Esileht Ilu Kuidas saada juuksed tagasi

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Kuidas saada juuksed tagasi

Postitas:

Kaotasin poole aastaga vast pea poole oma juustest ja ei paista, et uusi juukseid tulemas oleks. Avastati tugev d-vitamiini puudus ja saan ka ravi. Kas kellegil on juuksed tagasi kasvanud, kui on tugev õhenemine juba olnud? Ei ole imetamisega seotud, kui keegi seda arvab. Põhjust ei ole arstid pakkunud peale d-vitamiini puuduse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 21 korda. Täpsemalt 03.02 09:19; 03.02 09:26; 14.02 10:35; 01.04 11:17; 10.04 08:24; 02.06 12:20; 04.08 09:12; 04.08 12:03; 29.08 23:28; 27.11 16:27; 27.11 20:15; 02.01 16:55; 26.02 10:43; 24.06 08:56; 16.08 00:03; 02.10 13:26; 18.05 22:55; 06.06 23:15; 04.07 14:49; 27.07 22:54; 07.08 22:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aneemiat ei ole?
Minule sobib brokoli hästi. Igapäevaseks söömiseks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul kadusid pooled juuksed ravimite mõjul(steroidid ja hormonaalsed). Aitas foolhape ja c+d vitamiin koos kalaõliga(omega-3). C aitab d-l imenduda.
Tunnistan, et võtan vitamiine siis kui meelde tuleb aga neid nn beebijuukseid on tulnud palju.
Lisaks lõpetasin värvimise.

Räni, tsink, raud ja b-grupi(b12) on juuste ja vitamiinid. Võid proovida ka biotiini.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.01 22:47; 02.01 22:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Minule pole ka veel tagasi kasvanud, mõned aastad tagasi olid ilusad paksud juuksed. Päris pikk aeg on möödas juba, midagi peaks ikka ju näha olema juba praeguseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule pole ka veel tagasi kasvanud, mõned aastad tagasi olid ilusad paksud juuksed. Päris pikk aeg on möödas juba, midagi peaks ikka ju näha olema juba praeguseks.

Sellisel juhul võib tegu olla geneetikaga. Mul on üks tuttav, kes geneetilise soodumusega jäi väga hõredate juustega alates 30.ndast eluaastast. Neil on see perekonnas. Nii nais kui ka meesliinis. Selle vastu ei aita miski.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.01 22:47; 02.01 22:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina olen kõik vitamiinid ja juusteseerumid ja toonikud ära proovinud, ei ole midagi aidanud.
vanusega juuksed hõrenevad. eks see käib etapiti – vahepeal palju korraga ja siis jälle püsib seis mitu aastat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tuli strassiga mega kogus maha
Ostsin apteegist nö juuksevitamiine, räni jms – väga hästi mõjus

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanusega võivad hõreneda küll ja mul ongi hõrenenud.
Aga kui lühikese perioodi jooksul tuleb rohkelt juukseid ära, on ilmselt tegu juustega mis ikkagi tagasi kasvavad kui tingimused paranevad.
Mul on viimasste aastate jooksul olnud kaks perioodi kui niigi õhukesed juuksed hakkavad massiliselt välja langema, see on väga masendav. Mõlemal korral on ikkagi tagasi tulnud ja umbes aasta peale väljalangemise algust on palju selliseid 5-7 cm pikki juukseid.
Ma pole kunagi täpselt teadnud, mis on väljalangemise põhjus olnud. Kord seostasin AD võtmisega. Nüüd tarbin igaks juhuks terve kokteili erinevaid toidulisandeid, just neid mis suunatud juustele. Kahju vast ikka ei tee.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli pärast sünnitust parukas nii hõre, et peanahk paistis. Kohe kui laps haarama hakkas olid siit ja sealt juuksesalgud veel lisaks kadunud. Peanahk valutas ning pea külmetas.

Hakkasin Nioxin hõrenemisvastast šampooni, palsamit ja seerumit kasutama. Mul läks umbes 1,5 aastat enne kui juuksed uuesti jõudsalt kasvama hakkasid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanusega võivad hõreneda küll ja mul ongi hõrenenud

Appi, mul on juba praegu hõredad (polegi kunagi paksu lakka olnud). Ma olen siis vanamutina puhta kiilakas, kui õnnestub üldse vanaks elada. Parukad on ka üsna kallid, mingi alla keskmise pensioniga normaalset parukat ilmselt ei hangi, nii et peab juba koguma hakkama.
Kui kaheaastase ravi tagajärjel pole juuksed ikka tagasi, siis ei pruugigi enam muutust tulla, kui just pole võimalik, et on veel mingi ravitav, aga avastamata lisaprobleem, mis samuti hõredust põhjustab ja mida veel ravitud pole.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu emal hakkasid juuksed välja langema kilpnäärme alatalitusega. Nüüd, kui rohtudega asi kontrolli all, on juuksed ka normaalsemaks muutunud. Biotiini võttis ka lisaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovi kollageeni võtta. Mitte neid kapsleid, seal on sisaldus väga väike, aga pulbrit. Internetipoodidest saab tellida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõestatud efekt on sellel laser-kiivril vms, ma ei tea mis selle ametlik nimetus on ja kas Eestis on, aga youtubest võib näha, naharstid soovitavad.

Mis see on, ega seda ei paku ometi need, kes alustasid siin 10+ aastat tagasi trihholoogiakeskuste teenustega?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Ilu Kuidas saada juuksed tagasi