Esileht Pereelu ja suhted Kuidas tüütustest lahti saada

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Kuidas tüütustest lahti saada

Postitas:
Kägu

Suhetes toimib muidugi see klassika: Ma petsin sind. Isegi kui petmist toimunud reaalselt ei ole, siis see ikkagi see toimib. Vargus ja valetamine tööl, poes kusiganes- sellised raputatakse maha, lisaks nimi registrisse. Rahalaenajad- tuleb öelda, raha ei ole.

Tavaliselt kui inimene peab kõrvalsuhteid, aga kole hais hakkab koduseinte vahele jõudma, siis on vaja kodune tüütus lolliks teha või temast sootuks lahti saada. Selleks et ennast õigustada, kodune kas kibestus (uurib liiga palju), on vana, käib ajudele, peast läks segi, naerab vähe või lihtsalt haigestus üleöö psüühiliselt. Ma ikka kipun küsima, kui naine üleöö kodus haigeks jäi, miks sina siis kodus teda toetamas ei ole!?  Moka otsast tuleb vastu, haige ju nohhhh….

0
-28
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Küll mulle meeldiks, kui sellised isehakanud “suured mõtlejad” igast oma mõttest kohe heietama ei kukuks.

+21
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suhetes toimib muidugi see klassika: Ma petsin sind. Isegi kui petmist toimunud reaalselt ei ole, siis see ikkagi see toimib. Vargus ja valetamine tööl, poes kusiganes- sellised raputatakse maha, lisaks nimi registrisse. Rahalaenajad- tuleb öelda, raha ei ole.

Tavaliselt kui inimene peab kõrvalsuhteid, aga kole hais hakkab koduseinte vahele jõudma, siis on vaja kodune tüütus lolliks teha või temast sootuks lahti saada. Selleks et ennast õigustada, kodune kas kibestus (uurib liiga palju), on vana, käib ajudele, peast läks segi, naerab vähe või lihtsalt haigestus üleöö psüühiliselt. Ma ikka kipun küsima, kui naine üleöö kodus haigeks jäi, miks sina siis kodus teda toetamas ei ole!? Moka otsast tuleb vastu, haige ju nohhhh….

Ma olen endale lubanud, et juua täis peaga ei ole internetis. Proovi ka, äkki jääb igast mõttevälgatusest Perekooli teema ka tegemata.

+24
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küll mulle meeldiks, kui mina ja OT/sina123 suudaksime perekoolist lahkuda. Milline aja raiskamine tegelikult, aga see on nagu suitsetamise maha jätmisega, võtab aega kõik, aga lõpuks on elu 1000x parem, eriti minul ja sellel HIVi vastu võitlejal. Kahjuks, ma kardan, et sina123 võib olla mode ja tema ei saagi sellest tsüklist (ja teie), välja.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kujutan ette, et sina123 on samuti lodev ja kasimata. Midagi, mida trenn ja salong suudaks muidugi parandada.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küll mulle meeldiks, kui mina ja OT/sina123 suudaksime perekoolist lahkuda. Milline aja raiskamine tegelikult, aga see on nagu suitsetamise maha jätmisega, võtab aega kõik, aga lõpuks on elu 1000x parem, eriti minul ja sellel HIVi vastu võitlejal. Kahjuks, ma kardan, et sina123 võib olla mode ja tema ei saagi sellest tsüklist (ja teie), välja.

Maga kaineks!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Maga kaineks!

Mis ma valesti ütlesin? OT istub 24/7 perekoolis ja raiskab oma elu ära. Iseenesest pole päris vale jutt ja hooliks nagu oma tervisest selle suguhaiguste teemaga, aga teisest küljest saaks siis midagi selle teadmsiega päriselus teha.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teised õpivad epidemioloogiat ja pööravad selle kasu rahva hüvanguks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tsirkuseahvid oleme, mis muud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rahalaenajate puhul, nõus, ütle mureliku näoga, et aga oi, endalgi pole liigset, kõik kulub ära. Mustlaste puhul veel see: paku lahke näoga, aga naeruväärselt väike raha (selge – kooner).

Telefonimüüjate puhul: “On teil hetk aega?” – “Ei ole.”  Ja viivitamatult telefon kinni.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küll mulle meeldiks, kui mina ja OT/sina123 suudaksime perekoolist lahkuda. Milline aja raiskamine tegelikult, aga see on nagu suitsetamise maha jätmisega, võtab aega kõik, aga lõpuks on elu 1000x parem, eriti minul ja sellel HIVi vastu võitlejal. Kahjuks, ma kardan, et sina123 võib olla mode ja tema ei saagi sellest tsüklist (ja teie), välja.

Mulle meeldis see kommentaar endale kõige rohkem. Perekoolisõltuvus on kindlasti ka nõrgalt olemas, mõnikord mõni kaaskommneteerija väljendub allergiana, peaks sõnavõtma. Vahest pillad mõne elus nähtud momendi, vahest naerad lihtsalt enda üle. Hiv on tõsine haigus. HIV:ist olen kirjutanud mitu lugu (mite eesti keeles). Raviplaan on muutunud, kuid haiguse koledus mitte.  Sõnad, sõnad on õhk, müüme ise õhku ja meile müüakse õhku. Teod on need mis näitavad tegelikkust. Me ei tea teiste eludest midagi ja ega meid teised eriti ei huvita ju ka.  Mida me siin elus kerjame ja otsime- eks ikka armastust.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suhetes toimib muidugi see klassika: Ma petsin sind. Isegi kui petmist toimunud reaalselt ei ole, siis see ikkagi see toimib. Vargus ja valetamine tööl, poes kusiganes- sellised raputatakse maha, lisaks nimi registrisse. Rahalaenajad- tuleb öelda, raha ei ole.

Tavaliselt kui inimene peab kõrvalsuhteid, aga kole hais hakkab koduseinte vahele jõudma, siis on vaja kodune tüütus lolliks teha või temast sootuks lahti saada. Selleks et ennast õigustada, kodune kas kibestus (uurib liiga palju), on vana, käib ajudele, peast läks segi, naerab vähe või lihtsalt haigestus üleöö psüühiliselt. Ma ikka kipun küsima, kui naine üleöö kodus haigeks jäi, miks sina siis kodus teda toetamas ei ole!? Moka otsast tuleb vastu, haige ju nohhhh….

Kõrvalsuhted ei ole mingi klassika. tegemist on inimeste valikuga ja sellel on tagajärjed. Muide lahtisaamine käib ajaga väga lihtsalt. Inimesed lihtsalt surevad ära. Üks tavaliselt enne teist. Nii et oota veidi, küll surm selle tüütuse võtab või lõpevad enda kannatused.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ole hää ja tee seda teist virtuaalset tööd ka. Vajan abi 2 konto sulgemisel. Kirjutasin juba Sulle. Võin teha annetuse soovitud organisatsioonile või ÄEÜle- tänuväärt ühing peab siin seda nii vajalikku ja harivat keskkonda. Müts maha!

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ole hää ja tee seda teist virtuaalset tööd ka. Vajan abi 2 konto sulgemisel. Kirjutasin juba Sulle.

Aga ma ei ole ju see, kelleks sina mind pead.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

küll surm selle tüütuse võtab

Tegelikult kirjutan ma millest? Sellest, milleks inimesed võimelised on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun ära ole purjus peaga netis. Kaineks saad võib hullult häbi olla.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ole hää ja tee seda teist virtuaalset tööd ka. Vajan abi 2 konto sulgemisel. Kirjutasin juba Sulle.

Aga ma ei ole ju see, kelleks sina mind pead.

Kust Sa tead, mida ma tean või ei tea või kelleks Sind pean.

Mis on inimene, kas ingli vari?

+1
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Palun ära ole purjus peaga netis. Kaineks saad võib hullult häbi olla.

Kas purjus pea on vabandus? Elukaaslaste petmised, valetamised vabandatakse välja purjus olemisega. Suguhaigused saadud tänu purjus peale või lihtsalt mulle meeldib haige olla? Soovimatu rasedus, jälle purjus pea süüdi. Täiemõistuse juures sellised asjad ei juhtu!

0
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Pereelu ja suhted Kuidas tüütustest lahti saada