Esileht Koolilaps Kuidas tunnevad end praeguses olukorras gümnaasiuminoored?

Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )

Teema: Kuidas tunnevad end praeguses olukorras gümnaasiuminoored?

Postitas:

Õnneks said õhtul trenni.

Mis nullis kogu kodus istumise…

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

nt minu lapse koolist (suur tln gümnaasium) tuli täna juba meil, et jätkame nii nagu neljapäeval teatatud ehk plaanipärase osalise distantsõppega lendude kaupa ja kool jääb lahti.

Kui sa GAGi mõtled, siis sõnastus oli selline, et ESMASPÄEVAL (“homme, 23.11”) jätkame, nagu kokku lepitud. Ja siis edasi antakse teada, mis saab. Hetkel pole ju veel otsust, seega ei rutta koolid loomulikult midagi ümber tegema.

jah, ma kuulsin mujaltki, et seda kirja oli niimoodi mõistetud nagu sina. lapsed käivad siiski nädala lõpuni koolis.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.11 12:40; 23.11 10:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühistranspordi põhjal on jäänud mulje, et suurepäraselt tunnevad. Kilkavad, kõkutavad, lärmavad ja lobisevad kõval häälel.

Mida sa teismelisena tegid? Kudusid sokki?

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.11 12:38; 23.11 22:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi oskab öelda, miks kutsekoolide noortel koroonaviirus ei levi, ainult gümnaasiumite noortel.

Sest nii öeldi, ei ole vaja enda pead vaevata????

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.11 12:38; 23.11 22:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

nt minu lapse koolist (suur tln gümnaasium) tuli täna juba meil, et jätkame nii nagu neljapäeval teatatud ehk plaanipärase osalise distantsõppega lendude kaupa ja kool jääb lahti.

Kui sa GAGi mõtled, siis sõnastus oli selline, et ESMASPÄEVAL (“homme, 23.11”) jätkame, nagu kokku lepitud. Ja siis edasi antakse teada, mis saab. Hetkel pole ju veel otsust, seega ei rutta koolid loomulikult midagi ümber tegema.

jah, ma kuulsin mujaltki, et seda kirja oli niimoodi mõistetud nagu sina. lapsed käivad siiski nädala lõpuni koolis.

Naljatilk. Seda kirja mitte “ei mõistetud nii nagu mina”, vaid loomulikult see oligi nii mõeldud – et kool otsustab esmaspäeval, 23.11, mis edasi. Esmaspäeval otsustati, et “sel nädalal saame gümnaasiumiosa õpilastele pakkuda kontaktõpet ning seega jätkame õppetööd vastavalt esialgsele plaanile”.  Nii lihtne ongi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 20.11 21:49; 21.11 21:51; 22.11 14:34; 22.11 20:43; 23.11 23:26;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )


Esileht Koolilaps Kuidas tunnevad end praeguses olukorras gümnaasiuminoored?