Esileht Ilu ja tervis Kuidas vabaneda kõhupekist?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 60 )

Teema: Kuidas vabaneda kõhupekist?

Postitas:

Käisin täna rannas ja seal oli väga palju naisi, kes olid väga heas vormis. Ma olen kohe kade, sest mul on lödisev kõhupekk, millest ma kuidagi lahti ei saa. Mida teha? Kas ainus lahendus on jõusaal või saaks ka teisiti. Olen 163cm ja 59 kg. Toitu valin, väldin sokolaadi ja jäätist, kuid vahel murdun ja siis õgin terve kuu portsu ühe õhtiga sisse.

+3
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Käisin täna rannas ja seal oli väga palju naisi, kes olid väga heas vormis. Ma olen kohe kade, sest mul on lödisev kõhupekk, millest ma kuidagi lahti ei saa. Mida teha? Kas ainus lahendus on jõusaal või saaks ka teisiti. Olen 163cm ja 59 kg. Toitu valin, väldin sokolaadi ja jäätist, kuid vahel murdun ja siis õgin terve kuu portsu ühe õhtiga sisse.

No mis sa arvad, see tuleb trenniga, toonitud keha. Mitte et sa õgid jäätist.

+7
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sama pikkus ja kaal, kaob küll see kõhupekk, kui end piitsutada ja teadlikult vähem süüa,56kg oli juba päris hea.
Lisaks unustada kogu maiustuste ja valge saia tooted ka.
Proovitud ja toimib, aga keelatud vili on magus, seega tulevad need kilod koos kõhupekiga tagasi, kui taas endale “lubama hakkad”.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sixpack treenitakse köögis, s.t. ainult toitumisega saad sellest pekist lahti. Trenn puutub asjasse vaid niipalju, et kiirendab üldist rasvapõletust. Aga saab ka absoluutselt ilma trennita hakkama.

+8
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.07 04:44; 19.07 11:06; 19.07 11:10; 20.07 09:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Stressist on su kõhurasvad. Eks sellest ka õgimisperioodid. Loe kortisooli kohta.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sixpack treenitakse köögis, s.t. ainult toitumisega saad sellest pekist lahti. Trenn puutub asjasse vaid niipalju, et kiirendab üldist rasvapõletust. Aga saab ka absoluutselt ilma trennita hakkama.

Rumal jutt. Kõhupekist lahti saab küll toitumisega, aga lihaseid ehk sixpacki niimoodi ei tule, mõtle loogiliselt.

+12
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma käin regulaarselt trennides, magusat üldse ei armasta, aga söön suht regulaarselt ja mitte palju, ainult niipalju, et kõht on täis, aga mite üle ja toitu ei vali teadlikult, aga ikka kõhupekike

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lokaalset rasvapõletust ei ole olemas. Ikka kogu keha tuleb treenida. Ja inimeste kehatüübid on erinevad.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin täna rannas ja seal oli väga palju naisi, kes olid väga heas vormis. Ma olen kohe kade, sest mul on lödisev kõhupekk, millest ma kuidagi lahti ei saa. Mida teha? Kas ainus lahendus on jõusaal või saaks ka teisiti.

Võta sabast kinni ja küsi? 99% juhtudest vastatakse et “ma olen selline alati olnud ja ei tee oma vormi nimel midagi”.

loe ka “45+ naised, mis on teie KMI”.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.07 07:40; 19.07 11:43; 20.07 06:56; 21.07 07:55; 23.07 13:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lokaalset rasvapõletust ei ole olemas

Tegelikult on küll. Mina kaotasin 2a tagasi kuu ajaga 8cm oma kõhupekist just lokaalse rasvapõletusega. Aga see protseduur on väga kallis.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin täna rannas ja seal oli väga palju naisi, kes olid väga heas vormis. Ma olen kohe kade, sest mul on lödisev kõhupekk, millest ma kuidagi lahti ei saa. Mida teha? Kas ainus lahendus on jõusaal või saaks ka teisiti. Olen 163cm ja 59 kg. Toitu valin, väldin sokolaadi ja jäätist, kuid vahel murdun ja siis õgin terve kuu portsu ühe õhtiga sisse.

Üks osa pekki tuleb lihtsalt sellest kui keha on pinges ja korralikult ei saa puhata. Nii et mida rohkem stressad, et oled paks, seda rohkem kõhupeale pekki tuleb. See pole söömisest, see on stressist. Kortisool on selle selle kõhupeki loonud hormooni nimi.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin täna rannas ja seal oli väga palju naisi, kes olid väga heas vormis. Ma olen kohe kade, sest mul on lödisev kõhupekk, millest ma kuidagi lahti ei saa. Mida teha? Kas ainus lahendus on jõusaal või saaks ka teisiti.

Võta sabast kinni ja küsi? 99% juhtudest vastatakse et “ma olen selline alati olnud ja ei tee oma vormi nimel midagi”.

loe ka “45+ naised, mis on teie KMI”.

Lisan:

* keskkooliaegsed teksased lähevad jalga, ning

* absoluutselt ebavajalikud ilmselgelt wow!-efekti eeldavad kiljatused suvalistes kohtades, märkides ära kindlasti vanuse, kaalu ja paljudel juhtudel ka abieluaastad.
Suvaline kokkuvõte:

“Meie pere lemmikjäätis on X, sööme kõik igal õhtul kolm kausitäit, aga saledad oleme, teismelised nagu hernekepid.

50+, 50 kilo ja 20 aastat abielus. Seks on suppppper (ei mängu meritähte voodis, ikka isr peal ja intensiivsem pool) nimg mees vahib siiani atmunud pilguga. Meile sobib/meile meeldib!”.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen püüdnud sellest pekist kõhul lahti saada. Kaalu langedes see muutub küll lõpuks vähemaks. Aga ikka kõigepealt läheb rasva mujalt kehast. Kui kõht on ok, olen mujalt liiga kondine.
Lugedes selle kortisooli kohta, siis see on siiski organismile ka vajalik. Liig kõrge tase tekitab isu magusa ja rämpstoidu järele. Ja sellest tekib kaalutõus. Mitte nii nagu siit lugedes võib mõista, et kui see müstiline kortisool on stressist kõrge, koguneb pekki kõhule.
Ja veel… kui süüa vahel valimatult magusat., terve kuu portsu korraga. Kõht magusast täis. Nt terve pavlova tort. Kas siis kogu 1500ckal? jääb kehasse kinni. Ja muutub rasvaks nagu 1500ckal? Või muutub rasvaks teatud kogus, mille organism suudab selle tordi liikumise ajal seedetraktist omandada.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.07 08:45; 19.07 09:47; 19.07 21:12; 26.07 08:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa tahad kena siledat kõhtu, siis pead tegema siiski koos neid kahte asja – ei õgi ühe õhtuga kuu normi šokolaadi ja lisaks teed kõhulihaste trenni.

Šokolaadi võid ju süüa küll, aga mitte kilo korraga. Võta endale iga päev natuke, siis ei juhtu sinuga midagi hullu.

Toitumisega saad peki maha küll, aga kui sa kõhulihaste trenni juurde ei tee, siis oled lihtsalt sale aga pehme kõhukesega. Kui jõusaali minna ei taha, siis alusta kasvõi youtubes videote vaatamisest ja kaasa tegemisest. Iga päev veidike kõhulihaste harjutusi ja nii ta tuleb. Aga arvestama pead sellega, et lihast trimmis saad hoida ainult nii, et sa regulaarselt seda asja teed. Ei ole nii, et kolm kuud pingutad ja siis kui tulemus käes, siis võid jälle lõdvaks lasta.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõhulihaste trenn ei aita. Ma nt käin trennides. Erinevates. See on oluline rõhutada, sest rühmatrennis teed ikka täiega. Treener innustab ja ei lase lõpetada kuo tunned et ah, liiga raske. Nagu kodus trennivideo järgi tehes poole peal võib juhtuda. Mul on head kõhulihased juba. Oleks ka sixpack, aga see ei paista välja, sest pekk on peal. Enne trennidega alustamist võis tõesti arvata, et lihaded ka kõhul nõrgad ja see mõjutab. Olidki lihased nõrgad ja ma ma ei saanud aru mis tähendab et tõmba kõht sisse. Praegu ma tunnen aga, et mu kõhul on erinevad lihasgrupid. Seal peki all. Ma suudan neid pingutada. Lugedes sellest kortisooli kõhust, see olla selline kõva. Kõva rasv kõhul. Ilmselt siis selline tubli õunakeha. Mul on kõhul selline pehme rasv. E nagu naised ütlevad et pehme kõhuke peab naisel ikka olema. Mu arust on aga seda pehmet siiski liiast kõhul.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.07 08:45; 19.07 09:47; 19.07 21:12; 26.07 08:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sixpack treenitakse köögis, s.t. ainult toitumisega saad sellest pekist lahti. Trenn puutub asjasse vaid niipalju, et kiirendab üldist rasvapõletust. Aga saab ka absoluutselt ilma trennita hakkama.

Rumal jutt. Kõhupekist lahti saab küll toitumisega, aga lihaseid ehk sixpacki niimoodi ei tule, mõtle loogiliselt.

Proovi kujundlikust ütlemisest aru saada. Loomulikult ei väideta sellega, et lihased saab köögist. Trenni võidki tegema jääda, aga kui toitumine pole paigas, jääb see võimas sixpack igaveseks peki alla peitu. Kõhupekist lahti saab aga ilma trennita küll, mis oligi teemaalgataja põhiküsimus.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.07 04:44; 19.07 11:06; 19.07 11:10; 20.07 09:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sixpack treenitakse köögis, s.t. ainult toitumisega saad sellest pekist lahti. Trenn puutub asjasse vaid niipalju, et kiirendab üldist rasvapõletust. Aga saab ka absoluutselt ilma trennita hakkama.

Sellest ei piisa, muidu oleks kõik saledad lihastes.

Miks muidu sportlased, kulturistid ja fitnessinimesed trenni teevad, kui võiks niisama toitumiskavast kinni hoida.

Õige toitumine tagab rasvapõletuse ja sellest piisab küll.

Fitness-sportlased vormivad keha ja lihaseid, selleks on loomulikult ka trenni vaja.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.07 04:44; 19.07 11:06; 19.07 11:10; 20.07 09:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lugedes selle kortisooli kohta, siis see on siiski organismile ka vajalik. Liig kõrge tase tekitab isu magusa ja rämpstoidu järele. Ja sellest tekib kaalutõus. Mitte nii nagu siit lugedes võib mõista, et kui see müstiline kortisool on stressist kõrge, koguneb pekki kõhule.

Ei – see mehhanism töötab just selliselt et söödu(olgu see siis kasvõi kapsas, salat ja seller) ladestub kortisooli jt hormoonide mõjul otsejoones pekiks(naistel eelkõige reitesse ja tagumikule) , samal ajal organismi tegelikud energiavajadused jäävad rahuldamata.
Keha on näljas(siit ka söömasööstud) aga söödu läheb ikka sinna kuhu see mitte minema ei peaks.

Ehk arusaam et kaalutõusuks ja rasva kogumiseks peab olema kalorite ülejääk ei pea paika.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.07 07:40; 19.07 11:43; 20.07 06:56; 21.07 07:55; 23.07 13:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sixpack treenitakse köögis, s.t. ainult toitumisega saad sellest pekist lahti. Trenn puutub asjasse vaid niipalju, et kiirendab üldist rasvapõletust. Aga saab ka absoluutselt ilma trennita hakkama.

Rumal jutt. Kõhupekist lahti saab küll toitumisega, aga lihaseid ehk sixpacki niimoodi ei tule, mõtle loogiliselt.

Ses mõttes ei ole rumal, et seni, kuni rasv kõhul, ei ole ka treenitud kõhulihaseid näha. Ja rasva saab kõhult ära vaid toitumisega. Trenn muudab selle, mis rasva alt välja tuleb ilusaks.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 19.07 15:56; 19.07 15:58; 19.07 16:49; 19.07 20:17; 20.07 13:49; 20.07 13:51; 20.07 13:57; 21.07 12:36; 22.07 20:27; 22.07 21:10; 23.07 10:39; 23.07 15:57; 25.07 19:07; 25.07 19:10; 26.07 23:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma käin regulaarselt trennides, magusat üldse ei armasta, aga söön suht regulaarselt ja mitte palju, ainult niipalju, et kõht on täis, aga mite üle ja toitu ei vali teadlikult, aga ikka kõhupekike

Kahjuks tuleb valida

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 19.07 15:56; 19.07 15:58; 19.07 16:49; 19.07 20:17; 20.07 13:49; 20.07 13:51; 20.07 13:57; 21.07 12:36; 22.07 20:27; 22.07 21:10; 23.07 10:39; 23.07 15:57; 25.07 19:07; 25.07 19:10; 26.07 23:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti on mõnel kehatüübil kõhupekist raskem vabaneda kui teisel. Aga ilma vaevata ei käi see ilmselt kellelgi. Soovitan lugeda mõne fitnessinaise blogi, kus nad ilmekalt kirjeldavad, milline on nende menüü võistluseks ettevalmistamise perioodil. See on kella ja grammi pealt täpne valkude söömine ja sel perioodil ei saa nad endale lubada kuigivõrd patustamist. Kui võistlushooaeg läbi saab, lasevad nad end nn tavainimese režiimile ja tavaliselt võtab enamik neist selle võistluspausi ajal 5-10 kg juurde. Nende elu eksisteeribki äärmustes – enesepiitsutamise ja hedonismi vahel. Kindlasti see süsivesikute ja rasva piiramine ning valguga lihase kasvatamine pluss jõusaal töötab, aga teine asi on, kas inimene peaks tahtma seda teha terve ülejäänud elu, lubamata endale mingeid toiduahvatlusi. Mulle hullult meeldib lugeda Kaisa blogi http://kaisafitness.ee/, ta kirjutab sellest ausalt ja salgamata.
Lugege ka ja te saate aru, mis on selle sixpacki hind. Ja siis otsustage edasi, kas te tahate seda hinda ka ise maksta. See on raske töö. Uskuge Kaisat, kui ta ütleb, et “sa ei saa välja näha nagu miljon dollarit kui sa kohtled oma keha nagu saasta. Valus, aga tõsi”.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan lugeda mõne fitnessinaise blogi, kus nad ilmekalt kirjeldavad, milline on nende menüü võistluseks ettevalmistamise perioodil. See on kella ja grammi pealt täpne valkude söömine ja sel perioodil ei saa nad endale lubada kuigivõrd patustamist. Kui võistlushooaeg läbi saab, lasevad nad end nn tavainimese režiimile ja tavaliselt võtab enamik neist selle võistluspausi ajal 5-10 kg juurde. Nende elu eksisteeribki äärmustes – enesepiitsutamise ja hedonismi vahel. Kindlasti see süsivesikute ja rasva piiramine ning valguga lihase kasvatamine pluss jõusaal töötab, aga teine asi on, kas inimene peaks tahtma seda teha terve ülejäänud elu, lubamata endale mingeid toiduahvatlusi.

Tegelikult mitte just perekooli mõttes tavainimese režiimile. Ka võistluste vahelisel ajal söövad fitnessistid siiski kontrollitult. Lihtsalt enne võistlust on ekstreemne keha “kuivatamine”, et lihas välja joonistuks.
Mina küll ei leia, et see on mingi kohutav enda ei-tea-millest ilma jätmine. Ilus keha on ikka kordades “maitsvam” kui mingi valimatu kräpp toit.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 19.07 15:56; 19.07 15:58; 19.07 16:49; 19.07 20:17; 20.07 13:49; 20.07 13:51; 20.07 13:57; 21.07 12:36; 22.07 20:27; 22.07 21:10; 23.07 10:39; 23.07 15:57; 25.07 19:07; 25.07 19:10; 26.07 23:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Assa nuga, kus ma nüüd sain siit teemast praegu ilmutuse! Ma olen 40 a vana, 173 pikk ja mul on pehme kõht olnud ikka vähemalt puberteediea algusest saadik, kui õigesti mäletan. Ma pole alati olnud priske, suure osa oma täiskasvanueast kaalusin 60 – 63 kg, mis on minu pikkusele igati sale kaal. Aga mul on kõhuke. Kord läksin günekoloogile ja ta konkreetselt pööritas silmi ja küsis, te ise nii sale inimene, miks teil selline paks kõht on.
Arvake ise, kuidas see mulle mõjus… Aga ma olen ka eluaeg olnud ärev, arg, madala enesehinnanguga, murelik, koolikiusatu, depressiivne ja närviline. No selline põdeja ja läbielaja. Nii et selge siis, mul on see kortisool raudselt eluaeg kehas möllanud, jah?
Aidake välja nüüd, mis nipiga seda vähendada saab? Seda, et elus stressi vähem oleks või minu isiksus ja natuur muutuks, pole nagu väga loota.
Aa, ja kaalukaotusest, see käib vana hea “first in, last out” metoodika järgi. Paksuks läksin kõigepealt ikka puusadest, reitest, kõhust ja taguotsast. Esimesena jäid kitsaks püksid. Siis pluusid, läks õlgadesse ja seljale. Lõpuks sain mina, eluaegne suurte hirvesilmadega naine, prillipoes kuulda, et teil on väikesed silmad. Nägu oli ümber suureks läinud, mis muud. Kõhnumine käib nii, et miinus 6 kg ja peeglis on näost näha. Juba lähevad mõned pluusid selga jälle ja rinnahoidja ei ajagi selga volti. Pükse pole proovinud, ei taha ennast vihastada, seal allpool otsas pole raudselt veel muhvigi muutunud. Kõht läheb viimasena, ma ütlen teile. Ja minul ilmselt mitte kunagi.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

osadel inimestel on kõhurasv seotud kalduvusega diabeedile. ei pea veel olema välja kujunenud suhkruhaigust, aga insuliinireaktsioon kehas on juba muutunud või pole kunagi olnudki nii hea nagu mõnel teisel.
minul oli vanaemal teise tüübi diabeet ja mul endal on alati veresuhkur olnud veel normaalne, aga tegelikult nagu kõrge. ja kõhu peal rasv, muidu olen sportlik inimene. teen trenni, kaal korras.
kui hakkasin teadlikult madala glükeemilise indeksiga toitusid sööma ja tegin pikemad toitumispausid (proovisin nii et vähemalt 12h on õhtusöögi ja hommikusöögi vahel), sain veresuhkru korda ja tasahilju hakkas polster kõhu peal ka vähenema, kuigi kaal püsis umbes sama. (st, ei pidanud kaalulangetusdieeti vaid soovisin tervist parandada)

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rasvaimu.
Reaalselt olen mina ainult ühel naisel sixpacki näinud. Ikka on kõtkuke muidu ees.
Kui rannas just väga noori tpdrukuid ei mõelda. 20+ hakkab vaikselt kogunema pehmust.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.07 19:29; 19.07 21:34; 27.07 08:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sixpack treenitakse köögis, s.t. ainult toitumisega saad sellest pekist lahti. Trenn puutub asjasse vaid niipalju, et kiirendab üldist rasvapõletust. Aga saab ka absoluutselt ilma trennita hakkama.

Rumal jutt. Kõhupekist lahti saab küll toitumisega, aga lihaseid ehk sixpacki niimoodi ei tule, mõtle loogiliselt.

Ideaalne sixpack on meil kõigil olemas. Enamikel lihtsalt rasva all peidus.
Tutvu natuke uuemate treeningsuundadega- kui just fitnessiga tõsiselt ei taha tegeleda, pole kõhulihaseid pm üldse vaja treenida, enamik kõhulihaste harjutusi koormab liigselt selga. Pekk tuleb toitumise abil ära kaotada ja ilus kõht on olemas.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rasvaimu.
Reaalselt olen mina ainult ühel naisel sixpacki näinud. Ikka on kõtkuke muidu ees.

Kui paljud neist sinu nähtutest trennist ja toitumisest hoolivad? See üks?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 19.07 15:56; 19.07 15:58; 19.07 16:49; 19.07 20:17; 20.07 13:49; 20.07 13:51; 20.07 13:57; 21.07 12:36; 22.07 20:27; 22.07 21:10; 23.07 10:39; 23.07 15:57; 25.07 19:07; 25.07 19:10; 26.07 23:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen küll siis imelik, aga mulle meeldib ilma sikspäkita naisekeha rohkem.

https://1.bp.blogspot.com/-1tSlduGhcMU/Wo69NegXPHI/AAAAAAAAABU/nnt98gCxXkg4FeEPJ33i8bj4B0ZmNIT3wCLcBGAs/s1600/Sit-Ups-min-696×464.jpg

vs
https://s3.envato.com/files/265733041/beach_two_women-011.jpg

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.07 20:35; 20.07 12:35; 22.07 17:43; 28.07 12:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Otsi nüüd üks päris tavalise naise pilt veel. Selline kes rannas istub ja pekirull on kõhul.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.07 08:45; 19.07 09:47; 19.07 21:12; 26.07 08:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kord läksin günekoloogile ja ta konkreetselt pööritas silmi ja küsis, te ise nii sale inimene, miks teil selline paks kõht on.

Arvake ise, kuidas see mulle mõjus…

Väga kummaline selline mühaklik käitumine :S

Selle jutu peale meenus enda vastupidine kogemus günekoloogi juures, kus sooviti ka kõhtu katsuda ja paluti end lõdvaks lasta, kui seda kombati. No olingi lõtv…sääl puki otsas.
Kommenteeriti, et “teil on nii tugevad kõhulihased” :O Ahsoo, no tore teada, ise pole nagu küll ekstra selleks midagi teinud. Kõht on muidu sale ja eks üldfüüsilist ikka teen, seega vorm on sportlik.

Ise olen ka aegajalt vähe kohevam olnud. Mulle maitsevad hommikuti väga erinevad võileivad..
Kui pehmusest vabaneda olen soovinud, siis olen teinud leivavaba nädala, asendades hommikuroad muna ja singiga ning kohe on olnud märgata muutust. – 2 kilo nädalaga. Süsivesikud seega minimeerida.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 60 )


Esileht Ilu ja tervis Kuidas vabaneda kõhupekist?