Esileht Pereelu ja suhted Kuidas toime tulla ülbusega?

Näitan 26 postitust - vahemik 61 kuni 86 (kokku 86 )

Teema: Kuidas toime tulla ülbusega?

Postitas:
Kägu

Ma ei imesta, miks. Jutu ja kommentaaride põhjal pole tegu just kõige meeldivama iseloomuga.

Imestan tõesti, kuidas su mees sind nii pikalt talunud!

0
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

No mida on selles üldse nii erilist, et sugulane astus kitsas koridoris sulle ette või sinu poole ja sa jäid tema ja seina vahele ja pidid külg ees mööduma? Et sinu nägemuses, kuhu oleks ta pidanud astuma seal kitsas koridoris siis? Minu arvates täiesti tavaline juhuslik olukord.

Oh püha taevas. See koridor polnud ju NII kitsas, et kui kaks inimest keskel kokku saavad, peab üks enda vastu seina tõmbama. Ma ei tea, mis koridrides sa liigud või mis värk sul koridoridega on, aga ka kõige kitsam asutuse koridor on selline, et kaks inimest mahuvad teineteisest mööduma nii, et vahele jääb veel õhuruumigi poole meetri jagu.
Mis koridorid need ja kus on, kus koridori laius on,, nagu sina kirjeldad, et kaks inimest mööda ei mahu. Seega alla ühe meetri. Vanglas?

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei imesta, miks. Jutu ja kommentaaride põhjal pole tegu just kõige meeldivama iseloomuga.

Imestan tõesti, kuidas su mees sind nii pikalt talunud!

Ma imestan sama sinu mehe kohta!

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No mida on selles üldse nii erilist, et sugulane astus kitsas koridoris sulle ette või sinu poole ja sa jäid tema ja seina vahele ja pidid külg ees mööduma? Et sinu nägemuses, kuhu oleks ta pidanud astuma seal kitsas koridoris siis? Minu arvates täiesti tavaline juhuslik olukord.

Oh püha taevas. See koridor polnud ju NII kitsas, et kui kaks inimest keskel kokku saavad, peab üks enda vastu seina tõmbama. Ma ei tea, mis koridrides sa liigud või mis värk sul koridoridega on, aga ka kõige kitsam asutuse koridor on selline, et kaks inimest mahuvad teineteisest mööduma nii, et vahele jääb veel õhuruumigi poole meetri jagu.

Mis koridorid need ja kus on, kus koridori laius on,, nagu sina kirjeldad, et kaks inimest mööda ei mahu. Seega alla ühe meetri. Vanglas?

Aga mis selles siis nii erakordset on, et sugulane sinu poole astus koridoris?

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei imesta, miks. Jutu ja kommentaaride põhjal pole tegu just kõige meeldivama iseloomuga.

Imestan tõesti, kuidas su mees sind nii pikalt talunud!

Mis sul minu mehega pistmist on üldse?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei imesta, miks. Jutu ja kommentaaride põhjal pole tegu just kõige meeldivama iseloomuga.

Imestan tõesti, kuidas su mees sind nii pikalt talunud!

Mis sul minu mehega pistmist on üldse?

Pere luuakse kord elus. oled võtnud endale kohustuse oma mehega olla lõpuni ja kui seda ei täida, oled hävitanud kõikide elu, kes teie perega läbi saab. Ei ole nõndaviisi, et raiskad oma mehe parimad aastad ja viskad ta minema. Üks pereliige ei hävita teise kõige lähedasema elu. Pere on püha.

+1
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ma ei imesta, miks. Jutu ja kommentaaride põhjal pole tegu just kõige meeldivama iseloomuga.

Imestan tõesti, kuidas su mees sind nii pikalt talunud!

Ma imestan sama sinu mehe kohta!

Sobivust hinnatakse paar aastat. See pole temaga täis.

0
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kuidas te üksteise meestest ja varasematest postitustest nii palju teate? Mitte ei saa aru, mis mähkimine siin käib.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas te üksteise meestest ja varasematest postitustest nii palju teate? Mitte ei saa aru, mis mähkimine siin käib.

See on see troll, ta ei teagi, lihtsalt targutab igas teemas ja jutt on ka alati üks ja sama igas teemas.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas te üksteise meestest ja varasematest postitustest nii palju teate? Mitte ei saa aru, mis mähkimine siin käib.

See on see troll, ta ei teagi, lihtsalt targutab igas teemas ja jutt on ka alati üks ja sama igas teemas.

See nuti29 on õudne troll jh, mingi üle 400 teema loonud. See ainult ühe kasutajaga ka. Teisi kasutajanimesid ei tea.

0
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ma ei imesta, miks. Jutu ja kommentaaride põhjal pole tegu just kõige meeldivama iseloomuga.

Imestan tõesti, kuidas su mees sind nii pikalt talunud!

Mis sul minu mehega pistmist on üldse?

Pere luuakse kord elus. oled võtnud endale kohustuse oma mehega olla lõpuni ja kui seda ei täida, oled hävitanud kõikide elu, kes teie perega läbi saab. Ei ole nõndaviisi, et raiskad oma mehe parimad aastad ja viskad ta minema. Üks pereliige ei hävita teise kõige lähedasema elu. Pere on püha.

Troll trollib, ärge reageerige.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Troll trollib, ärge reageerige.

Võrgutad meest ja seksid, et perekoolis istuda. Mida rohkem petad ja valetad, seda rohkem oled kodus sussmuss mehega.

0
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kuidas te üksteise meestest ja varasematest postitustest nii palju teate? Mitte ei saa aru, mis mähkimine siin käib.

See on see troll, ta ei teagi, lihtsalt targutab igas teemas ja jutt on ka alati üks ja sama igas teemas.

See nuti29 on õudne troll jh, mingi üle 400 teema loonud. See ainult ühe kasutajaga ka. Teisi kasutajanimesid ei tea.

Suht haige jutt sul. Sina ju trollid siin oma olgupeale konto alt.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas te üksteise meestest ja varasematest postitustest nii palju teate? Mitte ei saa aru, mis mähkimine siin käib.

See on see troll, ta ei teagi, lihtsalt targutab igas teemas ja jutt on ka alati üks ja sama igas teemas.

See nuti29 on õudne troll jh, mingi üle 400 teema loonud. See ainult ühe kasutajaga ka. Teisi kasutajanimesid ei tea.

Suht haige jutt sul. Sina ju trollid siin oma olgupeale konto alt.

Minu kasutajanimi on samovar.

+2
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Troll trollib, ärge reageerige.

Võrgutad meest ja seksid, et perekoolis istuda. Mida rohkem petad ja valetad, seda rohkem oled kodus sussmuss mehega.

Kogu trolli jutt keerleb ümber tema mehe. Nagu muud polekski maailmas kui ta mees ja suhe mehega. Igav.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas te üksteise meestest ja varasematest postitustest nii palju teate? Mitte ei saa aru, mis mähkimine siin käib.

See on see troll, ta ei teagi, lihtsalt targutab igas teemas ja jutt on ka alati üks ja sama igas teemas.

See nuti29 on õudne troll jh, mingi üle 400 teema loonud. See ainult ühe kasutajaga ka. Teisi kasutajanimesid ei tea.

Suht haige jutt sul. Sina ju trollid siin oma olgupeale konto alt.

Minu kasutajanimi on samovar.

Samovar, ahv, olgupeale, sul neid mitu ju.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kogu trolli jutt keerleb ümber tema mehe. Nagu muud polekski maailmas kui ta mees ja suhe mehega. Igav.

Perefoorumi mõte on perekond ja sul saab varsti 9 aastat mehega, oled õiges kohas.

+1
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kuidas te üksteise meestest ja varasematest postitustest nii palju teate? Mitte ei saa aru, mis mähkimine siin käib.

See on see troll, ta ei teagi, lihtsalt targutab igas teemas ja jutt on ka alati üks ja sama igas teemas.

See nuti29 on õudne troll jh, mingi üle 400 teema loonud. See ainult ühe kasutajaga ka. Teisi kasutajanimesid ei tea.

Suht haige jutt sul. Sina ju trollid siin oma olgupeale konto alt.

Minu kasutajanimi on samovar.

Samovar, ahv, olgupeale, sul neid mitu ju.

Arva, kuidas soovid. Sa oled mulle tühi koht.

0
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kuidas te üksteise meestest ja varasematest postitustest nii palju teate? Mitte ei saa aru, mis mähkimine siin käib.

See on see troll, ta ei teagi, lihtsalt targutab igas teemas ja jutt on ka alati üks ja sama igas teemas.

See nuti29 on õudne troll jh, mingi üle 400 teema loonud. See ainult ühe kasutajaga ka. Teisi kasutajanimesid ei tea.

Suht haige jutt sul. Sina ju trollid siin oma olgupeale konto alt.

Minu kasutajanimi on samovar.

Samovar, ahv, olgupeale, sul neid mitu ju.

Arva, kuidas soovid. Sa oled mulle tühi koht.

 

Samad sõnad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma oleksin hea meelega tühi koht sulle, aga kahjuks ma ei ole, sest sa näed suhtlemisega endiselt vaeva kahjuks igati. Tühja kohaga isegi ei suhtleks, nagu sina hetkel teed.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma oleksin hea meelega tühi koht sulle, aga kahjuks ma ei ole, sest sa näed suhtlemisega endiselt vaeva kahjuks igati. Tühja kohaga isegi ei suhtleks, nagu sina hetkel teed.

Mulle ei meeldi lõpetamata asjad. Sa pole isegi mu eks ja käitud nagu oleks. Su järelkasv isegi ei tea, kes ma olen. Mehest rääkimata. Ei soovi, et oma peresiseasjad minu asjaks teed. Palun, jäta järele!

+1
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ma praegu mõtlen seda, et me ka töökaaslastega mõnikord tögame üksteist. Mulle on alati jäänud mulje, et kolleegid saavad sellest aru ja see on meie jaoks lõbus. Võtab tööpingeid maha ja lülitab korraks tööst välja. Mõistagi ei sobi tögamine kõigile ja kindlasti on inimesi, kes sellistest naljadest aru ei saa. Seega, see on täiesti tunnetuse küsimus, kellega saab selliseid nalju teha, kellega mitte.

Võib-olla see kolleeg lihtsalt ei taipa ära, et sinule aasimine ei sobi?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma praegu mõtlen seda, et me ka töökaaslastega mõnikord tögame üksteist. Mulle on alati jäänud mulje, et kolleegid saavad sellest aru ja see on meie jaoks lõbus. Võtab tööpingeid maha ja lülitab korraks tööst välja. Mõistagi ei sobi tögamine kõigile ja kindlasti on inimesi, kes sellistest naljadest aru ei saa. Seega, see on täiesti tunnetuse küsimus, kellega saab selliseid nalju teha, kellega mitte.

Võib-olla see kolleeg lihtsalt ei taipa ära, et sinule aasimine ei sobi?

Varem nimetati töökiusu otse, nagu oli.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii kurb, et sellised asjad toimuvad täiskasvanud inimeste keskel..

Mind kiusati koolis – jäeti välja, räägiti taga, halvustati, mõnitati. Mul oli väljas pool kooli palju sõpru ja elasingi nende najal nö – võtsin kooli nii nagu ta on ja elasin oma parimat elu väljas pool seda. Tööl olles oleme kõik täiskasvanud ja ilmselt ma katsuks ka lihtsalt mitte välja teha ning võtta töökohta töökohana. Võitlema ei hakkaks, küll karma ta kätte saab.

Kui väga häirib siis kaaluks osakonna vahetust/töökoha vahetust. Nagu eelnevalt ka öeldud siis vastuhakates ja arveid klaarima asudes võib tõesti endale jalga tulistada.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii kurb, et sellised asjad toimuvad täiskasvanud inimeste keskel..

Mind kiusati koolis – jäeti välja, räägiti taga, halvustati, mõnitati. Mul oli väljas pool kooli palju sõpru ja elasingi nende najal nö – võtsin kooli nii nagu ta on ja elasin oma parimat elu väljas pool seda. Tööl olles oleme kõik täiskasvanud ja ilmselt ma katsuks ka lihtsalt mitte välja teha ning võtta töökohta töökohana. Võitlema ei hakkaks, küll karma ta kätte saab.

Kui väga häirib siis kaaluks osakonna vahetust/töökoha vahetust. Nagu eelnevalt ka öeldud siis vastuhakates ja arveid klaarima asudes võib tõesti endale jalga tulistada.

Tööl käia pole mingi meelakkumine enamusele, vaid vajadus. Kui siis hakkab pühapäeva hommikul hirm, vastikus ja halb tunne, et ei saa seda päeva puhkamiseks kasutada, siis on vaja kohe tegudele asuda. Inimese keha on tema kodu, kuhu pole vaja rämpsu tassida.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen samuti tundlik empaat ja oma elu olen korraldanud nii, et töötan kodukontoris. Olen sellega väga rahul!

Su töökaaslane manipuleerib sinuga ja sa oled lasknud sellel siiamaani juhtuda. Ta liigutab piiri aina enam ega lõpeta enne, kui sa murdud või piiri selgelt maha tõmbad. Kuna ta teeb seda avalikult, kaasates ka teisi inimesi, siis sinu ennast kehtestav sõnavõtt (neid on ilmselt mitmeid vaja!) peab samuti toimuma avalikult. Hakka teda näiteks kõva häälega kiusupunniks kutsuma. Kõik saavad aru, miks sa seda teed. Või kui ta sinu kuuldes sind klat<span style=”color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif;”>š</span>ib, hüüa “Tee tööd, kiusupunn/klat<span style=”color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif;”>š</span>ikoll/manipulaator!” vms. Ole loov, sest üks sõna kaotab varsti oma mõju ja vaja on uut malakat.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 26 postitust - vahemik 61 kuni 86 (kokku 86 )


Esileht Pereelu ja suhted Kuidas toime tulla ülbusega?