Esileht Koolilaps kuidas saada teismelisel juuksed kasvama

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: kuidas saada teismelisel juuksed kasvama

Postitas:
Kägu

kuidas saada teismelisel juuksed kasvama? soeng on 16-aastasel selline, et 2 karva kolmes reas ja nii alates sünnist. ka lasteaias kasvasid juuksed vaid max õlgadeni ja olid hästi õhukesed ja otsad lähevad kiirelt katki. Mida ometi tegema peab või mida sööma või peale määrima, et saada ilusad juuksed.

minul tugevad juuksed ja mehel samuti. Küll aga olid mul lapsena sama probleem, kuni lõikasin 6-klassis poisipea. peale seda tuli mega korralikud juuksed pähe.

tütar 16 ja poisipeast keeldub. juuksed on tal ka kergelt lokkis, seega poisipea oleks jube. oleme pidevalt otsi piiranud, kasutanud ka juukseõli jne. laps alatoitumises pole olnud, pigem on tal lisakilod nüüd teismelisena tulnud. toit üldiselt tervislik, sööb kõike – liha, muna, salateid, puuvilju, juurvilju jne.

ise kasvas ta pikaks, hammastes pole ühegi auku olnud, küüned tugeva. miks need juuksed ometi ei kasva siis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vot ei teagi. Ise käin ainult umbes 2x aastas juuksuris ja juuksed kasvavad väga kiirelt. Soovitaks just harvem lõigata. Mul üks sõbranna ka ütleb, et juuksed ei kasva, ise käib iga kuu juuksuris.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Juuksur olen. Üldjuhul on see ikkagi geneetiline ja pigem käib see ülepõlve.
Peanaha massaaž on hea, stimuleerib vereringet. Vereproovi võiks teha, oluline on ferritiini ning  erinevad vitamiinid üle vaadata.
Räni võiks võtta, saab apteegist. Placent Activ sari, shampoon, palsam, ampullid. Kas juukseid värvib? Kui, sius millega?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui mul peal sünnitust läksid juuksed õhukeseks ja hakkasid väljalangema, siis sain abi venemaal tehtud takjajuureõlist.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui mul peal sünnitust läksid juuksed õhukeseks ja hakkasid väljalangema, siis sain abi venemaal tehtud takjajuureõlist.

Pärast sünnitust kukuvadki juuksed välja ning mõne aja pärast juuste väljalangemine peatub. See on hormonaalne protsess ning toimub ühtviisi takjajuureõlist ja muust platseebost sõltumata.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

olen teemaalgataja

 

Juuksuris käib max 1-2 x aastas lõikamas. lihtsalt otsad lähevad nii koledaks ja katkiseks, et peab lausa lõika – no jubedad näevad välja muidu.

 

vot seda ma kartsingi, et ülepõlve ja no geneetiline ju kindlasti. Minu emal ka suht hõredad juuksed ja kogu elu praktiliselt poisipead kandnud. kooli avali vist oli ainult potisoeng (isegi õlgadeni mitte). kahju küll, no mida teha 🙂

juukseid ei värvi – no ei julge neid kahte karva ju värvida – kukuvad üldse maha. ei föönita, ei sirgenda. ei riku ühegi moodi.

 

toidulisandeid oleme peal eladunud küll. vereproovi tegime sügidel D-vitamiin oli alla normi. hakkas juurde võtma. Tellisin Eckoshi Zn ja Se toidulisanduid ka – praegu võtab neid ka.

<span style=”color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif;”>ferritiini  – oot, mis ee on raud siis jah? väiksena on sellega probleeme olnud küll. punast liha rohkem süüa, jah. vot punast liha pole ta tõesti lapsest saati armastanud – kohe üldse mitte. </span>

<span style=”color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif;”>Placent Activ sari, shampoon, palsam, ampullid.  – mis see on, kas müügil tavapoes või profisari? kust osta saab. kas juukseid parandav?</span>

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

olen teemaalgataja:

 

ja vaatasin kohe ka digiloost viimase vereproovi andmed: ferritiin 28 (norm 13-150). Küll normi piires, aga no ikka madal ju. Tütar ise nii kurb juuste pärast, aga nüüd hakkab siis ikkagi 2x nädalas punast lisa ja pähkleid suruma talle. Ta küll muidu keeldub sellest toidust, aga vot juukseid ta tahab 🙂

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Juuksur olen. Siin on nende koduleht

https://placentactiv.ee/shop/pa-milano-juuksehoolduskomplekt-3tk/
Googelda neid, üsna tihti on erinevatel lehtedel häid soodukaid.  Ampulle on väga mugav kasutada. Pärast pesu masseerid peanahka ja jääbki pähe. Ega nii ei ole, et täna kasutan ja homme paksud juuksed, aga panevad päris hästi kasvama ja mõne ajapärast on peanahal mõnus siil tunda.

See toode on ka väga hea

 

https://www.apotheka.ee/silicea-ranigeel-biotiiniga-500ml-pmm0118538ee

Tegelikult võiks ühe rauapreparaadi kuuri ka teha. Lisaks siis punane liha ja pähklid. Kui pähklid on laual kausid, siis mööda minne haarab sealt omale.

Loodan, et saate nendest nõuannetest natukenegi abi.

 

 

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kilpnäärme hormoone peaks kindlasti kontrollima. Ja kui need korras, siis kilpnäärme suurust lasta arstil hinnata. Kilpnääre suureneb kompenseerimaks joodipuudust toidus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on ka 2 karva kolmes reas ja veidi ka lokkis juuksed.

Minu puhul aitas see kui leidsin noorena hea juuksuri kes normaalse lühikese soengu lõikas. Käin seda uuendamas iga 1.5 kuu takka ja värvin ka tema juures sellest ajast kui hall sees on.

Kui ikka geneetiline, siis need imetoidulisandid aitavad vaid veidi.

Mul ka vanematel paksud juuksed. Sain ka vanaema juuksed n.ö.päranduseks. minu lastel on ka paksud juuksed. Vähemalt paksemad kui minul. ????

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul ka geneetiliselt kehvad juuksed. Ja mitte keegi ega miski pole seda muutnud. Pole saanud värvida ega soenguid teha ega juustega end kaunistada. Samas olen alati vaeva ja erihoolt nendega näinud ja teinud. Lihtsalt on sellised. Täpset diagnoosi ei ole saabud, et mis hormoonid, mis geneetika ja et millele see veel mõjub mul. Sest rasuvool pea piirkonnas on vöga suur  ka näol ja kõrvadel. Ja on ka muid asju. Näiteks taandunud kehakarvad. Kaalutõus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need Placent ampullid on mõjunud nii mul, kui ka sõbranna õel mõlemal sama hästi – sõrmega oli tunda lausa vastu peanahka, kuidas uued juuksed kasvasid tugevalt torkiva siilina.

Takjajuureõli olen ka peanahale maskiks kasutanud, ei tea kas mõjus, aga paha ei teinud.

Ferritiin võib-olla mõnel mõjutab, aga ma ei usu, et mul mõjutas, sest põhikoolist 20ndate lõpuni olin rauapuudusaneemias, kuid juuksed on geneetiliselt paksud olnud. Muidugi paha ei tee proovida, äkki mõjub.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui terve elu on kehvad juuksed olnud, on see paraku siiski geneetiline. Kõik need rauatasemed ja muud tulevad mängu alles siis kui muidu igati normaalsed juuksed ootamatult on hakanud välja langema ja kasvamise lõpetanud .

Täpselt nagu silmavärv on geneetiline, on ka paljud muud asjad. Samas on juuste osas kõige raskem leppida kui nad kehvad on. Kui silmad on terve elu pruunid olnud, ei hakka me ju toitumist muutma, maske tegema ega neid masseerima, et äkki ikka muutuvad teist värvi.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tean aastate tagant ühte tolleaegset sõbrannat, kellel väikesel tütrel juuksed üldse ei kasvanud. No enne kooli natuke ja algklassides. Ikka oli sellene kidur poispea. Emal seevastu endal no nii paksud ja head juuksed. Siis me kolisime kaugemale üksteisest ja ei kohtunud aastaid. Kui see tüdruk oli suureks saanud, täiselaine,, siis nägin teda ja tal olid pikad normaalse paksusega juuksed. Küllap siis hakkasid kasvama ja asi muutus. Kas mu jutust abi on, aga midagi ikka.
Muidu enamasti o naga asi geneetiline. Aga inimesed ikka hoolitsevad ja proovivad midagi parandada, sest kõik on ju erinevad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma lisaksin igapäevasesse menüüsse seemned, näiteks lina-, seesami-, ja chiaseemned.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Koolilaps kuidas saada teismelisel juuksed kasvama