Esileht Kodunurk Kuidas puhastada röstrit?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Kuidas puhastada röstrit?

Postitas:

Kuidas te puhastate? Ma ei oska. Kõik röstrid on sellised, et saad alt klapi lahti teha ja kallata puru välja, aga sinna sisse servade peale jääb ikkagi sodi ja see ei tule kallates välja. Olen siis vahel pintsliga puhastanud sealt, jube udjamine nende traatide vahel. Ja puhtaks ikka ei lähe, puru nagu kleepuks kinni sinna. Pidevalt on röstri all laual mingi pudi, kui liigutad, siis puru pudiseb igas suunas.
Mul on alati odavad röstrid olnud, kas kallimad on mingi parema disainiga, et saab ka normaalselt puhastada? Või on nad kõik sellised?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaata, äkki Youtube’is on abistavaid videoid. Ise leidsin selle: https://www.youtube.com/watch?v=Hc773jfl2Qw

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas puhastada röstrit?

Röstrit ei puhastatagi vaid ostetakse uus.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina pole ka puhastanud. Valan klapi kaudu puru välja, mis tuleb, see tuleb. Mis sisse jääb, see ei sega. Mul ka odav röster, töötab juba krooniajast, aga mingit puru tema ümber lauale küll ei pudise, kuigi tõstan teda edasi-tagasi tihti.
Eks põhjas midagi ikka on ja traatide küljes ka veidi, aga röstimist see pole seganud. Kõik ju kuumutub pidevalt läbi, bakterid ei ela.
Kui ei kasuta, on kate peal, et tolm jm sodi sisse ei satuks.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.11 18:02; 19.11 22:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Surveõhuga võid ka proovida (nt need spreipudelis), aga kindlasti siis mitte kuuma/sooja masinaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pudeliharjaga, kuivalt.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on kindel tahtmine harjata, siis hambahari on ka hea asi selliste kitsaste kohtade jaoks.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.11 18:02; 19.11 22:30;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Kodunurk Kuidas puhastada röstrit?