Esileht Kodunurk Kuidas pesta?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Kuidas pesta?

Postitas:

Kuidas pesta (pesumasinas) kleiti, mis on musta-valge triibuline? Et triibud nö laiali ei läheks?

Olen ka varem pesnud triibulisi asju ja kui esimest korda, kipub ikka tumedam triip valget rikkuma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.07 09:48; 02.07 10:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sel kleidil ühtegi nö. lollisilti ei ole küljes, kust pesemise kohta infot vaadata?

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

super head https://www.selver.ee/varvipuudja-vanish-10-tk

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.07 09:53; 02.07 18:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No selleks on ju olemas värvilapid ometi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan esimene kord panna pesukaussi äädikaveega likku (äädikas paneb värvi kinni kui on lahti), siis näed kohe ka ära kuidas antud kangas käitub (kas hakkab värvi eralduma).
Äädikat võib ka pesumasinasse panna (kuigi mõned väidavad, et võib tihendeid rikkuda, kuid mitte siis kange lahus), kuid ise soovitan pesukausi meetodil.

Samuti soovitan ikkagi vähemalt esimene kord lisada siis masinas pestes masina hulka, üks nö värvipüüdja, mis peaks värviandvatelt riietelt (kui seda juhtuma peaks) värvi endasse püüdma.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan! Katsetan ära.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.07 09:48; 02.07 10:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina pole värvilappe kunagi kasutanud. Triibulise kleidi peseksin 30 kraadi 30 minutit programmiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina pole värvilappe kunagi kasutanud. Triibulise kleidi peseksin 30 kraadi 30 minutit programmiga.

ja toimivad väga hästi, punased asjad olen kokku pannud valgetega ja lappe 2 ja 3 lisaks, kõik korjab sinna ja valge on valge. Kasutan samu lappe 2 või 3 pesukorda ja toimib.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.07 09:53; 02.07 18:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind on koguaeg huvitanud aga see, millise pesuvahendiga nt. musta-valgetriibulist riiet pesta? Kas tumedale pesule mõeldud geeliga, et must ei tuhmuks või hoopis valgendajat sisaldava vahendiga, see aga rikub musta…
Ise olen sorteerinud sellised triibulised asjad halli värvi pesuga kokku ja pesnud neid värvilisele pesule mõeldud geeliga. Äkki on siisn veel pedante? Ma lihtsalt ei suuda kõike masinasse kokku visata.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No selleks on ju olemas värvilapid ometi.

Ju? pean tunnistama, et esimest korda kuulen. Oleks ometi Su postitus informatiivsem.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Kodunurk Kuidas pesta?