Esileht Pereelu ja suhted Kuidas olete üle saanud mehe ringi hulkumisest ?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 49 )

Teema: Kuidas olete üle saanud mehe ringi hulkumisest ?

Postitas:

Küsimus nendele kelle mehed on kippunud öösiti ära kaduma sõpradega jooma või niisama kusagile.
Kas mees on sellise tegevuse ära lõpetanud ja saanud aru,et pere on prioriteet ? Kui jah,siis kuidas ? Kui ei, kas olete läinud lahku ?
Tegeleme selle probleemiga ise juba pikemat aega , iga kord paremuse poole ,aga lõpuks tuleb ikka tagasilöök. Kas on lootust,et saame sellest koos üle ? Suhe on muidu igati hea.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 19.11 16:50; 19.11 17:05; 19.11 17:52; 19.11 18:01; 19.11 18:56; 19.11 19:50; 19.11 21:17; 19.11 21:18; 19.11 23:00; 19.11 23:20; 19.11 23:48; 20.11 12:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

saime üle jah aga see oli pikk protsess.. 3 aastane lausa. aga asi oli seda väärt 🙂 algul sai ilusti räägitus, siis sai röögitud, siis läksin ise ära ja jätsin lastega ning lõpuks esitasin ultimaatumi(tegelikult tuli neid väga palju) ja ma ähvardasin ja närvitsesin ja kannatasin … ja siis lõpuks sai mees aru kui ma nutsin 😀 ma arvan, et minu näide on vist liiga dramaatiline. paljud oleksid juba selle ajapeale mehe pikalt saatnud. aga mul on tõesti praegu parim suhe. mind ei jäeta enam üksi ja kui minek on siis teeme seda koos 🙂 või vähemalt lepitakse asi kokku. mulle ei sobinud see ,et tema kaob ja mina istun põnnidega üksi kodus. eks see suhte värk vajab jah tõsist tööd aga allaandmine pole ka mingi lahendus. mis puutub tagasilöökidesse siis neid oli ka algul aga pigem seetõttu, et sõbrad kippusid meest narrima. ma ei tea mis arusaam see on, et mehed käivad väljas kui naised kodus pliidi ees mässavad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 19.11 16:59; 19.11 17:40; 19.11 17:51; 19.11 18:47; 19.11 19:39; 19.11 20:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]saime üle jah aga see oli pikk protsess.. 3 aastane lausa. aga asi oli seda väärt 🙂 algul sai ilusti räägitus, siis sai röögitud, siis läksin ise ära ja jätsin lastega ning lõpuks esitasin ultimaatumi(tegelikult tuli neid väga palju) ja ma ähvardasin ja närvitsesin ja kannatasin … ja siis lõpuks sai mees aru kui ma nutsin 😀 ma arvan, et minu näide on vist liiga dramaatiline. paljud oleksid juba selle ajapeale mehe pikalt saatnud. aga mul on tõesti praegu parim suhe. mind ei jäeta enam üksi ja kui minek on siis teeme seda koos 🙂 või vähemalt lepitakse asi kokku. mulle ei sobinud see ,et tema kaob ja mina istun põnnidega üksi kodus. eks see suhte värk vajab jah tõsist tööd aga allaandmine pole ka mingi lahendus. mis puutub tagasilöökidesse siis neid oli ka algul aga pigem seetõttu, et sõbrad kippusid meest narrima. ma ei tea mis arusaam see on, et mehed käivad väljas kui naised kodus pliidi ees mässavad.[/tsitaat]

Kas sa nutsid siis 3 aasta peale esimest korda kui mees aru sai ? Või mis siis täpsemalt juhtus ?
Ja kuidas sul jätkus seda usku ja kannatust,et nii kaua oodata ? Kuidas sa lootust ei kaotanud `?
Mu mees koguaeg räägib,et ta üritab muutuda ja tõesti oleks nagu näha ka,et ta üritab,aga siis jälle juhtub midagi ja istungi jälle titaga üksi kodus,mees kadunud. Ei teagi enam mida teha. Vahepeal on nii lootusetu tunne,aga samas kõik muu on meil korras ja ei anna enne alla kui tõesti näen,et mingi võimalust pole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 19.11 16:50; 19.11 17:05; 19.11 17:52; 19.11 18:01; 19.11 18:56; 19.11 19:50; 19.11 21:17; 19.11 21:18; 19.11 23:00; 19.11 23:20; 19.11 23:48; 20.11 12:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milleks teha laps mehega, kellel selline probleem on? Kus on mehed omapead, seal on ka võõrad naised.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kas sa nutsid siis 3 aasta peale esimest korda kui mees aru sai ? Või mis siis täpsemalt juhtus ?
Ja kuidas sul jätkus seda usku ja kannatust,et nii kaua oodata ? Kuidas sa lootust ei kaotanud `?
Mu mees koguaeg räägib,et ta üritab muutuda ja tõesti oleks nagu näha ka,et ta üritab,aga siis jälle juhtub midagi ja istungi jälle titaga üksi kodus,mees kadunud. Ei teagi enam mida teha. Vahepeal on nii lootusetu tunne,aga samas kõik muu on meil korras ja ei anna enne alla kui tõesti näen,et mingi võimalust pole. [/tsitaat]

täpselt nii oligi. see nutmise asi oli nii et ma lihtsalt nutsin üksi patja kui teda jälle polnud. kuna ma väikese lapsega olin siis mul polnud võimalust ära minna ja ma lihtsalt kannatasin ja ootasin teda. laps sai vanemaks ja mina sain oma iseseisvuse tagasi. see vist meest kõige enam hirmutas ning ma näitasin oma tundeid välja mitte ei nähvanud. aga kuna ma olin väga kinnine siis tundus nutmine selline keelatud tegevus minu jaoks. aga kui ma nutma purskasin ega ma hakkasin märatsema ka. olin nii niii närvis.. ma isegi lõin ta lemmik kruusi puruks. ma pakkisin ta ees asjad kokku(tema asjad) ja ütlesin, et kui lähed siis ära enam tagasi tule.(selline draama tähendab minu nutmist aga mulle ei meeldi sellest eriti rääkida.. pisut häbi hakkab) mul oli tol hetkel juba suva kas ta läheb või mitte. ütlesin et mul pole vaja sõnu vaid tegusid.. siis rahunesin maha ja kuulasin tema ka ära. andsin talle 1 nädal aega oma asjad ära lahendada ja sõpradele selgeks teha kuidas asjad hakkavad olema. see oli tegelikult päris hull käitumine aga üks hetk sai villand lihtsalt. anna andeks- oli kõige tüüpilisem sõna mida ma need aastad kuulama pidin ja see kaotas tähenduse. aga tulime asjast välja ja mees ikkagi otsustas mmeie kasuks. elas alguses isegi hirmu all 😀 tglt korter oli meie mõlema oma (üürikas) et mõlemad maksime oma osa aga kuna laps on alati minuga siis ma ei jätnud valikut.. minu.. minu korter ja minu laps 😀 selline isekas ja kontrolliv mutt väljus minust. eks ma tegelikult ehmatasin mehe ära ka. aga ma suutsin ennast kehtestada ja kahjuks pidin ma seda tegema halvaga. no see öösel ära olek polnud tegelikult meie ainus probleem aga see oli minu jaoks kõige häirivam.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 19.11 16:59; 19.11 17:40; 19.11 17:51; 19.11 18:47; 19.11 19:39; 19.11 20:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma lisan- kui teil muu korras siis ei tasu kohe kindlasti veel alla anda. eriti veel siis kui sa seda ise ei taha. aga kui väike teie laps on? paljud issid püüavad kodust pääseda peale lapse sündi- kõik muutub, kurnav pereelu käib isegi öösel, raske harjuda. äkki ta hoopis tunneb ennast kuidagi lõksus? oled sa temaga tunnetest rääkinud? võib-olla ta ei jookse välja lõbu pärast…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 19.11 16:59; 19.11 17:40; 19.11 17:51; 19.11 18:47; 19.11 19:39; 19.11 20:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Milleks teha laps mehega, kellel selline probleem on? Kus on mehed omapead, seal on ka võõrad naised.[/tsitaat]

sest sellel ajal ta ei olnud veel selline, käisime koos väljas tihedamini. Jäin rasedaks siis muutus selliseks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 19.11 16:50; 19.11 17:05; 19.11 17:52; 19.11 18:01; 19.11 18:56; 19.11 19:50; 19.11 21:17; 19.11 21:18; 19.11 23:00; 19.11 23:20; 19.11 23:48; 20.11 12:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Milleks teha laps mehega, kellel selline probleem on? Kus on mehed omapead, seal on ka võõrad naised.[/tsitaat]

Ka mina võin käsi südamel öelda, et asjad võivad väga ootamatult juhtuda. Ja just peale lapse sündi. pasitab, et väga raske on neil seda uskuda kel omal sellist juhtust pole elus olnud. Aga võiks.
Palju õnne, kui suhe on algusest peale olnud nii nagu praegugi. Eks sellist suhet kadestavad paljud. Kuid on ka teistsuguseid lõppusid

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ma lisan- kui teil muu korras siis ei tasu kohe kindlasti veel alla anda. eriti veel siis kui sa seda ise ei taha. aga kui väike teie laps on? paljud issid püüavad kodust pääseda peale lapse sündi- kõik muutub, kurnav pereelu käib isegi öösel, raske harjuda. äkki ta hoopis tunneb ennast kuidagi lõksus? oled sa temaga tunnetest rääkinud? võib-olla ta ei jookse välja lõbu pärast…[/tsitaat]

6 kuune on laps. Meil on väga hea laps , magab öösiti juba 4 kuud 12 tundi, ei jonni eriti. Talle meeldib lapsega mängida ja tegeleda. Me käime perenõustamises ka, nagu oleks kasu ,aga siis jälle juhtub. Me räägime koguaeg tunnetest ja kõigest muust,üldse räägime me väga palju jne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 19.11 16:50; 19.11 17:05; 19.11 17:52; 19.11 18:01; 19.11 18:56; 19.11 19:50; 19.11 21:17; 19.11 21:18; 19.11 23:00; 19.11 23:20; 19.11 23:48; 20.11 12:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga kui mees on sinuga nõus isegi nõustamises käima siis see ju ikkagi näitab, et ta tahab ka midagi muuta 🙂 tagasilööke tuleb elus nagunii. aga kui asi ikkagi paremuse poole liigub siis on ju lootus väga suur.
aga kas tal alkoholiga probleeme pole? on mehi kes põgenevad lihtsalt jooma kuna naine kodus ei luba. mõni mees isegi peidab kodus alkoholi.
mingi põhjus peab ju ikkagi olema kui kõik tundub korras ja siis üks hetk ta lihtsalt kaob öösel.
aga kas ta ütleb sulle, et ta läheb või lihtsalt läheb minema?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 19.11 16:59; 19.11 17:40; 19.11 17:51; 19.11 18:47; 19.11 19:39; 19.11 20:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]aga kui mees on sinuga nõus isegi nõustamises käima siis see ju ikkagi näitab, et ta tahab ka midagi muuta 🙂 tagasilööke tuleb elus nagunii. aga kui asi ikkagi paremuse poole liigub siis on ju lootus väga suur.
aga kas tal alkoholiga probleeme pole? on mehi kes põgenevad lihtsalt jooma kuna naine kodus ei luba. mõni mees isegi peidab kodus alkoholi.
mingi põhjus peab ju ikkagi olema kui kõik tundub korras ja siis üks hetk ta lihtsalt kaob öösel.
aga kas ta ütleb sulle, et ta läheb või lihtsalt läheb minema?[/tsitaat]

No varem jõi ta rohkem, vaba mees,pidutses sõpradega suhteliselt palju. Aga kui minuga alguses nö käima hakkas siis jäi harvemaks. Siis kihlusime,abiellusime ja kõik oli nagu kontrolli all ja kena. Siis jäin rasedaks ( planeeritud laps ) ja järsku hakkas ära kaduma.
No kodus vahepeal ikka joome veini või õlut,vahepeal on sõbrad külas käinud ja nii. Ei,ta ei ütle midagi mulle. Vahepeal lihtsalt ei jõua töölt koju vaid on sattunud sõpradega kusagile, vahepeal juhtub siis kui poodi läheb ja muud sarnased juhtumid.
Vahepeal olid need asjad iga nädalased ( kui ma rase olin ), siis iga kuised, vahepeal pea 2 kuud vahet olnud. Ma olen talle öelnud,et kui tahad välja minna siis ütle,lepime kokku midagi. Mõni kord on isegi niimoodi toiminud. Aga siis jälle kaob . Sõbrad tal ka sellised vallalised kes palju pidu panevad. Pole nagu väga sellised pereväärtusi austavaid inimesi, eks see mängib ka rolli ma arvan.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 19.11 16:50; 19.11 17:05; 19.11 17:52; 19.11 18:01; 19.11 18:56; 19.11 19:50; 19.11 21:17; 19.11 21:18; 19.11 23:00; 19.11 23:20; 19.11 23:48; 20.11 12:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tegelikult need sõbrad mängivad ikka väga suurt rolli. ma täiesti mõistan seda asja.
aga äkki mängib vanus natuke rolli? ise alustasin pesa punumist väga vara, liiga vara. kaaslane polnud mul mees vaid poiss, kes kuidagi üritas midagi peretaolist asja korraldada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 19.11 16:59; 19.11 17:40; 19.11 17:51; 19.11 18:47; 19.11 19:39; 19.11 20:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]tegelikult need sõbrad mängivad ikka väga suurt rolli. ma täiesti mõistan seda asja.
aga äkki mängib vanus natuke rolli? ise alustasin pesa punumist väga vara, liiga vara. kaaslane polnud mul mees vaid poiss, kes kuidagi üritas midagi peretaolist asja korraldada.[/tsitaat]

Kui vanuse järgi võtta siis peaksin mina olema see kes ringi hulgub ja joob, mina see nooreke . Mees kohe 30 juba.

Aga kuna sina mind tundud mõistvat ,siis palun anna mulle ideid mida teha ? Kuidas seda asja muuta ? Ta hoiab ju last ja mind väga,aitab kodutöödes on suurepärane inimene, aga ta ei saa aru,et selliseid asju ei tohi teha kui on perekond ja perekond kannatab selle all . Või õigemini ta saab aru, aga ei oska seda täielikult vältida ja need sõbrad on ka koguaeg kes kutsuvad ja räägivad jne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 19.11 16:50; 19.11 17:05; 19.11 17:52; 19.11 18:01; 19.11 18:56; 19.11 19:50; 19.11 21:17; 19.11 21:18; 19.11 23:00; 19.11 23:20; 19.11 23:48; 20.11 12:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kui vanuse järgi võtta siis peaksin mina olema see kes ringi hulgub ja joob, mina see nooreke . Mees kohe 30 juba.

Aga kuna sina mind tundud mõistvat ,siis palun anna mulle ideid mida teha ? Kuidas seda asja muuta ? Ta hoiab ju last ja mind väga,aitab kodutöödes on suurepärane inimene, aga ta ei saa aru,et selliseid asju ei tohi teha kui on perekond ja perekond kannatab selle all . Või õigemini ta saab aru, aga ei oska seda täielikult vältida ja need sõbrad on ka koguaeg kes kutsuvad ja räägivad jne.[/tsitaat]

tegelikult ideaalis peaks mees midagi ettevõtma aga no mis sa teed kui asjad ei käi nii nagu peaks 🙁 su mehel on lihtsalt halvad harjumused aga harjumusi saab muuta. kahjuks selle muutmise osas oled sina ainult üks lüli. põhilise töö iseendaga peab tegema mees.
muidugi on igasuguseid erinevaid variante nt sõpradega rääkimine, valikute jätmine jne aga need on kaheotsaga asjad ning see eesmärk võib võtta hoopis teise pöörde. kui su mees on ikkagi vabahingeline siis kontrollimine võib asja hoopis hullemaks teha. suhe ongi üks suur kompromiss. kui päris reaalselt seda olukorda vaadata siis tegelikult on seda olukorda väga raske lahendada. see on su mehe üks eripära ja see on aastate jooksul kujunenud. keegi ei saa dikteerida või öelda kuidas peaks teie suhtes olema. äkki sa räägid mehega just selle kompromissi teemal. ma tean et sa ei taha seda kuulda aga ma arvan, et ta seda väljaskäimist lõpetada ei taha 🙁 aga selle koha pealt saab teha ka kindlad reeglid(nt kui kaua ja millal, kelle kord, või kindlad reeglid mis ka sulle sobiksid) te mõlemad peate end hästi tundma. aga kui mees tunneb ennast väljas hästi siis peaks ta selle kas või heastama. teil on nii keeruline olukord aga kui oled järjekindel ja tead täpselt mida sa temalt ootad äkki teeks see ka sulle asja kergemaks.
aga kõige peamine on see kas sind häirib et ta käib väljas ilma sinuta? see oleks loomulik kui sa lapsege ainult kodus istud. keegi ei saa su tundeid hukkamõista. te mõlemad olete lapsevanemad ja kauaks seda ei ole. aeg läheb kiiresti. sa lihtsalt pead kindel olema mida sa mehelt ootad. ma lihtsalt ei mõistnud sind päris täpselt. kas sind ei häiriks kui ta sulle etteteatab või häirib et ta liiga tihti käib ja ette ei teata?
mina kõlan vist kõigi jaoks väga kontrollivana aga kuna mul on väikesed lapsed siis peab ka mees olema alati kodus nende juures ja mind häirib see, et ta läheb sõpradega välja jooma! paljudel pole julgust seda tunnistada just nimelt hukkamõistmise pärast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 19.11 16:59; 19.11 17:40; 19.11 17:51; 19.11 18:47; 19.11 19:39; 19.11 20:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ma lisan- kui teil muu korras siis ei tasu kohe kindlasti veel alla anda. eriti veel siis kui sa seda ise ei taha. aga kui väike teie laps on? paljud issid püüavad kodust pääseda peale lapse sündi- kõik muutub, kurnav pereelu käib isegi öösel, raske harjuda. äkki ta hoopis tunneb ennast kuidagi lõksus? oled sa temaga tunnetest rääkinud? võib-olla ta ei jookse välja lõbu pärast…[/tsitaat]
Oot… Mis?
Mehele kõik muutub, ta on nii kurnatud ja raske on harjuda. Vaene härra küll.
Tahad öelda, et naised on sündinud spetsialistid kohe või? Neil on see titesaamine, öine sahmerdamine ja magamatus ning titelapid kui õitsev lilleaas või? Miks neil millegipärast lõksust minema joosta ei sobi ja ära kaduda?
Mehest saame siis aru, aga naisi millegipärast hurjutatakse.
Ptui, ma ütlen! Jalga laskev mees on vastutustundetu tropp, mitte õrn lõksus hingeke.
Kaua seda s***a pilpa peal kantakse?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie suhe on kujunenud hoopis teisiti, mõne arvates lausa imelikult ja vastuvõetamatult, kuid igaüks valib oma tee ise. Ehkki minu meespoolel polegi esmavalik hulkumine, vaid hoopis tahtmine sõpradega pidu panna.

Jäin rasedaks, kui meil oli lihtsalt seksil põhinev suhe ja kuna meespool polnud veel valmis (just seetõttu, et oli vaja sõpradega pidevalt pidu panna), siis otsustasin lapse üksi saada ja üles kasvatada. Isegi lapsega kokku saada polnud tal võimalik, sest alati oli nädalavahetusel kellegi sünnipäev ja pidu tuli panna mitu päeva järjest. Kuid läksid aastad mööda (lapse isa ikka vahel tegi ettepaneku kooselu alustada, kuid minu tingimused talle tol ajal ei sobinud), meespoole sõbrad randusid (leidsid vist tahtejõulised naised, kes leidsid endas jaksu seda kõike taluda) ja mees tahtis taaskord proovida. Nüüd, üle aasta juba \”proovime\” (esitasin muidugi endapoolsed tingimused). Alguses tuli ikka väga palju selgitustööd teha, et igal nädalavahetusel ei ole normaalne end täis juua ja ei ole normaalne, kui keset laupäevast päeva alustatakse õlle joomist. Sõbrad leiavad siiani, et igal nädalavahetusel õllega lõõgastumine on ainuõige (sest mees peab ju lõõgastuda saama), kuid tundub, et mu selgitustööd oma lapse isa puhul hakkavad tasapisi vilja kandma. Olen endale selgeks teinud, et talle tuleb anda ruumi ehk siis umbes 2-3kuu jooksul saab endale vaba nädalavahetuse, kus siis veedab täpselt niimoodi aega, kuidas ise tahab. Ja ma keeldun temaga suhtlemast, kui ta joogine on – see on minu nö manipuleerimisvahend (mida ma tegelikult manipulatsiooniks ei pea, sest ta tõesti lihtsalt ei meeldi mulle joogisena – olen seda liiga palju näinud).
Samuti pean tunnistama, et muus osas on kõik väga super.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.11 20:44; 19.11 20:55; 19.11 21:47; 20.11 15:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehk aitab antud teema puhul selgitamine ja näidete toomine, et kui tema teeb nii, siis kuidas tunneks tema end sinu asemel? Ma tõin väga palju paralleele, sest alguses oli ju seegi tabu, et reede õhtul (paraku saame koos olla ainult nädalavahetuseti) tuleb elamine ära koristada (mis õige mees see reede õhtul koristab?). Selgitasin siis, et ka mina olen tööd teinud, magamata ja väsinud, et kuidas tema end sellises olukorras tunneks – tulla koristamata koju öövalvest ja hakata siis rõõsa-roosana koristama/kokkama. Jube oli tõdeda kord ka seda, et ämmgi leidis, et mees ei peaks koristamisel abistama. Nii et tuleb ainult rahulikult rääkida, rääkida ja veelkord rääkida, rõhuda empaatiale. Kui on mõistlik mees, siis saab aru.

Rabakanale – ma arvan, et iroonitsemine on siin kohatu. Mõnele (paraku vist enamusele meestest) tuleb olukorda selgitada ja panna neid mõistma ja nägema naise rolli pereelus ja kodustes tegemistes. Sest kui ema on kasvatanud pojakest nii, et too ei pea midagi tegema või kui midagi teeb, siis kindlasti valesti/halvasti, siis ongi naise roll sellest mehest mees kasvatada. Enamikel naistest tuleb see loomulikuna (laste eest hoolitsemine jms), mehed ju alles kohanevad uue olukorraga lapse sündides. Naine on saanud end vaimselt lapse eest hoolitsemiseks peaaegu 9 kuud ette valmistada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.11 20:44; 19.11 20:55; 19.11 21:47; 20.11 15:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kusjuures tulistasin puusalt, pahaselt ja irooniata. No mida kasvatamist! Mees peab mees olema, mitte lisalaps. Ilmselt ei saa ma lihtsalt sellest mehetüübist aru, kuna omal vastav kogemus napp, et mitte öelda olematu.
Ja kuidas mees ei saa ennast ette valmistada? Saab. Perekooli loengud, kirjandus, kõhu katsumine ja liigutuste otsimine, arsti visiidid, ultraheli. Kohanemiseks on aega küll ja küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

tegelikult ideaalis peaks mees midagi ettevõtma aga no mis sa teed kui asjad ei käi nii nagu peaks 🙁 su mehel on lihtsalt halvad harjumused aga harjumusi saab muuta. kahjuks selle muutmise osas oled sina ainult üks lüli. põhilise töö iseendaga peab tegema mees.
muidugi on igasuguseid erinevaid variante nt sõpradega rääkimine, valikute jätmine jne aga need on kaheotsaga asjad ning see eesmärk võib võtta hoopis teise pöörde. kui su mees on ikkagi vabahingeline siis kontrollimine võib asja hoopis hullemaks teha. suhe ongi üks suur kompromiss. kui päris reaalselt seda olukorda vaadata siis tegelikult on seda olukorda väga raske lahendada. see on su mehe üks eripära ja see on aastate jooksul kujunenud. keegi ei saa dikteerida või öelda kuidas peaks teie suhtes olema. äkki sa räägid mehega just selle kompromissi teemal. ma tean et sa ei taha seda kuulda aga ma arvan, et ta seda väljaskäimist lõpetada ei taha 🙁 aga selle koha pealt saab teha ka kindlad reeglid(nt kui kaua ja millal, kelle kord, või kindlad reeglid mis ka sulle sobiksid) te mõlemad peate end hästi tundma. aga kui mees tunneb ennast väljas hästi siis peaks ta selle kas või heastama. teil on nii keeruline olukord aga kui oled järjekindel ja tead täpselt mida sa temalt ootad äkki teeks see ka sulle asja kergemaks.
aga kõige peamine on see kas sind häirib et ta käib väljas ilma sinuta? see oleks loomulik kui sa lapsege ainult kodus istud. keegi ei saa su tundeid hukkamõista. te mõlemad olete lapsevanemad ja kauaks seda ei ole. aeg läheb kiiresti. sa lihtsalt pead kindel olema mida sa mehelt ootad. ma lihtsalt ei mõistnud sind päris täpselt. kas sind ei häiriks kui ta sulle etteteatab või häirib et ta liiga tihti käib ja ette ei teata?
mina kõlan vist kõigi jaoks väga kontrollivana aga kuna mul on väikesed lapsed siis peab ka mees olema alati kodus nende juures ja mind häirib see, et ta läheb sõpradega välja jooma! paljudel pole julgust seda tunnistada just nimelt hukkamõistmise pärast.

[/tsitaat]

Meil on need kokkulepped tehtud,et tema käib väljas ja mina käin väljas niimoodi kordamööda ja koos käime ka. Muidugi mulle ei meeldi väga see,et ta väljas käib ja siis raudselt juuakse ju täis ka,aga ma ei taha talt ikka päris kogu vabadust ka ära võtta. Ongi kompromiss. Mõlemad käivad ja on kokkulepitud kui pikalt ja räägitakse kellega ja kuhu. Aga need kokkulepped ei kipu toimima. Kui see kokkulepe oli jäi ta ühe öö kauemaks linna, pmst lihtsalt magas päeval ja ööl ja siis järgmine päev tuli. Telefon oli väljas ma ootasin nagu ma ei tea mis asja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 19.11 16:50; 19.11 17:05; 19.11 17:52; 19.11 18:01; 19.11 18:56; 19.11 19:50; 19.11 21:17; 19.11 21:18; 19.11 23:00; 19.11 23:20; 19.11 23:48; 20.11 12:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja rabakanal on selles suhtes õigus ,et meestel on harjumiseks aega küll raseduse ajal. Minu mees käis ka kusjuures minuga pmst igal arsti visiidil ,katsus kõhtu ,luges raamatuid minuga jne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 19.11 16:50; 19.11 17:05; 19.11 17:52; 19.11 18:01; 19.11 18:56; 19.11 19:50; 19.11 21:17; 19.11 21:18; 19.11 23:00; 19.11 23:20; 19.11 23:48; 20.11 12:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Rabakana kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kusjuures tulistasin puusalt, pahaselt ja irooniata. No mida kasvatamist! Mees peab mees olema, mitte lisalaps. Ilmselt ei saa ma lihtsalt sellest mehetüübist aru, kuna omal vastav kogemus napp, et mitte öelda olematu.
Ja kuidas mees ei saa ennast ette valmistada? Saab. Perekooli loengud, kirjandus, kõhu katsumine ja liigutuste otsimine, arsti visiidid, ultraheli. Kohanemiseks on aega küll ja küll. [/tsitaat]

Tubli. Oled saanud mehe, kes on suudetud meheks kasvatada. Selliseid pole just palju. Väga paljud mehed ongi lisalapsed ja kui endal kogemus olematu, siis ei saa ju väga ka tulistada või mis?
Ja kui mees ei ole selline, keda saaks suunata perekooli loengutesse, kaasata arsti visiitidele/ultrahelidele, sest tema lapsepõlve peremudel on olnud juba pehmelt öeldes vildakas. Kõik tuleb kaasa kodust, siin ei ole midagi teha ja kui mehe lapsepõlvekodus on olnud emotsionaalne pool napp (pigem üldse puudunud), siis ongi raske ja alguses ta ongi nö lisalaps.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.11 20:44; 19.11 20:55; 19.11 21:47; 20.11 15:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

üle ei saanudki, mingi hetk lõid lained üle pea ja viskasin välja ning see lõi mehel pildi selgeks.
teate, naised, ei aita see mõistmine. mõtlesin minagi mehele välja igasuguseid põhjendusi-põhjuseid, aina mõistsin ja mõistsin teda, tema aga ei tulnud mulle poolelegi teele vastu, ehk pool meetrit kui sedagi. tegi mida tahtis, suhteliselt demagoogilise retoorika saatel. no ja mingi hetk ma siis nö nägingi valgust, et kuramus, kaua ma selline kalts olen? millal tema mind mõistma kavatseb hakata? minu vajadustest hoolib jne? viskasingi välja, kindla teadmisega, et edasi olen lapsega kahekesi. mõned kuud hiljem oli paanitsedes tagasi, et nüüd alles mõistab mida me lapsega talle tähendame. praegu on idüll kuigi mul on säärane elame-näeme attitude.
tahan öelda, et jah, inimesed võivad mitte just muutuda, aga nende prioriteedid võivad paika loksuda. paraku juhtub see vaid siis, kui sina ise hakkad endast lugu pidama, asetad ennast esimesele kohale. triviaalne tõde, aga kõige pealt tuleb armastada iseennast, siis oled suuteline seda ka teistega tegema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.11 21:54; 19.11 23:32; 20.11 17:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Küsimus nendele kelle mehed on kippunud öösiti ära kaduma sõpradega jooma või niisama kusagile.
Kas mees on sellise tegevuse ära lõpetanud ja saanud aru,et pere on prioriteet ? Kui jah,siis kuidas ? Kui ei, kas olete läinud lahku ?
Tegeleme selle probleemiga ise juba pikemat aega , iga kord paremuse poole ,aga lõpuks tuleb ikka tagasilöök. Kas on lootust,et saame sellest koos üle ? Suhe on muidu igati hea. [/tsitaat]

Üks ei välista teist. Milleks nii jäigalt elule läheneda? Kes õpetas, et nii peab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]ajatusaK kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Üks ei välista teist. Milleks nii jäigalt elule läheneda? Kes õpetas, et nii peab?[/tsitaat]

Kas sa tahad väita,et mees võibki sõpradega jooma kaduda aeg ajalt pidades siiski peret prioriteediks ?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 19.11 16:50; 19.11 17:05; 19.11 17:52; 19.11 18:01; 19.11 18:56; 19.11 19:50; 19.11 21:17; 19.11 21:18; 19.11 23:00; 19.11 23:20; 19.11 23:48; 20.11 12:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]üle ei saanudki, mingi hetk lõid lained üle pea ja viskasin välja ning see lõi mehel pildi selgeks.
teate, naised, ei aita see mõistmine. mõtlesin minagi mehele välja igasuguseid põhjendusi-põhjuseid, aina mõistsin ja mõistsin teda, tema aga ei tulnud mulle poolelegi teele vastu, ehk pool meetrit kui sedagi. tegi mida tahtis, suhteliselt demagoogilise retoorika saatel. no ja mingi hetk ma siis nö nägingi valgust, et kuramus, kaua ma selline kalts olen? millal tema mind mõistma kavatseb hakata? minu vajadustest hoolib jne? viskasingi välja, kindla teadmisega, et edasi olen lapsega kahekesi. mõned kuud hiljem oli paanitsedes tagasi, et nüüd alles mõistab mida me lapsega talle tähendame. praegu on idüll kuigi mul on säärane elame-näeme attitude.
tahan öelda, et jah, inimesed võivad mitte just muutuda, aga nende prioriteedid võivad paika loksuda. paraku juhtub see vaid siis, kui sina ise hakkad endast lugu pidama, asetad ennast esimesele kohale. triviaalne tõde, aga kõige pealt tuleb armastada iseennast, siis oled suuteline seda ka teistega tegema. [/tsitaat]

Jah,su jutt on õige. AGa materiaalselt ma ei saaks hetkel üksi ausalt hakkamagi. Ma mingi elatise peale lootma ei jää, nagu näha paljude inimeste pealt, ei tasu lootma jääda. Kui mul on võimalik ükskord ise tööle minna ja selleks ajaks asi pole muutunud siis kindlasti ei jää ma selle mehega kokku ega looda enam. Aga hetkel ma ikka loodan ja üritan asja parandada. Tema ju ka üritab,aga alati ei tule välja. Võibolla siiski saab asja. Ma väga tahaks tegelikult,et minul oleks normaalne pere ,lapsel ema ja isa kes on koos ja teineteist armastavad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 19.11 16:50; 19.11 17:05; 19.11 17:52; 19.11 18:01; 19.11 18:56; 19.11 19:50; 19.11 21:17; 19.11 21:18; 19.11 23:00; 19.11 23:20; 19.11 23:48; 20.11 12:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

eks ma jagasin lihtsalt oma kogemust. ei oska me keegi teistele siin mingeid häid retsepte anda. ma olen praegu õnnelik, et ma alla ei andnud (kuigi teisalt tegelikult ju just andsingi). mitmed mu lähedased andsid parimate kavatsustega nõu see asi lõpetada, sest nii kui nii ei tule midagi välja. aga näe, tuli! ma ei tea, kus on see tasakaalu moment, kuidas seda tajuda. kus mitte alistuda ning teha suhte nimel tööd edasi, kus aga tunnistada kaotust ja õigel ajal taanduda. ei tea tõesti.
vabanda, ma ei pannud tähele kas kirjutasid kusagil kui vana su laps on. meil tegi konkreetselt laps oma töö – mida nö inimesemaks laps algsest pambust muutus, seda suuremaks paisus isa huvi temaga tegelemise vastu ning süvenes ka vastutustunne/arusaam sellest, kuidas laps teda nägema hakkab. nii et kõik on võimalik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.11 21:54; 19.11 23:32; 20.11 17:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]eks ma jagasin lihtsalt oma kogemust. ei oska me keegi teistele siin mingeid häid retsepte anda. ma olen praegu õnnelik, et ma alla ei andnud (kuigi teisalt tegelikult ju just andsingi). mitmed mu lähedased andsid parimate kavatsustega nõu see asi lõpetada, sest nii kui nii ei tule midagi välja. aga näe, tuli! ma ei tea, kus on see tasakaalu moment, kuidas seda tajuda. kus mitte alistuda ning teha suhte nimel tööd edasi, kus aga tunnistada kaotust ja õigel ajal taanduda. ei tea tõesti.
vabanda, ma ei pannud tähele kas kirjutasid kusagil kui vana su laps on. meil tegi konkreetselt laps oma töö – mida nö inimesemaks laps algsest pambust muutus, seda suuremaks paisus isa huvi temaga tegelemise vastu ning süvenes ka vastutustunne/arusaam sellest, kuidas laps teda nägema hakkab. nii et kõik on võimalik.[/tsitaat]

No igal juhul aasta aega ma üritan veel suhtega tööd teha,kuni ma näen,et sealt mingit mõistmist ja üritamist ka vastu tuleb.
Laps on 6 kuune . Talle pakub laps tõesti huvi,tal on temaga koos juba väga lõbus 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 19.11 16:50; 19.11 17:05; 19.11 17:52; 19.11 18:01; 19.11 18:56; 19.11 19:50; 19.11 21:17; 19.11 21:18; 19.11 23:00; 19.11 23:20; 19.11 23:48; 20.11 12:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Rabakana kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Oot… Mis?
Mehele kõik muutub, ta on nii kurnatud ja raske on harjuda. Vaene härra küll.
Tahad öelda, et naised on sündinud spetsialistid kohe või? Neil on see titesaamine, öine sahmerdamine ja magamatus ning titelapid kui õitsev lilleaas või? Miks neil millegipärast lõksust minema joosta ei sobi ja ära kaduda?
Mehest saame siis aru, aga naisi millegipärast hurjutatakse.
Ptui, ma ütlen! Jalga laskev mees on vastutustundetu tropp, mitte õrn lõksus hingeke.
Kaua seda s***a pilpa peal kantakse?[/tsitaat]

Midagi enam-vähem sellist tahtsin ise ka öelda.Mehed millegipärast arvavad, et nendel on kõik õigused minna-tulla-teha, millal iganes-mida iganes.Vat nii need asjad ei käi.Mehed on nõrgad….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teatama öösel äraolek võrdub petmisega. Nii et tuleb käituda nii, nagu sa käituksid petmise korral. Kui sa petmist talud, siis millega sa sõdid ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka mind paneb siiralt imestama osade naiste meeste õigustus, a la mehele peab andma aega harjuda, teda tuleb ettevaatlikult suunata lapse ja perega tegelema jne.
Samas, kui naine peab just kui kohe oskama ja teadma ning mis põhiline, naine peab KOHE suutma vastutuse võtta. Mehel see kohustus just kui pole nii oluline.
Sellise mõtteviisiga naiste puhul ma üldse ei imesta, et mehed nendega niimoodi käituvad, sest mees käitub sinuga tõesti täpselt nii, nagu sa lased endaga käituda. Miks mees peaks pingutama ja olema vastutustundlik, kui naine sisimas arvab, et mees ju ei peagi kohe…

Muide, imekaspandav on ka see, siiras uskumine, et mees on sõpradega… Eriti jäi silma keegi, kes kirjeldas, kuidas mees hakkas tema raseduse ajal kodust ära olema, aina tihemini. Kas naine on tõepoolest nii sinisilmne ja ei suuda \”üks-pluss-ühte\” kokku panna? See lihtsalt pole võimalik!
Ilmselt usutakse seda, mida soovitakse uskuda!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.11 12:09; 20.11 23:25; 20.11 23:48;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 49 )


Esileht Pereelu ja suhted Kuidas olete üle saanud mehe ringi hulkumisest ?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.