetalla mõõdud.
Ja kui internetist tellida, peab ikkagi stp vaatama. Poes saab proovida enne ostu.

Kui ühe firmal on tossude nr 30 paras siis teise firma oma vb sobib hoopis 31-32.

Mul just oli juhus, et lapsele sai kevadel ostetud tossud nr 30. H&m tellisin tennised nr 31(stp unustasin vaadata) ja need tennised on nii suured, et ilmselt on alles järgmiseks kevadeks/suveks parajad(või hoopis väikesed). Seega kandmata need jäävadki vist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.08 14:54; 28.08 08:35;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Väikelaps Kuidas mōōtes lapse jalga saab ōige mōōdu ?