Esileht Ilu Kuidas vabaneda tselluliidist?

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Kuidas vabaneda tselluliidist?

Postitas:

Ja mis seda põhjustab? Mul on kätele ja kõhule tekkinud korralik tselluliit. Olen 45a, normaalkaalus, jõusaalis ei käi, aga olen üsna liikuv. Lühikese varrukaga ei kannata enam peeglisse vaadatagi. Magusat ei söö, nisujahu tarbin minimaalselt, üsna palju söön valku.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 06.02 08:25; 19.02 06:39; 04.09 14:52; 25.12 12:37; 04.01 20:01; 11.01 06:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

üsna palju söön valku

Kas see on loomne valk?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

LPG massaaž tegi minuga imet.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 08:21; 26.02 16:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kupud pidid aitama. Eile just lugesin nende kohta ja tekkis mõte proovida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis seda põhjustab, on siin üsna lühidalt ja ülevaatlikult kirjutatud. Vabanemise võimalustest ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja mis seda põhjustab? Mul on kätele ja kõhule tekkinud korralik tselluliit. Olen 45a, normaalkaalus, jõusaalis ei käi, aga olen üsna liikuv. Lühikese varrukaga ei kannata enam peeglisse vaadatagi. Magusat ei söö, nisujahu tarbin minimaalselt, üsna palju söön valku.

Mida need kaks viimast täpsemalt tähendavad?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 10:09; 27.02 08:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja olen. Ma ei söö pirukaid, saia ega leiba. Söön täisterakaerahelbeid. Kommi, shokolaafi, jäätist ei söö. Söön kanaliha, sealiha, iga päev suure topsi maitsestamata kreeka jogurtit, muna, toosalateid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 06:39; 19.02 13:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Endal aitas kuivharjamine ja seda iga hommik, 3 kuud järjest, seejärel hakkasid tulemused paistma.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seni pole teadusuuringud tõestanud, et tselluliiti kuidagi “ravida” võimalik oleks. Küll aga muutub tselluliit vähemmärgatavaks keha rasvaprotsendi alanedes.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seni pole teadusuuringud tõestanud, et tselluliiti kuidagi “ravida” võimalik oleks. Küll aga muutub tselluliit vähemmärgatavaks keha rasvaprotsendi alanedes.

Kehakaalul ja tselluliidil pole absoluutselt mingit seost.

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 08:21; 26.02 16:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seni pole teadusuuringud tõestanud, et tselluliiti kuidagi “ravida” võimalik oleks. Küll aga muutub tselluliit vähemmärgatavaks keha rasvaprotsendi alanedes.

Kehakaalul ja tselluliidil pole absoluutselt mingit seost.

Ja kuidas veel on. St. absoluutselt igal paksul ei pruugi olla tselluliiti ja mõnel kõhnal see on, aga enamikel juhtudel on paksud siiski tsellused ja kaalust alla võttes väheneb või kaob ka tselluliit.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seni pole teadusuuringud tõestanud, et tselluliiti kuidagi “ravida” võimalik oleks. Küll aga muutub tselluliit vähemmärgatavaks keha rasvaprotsendi alanedes.

Kehakaalul ja tselluliidil pole absoluutselt mingit seost.

Kehakaalul ja keha rasvaprotsendil samuti mitte. Eelmisel kirjutajal on õigus – kehakoostise muutumine muudab ka tselluliiti.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 10:09; 27.02 08:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind isiklikult aitas Keto dieet (https://bit.ly/32A2rPz). Imeasju siin maailmas pole, aga suure erinevuse tegi küll

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Ilu Kuidas vabaneda tselluliidist?