Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kuidas teatasite teie mehele rasedusest.

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: Kuidas teatasite teie mehele rasedusest.

Postitas:

Kuidas teatasite mehele et ootate last . Kindlasti ei taha ma oma meest ukse taha ootama kui testi teen ning ei hakka ma talle mingit smssi saatma .Muidugi ma võin talle seda niisama ka õelda ,aga ma eelistaks selle teatamise natuke erilisemaks teha.Laps on planeeritud . Äkki saan häod ideid .Kuidas te olete oma mehele teatanud rasedusest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kinkisin pisikesed sokid kirjaga I ❤️ DADDY ja teine kord kinkisin body sama kirjaga.

+2
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kui vara teada olete andnud? Algul ju suur katkemisoht. Kui teha eriline žest sellest, siis pärast veel kurvem kui paari päeva pärast tuleb teatada, et katkes…

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui laps on planeeritud, siis mina küll erilist mõtet teatamiseks. Kunagi oli ka plaan midagi erilist teha, aga kui ikka aastaid püüdsime ja ei õnnestunud, matsin mõtted maha, saan niisamagi öelda.
Esimene laps õnnestus IVFiga. Tegin testi ja läksin silmad märjad mehe juurdr, et ma olen rase, nutsime mõlemad.
Teist jäin ise ootama, teatasin kui veretest (ka tõus) kinnitas. Rasedus peetus, aga mis teha.
Ega ei saa ette ennustada, kas nüüd läheb õnneks või ei, kas juhtub midagi või ei. Mina leian, et sellist rõõmusõnumit teatada mehele ilma suurema mänguta ja nautige. 🙂

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi eriliselt. Eestlased niigi emotsioonitud ja igavad. Võiks sellise erilise teadande(mõne jaoks tavalise) ikka ilusaks mälestuseks teha!
Mina esimese lapsega kinkisin karbi, kus oli rasedustest ja kiri Kallis me saame lapse! Nüüd teise lapsega kirjutasin lapse pluusi peale Suur õde. Mõlemad on talle väga meelde jäänud.
Ja oma mehele ju räägid ometigi, ka kurvad asjad elatakse koos läbi. Asju võib juhtuda ka palju hiljem…

+5
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.01 18:09; 19.01 21:25; 19.01 21:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka pikalt planeeritud rasedus ning sisetunne ja iiveldus panid arvama, et äkki õnnestus. Ostsin poest testi, ootasin ôhtul meest kodus, tegin testi ja panin silma alt eemale. 5 min pärast läksime koos vaatama ja oligi teine tume triip kõrval. Mõlemil läksid silmad märjaks ja mul on hea meel, et saime seda hetke koos kogeda.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see ise on juba väga eriline kui tuleb oodatud rasedus ja ütled seda mehele.
esimestel nädalatel on katkemisrisk nii kõrge et asju osta ja liiga palju klammerduda raseduse külge tundub ainult selle pärast halb. 1/3 tõenäosusega teed endale ainult elu raskemaks kui pärast seda ostetud body pead vaatama.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olime last üritanud saada peaaegu 2 aastat, selja taga uuringud, laporoskoopia jne. Kui siis triibud sain, siis lihtsalt õhtul voodis kaisus olles ütlesingi, et nüüd lõpuks… Uudis ise oli nii suur ja oodatud, et igasugune kunstlik välja mõeldud teatamisviis oli liigne.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimene kord kui olin rase, siis ütlesin lihtsalt telefonis kohe samal õhtul kui triibud sain, mees oli lihtsalt teises riigis tööl ja poleks muidu nädal aega saanud öelda. Ja ma olin ikka väga pabinas. See rasedus katkes kahjuks, mida pidin ka telefonis teatama ja nii me koos seal telefoni otsas nutsime… Südamelöögid olid mõni päev tagasi nähtud, uh pilt käes ja alles olin julgenud vabaks lasta ja õnnelik olla.

Nüüd oleme 4+ aastat püüdnud, ees ilmselt ootamas IVF. Kavatsen siiski positiivse rasedustesti panna meie pildiraami peale, kus meie pulmapilt ja peal sümboolne kiri, ning mul küll plaanis ka filmida seda, tahan seda hetke uuesti “kogeda” hiljem. Plaanis siiski igaksjuhuks enne veretest ka teha, kuna kes neid apteegi omi teab, suht jama oleks kui mingi a’la praak oli. Ja isegi kui rasedusega midagi halvasti läheks, siis siiski usun, et koos on kergem ja see üksi mehe eest varjamine ning omaette nutmine küll hea lahendus pole. Ja kui kõik ilusti sujub, siis hiljem ju nii tore koos vaadata seda ja meenutada. Me niigi sellised, et pildistada isegi üldse ei viitsi, niiet vahepeal tahaks ikka erilisemaid hetki üles ka jäädvustada ja meie jaoks saab see olema ikka väga eriline hetk, kui lõpuks triibud saame.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimene kord kinkisin raamatu “Me saame lapse”. Polnud mõtetki, et midagi võiks halvasti minna. Ei läinud ka.
Teine kord tegin testi ja positiivse vastuse järel hüüdsin mehe vannituppa ja näitasin testi.
Kolmas kord näitasn ka lihtsalt testi. Kolmas rasedus kahjuks peetus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see ise on juba väga eriline kui tuleb oodatud rasedus ja ütled seda mehele.

esimestel nädalatel on katkemisrisk nii kõrge et asju osta ja liiga palju klammerduda raseduse külge tundub ainult selle pärast halb. 1/3 tõenäosusega teed endale ainult elu raskemaks kui pärast seda ostetud body pead vaatama.

Noh õnneks ma ei mõtle sellistele asjadele ega ka üle ei mõtle ???? mis üldse kõige halvem asi.
Ei teinud elu raskemaks ja kõik hästi ????????

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.01 18:09; 19.01 21:25; 19.01 21:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Stressake vähem ja ärge mõelge negatiivselt, elu palju ilusam????????

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.01 18:09; 19.01 21:25; 19.01 21:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et me läbisime IVFi, siis väga suurt üllatust ei saanud teha. Lihtsalt andsin talle karbikese, kus sees oli positiivne rasedustest 🙂 .. aga ma ütlesin kohe ka seda, et ma ei julge veel nii vara metsikult rõõmustada, sest see ole riskantne aeg. Teise variandina oleksin kaalunud seda, et vaatame koos rasedustesti tulemust.. aga et tegin selle enda kärsituse tõttu veidi varem, kui oleks pidanud, siis ei kartsin, et äkki ei ole veel mingit tulemust testil näha.

Oma mehele ütleks kindlasti kohe alguses.. sellega küll ei viivitaks. Ükskõik, kuidas sellega ka ei läheks, saab sel juhul mees oteks olla. Teistele pereliikmetele ütleks u 12 ndl paiku, kui Oscar saab tehtud. Meile andis veretest vaid teatud kindluse ning pärast tüsistusi ka UH-s väikese täpikese nägemine, aga esimene päris leevendus tuli alles siis, kui südamelööke kuulsime. Järgmine leevendus tuli emos ja kolmas nüüd Oscaris.
Meil on beebigrupis vist u 10-l inimesel rasedus katkenud (see arv on nende kohta, kes on seda välja öeldud.. eks tegelikult ole neid rohkem), seega ei näe mõtet teistele seda uudist liiga vara kuulutada.

M.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kinkisin mehele kaardi kirjaga: palun tule minuga sellele imelisele teekonnale… (täpselt enam ei mäletagi) ja kui ta siis segaduses seda kaarti luges, siis andsin talle pakitud positiivse rasedustesti, mille avades ta 1+1 kokku pani 🙂

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nagu tõsiselt kingite mehele rasedustesti, kuhu peale on pissitud? Ja kuidas te suudate sellist asja nii kaua enda teada hoida, et veel a la body ja kinkekarpi minna ostma?? Tundub ebareaalne. Ning asjatult tobe.

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ka viimase käoga nõus. Ma ei taha isegi seda testi peale tulemuse lugemist enam katsuda & minu arvates kasutatud testi kinkimises midagi “romantilist” küll pole.
Samamoodi ei meeldi mulle igasugused bodid ja muu sarnane nänn.
Meil kõik lapsed (4) planeeritud ja lihtsalt ütlesin mehele, et olen rase- olemegi sellised karmid realistid vist ????????‍♀️

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.03 04:27; 02.03 08:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kinkisin mehele kaardi kirjaga: palun tule minuga sellele imelisele teekonnale… (täpselt enam ei mäletagi) ja kui ta siis segaduses seda kaarti luges, siis andsin talle pakitud positiivse rasedustesti, mille avades ta 1+1 kokku pani ????

Oi õudu.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei teinud mingit tseremooniat sellest, see on nii tobe. Kui olin positiivse rasedustesti saanud ja veretestiga kinnituse saanud, siis ütlesingi, et olen rase. Triipe püüdsime kaua ja oli mitmeid eelnevaid katkemisi, seega võtsime päev korraga ja ei teinud sellest suurt numbrit.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kinkisin mehele kaardi kirjaga: palun tule minuga sellele imelisele teekonnale… (täpselt enam ei mäletagi) ja kui ta siis segaduses seda kaarti luges, siis andsin talle pakitud positiivse rasedustesti, mille avades ta 1+1 kokku pani ????

Oi õudu.

????

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.03 04:27; 02.03 08:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei saa aru, mis vajadus on teiste kogemusi niimoodi maha teha? Teemapüstitus ju oli, et kuidas teavitatud on, mitte et kas see hea või halb või imelik vms. Mõni eelistab n-ö tuima ütlemist, teine jällegi veidi erilisemat teavitamist. Oleneb ju täiesti inimestest, milline veriant just neid kõnetab. Mõni ehk tõesti ajab selle teavitamise eriti hulluks karnevaliks, aga see siis ka nende valik ja kui neile selline teavitamine sobib, siis lasku aga käia… mis see teiste per*et torgib?

Mina isiklikult olen juba pea 2 aastat üritanud rasedaks jääda ja kui see lõpuks õnnestub, siis on plaan samuti teavitamine veidi erilisemaks teha, mitte nii muuseas muu jutu vahele öelda, et ah jaa, sain positiivse testi… Küll aga nõustun sellega, et mees saab tõesti esimesel võimalusel teada, kui on reaalselt midagi öelda. See tähendab, et kui testil on kaheldav “kummitus”triip, siis justkui ei ole veel pointi midagi mainida, aga kui on asi kindlam või veel parem, veretestiga kinnitatud, siis saab mees sellest ka esimesel võimalusel teada.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. Teatasin sms-iga, varahommikul pärast testi tegemist. Mees ei viibinud Eestis ja ma ei jaksanud oodata.

2. Tegin mehe teadmisel testi, mida lootsime negatiivset. Oli positiivne.

3. Laps planeeritud, esimesed testid olid “õrnalt positiivsed”. Mees ostis mingi kalli elektroonilise variandi (Eestis toona ei müüdud, ei tea, kas nüüd on) mis näitas ka ligikaudset raseduse pikkust. Siis jäi uskuma.

4. Sisetunne ütles, et olen rase. Ütlesin mehele. Mees ei uskunud. Ostsin ja tegin testi ja näitasin pos tulemust mehele.

Sellised ebaoriginaalsed teatamised :). Mul on mees alati teadnud, et raseduse kahtlus on õhus ja kavatsen testida.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kinkisin mehele kaardi kirjaga: palun tule minuga sellele imelisele teekonnale… (täpselt enam ei mäletagi) ja kui ta siis segaduses seda kaarti luges, siis andsin talle pakitud positiivse rasedustesti, mille avades ta 1+1 kokku pani ????

Oi õudu.

????

Uskumatu kui altid ollakse teiste isiklikku elu ja valikuid kritiseerima. Ja seda arglikult anonüümse käona nagu mõni delfi kommentaator. Kurb tõdeda, et naised üksteise vastu nii õelad on. Käin foorumis väga harva kirjutamas, ja nähes, millised naised-tulevased emad siin on, teeb see väga kurvaks.
Rohkem inimlikkust ja tolerantsi. Ei ole nii, et ainult teie variant on õige! Kujutan ette, kuidas te lapsega hakkama saate, kui isegi enda positiivne rasedustest on teile vastik käes hoida.
Palju edu kõigile ja teatage oma kaaslastele beebiootusest nii, nagu teile kõige rohkem meeldib ja õigeks peate.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei saa aru, mis vajadus on teiste kogemusi niimoodi maha teha? Teemapüstitus ju oli, et kuidas teavitatud on, mitte et kas see hea või halb või imelik vms. Mõni eelistab n-ö tuima ütlemist, teine jällegi veidi erilisemat teavitamist. Oleneb ju täiesti inimestest, milline veriant just neid kõnetab. Mõni ehk tõesti ajab selle teavitamise eriti hulluks karnevaliks, aga see siis ka nende valik ja kui neile selline teavitamine sobib, siis lasku aga käia… mis see teiste per*et torgib?

Mina isiklikult olen juba pea 2 aastat üritanud rasedaks jääda ja kui see lõpuks õnnestub, siis on plaan samuti teavitamine veidi erilisemaks teha, mitte nii muuseas muu jutu vahele öelda, et ah jaa, sain positiivse testi… Küll aga nõustun sellega, et mees saab tõesti esimesel võimalusel teada, kui on reaalselt midagi öelda. See tähendab, et kui testil on kaheldav “kummitus”triip, siis justkui ei ole veel pointi midagi mainida, aga kui on asi kindlam või veel parem, veretestiga kinnitatud, siis saab mees sellest ka esimesel võimalusel teada.

Minu mõistusesse ei mahu, kuidas mehega ei räägita olulistel teemadel nagu see “kummitustriip”. Minu jaoks oleks ülioluline jagada mehega oma tundeid ja mõtteid ja niiöelda progressi. Aga Sa oled ilmselt seda siivsat tüüpi, kel mees on niiöelda teisest parteist ja isiklikke asju ei arutata.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei saa aru, mis vajadus on teiste kogemusi niimoodi maha teha? Teemapüstitus ju oli, et kuidas teavitatud on, mitte et kas see hea või halb või imelik vms. Mõni eelistab n-ö tuima ütlemist, teine jällegi veidi erilisemat teavitamist. Oleneb ju täiesti inimestest, milline veriant just neid kõnetab. Mõni ehk tõesti ajab selle teavitamise eriti hulluks karnevaliks, aga see siis ka nende valik ja kui neile selline teavitamine sobib, siis lasku aga käia… mis see teiste per*et torgib?

Mina isiklikult olen juba pea 2 aastat üritanud rasedaks jääda ja kui see lõpuks õnnestub, siis on plaan samuti teavitamine veidi erilisemaks teha, mitte nii muuseas muu jutu vahele öelda, et ah jaa, sain positiivse testi… Küll aga nõustun sellega, et mees saab tõesti esimesel võimalusel teada, kui on reaalselt midagi öelda. See tähendab, et kui testil on kaheldav “kummitus”triip, siis justkui ei ole veel pointi midagi mainida, aga kui on asi kindlam või veel parem, veretestiga kinnitatud, siis saab mees sellest ka esimesel võimalusel teada.

Minu mõistusesse ei mahu, kuidas mehega ei räägita olulistel teemadel nagu see “kummitustriip”. Minu jaoks oleks ülioluline jagada mehega oma tundeid ja mõtteid ja niiöelda progressi. Aga Sa oled ilmselt seda siivsat tüüpi, kel mees on niiöelda teisest parteist ja isiklikke asju ei arutata.

Sinu pisikesse mõistusesse ei peagi mahtuma muud peale partei asjade!

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul esimesega oli selline rasedustest, mille otsa pistsin topsi ja hiljem sai korgi peale panna kenasti. Siiani alles, minigrip kotis, pole sugugi rõve. Teisega ostsin toidupoest mingi suvalise, selle riba, no seda tõesti alles ei hoia ega kingi. Esimesega tegime testi koos, teisega esimese koos/mees ukse vahel kõõlumas (oli negatiivne) ja teise tegin salaja (ei istunud see koos tegemine seekord), läksin vetsust testiga otse teises toas oleva mehe juurde.
Ma ei tea, imelik tundub mehele kunagi hiljem teatada. Okei, vb et teed testi hommikul, mees on tööl, tahad isiklikult teatada ja ütled õhtul. Sellest saan aru.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kuidas teatasite teie mehele rasedusest.