Esileht Pereelu ja suhted Kuidas olete üle saanud mehe ringi hulkumisest ?

Näitan 19 postitust - vahemik 31 kuni 49 (kokku 49 )

Teema: Kuidas olete üle saanud mehe ringi hulkumisest ?

Postitas:

Ei saa ütlemata jätta, et kummalist muljet jättev pealkiri. Mina teeks sellise pealkirja koerateemale: Kuidas olete üle saanud koera hulkumisest? Ja siis soovitataks aia kindlustamist, el. rihmasid jms abivahendeid. No aga täiskasvanud mõistusega inimese üle selliselt arutleda …?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ka mind paneb siiralt imestama osade naiste meeste õigustus, a la mehele peab andma aega harjuda, teda tuleb ettevaatlikult suunata lapse ja perega tegelema jne.
Samas, kui naine peab just kui kohe oskama ja teadma ning mis põhiline, naine peab KOHE suutma vastutuse võtta. Mehel see kohustus just kui pole nii oluline.
Sellise mõtteviisiga naiste puhul ma üldse ei imesta, et mehed nendega niimoodi käituvad, sest mees käitub sinuga tõesti täpselt nii, nagu sa lased endaga käituda. Miks mees peaks pingutama ja olema vastutustundlik, kui naine sisimas arvab, et mees ju ei peagi kohe…

Muide, imekaspandav on ka see, siiras uskumine, et mees on sõpradega… Eriti jäi silma keegi, kes kirjeldas, kuidas mees hakkas tema raseduse ajal kodust ära olema, aina tihemini. Kas naine on tõepoolest nii sinisilmne ja ei suuda \”üks-pluss-ühte\” kokku panna? See lihtsalt pole võimalik!
Ilmselt usutakse seda, mida soovitakse uskuda![/tsitaat]

Kas sa oledki nii kindel,et elu ongi must-valge ? Et kui mees on öösiti ära siis mees petab ? Kas sinu arvates polegi olemas mehi kes lihtsalt nö põgenevad koduse vastutuse ja pinge eest sõpradega jooma,lõõgastuma ?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 19.11 16:50; 19.11 17:05; 19.11 17:52; 19.11 18:01; 19.11 18:56; 19.11 19:50; 19.11 21:17; 19.11 21:18; 19.11 23:00; 19.11 23:20; 19.11 23:48; 20.11 12:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small][/small]

Tubli. Oled saanud mehe, kes on suudetud meheks kasvatada. Selliseid pole just palju….[/tsitaat]
Vaata, minu arvates meest ei saada. Mees valitakse. Ja valitakse selline, kes vastab naise väärtustele ja on sobiva elusuhtumisega.
Ma olen ilmselt tõesti väga mustvalge, aga ma ei mõista neid, kes möönavad, et valikuga pandi puusse, aga ei võeta midagi ette, et elukorraldust sobivamaks muuta. Mingi nauding enesepiinamisest?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Jah,su jutt on õige. AGa materiaalselt ma ei saaks hetkel üksi ausalt hakkamagi. Ma mingi elatise peale lootma ei jää, nagu näha paljude inimeste pealt, ei tasu lootma jääda. Kui mul on võimalik ükskord ise tööle minna ja selleks ajaks asi pole muutunud siis kindlasti ei jää ma selle mehega kokku ega looda enam. Aga hetkel ma ikka loodan ja üritan asja parandada. Tema ju ka üritab,aga alati ei tule välja. Võibolla siiski saab asja. Ma väga tahaks tegelikult,et minul oleks normaalne pere ,lapsel ema ja isa kes on koos ja teineteist armastavad.[/tsitaat]

Siin ongi vastus. Ta teab, et sul pole muud võimalust kui temaga edasi olla, tehku ta mis tahes. Nii kui sa ise suudad ennast ära majandada, ja mehel tekkib hirm sinust ilma jääda, lõpetab ta sellise kadumise.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Rabakana kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Vaata, minu arvates meest ei saada. Mees valitakse. Ja valitakse selline, kes vastab naise väärtustele ja on sobiva elusuhtumisega.
Ma olen ilmselt tõesti väga mustvalge, aga ma ei mõista neid, kes möönavad, et valikuga pandi puusse, aga ei võeta midagi ette, et elukorraldust sobivamaks muuta. Mingi nauding enesepiinamisest?[/tsitaat]

Ja kui valik on teatud eluetapiks päris kesine ning pole nõus valima suhtes olevat meest ehk siis olemasolevat peret lõhkuma? Ja kui selleks samaks eluetapiks on naine endale selgeks teinud, et igal inimesel on omad vead, k.a. naisel? Ja kui ongi ainult üks viga, seesama ringi hulkumine? Ei ole ringi hooramist, vaid just pidutsemist sõpradega, sest kõik mehed ei jookse mööda naisi.
Nagu ma ütlesin – kõik tuleb kodust kaasa ja kui sa tegelikult näed selles mehes potentsiaali (soovi hoolida/armastada/hoida/vastutada), siis sa ei löö niisama käega ja siis ei oota sa kõike nüüd ja kohe. Mina ei klassifitseeriks seda enesepiinamiseks, vaid suhte nimel töö tegemiseks, kui teisel poolel on ka soov paremaks muutuda (viimane on oluline faktor, sest kui teine pool ei soovi muutuda, siis pole küll midagi teha).
Olin minagi kunagi samasuguse must-valge maailmapildiga, kuid elu tegi omad korrektiivid ja olen nii mõnigi kord pidanud oma sõnu sööma.
Nagu keegi eespool mainis – maailm ei ole alati must ja valge.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.11 20:44; 19.11 20:55; 19.11 21:47; 20.11 15:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]saime üle jah aga see oli pikk protsess.. 3 aastane lausa. aga asi oli seda väärt 🙂 algul sai ilusti räägitus, siis sai röögitud, siis läksin ise ära ja jätsin lastega ning lõpuks esitasin ultimaatumi(tegelikult tuli neid väga palju) ja ma ähvardasin ja närvitsesin ja kannatasin … ja siis lõpuks sai mees aru kui ma nutsin 😀 ma arvan, et minu näide on vist liiga dramaatiline. paljud oleksid juba selle ajapeale mehe pikalt saatnud. aga mul on tõesti praegu parim suhe. mind ei jäeta enam üksi ja kui minek on siis teeme seda koos 🙂 või vähemalt lepitakse asi kokku. mulle ei sobinud see ,et tema kaob ja mina istun põnnidega üksi kodus. eks see suhte värk vajab jah tõsist tööd aga allaandmine pole ka mingi lahendus. mis puutub tagasilöökidesse siis neid oli ka algul aga pigem seetõttu, et sõbrad kippusid meest narrima. ma ei tea mis arusaam see on, et mehed käivad väljas kui naised kodus pliidi ees mässavad.[/tsitaat]
Sa muudkui nutsid??? Kas sa ei arva , et su mees on sinuga halestusest? Väga hale lugu sellisel juhul….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mehed ei ole kellegagi haletsusest koos, reeglina. naised on need, kes on ja jäävad haletsusest kokku

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.11 21:54; 19.11 23:32; 20.11 17:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kas sa oledki nii kindel,et elu ongi must-valge ? Et kui mees on öösiti ära siis mees petab ? Kas sinu arvates polegi olemas mehi kes lihtsalt nö põgenevad koduse vastutuse ja pinge eest sõpradega jooma,lõõgastuma ?[/tsitaat]Ja sinu arvates on nii, et kui mees ütleb, et oli öösel sõpradega, siis nii ka oli? See, et ta oli mõne naisega, on välistatud?

Kui raseda naise mees hakkab öösiti regulaarselt kodust ära olema, siis mu meelest ei ole kuigi keeruline ära arvata, mis toimub. See on lausa kindel muster, et mitte öelda klassika…
Kas need mehed liiguvad kuskil asotsiaalide seltskonnas? Või kuidas on võimalik, et mehed näiteks nädala sees saavad öö otsa pidutseda? Tööl keegi ei käi? (No kuidagi jäi selline mulje, et ärakadumised toimuvad ka nädala sees.)

No kindlasti petetakse ka mitte rasedaid naisi. Ja kindlasti on nii, et mõnikord on mees tegelikult ka ainult sõpradega. Ma lihtsalt imestasin, et siin arutatakse ärakadumise probleemi nii tõsiselt, aga just kui täiesti välistatakse üksmeelselt võimalus, et lisaks hulkumisele võib mees ka valetada ja truudust murda. Keegi nagu ei tule selle pealegi.

Eks naine usub täpselt seda, mida ta uskuda soovib! Ja loomulikult arvab enamus nais, et minu mees küll ei peta!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.11 12:09; 20.11 23:25; 20.11 23:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Rabakana kirjutas:[/small]

Ja kui valik on teatud eluetapiks päris kesine ning pole nõus valima suhtes olevat meest ehk siis olemasolevat peret lõhkuma? Ja kui selleks samaks eluetapiks on naine endale selgeks teinud, et igal inimesel on omad vead, k.a. naisel? Ja kui ongi ainult üks viga, seesama ringi hulkumine? Ei ole ringi hooramist, vaid just pidutsemist sõpradega, sest kõik mehed ei jookse mööda naisi.
Nagu ma ütlesin – kõik tuleb kodust kaasa ja kui sa tegelikult näed selles mehes potentsiaali (soovi hoolida/armastada/hoida/vastutada), siis sa ei löö niisama käega ja siis ei oota sa kõike nüüd ja kohe. Mina ei klassifitseeriks seda enesepiinamiseks, vaid suhte nimel töö tegemiseks, kui teisel poolel on ka soov paremaks muutuda (viimane on oluline faktor, sest kui teine pool ei soovi muutuda, siis pole küll midagi teha).
Olin minagi kunagi samasuguse must-valge maailmapildiga, kuid elu tegi omad korrektiivid ja olen nii mõnigi kord pidanud oma sõnu sööma.
Nagu keegi eespool mainis – maailm ei ole alati must ja valge.[/tsitaat]Ma üldse ei saagi aru. Kas sa tahad öelda, et kui oled juba teatud vanuses, siis ei peakski enam valima, vaid võtma selle, keda veel kuidagi on võimalik saada, mis siis, et tol on silmakriipivad vead küljes? Ja siis hakkama teda enda käe järgi ümberkasvatama? Ok, sa ei tahtnud seda öelda, aga natukene võiks siit seda välja lugeda.

Võib-olla siit ka siis väike moraal, et ehk ei maksakski sel juhul seda pere loomist nii viimasele minutile jätta (selleks, et saaks vabadust nautida ja ringi möllata), kui pärast enam midagi valida pole?

Olen nõus, et vigadeta inimesi ei ole olemas. Kõigil on vead, sh meil endil. Aga sellega ma päris nõus ei ole, et latt võibki madal olla, et sellest pole ju hullu, sest me hakkame kohe oma suhtega kõvasti tööd tegema (loe: kasvatame partneri ümber) ja siis on kõik korras.
Jah, vead on meil kõigil ja tõenäoliselt ei saa parnteri juures kõik 100% meeldida (ja ka vastupidi), nõus, et kooselu jooksul annab nii üht kui teist muuta ja kõige teravamad nurgad maha lihvida, aga samas arvan ka seda, et on asju, mida ei muuda. Ja kui mehe juures on ikka üks suur ja väga, väga häiriv miinus ja ta ei suuda sellest vestluse käigus aru saada nii, et ei oleks vaja hakata \”suhtega suurt tööd tegema\”, siis parem jäägu selline mees küll sinna paika. Ükskõik, mis viga see ka siis poleks. Joodikut ümber ei kasvata, samuti ka mitte liiderdajat, kasiinomängijat, vägivallatsejat jne. Mitte üks \”suhtega töö tegemine\” seda ei muuda. Ühtlasi olen veendunud, et need nn. suhtega töö tegijad on reeglina naised üksi, mehed vaid noogutavad kaasa, et naine ükskord lihtsalt vait jääks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.11 12:09; 20.11 23:25; 20.11 23:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jälle ütlen, et lastega saate lapsi, muud viga polegi. Halloo, sõbrad narrivad nagu keegi kirjutas??? Mu kolmanda klassi lapski ei tee enam midai sellepärast, et sõbrad narrivad!
Mis mõttes on öösiti ära? Minu jaoks ulme. Täiskasvanud inimene, vabaahtlikult abielu valinud, vabatahtlikult last saada tahtnud ja kaob ära?
Ei tunne ühtki sellist meest.
Kas te siis nendega enne lapse sündi koos ei ole, et tundma õppida, mis mehega tegu? Siis saab ju veel alati järjekordse boyfriendi maha jätta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina tean, mida käiakse kõigutamas öösiti mujal ööbides…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peoloom jääb peoloomaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kohutavalt kurb teema minu meelest. Mul on südamest kahju nendest noortest naistest, kes arvavad, et kõik mehed ongi sellised ja midagi polegi parata, tuleb ainult nutta ja kannatada ja loota, et elu paremaks muutub. Ise lapsevanem olles tuleb pähe esimene mõte, et kus on viga tehtud, et tüdrukutele pole osatud näidata, et millised mehed on midagi väärt ja milline elu tegelikult võib olla. Kas tüdrukutele ei suudeta kasvatada enesearmastust, et nad teaks mis nad väärt on? Miks normaalsed naised kannatavad selliseid jobusid ja mis kõige hullem, arvavad, et teistsuguseid polegi?
Aga ma siiski tahaks teile teadmiseks öelda, et teistsugune maailm on olemas. Minu tutvusringkonnas ei olnud ei noorena ega ka praegu ühtegi meest, kes oleks oma naiste ja laste kõrvalt pidutsema või jooma läinud, ärakadumisest rääkimata. Kuigi laste saades olime kõik varajastes 20-ndates. Kui ma praegu lasen peast läbi väikeste lastega tuttavad pered – ei ole ühtegi sellist meest!
Tõstke pilk kõrgemale ja leidke endale väärilised mehed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees on 25 aastane ja armastab ka vahetevahel oma sõpradega saunaõhtuid korraldada ja natukene pidutseda. Ma ei näe selles mitte midagi halba kuna ta on väga töökas ja tegeleb kodus ka lapsega. Minumeelest on hea kui ta saab nädalavahetusel ennast töörutiinist välja ajada. Meie leppisime väljas käisimises kokku niimoodi et Mõnikord käin mina oma sõbrannadega ja siis tema on sõpradega ning muidugi käime ka koos väljas kui laps on vanaema või hoidja juures. Ja alati ütleme üksteisele kus ja kellega me oleme 🙂
Oleme mõlemad õnnelikud !

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehel ei ole probleemi, sinul on. Ja selleks on sinu mees.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Käib vahel sõpradega joomas ja mis siis. Hommikuks tuleb alati koju :D. Suhte alguses käis ikka väga tihti, kuid mida aasta edasi, seda harvemaks on asi jäänud. Lahku sellepärast minna oleks mõtetu.
Võiksin ka minna, kuid ei ole südant lapsi nii koju jätta, et küsivad kuhu emme läks ja vastuseks sõbrannadega kokku saaama. Ootan kuni lapsed suurema, küll seda käimis aeg ole pärast küll ja küll, kui lastel omad tegemised.
Vihaseks teeb siis, kui mina ka käia saan ja siis ta ütleb, et pole tuju vms. Õnneks on neid kordi ka ikka väga vähe olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõni ongi sarihulkuja ja neid ei muuda. Endalgi tutvusringkonnas mõni selline. Nädala sees on ideaalmees ja nv hakkab trall pihta jälle. Pühapäeval koju laekudes lubatakse naisele maad-ilmad kokku, reedel juba unustatakse. Ja sellistega tehakse veel lapsi nii, et vähe pole. Mõni muidugi hulgub oma hulkumised ära ja enam ei taha, aga vot need sarihulkujad hulguvad elu lõpuni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

või niisama kuskile?

kus see niisama kuskil siis asub??
naine võiks ju teada.

mees saab aru, et pere on prioriteet?
miks ta järksu peaks aru saama? ammu oleks saanud aru ja teaks täpselt mida teha, kui see nii oleks, et teie oleksite prioriteet. aga ei ole.

sinu valik!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina läksin lahku ja kahetsen, et ma üldse sellisega oma närve rikkusin. See peatükk oleks täitsa võinud mu elus olemata olla. Ainus pluss on see, et sellest peatükist on mul tütar olemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 31 kuni 49 (kokku 49 )


Esileht Pereelu ja suhted Kuidas olete üle saanud mehe ringi hulkumisest ?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.