Esileht Pereelu ja suhted Kuidas suhtuksite sellisesse asja?

Näitan 2 postitust - vahemik 31 kuni 32 (kokku 32 )

Teema: Kuidas suhtuksite sellisesse asja?

Postitas:

mina ostaks mingi portsu second-hand riideid vähemalt toariieteks mida lapsele kaasa paneks kui eks keeldub talle riideid ostmast.siis vähem muret.
iseasi kas selline lüke võimalik on, nt minu 3-aastane käib praegu pm 2 pluusiga kordamööda. teisi pluuse selga panna ei taha-neil pole ämblikmehe pilti peal.:-)
meil ka nö kärgpere aga pole selle peale tulnudki, et eksile oma laste riideid anda kuigi ta meie ühistele elatist maksab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]
see, et oleks midagi pärandada nõuab ka ikka tööd ja vaeva, ja raha!
kes seda tööd ei tee, sel pole alust oletadagi, et riietest midagi andmisväärset järele jääb.
ise ostan tihtipeale mõne ilusa ja kalli riide lapsele, hoian seda korralikult, valvan last, kui seda kannab ja eeldangi, et saan selle maha müüa hiljem ja lapsele uue vajaliku riide osta…kui müüa ei saaks, siis poleks vahendeidki sellist riiet lapsele lubada. näiteks mõni megailus peokleit…
on ikka tobe küll, kui keegi teine, minu plaane ja vöimalusi teadmata, minu lapse kasutatud asjad oma nägemise järgi ära planeerib[/tsitaat]
Ja ostadki lapsele kalleid ja kvliteetseid asju, millega laps peab ettevaatlikult jalutama? Sest mängides, ronides möllates võib ju ometi midagi juhtuda nende riietega. Ei mõista ma, miks inimesed kulutavad üle võimete. Kahju lastest, kel sellised vanemad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 31 kuni 32 (kokku 32 )


Esileht Pereelu ja suhted Kuidas suhtuksite sellisesse asja?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.