Esileht Ilu Kuidas saab kaelalt seda nn võru ära

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: Kuidas saab kaelalt seda nn võru ära

Postitas:

Mul on kaelal konkreetne võru. Olen käinud süstijate juures, nemad ütlevad, et ega sellega midagi teha pole, botox ei mõju ja täitesüsti jaoks pole see veel piisavalt sügav. Soovitati neid mikropen hooldusi, niisutavaid süste. Olen siis proovinud, null mõju. Operatsiooni konsultatsioonil käisin ka, seal öeldi, et ikka rippuvat nahka võetakse ära, võrusid see ei eemalda. Polegi siis midagi teha sellega? Samas ühelgi staaril, isegi minust 10 või 20 aastat vanematel küll selliseid võrusid kaelal pole.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 13.07 20:00; 14.08 23:08; 26.09 18:31; 07.02 19:15; 07.02 19:35; 10.07 23:12; 15.06 18:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ülekaal?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.07 00:05; 11.07 17:09; 13.07 18:51; 14.07 10:13; 14.07 20:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ülekaal?

Ei. Sa vist ei saa aru, millest räägin. Ma ei mõtle lõualotti.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 10.07 23:12; 11.07 11:45; 12.07 09:23; 13.07 22:11; 14.07 19:37; 18.07 20:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ülekaal?

Ei. Sa vist ei saa aru, millest räägin. Ma ei mõtle lõualotti.

Ei kujuta saledal kaelal mingit võru ette. Äkki paned pildi, millest jutt?

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.07 00:05; 11.07 17:09; 13.07 18:51; 14.07 10:13; 14.07 20:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis k*rdi võru?

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt teemaalgataja mõtleb neid kortsuringe, mis on ümber kaela.
Enamus 25+ vanustel on need ringid.
Mis siin ikka nii väga nende vastu võidelda, keegi neid nagunii väga ei märka.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 40+ ja kaelakortsud pole mind kunagi häirinud, kuigi neid märkasin juba ammu. Nii et midagi ei tee.
Need juba üsna noortel olemas ja olen isegi lastel näinud.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaelavõrude puhul tasub mõelda kilpnäärmehaigusele. Pöördu endokrinoloogi poole

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaelavõrude puhul tasub mõelda kilpnäärmehaigusele. Pöördu endokrinoloogi poole

Mul ongi kilpnäärme alatalitlus, aga minu arust see pole kortsudega kaelal seotud. Osadel kilpnäärmehaigetel ei ole mingeid võrusid, aga osadel inimestel on, kellel on kilpnääre korras.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 10.07 23:12; 11.07 11:45; 12.07 09:23; 13.07 22:11; 14.07 19:37; 18.07 20:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Otsi YouTube-ist “neck lines”. Seal õpetatakse, kuidas vabaneda, harjutused, massaaž. Kirjuta meile pärast, kas toimis.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt teemaalgataja mõtleb neid kortsuringe, mis on ümber kaela.
Enamus 25+ vanustel on need ringid.

Ega ikka ei ole küll enamusel. Enamusel paksudel, jah.

+2
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.07 00:05; 11.07 17:09; 13.07 18:51; 14.07 10:13; 14.07 20:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega ikka ei ole küll enamusel. Enamusel paksudel, jah.

Kaua sa nüüd ajad oma paksuteemat. Ma ei ole paks. Samas paljudel paksudel pole mingeid ringe. Juba ütlesin, et sa ilmselt ei tea, mida mõtlen, miks siis ikka sama joru ajada.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 10.07 23:12; 11.07 11:45; 12.07 09:23; 13.07 22:11; 14.07 19:37; 18.07 20:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõbrannal tekkisid need kortsud 25-aastaselt (etteruttavalt – ei ole ülekaalus), minul ei ole neid veel 50´+, seega on õnnevärk kas saad need või mitte.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega ikka ei ole küll enamusel. Enamusel paksudel, jah.

Kaua sa nüüd ajad oma paksuteemat. Ma ei ole paks. Samas paljudel paksudel pole mingeid ringe. Juba ütlesin, et sa ilmselt ei tea, mida mõtlen, miks siis ikka sama joru ajada.

Aga mis sul takistab siia mõnd illustreerivat pilti panna? Inimesest, kes ei ole ülekaalus, aga kaelal on päästerõngas.

+1
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.07 00:05; 11.07 17:09; 13.07 18:51; 14.07 10:13; 14.07 20:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mis sul takistab siia mõnd illustreerivat pilti panna? Inimesest, kes ei ole ülekaalus, aga kaelal on päästerõngas.

Mitte päästerõngas, vaid horisontaalsed kortsud. Mis kasu sellest pildist oleks, kui sa isegi ei tea, millest jutt, siis ilmselgelt sa ka ei tea, kuidas neid kortse ära saab. Kui tegemist oleks ülekaalust tekkinud voltidega (ma ei tea, kui paks selleks peab olema siis üldse), siis ma ju ei küsiks, kuidas neid ära saab. Sinu arust võta kaalust alla ja kaovad ära. Imelik, et sa ikka ei suuda oma paksujuttu jätta, kuigi ma vastan mitu korda ilusti, et ma ei ole ülekaalus ja see pole see, mida sina mõtled.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 10.07 23:12; 11.07 11:45; 12.07 09:23; 13.07 22:11; 14.07 19:37; 18.07 20:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.youtube.com/watch?v=kXUPHU97JnE

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mis sul takistab siia mõnd illustreerivat pilti panna? Inimesest, kes ei ole ülekaalus, aga kaelal on päästerõngas.

Mitte päästerõngas, vaid horisontaalsed kortsud. Mis kasu sellest pildist oleks, kui sa isegi ei tea, millest jutt, siis ilmselgelt sa ka ei tea, kuidas neid kortse ära saab. Kui tegemist oleks ülekaalust tekkinud voltidega (ma ei tea, kui paks selleks peab olema siis üldse), siis ma ju ei küsiks, kuidas neid ära saab. Sinu arust võta kaalust alla ja kaovad ära. Imelik, et sa ikka ei suuda oma paksujuttu jätta, kuigi ma vastan mitu korda ilusti, et ma ei ole ülekaalus ja see pole see, mida sina mõtled.

Sitad geenid siis. Vastus on, et ei saagi ära. Küllap sa ei ole oma suguvõsas ainus sellise kaelaga naine? Aga miks sa kortse võruks nimetad, jääb küll selgusetuks.

+1
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.07 00:05; 11.07 17:09; 13.07 18:51; 14.07 10:13; 14.07 20:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võin öelda nii palju, et siin ei ole tõesti sageli tegemist kaaluküsimustega, vaid kollageeni kadumisega/lagunemisega. Võib olla nii ealine kui geneetiline tagamaa, mida soodustab vale sundasend.
Operatsiooniga neid kaelakortse saab parandada küll, kuid tulemus ei ole algsest väga palju parem, sest kollageeni lagunemist see ei peata. Kui kaelal ei ole liigset lõtvunud nahka, siis üldiselt ainuüksi nende kortsude tõttu sind opilauale ei saadeta, isegi kui sa seda ise tahad.
Mida teha? Eelkõige stimuleerida omaenda kollageenivarusid ja teha platüsma harjutusi.
Soodsam variant on microneedling, ca kord kvartalis.
Järgmine variant on ikkagi täitesüstid. Seda kasutatakse meil kõige rohkem, kuna tulemus on koheselt nähtav.
Märksõnaks on siin Sculptra – see on süstitav täitematerjal, mis sisuliselt “petab naha ära” seeläbi, et stimuleerib kollageeni tootmist ja kortsudesse lisandub volüümi ka naturaalsel viisil, mitte ainult täitesüsti tulemusel. Praeguse seisuga on see andnud kõige paremaid tulemusi, aga asjad kipuvad kiiresti arenema ja muutuma, aasta pärast võib-olla on juba selgunud, et midagi muud toimib efektiivsemalt.
Muud täitematerjalid kipuvad kühmulised jääma, kuna kaelanahk on väga õhuke ja pidevas liikuvuses, mis tähendab, et isegi kui teid süstib oma ala parim spetsialist täpselt õigesse kohta, siis täidis võib ikkagi nihkuda ning see ei sõltu mitte niivõrd süstitegijast, kuivõrd süsti saajast.
Kõige kallim variant on laser, mis soodustab kollageeni teket, tuleb käia regulaarselt ning tulemuse nägemine võib võtta aega, kuid tulemus on enamasti väga hea.

Ükski neist variantidest ei anna püsivat efekti, kuid mõneks ajaks on tulemus garanteeritud.
Koduste vahenditega saab samuti kaelakortse vähendada, kuid need ei ole kiired lahendused. Eelkõige kaela venitusharjutused (googelda), massaaž, microneedling (olen näinud kodukasutajal väga head tulemust), naha koorimine (pöörlevate otsikutega elektrikoorijad/masseerijad teevad imet ja eriti siis, kui neile lisada õiged nahahooldusvahendid), C-vitamiini seerum, retinool, hüaluroonhape ja nagu juba mainitud, kollageen.
Kaelakortsude teket soodustab liiga kõrge padi, küürus kehahoiak, pidev langetatud peaga tööasend (meil käib palju iluteenindajaid, arvutiga töötajaid (nn tech-neck) jt) ja suitsetamine. Neist suitsetamine on kõige kahjulikum, kuna kaotab juba noorte inimeste puhul ära keha võime normaalselt kollageeni ja elastiini toota. Sama efekt on ka päikesekahjustusega kuivatatud nahal, kuid päikesekahjustusest taastub nahk meie kliimavööndis rutem kui suitsetamisest.
Naised, võtke kollageeni. Ja ärge suitsetage. Kui istute pikalt, lõug vastu kaela, sirutage ja venitage kaela regulaarselt. Otsige internetist “platysma excercises”. Soetage erinevate otsikutega pöörlev näohooldusaparaat. Soetage microneedle rullikud (kuid viige end nende kasutamisega hoolikalt kurssi, ärge hakake katse-eksituse meetodit rakendama).

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lõpuks ka üks asjalik vastus (viimane vastaja), suured tänud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 10.07 23:12; 11.07 11:45; 12.07 09:23; 13.07 22:11; 14.07 19:37; 18.07 20:14;
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


Esileht Ilu Kuidas saab kaelalt seda nn võru ära