Esileht Pereelu ja suhted kuidas nõustada sõbrannat päris keerulises olukorras

Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )

Teema: kuidas nõustada sõbrannat päris keerulises olukorras

Postitas:

Mina arvan, et ükski mees (olgu ta kuitahes lapsik) ei asenda last naisele, kes tahab saada lapsi. Mõni ei taha, ok. Need peakski olema koos nende meestega, kes ei taha. Aga kui loobuda lapsest, mõeldes, et noh, mul ju nii äge mees, siis avastatakse mingil hetkel, et hoopis mees on muutunud vastikuks ja teda süüdistatakse, et pole last. Seega pole mõtet sellist suhet, kus tahtmised nii erinevad on, hoida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaks varianti, kas mees ei armasta naist piisavalt ja pole kindel, et soovib temaga tulevikku jätkata või ta ei taha lapsi. Rohkem variante pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pakun välja,et nad ei ole ka abielus, sest tegelikult ei taha mees SEDA naist omale naiseks ega laste emaks. minu tutvusringkonnas on rohkem kui üks juhus, mil samamoodi kummi on venitati mehe poolt ning järgmise naisega on kohe abiellutud ja/või lapsed saadud. jutt ei käi siis mitte20-aastastest vaid keskealistest, lastetutest ja vallalistest meestest (selektiivse lugemisoskusega osalejatele täpsustuseks)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.07 15:34; 06.07 10:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mis siin nõustada on? Mees ei taha lapsi. Punkt. Naine tahab ja kohe. Naine leidku mees, kes tahab.

Jäledad on need laste peale surujad, olgu siis mehed või naised. Igal inimesel on õigus mitte lapsi saada, kui ta neid ei taha.[/tsitaat]
Mina küll teemaalgatusest midagi sellist PUNKT-väärilist välja ei lugenud. Mees ütleb, et ta VEEL ei taha lapsi ja ei ole veel valmis.
Olen ise samas olukorras olnud. Mees ei olnud 5 aastat lapsesaamiseks valmis. Ma ei käinud peale ka. Ta tahtis rännata ja õppida ja karjääri teha. Ja siis ühel päeval ütles, et nii, nüüd olen valmis. Peale lapse sündi ütles muidugi, et kahetseb, et ta varem valmis ei olnud ja oleks võinud juba paar aastat varem isaks saada.
Ei saa aru neist, kes soovitavad mehi nagu pesu vahetada. Et jäta olemasolev mees maha ja kohe nurga taga on ootamas prints valgel hobusel. Ei käi see reaalelus nii lihtsalt. Ja vahel tasub oodata ja suhte nimel pingutada ka(seda siis kui on olemas armastus ja teineteiseaustus).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.07 15:49; 05.07 20:04; 06.07 00:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mina küll teemaalgatusest midagi sellist PUNKT-väärilist välja ei lugenud. Mees ütleb, et ta VEEL ei taha lapsi ja ei ole veel valmis.
Olen ise samas olukorras olnud. Mees ei olnud 5 aastat lapsesaamiseks valmis. Ma ei käinud peale ka. Ta tahtis rännata ja õppida ja karjääri teha. Ja siis ühel päeval ütles, et nii, nüüd olen valmis. Peale lapse sündi ütles muidugi, et kahetseb, et ta varem valmis ei olnud ja oleks võinud juba paar aastat varem isaks saada.
Ei saa aru neist, kes soovitavad mehi nagu pesu vahetada. Et jäta olemasolev mees maha ja kohe nurga taga on ootamas prints valgel hobusel. Ei käi see reaalelus nii lihtsalt. Ja vahel tasub oodata ja suhte nimel pingutada ka(seda siis kui on olemas armastus ja teineteiseaustus).[/tsitaat]

Kas olite ka 30-ndates?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 30.06 17:12; 30.06 17:13; 30.06 19:36; 01.07 08:55; 01.07 08:59; 03.07 09:06; 04.07 11:55; 05.07 16:50; 05.07 20:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kas olite ka 30-ndates?[/tsitaat]
Sünnitasin esimese lapse kuu aega enne 30ndat sünnipäeva. Ise olin lapsesaamiseks valmis tunduvalt varem.
Minu lugu ei tähenda seda, et su sõbranna mees ka nüüd 5 aastat ootaks. Võib olla käib poole aasta pärast klõps ja ta tunneb, et on isarolliks valmis.
Ega ju uue mehega ka kohe last ei saaks. Ikka ootaks paar aastat. Ei usu, et sellist meest üldse olemaski oleks kes otsekohe last tahaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.07 15:49; 05.07 20:04; 06.07 00:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Sünnitasin esimese lapse kuu aega enne 30ndat sünnipäeva. Ise olin lapsesaamiseks valmis tunduvalt varem.
Minu lugu ei tähenda seda, et su sõbranna mees ka nüüd 5 aastat ootaks. Võib olla käib poole aasta pärast klõps ja ta tunneb, et on isarolliks valmis.
Ega ju uue mehega ka kohe last ei saaks. Ikka ootaks paar aastat. Ei usu, et sellist meest üldse olemaski oleks kes otsekohe last tahaks. [/tsitaat]

20-ndates ongi 5 aastat ootamine normaalne, kui aga inimesed on juba üle 30-e, siis mitte. Kas teemaalgatust lugesid? Viis aastat ongi juba oodatud. Veel viis?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 30.06 17:12; 30.06 17:13; 30.06 19:36; 01.07 08:55; 01.07 08:59; 03.07 09:06; 04.07 11:55; 05.07 16:50; 05.07 20:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

20-ndates ongi 5 aastat ootamine normaalne, kui aga inimesed on juba üle 30-e, siis mitte. Kas teemaalgatust lugesid? Viis aastat ongi juba oodatud. Veel viis?[/tsitaat]
Ma jäin rasedaks kui olin 29. Ja teemaalgataja sõbranna on 31. Pole ju nii kolossaalne vanusevahe? Võib olla ei võta see otsustamine mehel veel viit aastat? Või võib olla ootaks uue mehega lapsesaamist samuti 5 aastat?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.07 15:49; 05.07 20:04; 06.07 00:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Ei usu, et sellist meest üldse olemaski oleks kes otsekohe last tahaks. [/tsitaat]

Erand kinnitab reeglit – minul selline mees, kes tahtis kohe last ja enne seda veel abielluda ka. Avaldused esitasime 3 kuud pärast tutvumist, abiellusime sellest 3 kuud hiljem, selleks ajaks olin juba ka rase. Nüüdseks koos oldud üle 10 aasta. Mees oli meie tutvudes 28a.

Enne teda oli mul elukaaslane, kes ka kohe last tahtis, aga mitte abielluda (ma küll ei küsinud, aga kuna ta ettepanekut ei tehtud, ju siis selleks ma ei sobinud. tagantjärele mõeldes hea oligi!)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.07 15:34; 06.07 10:22;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )


Esileht Pereelu ja suhted kuidas nõustada sõbrannat päris keerulises olukorras

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.