Esileht Väikelaps Kuidas õpetada nuuskamist?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Kuidas õpetada nuuskamist?

Postitas:

Mu 4-aastane on üle pika aja haige ja selgus halenaljakas tõsiasi, et ta ei oska tatti ninast välja nuusata. Proovisin talle ette näidata, aga ta ei saa sellest aru.

Ehk oskab keegi nippe pakkuda. Kuidas õpetada lapsele nuuskamist? Praegu oleks hea harjutada, sest tal nina niikuinii taitne :).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.04 08:42; 13.04 15:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nuuskamisvõistlused 😀 ehk siis – pisike paberitükk või sulg laua serva peale ja ise laua ette kükitama nii, et ainult ninad laual ja start 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lastel olid pidevalt nohud ja kõrvapõletikud ja kõik olen nuuskama õpetanud nii, et ütlesin, et puhu läbi nina, nii, et suleke nina ees hakkab liikuma ja, et tunned et puhud kukla tagant ettesuunas (näitasin ette kus on kukal). Arst käskis harjutada ka lihtsalt õhupalli täispuhumist, mis siis et suuga, aga õpetab lapsele, kuidas oma õhukanaleid kasutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja õpetage siis kindlasti õiget nuuskamist, et kõigepealt üks ninasõõre kinni vajutada ja nuuskad, siis teine. Kui mõlemast sõõrmest korraga l6ristada, siis on suurem oht, et nohu pressib kõrvakanalitesse ja “l66b kõrva” või põskkoopasse. Ega ühe korraga selgeks ei saa, tuleb ikka kannatlikum olla ja ette näidata, meelde tuletada sada korda, kuni harjumuseks ja selgeks saab.
http://elukunst.com/oigesti-nuuskamine-aitab-nohust-kiiremini-lahti-saada/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nuuskamisvõistlused ???? ehk siis – pisike paberitükk või sulg laua serva peale ja ise laua ette kükitama nii, et ainult ninad laual ja start ????

Aitäh, paberi laual edasi puhumine oli päris vahva mäng! 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.04 08:42; 13.04 15:04;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Väikelaps Kuidas õpetada nuuskamist?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.